هنر زندگی مرکز مشاوره روانشناسی

تبـادل نـظر

موضوع بحث

خواستگار ساده

57 بازدید | 0 پست
سلام دوستان راستش یک خواستگار پیدا شده که هیچ جوره باب میل من نیست مثلا تو یک جمع باشه همکه شروع میکنن به دست انداختنش طوری که همش حرفای چرت میزنه فقط ظاهر پولداری داره یعنی پسر کارخونه داریه که پدرش وزشکسته هست و نهایت ماهی 1تومن درمیاره راستی افغانستانیم هست اما به چهره ش نمیخوره و تحصیلات دانشگاهی نداره و من  دختری مستقل رفتار جدی و وضعیت مالی متوسط دارم درحال حاضر مهندس کارخونه هستم و جایگاه خودم دارم به طریق واسطه ای به من رسانده که بیاد منزل خواستگاری اما به طور اتفاقی درمحفلی ایشان دیدم و دایم سعی میکردازمن شماره بگیره و بیان اا چون خودم نظرم منفی بود سعی کردم خودم به ندونستن بزنم و خلاصه همه فهمیدن که قصدش از من خواستگاریه اما درطول مجلس چند حرکت اشتباهی کرد که واقعا ازش خوشم نیومد دخترانی درحال لودگی بودن که ربطی به محفل نداشتن اما ایشان ازوقتی امدن چشمشون دنبالشون بود و سعی داشت بره شماره بده واین حرکتش واقعا چهرش برام منفور کرد حالا طی قراردادی که باید با انها ببندیم نمیتوانم مستقیم جواب منفی اعلام کنم تا عقد قرداد انجام شود و بعد اعلام مخالفت کنم 1-چطور بپیچونمش که متوجه نشه واقعا جوابم منفی یا مثبت؟ 2-کاردرستی میکنم ج رد میدم چون خانوادم میگن ج رد نده واین من اتیش میزنه راهنماییم کنید