تبـادل نـظر

موضوع بحث

خیلی آشفتممممم

857 بازدید | 2 پست
من ۲۱ سالمه و دانشجو ترم ۵ ام  از اول از یه پسری خیلی خوشم میومد همیشه بهش فکر میکردم ولی خب دو بار خواب دوستش رو دیدم  یه بار که با هم داریم عقد میکنیم(عین صحنه عقد بود  انگار واقعی بود)  یه بارم دیدم که جلو خانوادش ایستاده و میگه فقط مائده و از همه مهم تر خانوادمم راضی بودن چنددد ماه گذشته تا این که تابستون شد و من متوجه شدم پسری که دوسش دارم در حقیقت با یه دختر تو کلاس دوسته منم ناراحت شدم و کلا قیدشو زدم  ولی بازم خوابه دوسته پسره رو میبینم  دوباره دیدم که خونه بابا بزرگمیم و اون بهم یه چیزی قرض میده و موقعی که میخوام پسش بدم سرشو محجوب میاره پایین و ازم میگیره  یه بار خواب میبینم یه دسته گل از رو زمین برداشته و یکی از اون کلا که یا قرمز بود یا صورتی بهم میده و منم میگرم و سرمو میندازم پایین و میرم  اخرین بارم خواب دیدم که مامانم یه سفره خیلی بزرگ که تهش معلوم نیس پهن کرده و همه دور سفره هستن گفتم مامان چی شده میگه نامزدیت رو ولیمه دارم میدم  بعد من پشت سرم دوباره همون پسره رو میبینم  من به اون پسر علاقه ندارم ولی دلیل این خوابام رو نمیدونم  دو روز پیش تو روضه بودیم دلم گرفته بود یهو یه دختر جوونی داشت دربارا شوهرش حرف میزد گفت والا من فقط پنج شنبه ها میتونم ...(اسم شوهرش رو گفت).رو از خونه بیرون کنم تا بتونم روضع بگیرم   من یهو دلم ریخت چون اسم شوهرش اسم اون پسرس که تو خواب میبینم  نمیدونم چرا دلم ریخت انگار بیشتر دلم گرفت بغض کردم تا این که متوجه شده فقط هم اسمن وقتی فهمیدم نفس راحت کشیدم  ولی نمیدونم چرا اینجور شدم شما میدونین چ بلایی داره سر من میاد؟