تبـادل نـظر

بچه ها من یه اپلیکیشن زبان پیدا کردم که هم اموزش زبانه هم اینکه با لایک کردن و دیدن ویدیو هاش (که چند ثانیه بیشتر نیست)امتیاز میگی و پول درمیاری البته اینم بگم اونطوری نیست که فکر کنی حالا مثلا ماهی ۱ تومن اینجورا بشه ها نه ولی مثلا حداقل هفته ای ۴۰ الی ۵۰ تومنو حتما میتونی دربیاری حداقل پول بسته و شارژو اینا میشه یعنی من خودم به شخصه چون بیکارم دائم سرم توگوشی و نت گردی میکنم حالا روزی یه ربع حداکثر میرم تو این اپ و یه پولی هم درمیارم 😉حجم اینترنتم زیاد نمیگیره یه سری بسته های اشتراکی داری که اصلاا نیازی نیست اونو بخرید(برای کساییه که میخوان از این اپلیکیشن زبانشونو تقویت کنن) من که نخریدم و برام رایگانه تنها کاری که میکنم اینکه روزی چندتا تا کلیپ کوتاه ۲۰ یا ۳۰ ثانیه ای میبینم چند تا کلیپو لایک میکنم وچند تا تا کامنت انگلیسی میزارم و برای هرکدوم از اینا امتیاز میکیرم و امتیازام تبدیل به پول میشه و هر هفته میتونی برداشت کنی حالا یه لینکی هم بهت میده که اگه اون لینکو بدی دوستات و معرفی کنی و اونا هم نصب کنن هم به تو هم به دوستات امتیاز میده درست مثل همراه من یا ایرانسل من (بچه ها دارم صادقانه میگم من خودم به این چیزا اعتماد نداشتم اما الان چندروزه تصب کردم و دیدم هیچ کلاه برداری یا سواستفاده ای نیست اپلیکیشن تو گوگل پلی و بازار ثبت شده و هیچ چیز بدی نداره اونا برای کلیپای اموزشی که از اساتید میزارن پول میگیرن ما هم برای دیدنش و لایک کردنش کلش همینه ) من تا حالا چند بار برداشت کردم از هفته مثلا سی چهل تومن تا هفته ای ۲۰۰ تومن خواستید اسکرین شاتشم میزارم براتون اینم لینک برنامه https://play.google.com/store/apps/details?id=hsp.interchange&referrer=elahe97