تبـادل نـظر

موضوع بحث

خواهشا بهم کمک کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

28 بازدید | 0 پست
من پسری هستم که تا کنون با هیچ زنی ارتباط نداشتم و نه احساسی (مگر به قصد ازدواج)و نه جنسی . با دختری اشنا شدم که خیلی بهش محبت کردم و شدید منو دوست نداشته منم همینطوری. حیا و پاکدامنی اون خط قرمز من بود و بهش هم گفتم و قبول کرد .همه راضی خانواده هم راضی .قرار بر ازمایش خون شد.اتفاقی افتاد و من چند هفته مجبور شدم به خاطر کارم نرم خونمون که ازمایش بدم. تو این مدت تلفن و چتی با هم تماس داشتیم و من شدیدا بهش ابراز علاقه کردم. تا اینکه دیدم توی چت کردنش خیلی صمیمی شده حرف سکسی میزنه و همش منو تحریک میکنه و دوس داره هرچه زودتر برگردم و حتی علاقه داشت باهاش بخوابم منو تحریک میکرد که حرف سکسی بزنم. من اولش خدایی همراهیش کردم چون فکر کردم به زودی زن و شوهر میشیم و باید راحت باشم. ولی وقتی این حجم از درخواست همخوابی داشت و عکس سینوس برام فرستاد و......مشکوک شدم که چرا اینهمه راحته و ممکنه قبلا اینطور بوده و با کسی تماس داشته.در حالی که خانوادش کاملا مذهبی هستن. ازش پرسیدم ایا قبلا با کسی دوست بوده و گفت قبلا اره با یک پسری توی دانشگاه دوست بوده.که کاملا شوکه شدم و به زهنم رسید که ممکنه این خانم تجربه سکس داشته که با من اینطوری راحت بود .یا من شکاکم .یا اصلا خانما تا چه حد توی یک ماه با شخصی راحت میشن. ایا دختر پاک به این راحتی ممکنه حتی به خاطر اعتماد به من راحت شده.و ازم درخواست همخوابی به این زودی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟