تبـادل نـظر

موضوع بحث

جدایی 😭😭😭

176 بازدید | 1 پست
سلام من عاشق ی پسری شده ام به اسم حسین که ۱۸ سالشه و خیلی پسر خوب ، با ادب و مهربون و ... ما باهم داخل ی برنامه اجتماعی آشنا شدیم و من بی دلیل عاشقش شدم ( حس خوبی بهش داشتم ) چند روز که گذشت غیر نستقین بهم ابراز علاقه کردیم و باهم رفتیم تا اینکه یک ماه گذشت و یکبار سر ی دلیل نسخره داشتیم از هم جدا می شدیم ولی با خواهش های من رابطه تدامه پیدا کرد ولی اون خیلی سرد شده بود 😞 به دلیل کنکور کمتر باهم ارتباط داشتیم تا اینکه یک روز بهم تهمت خیانت زد ( اشتباه از من بود ولی اونم اعتماد نداست بهم ) و همین و بهونه کرد تا ازم جدا بسه . با کلی سعی و تلاش بهش فهموندم من خیانت نکردم ،. توی این مدت که از هم جدا شره بودیم با ی پسر دیگه آشنا شدم و با بهم گفت برای فراموش کردن حسین مجبورم یکی و بیارم جاش منم همین کارو کردم . من هیچ حسی اون پسر نداشتم و تمام حرفام بهش دروغ بود . دو ماه و نیم گذشت و این وسط عذاب زیادی کشیدم ، داییم و از دست دادم ، داغون شدم بخاطرش غرورمو شکستم و .... خلاصه من از اون پسر هم بخاطر یک سری مسکلات جدا شدم تا اینکه چند روز پیش شماره حسین و پیدا کردم و براش استوری گذاشتم اونم دید و اومد جواب منو داو و باهم داخل پی وی خیلی سر دحرف زدیم . مثلا من بهش مثل قدیما عشقم می گفتم ولی اون حتی اسمم نمی گفت فقط سین می کرد جواب نمی داد یا همش ازم توضیح دلیل رفتنم با یکی دیگه و می خواست .منم دلیلم و چند روز بعدش بهش گفتم اونم مطمئنم برای اینکه حرص منو دربیاره یکی از دخترای فامیل شون به اسم مهسا که قبلا برای اذیت کردن م دست به یکی کرده بودن و بهونه کرد و گفت میخوتد باهاش نامزد کنه درصورتی که یکی از دوستام که حسبن و هک کرده گفته اون مهسارو از همه جا بلاک کرده و این بهونه ایی براش بوده که ترو ول کنل . اون قبلا مال من بود حتی خودش هم گفت دیگه منو نمیخواد و دلمو وحشتناک واسه باز چندم شکست منم سعی کردم بهش هیچی نگم و سکوت گردم که شاید برگرده اما اون هرچی از دهنش دراومد بهم گفت منن از حرصم دیگه آخراش همین امروز صبح بهش گفتم فراموشت می کنم ، حیف اون همه احساس که بهت داشتم گفتم برو به زندگیت برس و دروغات برس بای و بلک ش کردم اونم منو بلاک کرد . خیلی عجله داشت برای رفتن مثلا هنش می گفت من ترو از زندگیم پاک کردپ یا با ی خدافظی خوشحالم کن و ..... خیلی ناراحتم دلم بدگرفته هرچی باشه هنوز یکم دوسش دارم 😞😞😞 بنظورتون چیکار کنم ؟ دیگه کاری برای برگشتش نمیشه انجام داد . سه ماه سعی کردم به هر دری زدم که برگرده حتی رص هم خوردم اما بی فایده بود و رفت .... ق