ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

جذب همکار برای ازدواج | ترفندهایی برای علاقمند کردن همکار به خود

جذب همکار برای ازدواج چگونه ممکن است؟ محل کار می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی و یا یک ازدواج موفق باشد. از طرفی می توانید شناخت بهتری هم از طرف مقابل پیدا کنید و نقطه اشتراک همدیگر را متوجه شوید. اما این را بدانید که تبدیل کردن محل کار به محیطی برای علاقه و آشنایی می تواند مشکلاتی هم ایجاد کند. با توجه به اهمیت این مسئله درمقاله امروز به موضوع چگونگی همکار برای ازدواج پرداخته شده است. برای کسب اطلاعات در مورد مشاوره ازدواج کلیک کنید.  
 

تماس با مشاور

                                            ;

گام هایی برای جذب همکار

گاهی پیش می آید که دختر و پسر در محل کار تصمیم به آشنایی و ازدواج می‌گیرند. اینکه چگونه همکار مورد علاقه خود را برای ازدواج جذب کنید راهکارهای مختلفی وجود دارد که بعضی از آن ها شامل موارد زیر می شوند:

1-برقراری تماس چشمی

ایجاد ارتباط چشمی برای جذب و ابراز علاقه لازم است. وقتی شما به چشمان یک فرد نگاه میکنید به او اجازه می‌دهید که در واقع درون شما را از طریق چشمانتان ببیند. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید شاید همکارتان اینطور برداشت کند که شما علاقه ای به شناخت او ندارید. هرچند تماس چشمی تا حدی مناسب است ولی فراموش نکنید که نگاه زیاد به چشم آن طرف مقابل کار درستی نیست و تفاوت ظریف بین نگاه کردن و خیره شدن را رعایت کنید.
می‌تواند از طریق بالا بردن ابروها و غربی تماس چشمی کم کردن سرشانه به پایین و یک طرف سپس نگاه کردن به دور را مجذوب خود کرد. براساس تحقیقات معلوم شده که زوجهایی که رابطه عاشقانه بین آنها وجود دارد ۷۵ درصد زمانی را که با یکدیگر صحبت می‌کنند وقف نگاه کردن به یکدیگر می کند و زمانی که فرد سومی وارد می‌شود به آرامی نگاه خود را از روی طرف مقابل برداشته و به جای دیگری نگاه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه زبان بدن مردان و زنان کلیک کنید.
در مقابل افراد هنگام یک گفتگوی عادی تنها ۳۰ الی ۶۰ درصد به چشمان همدیگر نگاه می کند. بر همین اساس اگر می خواهید که ذهن فردی را بخوانید و پی ببرید که آیا او جذب شما شده است یا خیر از هر فرصتی استفاده کنید و به چشمانشان خیره شوید. 
پیشنهاد می کنیم مقاله انتخاب همسر را مطالعه کنید.

2-لبخند زدن

لبخند زدن یکی از آسان ترین راه ها برای فهماندن علاقه به طرف مقابلتان می باشد. وقتی شما به فردی نگاه می کنید و لبخند می زنید در واقع با این کارتان نشان می‌دهید که شما فردی خوش اخلاق و خوش برخورد هستید. با لبخند زدن به همکارتان نشان می دهید تا به شما نزدیک شود و بفهمد که می‌تواند گفتگو را باب گفتگو را با شما باز کند. بهترین لبخند یک لبخند هوشمندانه محسوب می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تاثیرات لبخند زدن کلیک کنید.
افراد به راحتی می‌تواند لبخندهای مصنوعی را متوجه شوند بنابراین سعی کنید که لبخندهایتان طبیعی و به جا باشد. اگر دندان های زیبا و یا فرورفتگی های بانمک دارید لبخند زدن به شما کمک می کند تا آنها را نشان دهید.
جذب همکار برای ازدواج

3-تعریف و تمجید

هر انسانی طبیعتا دوست دارد که هر از گاهی از این تعریف شود. به چیزهایی که در مورد دوست دارید یا به ویژگی‌هایی که برای شما اهمیت دارد اشاره کنید. البته بهتر است همیشه بر روی ظاهر تمرکز نکنید و تمامی تعریف و تمجیدهای شما مربوط به چهره و تیپ ظاهری او نباشد. به چیزهایی فکر کنید که قبلا برایتان انجام داده و از نظر شما جالب توجه بوده و یا کارهایی که برای خود او با ارزش بودند و به آنها می‌بالد.
اجازه دهید که متوجه شود که شما همیشه از دیدن او خوشحال می شوید. کاری کنید که بدانند شخصیت او سبب می‌شود تا روزهای سخت کاری برای شما راحت شود. از کارهایی مانند یک سخنرانی خوب و یا توجه به جزئیات کاری که به خوبی از پس بر آمده تعریف نمایید.

4-جذب همکار برای ازدواج | رک و راست صحبت کردن

زنها زمانی بیشترین دلبری را دارند که مستقیم حرفشان را بزنند. اگر پاسخ و واکنشی از همکاران دریافت نمی کنید شاید به این دلیل باشد که او پیام شما را نگرفته و لازم است که در این مورد شفاف تر صحبت کنید. رک و راست رفتن سر موضوع محدودیت هایی هم ایجاد می کند. اگر حس می کنید که تمامی علائم ابراز علاقه شما را متوجه می‌شود ولی واکنشی نشان می‌دهد شاید به این علت باشد که او مودبانه در حال اعلام این موضوع به شماست که علاقه‌ای به این کار ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه جذابیت رفتاری کلیک کنید.
اگر می ترسید که دلیل واکنش نشان ندادن او اینچنین باشد به رفتارهای جذب کننده خود مانند قبل ادامه دهید و ببینید آیا تمایلی به وارد شدن به موضوع دارد یا خیر. می توانید بدون درخواست کردن با طرف مقابل تان راحت باشید مثلا به جای این که بگویید: لطف می کنید برای من یک نوشیدنی بیاورید می توانید بگویید که بهتر است گاهی دور هم جمع شویم.

5-وارد شدن از طریق دنیای مجازی

جذب فرد مقابل با موبایل یا رسانه های جمعی و بستگی به نحوه انجام آن می تواند متفاوت باشد. اگر گاهی اوقات پیام های عاشقانه بفرستید کسی متوجه نمی‌شود اما اگر تمام عکس های همکار مورد علاقه تان را در فضای مجازی لایک کنید و کامنت بگذارید و بقیه همکارانتان هم متوجه علاقه شما خواهند شد. بنابراین در خصوص ابراز علاقه تان از طریق فضای مجازی محتاطانه رفتار نماید.
از بیان مسائلی که مناسب محیط کار نیستند خودداری کنید. مثلاً دعوت او به بیرون برای ناهار و یا شام بعد از یک روز کاری مشکلی ندارد اما ارسال عکس های پیشنهادی به هیچ عنوان مناسب نیست. برای دریافت مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.

6-نشان دادن بهترین وجه خودتان

روش خاصی برای داشتن بهترین راه حل وجود ندارد و هر زنی ظاهر و سلیقه منحصر به فردی دارد. منظور از ارائه بهترین راه در این نیست که فرد مقابل راجع به شما چه فکر میکند ترکی منصور پوشیدن لباسی است که به شما اعتماد به نفس می دهد. وقتی حس خوبی به خودتان داشته باشی این حس را هم به راحتی به دیگران منتقل می کنید. اگر هم لباس کاری باید بپوشید لباسی را انتخاب کنید که در آن راحت باشید و بهترین  را از خودتان نشان دهید.
اگر شغل شما طوری است که باید بپوشید از جهات اندازه و تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید. به آرایش ظاهری صورت و ناخن و سایر جزئیات که جنبه ی شخصی دارد توجه کنید. اگر لباس های تان به دلیل محیط کاری زود کثیف می شوند سعی کنید به نوع آرایش موهایتان بیشتر توجه کنید تا احساس خوبی داشته باشید.

7-جذب همکار برای ازدواج | رعایت بهداشت و نظافت

داشتن ظاهر زیبا برای جذاب بودن کافی نیست. بهتر است بهداشت را رعایت کنید و دو بار در روز مسواک بزنید و یا یک بار روزانه دوش بگیرید لباسهای تمیزی به تن کنید و از مواد خوشبو کننده استفاده کنید. بو احساسی است که بیشتری ارتباط را با حافظه دارد. همچنین بوی خوب با جذابیت رابطه مستقیم دارد. اگر شما فرد خوشبویی باشید فرد مقابل آن را به عنوان یک نقطه مثبت درنظر می گیرد. 
خواب کافی را در برنامه روزانه خود قرار دهید تا بتوانید هوشیاری و عملکرد بهتر در طول روز داشته باشید. اگر خواب کافی نداشته باشید ظاهر شما هم به تدریج تغییر پیدا می‌کند مانند ظاهر شدن سایه و سیاهی زیر چشم، بنابراین به خواب تان توجه کنید.

8-مستقل و با اعتماد به نفس نشان دادن خود

نشان دهید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و به کسی وابسته نیستید تا حس رضایت از خود و احساس ارزشمندی به شما دست دهد. سعی کنید ابتدا با تنهایی خود کنار بیاید و تنهایی خیلی از کارها را در زندگی انجام دهید مثلاً به قایق سواری بروید یا تنهایی به رستوران بروید و این را بدانید که اگر با تنهایی خود کنار نیایید و دنبال فرار از آن باشید برای دیگران شخصیت جذابی نخواهید بود.

9-جذب همکار برای ازدواج | شوخ طبعی

اگر با همکاری از تنها هستید فکر کنید سایر ابعاد و صفات شخصیتی انسان را به او نشان دهید سید. مثلاً در محیط خارج از کار به او ثابت کنید که انسان تحقیر و یا مقرراتی نیستید. اما به این نکته توجه کنید که در شوخی با همکاران زیاده روی نکنید. گاهی اوقات شیطنت ها به همکارتان نشان می دهد که روحیه فعال و شادابی دارید و این چیزی است که برای هر فردی جذاب است. همکارتان را برای کارهای شاد و با نمک دعوت کنید. با این کار او متوجه می‌شود که شما انسان سرحال و زنده هستید.

10-ارتباط بیرون از محیط کار

با دعوت کردن او به بیرون میتوانید نشان دهید که می دانید چگونه خوش گذرانی کنید و هیجان دهید. اگر دعوت شما را رد کرد ناامید نشوید و می توانید به او بگویید هر وقت دوست داشت به بیرون بروید. اگر با یکدیگر برای ناهار بیرون می روید لباس هایی بپوشید که در سر کارتان نمی توانید از آنها استفاده کنید با این تغییرات کوچک می توانید بر روی فرد تاثیر بگذارید. به روز ترین و مد روز ترین لباس های تان را انتخاب کنید. روزهایی که با یکدیگر بیرون هستید در مورد مسائل خارج کاری صحبت کنید. مثلا در مورد یک موزیکی که دوست دارید صحبت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کدام استایل خانم ها مردان را جذب می کند کلیک کنید.

11-تایید گرفتن از دوستان

سعی کنید با افرادی که همکارتان با آنها سر و کار دارد و بیرون می‌رود رفتار دوستانه داشته باشید. نیازی نیست که این افراد از نیت درونی شما باخبر شوند اما اگر آنها از شما خوششان بیاید و تاییدتان کند احتمال اینکه همکارتان هم از شما حمایت کند زیاد است. اگر او با بعضی همکارانتان دوست است این کار برای شما راحت تر فراهم می شود. این را فراموش نکنید که افراد به نظرات دوستانشان اهمیت می‌دهند مخصوصاً اگر نظر آنها راجع به یک رابطه باشد.

12-جذب همکار برای ازدواج | رعایت حد و مرز ها

به جای اینکه همیشه شما پیش قدم شوید و او را به بیرون برای ناهار یا شام دعوت کنید و اجازه دهید گاهی اوقات او به سمت شما بیاید و تمایلش را در این زمینه نشان دهد. اگر همکارتان در قسمتی دیگر از اداره کار می کند سعی کنید زیاد به آنجا رفت و آمد نکنید زیرا فکر می‌کنند که شما مزاحم کار او می‌شوید. می توانید بدون این که از مرزهایتان رد شوید پیامهایی ارسال کنید که نشان دهد علاقه‌مند هستید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تعیین حد و مرز در روابط کلیک کنید.
در تمام زمینه ها قوانین کاریتان را زیر پا نگذارید و بدانید که برقراری رابطه عاشقانه در بعضی از محیط های کاری ممنوع است. اگر محتاطانه رفتار نکنید ممکن است شایعه در محیط کار شکل بگیرند. این را بدانید که وجود شایعات از کسل کننده بودن محیط های کاری می کاهد زیرا افراد به دنبال راه هایی برای شایعه سازی هستند تا تنوع ایجاد کنند.

13-وارد شدن در یک رابطه

وجود نرم‌افزارهای اینترنتی دوستیابی امکان آشنایی با چند نفر و چت کردن همزمان با آنها را فراهم کرده است اما در محیط کار بسته به گونه دیگر است. اگر همکارتان متوجه نشود که شما با کس دیگری هم در محیط کاری در ارتباط هستید احتمالاً فرد دیگری از این موضوع باخبر خواهد شد و به گوش فرد مقابل خواهند رسید. این را بدانید که نمی‌توان با همه افراد وارد رقابت شد و حس حسادت آن را تحریک کرد.
اگر همکار مورد علاقه تان شما را با فرد دیگری ببیند قطعاً دیگر به شما فکر نخواهد کرد مخصوصا اگر قبلا حسی به شما داشته است. سعی کنید قبل از اینکه وارد رابطه با همکارتان شوید و یا این موارد ابراز علاقه را پیاده کنید از مجرد بودن او و اینکه با کسی در رابطه نیست مطمئن شوید.  
جذب همکار برای ازدواج

معایب همکار بودن زن و شوهر

با وجود اینکه بعضی از افراد فرد مورد علاقه خود را در محیط کاری پیدا می کند و با او ازدواج می کنند اما این را بدانید که همکار بودن زوجین معایبی دارد که شامل موارد زیر است:

1-کم شدن انتقادهای سازنده

قبل از اینکه افراد وارد رابطه با هم کارشان شود بیشتر احتمال دارد که به یکدیگر بازخوردهای مثبت یا منفی بدهند و از کار همددیگر برای پیشرفت کردن کمی انتقاد کنند. اما همین که رابطه عاطفی بین آنها پیش بیاید رویکرد محتاطانه ای در پیش می‌گیرند و دیگر به مسائل کاری توجه ندارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انتقاد سازنده کلیک کنید.

2-جذب همکار برای ازدواج | گذراندن وقت زیاد با یکدیگر

طبق تحقیقات زن و شوهر هایی که با یکدیگر همکار هستند وقت زیادی در کنار هم هستند و بنابراین تنش هایشان هم بیشتر می‌شود اما در مقابل زوجینی که دور از یکدیگر کار میکنند این فاصله زمانی که در کنار همدیگر نیستند باعث جاذبه بیشتر بین آنها می شود.

3-نادیده گرفتن قرارهای عاشقانه

زوج هایی که دائما با یکدیگر هستند دیگر فرصتی برای خلوت و وقت گذرانی نمیگذارند. این زن و شوهرها هم ممکن است بین روابط کاری و عاشقانه مرزی قائل نشوند. بنابراین رفتن به سینما یا رستوران با همدیگر را نوعی هدر دادن وقت به حساب می‌آورند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه رفتار عاشقانه با همسر کلیک کنید.  

سخن آخر درمورد جذب همکار برای ازدواج

قطعاً برای شما هم ممکن است است پیش آمده باشد که در محیط کاری به فردی علاقه مند شده باشید. وارد شدن به یک رابطه سالم و انتخاب درست برای ازدواج از مهمترین تصمیم های زندگی است که باید در مورد آن محتاط باشید. اگر شما هم با همکارتان نامزد هستید و یا می خواهید وارد رابطه شوید بهتر است قبل از آن مشاور یا روانشناس کمک بگیرید. اگر شما هم در راستای این موضوع مسئله ای دارید، می توانید از مشاوران و روانشناسان در این مورد کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*