هنر زندگی مرکز مشاوره روانشناسی

تبـادل نـظر

تماس گرفتن با مرکز مشاوره هنر زندگی فقط به مشکلات من اضافه کرد. 5 سال بود که مشکل بی میلی جنسی داشتم و به خاطر هزینه های مشاوره نمی تونستم به هیچ مرکزی مراجعه کنم. اتفاقی آگهی این مجموعه رو توی اینترنت دیدم و اول فکر کردم که هزینه مشاوره تلفنی شون رایگان هست چون زمانی که نوجوان بودم یک مرکز مشاوره معروف بود که به صورت رایگان مشاوره های خیلی خوبی می داد. بعد که تلفن هزینه مشاوره رو گفت من به اشتباه شنیدم دقیقه ای 3000 ریال چون اصلا به ذهنم خطور نمی کرد که ممکنه دقیقه ای 30000 ریال باشه چون مشاوره حضوری الان ساعتی 100 تومنه و مشاوره تلفنی و غیر حضوری حالت معقولش این بود که باید ساعتی 50 می بود. بعد که با مشاور صحبت کردم مشاور گفتند که بعد از یک ساعت صحبت کردن به صورت اتوماتیک تلفن شما از مخابرات قطع میشه و شما باید دوباره تماس بگیرید من هم که فکر می کردیم دقیقه ای 300 تومن هست گفتم تهش میشه ساعتی 18 هزار تومن که مشکلی نیست. چون ایشون گفتند بعد یک ساعت تلفن خود به خود قطع میشه من دیگر حواسم به ساعت نبود. گرم صحبت بودیم که من یک لحظه گفتم ببینم چقدره دیگه مونده که یک ساعت بشه دیدم که نزدیک سه ساعت شده و تلفن ما قطع نشده. من بعد از این که قطع کردم برای محاسبه دقیقه هزینه دوباره به این مرکز زنگ زدم و اونموقع بود که متوجه شدم دقیقه ای 3000 تومن بوده که هزینه مکالمه کلی من شده 550 هزار تومن. نگاه کنید تو رو خدا 5 سال به خاطر مشکلات مالی نتونستم مشاوره برم و حالا تجربه ای دارم که دیگه هیچ وقت نمی تونم مشاوره برم. خدایا چرا باید ما توی ایران انقدر با بدبختی زندگی کنیم. شوهر من حقوقش 1 و 500 هست چطوری 600 هزار تومن پول قبض تلفن بدم؟ الان باید یواشکی از کسی پول قرض بگیرم و دیگه برای همیشه فکر مشاوره رفتن رو از سرم بیرون بندازم. ما لیاقت خوشبختی رو نداریم.