تبـادل نـظر

موضوع بحث

شوهرم خیلی سردتر شده

48 بازدید | 0 پست
4ساله ازدواج کردیم، بچه نداریم، نمیخوایم فعلا، من که نمیخوام، شوهرمم رغبتی نداره، میگه حالا زوده و ازین حرفا، میگه کارامونو بکنیم تا بعد، مشکل اینه که ی مدته شوهرم واقعا سرد شده، اصلا نمیاد سمتم، تا من نرم پیشش، یا ی جوری حالیش نکنم، هیچی ب هیچی، این خیلی ناراحتم میکنه واقعا نمیدونم خیانت میکنه، نمیدونم سرد شده، نمیدونم از من دیگه خوشش نمیاد نمیدونم باهاش مستقیم چندباری حرف زدم، یا میگه خستم، یا میگه میخوام تو اذیت نشی، هربار ی بهونه میاره خیلی ناراحتم همکارام خیلی بیشتر توجه میکنن تا شوهرم به خدا تازه میگم همکارام توجه میکنن، در چه حدیه مثلا، هیچی رسما فقط موهامو رنگ کرده بودم یکیشون گفت خانم فلانی خیلی خوب شدی همین ینی توجه خاصی هم نیست ولی شوهرم از اینم کمتر منو میبینه با اینکه هم تحصیلات خوبی داریم هردو، شاغلیم، مشکل مالی نداریم، مشکل مسکن نداریم، هیچی واقعا منم هم به خودم میرسم، هم به خونه، هم به خود شوهرم گاهی انقدر دوسش دارم، میگم واقعا اونم انقدر منو دوست داره؟ از رفتارش البته چیزی که میفهمم نه هست مواظب خورد و خوراکشم، مواظب خوابشم نمیدونم چیکار باید بکنم که نمیکنم خیلی ناراحتم واقعا وقتی میبینم نمیاد سمتم خیلی بهم بر میخوره، میگم چمه مگه؟ به خدا یکی از فامیلا به گوشم رسیده منتظر بوده من جدا بشم، بیان خواستگاری تا با پسرش ازدواج کنم تا چندوقت هنوز خواستگار داشتم همکارای مجردم میگن فلانی که باهاش آشنا شدیم عین شماست بعد ویژگی های مثبتمو شروع میکنن میگن تازه من خیلی ساده میرم یه خط چشمم نمیکشم همیشه هم کم سن تر از واقعیت بهم میخوره نمیدونم واقعا