تبـادل نـظر

موضوع بحث

پیشنهاد شما چیه؟

44 بازدید | 0 پست
سلام دوستان یه مشکل داشتم که نه تو سوالات متداول بود و نه جز تاپیک ها کسی هست. اجازه بدید اول ی توضیح مختصر از خودم بگم. بنده 25 سالمه و سربازم تو شهر خودم و اکثر اوقات خونه هستم.دوستامم زیادن و روابط اجتماعیم هم عالیه. مشکلم اونجا شروع میشه که اخرین باربا یه دختر خانوم اینستا دوست شدم و ایشون خیلی به من علاقه مند شد و با هم دیگ رابطه برقرار کردیم. البته کلا تو زندگیم ایشون دومین نفری یود که باهاش دوست شدم. حالا اون رفته و من تنهام حوصله م نمیگیره دنبال ادم جدید برم. هر چند که محیط دور برمم بستس..مختصر بگم حالا اصل مشکل ازونجا شروع میشه که من حس میکنم بایسکشوال یا همون دو جنس گرا هستم.. هر چند کنترل روش دارم. ینی میتونم حواسم رو از پسر پرت کنم. اما یک ساله با یه ترنس دوست شدم که پسره جسمش اما بدن و صورتش به شدت دخترونه هستش. از وقتی باهاش دوس شدم همش تصاویر سکس باهاش میاد تو ذهنم اما خب به دلایل اخلاقی خودمو نگه میدارم.. اما این اواخر میگم با خودم کاش یه بار هم شده تجربه کنم باهاش.. نمیدونم چی کنم واقعا راهنماییم کنید لطفا