ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

رگ خواب مرد متولد مرداد


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با رگ خواب مرد متولد مرداد پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

در این مقاله می‌خواهیم درباره رگ خواب مرد متولد مرداد کمی بیشتر بدانیم. شاید در نگاه اول چنین تعبیر شود که دانستن رگ خواب افراد به زیان آن‌ها خواهد بود. بنابراین با نگاهی عمیق‌تر به این موضوع می‌پردازیم. از منظر علم روان شناسی تمام تیپ‌های شخصیتی دارای نقاط ضعف و نقاط قوت خاص خود هستند. هر فردی با توجه به شخصیت و شیوه تربیتی و شرایط محیطی ممکن است دارای نقاط ضعفی باشد. اما دانستن این نقاط ضعف چه کمکی به افراد خواهد کرد؟ نقاط ضعف در وجود هر انسانی وجود دارد و بسیار مهم است چراکه می‌تواند هر فردی را از پای در بیاورد. به همین دلیل افراد باید کاملا از نقاط ضعف شخصیتی و روحی و روانی خود مطلع باشند. مسلما زمانی که افراد به نقاط ضعف خود آگاه شوند، برای برطرف کردن آن تلاش خواهند کرد و این یعنی یک قدم به مرز موفقیت نزدیک‌تر خواهند شد.

تماس با مشاور

رگ خواب مرد متولد مرداد ،خرافات یا واقعیت؟

آیا به راستی افرادی که در یک ماه متولد می شوند دارای خصوصیات مشابه هم هستند؟ بگذارید در این خصوص بررسی بیش تری داشته باشیم. وقتی ما افراد جامعه را بر اساس دسته بندی های خاصی تقسیم کرده و در یک گروه قرار می دهیم، به این معناست که معتقدیم آن افراد، دارای مشترکاتی هستند. مثلا در مورد متولدین یک ماه از سال، وقتی به آن افراد متولدین ماه مرداد و شهریور و… اطلاق می کنیم، قائل به این هستیم که متولدین آن ماه بخصوص در شرایطی خاص، مشابه هم رفتار می کنند.

طالع بینی

در گذشته مهارتی به نام طالع بینی وجود داشت. در سطوح پایین دست جامعه، رمالان و جادوگران مشغول حرفه طالع بینی بودند. در مراتب بالا دست جامعه، منجمان و ستاره شناسان و خواب گزاران پرچمدار این حرفه محسوب می شدند. آن ها با علم و تجربه ای که سینه به سینه از گذشتگان خود به دست آورده بودند، پیشرفت های جالبی هم در این زمینه داشتند. ولی این سوال پیش می آید که علم روانشناسی امروز در این رابطه چه نظری دارد.
علم امروز بر پایه مشاهدات، آزمایش، بررسی، تحقیق و پژوهش استوار است. در علم تمامی مواردی که مبنای خرافه و تعصبات بی منطق دارند، مردود هستند. اما در مورد افرادی که در یک ماه متولد شده اند تحقیقاتی به عمل آمده است. تا حدودی وجود یک سری اشتراکات میان آن ها ثابت شده است. در علم روان شناسی طیف گسترده ای از متولدین یک ماه خاص در نظر گرفته می شوند و تحقیقات بر روی عادات و رفتار های آن ها انجام می شود. این یک حقیقت انکار ناپذیر است که این افراد در بعضی موارد کاملا مشابه هم فکر کرده و رفتار می کنند. یعنی با وجود اینکه از نظر تحصیلات و محیط زندگی و طبقه اجتماعی با یکدیگر متفاوت هستند، اما خصوصیات رفتاری مشترکی دارند.

اینفوگرافیک رگ خواب مرد متولد مرداد
اینفوگرافیک رگ خواب مرد متولد مرداد

خصوصیات رفتاری مرد متولد مرداد

مردان متولد ماه مرداد هم مانند سایر افرادی که در ماه های دیگر سال متولد شده اند، دارای خصوصیات منحصر به فرد خود هستند. شاید بهترین و ساده ترین راه برای شناخت خصوصیات مشترک این افراد این باشد که نگاهی داشته باشیم به مشاهیری که متولد ماه مرداد یا همان آگوست میلادی هستند. وقتی به لیست افراد مشهور متولد ماه مرداد دقت می کنیم، چند خصوصیت بارز به چشم می خورد.

1. رهبری

به عنوان مثال قرار گرفتن نام های آشنایی همچون ناپلئون بناپارت (پادشاه قدرتمند فرانسه) ، فیدل کاسترو (رهبر مبارز کشور کوبا)، موسیلینی (سیاستمدار پر نفوذ ایتالیایی) در لیست متولدین ماه مرداد شمسی و یا آگوست میلادی، خصوصیت بارز قدرت تسلط و نفوذ، داشتن اعتماد به نفس، داشتن روحیه قدرت طلبی و رهبر و پیشرو بودن را نمایان می کند.

2. خلاقیت

شنیدن نام افرادی همچون جورج والتر اسکات (نویسنده معروف اسکاتلند)، جورج برنارد شاو (نویسنده مشهور انگلیسی) در لیست متولدین ماه مرداد، ویژگی قدرت تفکر، تبحر در تالیف و نویسندگی و خلاقیت را تداعی می کند.

3. هنر دوستی

همچنین شنیدن نام هایی مانند آلفرد هیچکاک (کارگردان نام آور انگلیسی) و لوسیل بال (کمدین مشهور امریکایی) مرحوم علی حاتمی (فیلمنامه نویس و کارگردان چیره دست ایرانی) به عنوان کسانی که در مرداد متولد شده اند، خصیصه هنر دوستی، هنرمند بودن، داشتن ظرافت روحی، نکته سنجی و قدرت انتقال احساس را مشخص می کند.
واضح است که این اسامی به عنوان مثال و نمونه نام برده شدند. با بررسی ویژگی های همین تعداد انگشت شمار می توان با یک نگاه اجمالی در مورد خصوصیات متولدین ماه مرداد، تیپ شخصیتی این افراد را تا حدودی شناخت. البته این کاملا روشن است که تمامی متولدین ماه مرداد شامل این خصوصیات مطرح شده نیستند. چرا که عوامل بسیاری در تعیین خصوصیات شخصیتی افراد می تواند اثر گذار باشد. اما با کمی اغماض می توان تا حدودی این تقسیم بندی ها و اشتراکات رفتاری متولدین یک ماه خاص را عمومیت بخشید. تا جایی که به عنوان ویژگی های شخصیتی متولدین ماه مرداد پذیرفت.

مردادماهی

مرد متولد مرداد، شیر بیشه زار صور فلکی

ستاره شناسان، ماه مرداد را به نام برج فلکی اسد (که در زبان عربی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*