ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

راه های جذب مردان و پسران مغرور

راه های جذب مردان و پسران مغرور کدام است؟ اگر به دنبال جلب توجه و علاقه مردی هستید که بسیار مغرور است باید در مورد مردان شناخت بیشتری به دست آورید و در برخورد و ارتباطات خود برخی اصول را رعایت کنید. برقراری ارتباط عاطفی با مردان مغرور دشوار است در نتیجه باید با آگاهی بیشتری عمل کنید تا دچار احساس شکست نشوید. در صورتی که در برقراری رابطه با فرد مورد علاقه خود با مشکل مواجه شده اید و در بند افکار خود گرفتار هستید می توانید با مشاوره روانشناسی با متخصصان، برای رهایی از مشکلات ذهنی و رسیدن به آرامش راهنمایی بگیرید. در صورت نیاز به مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

تماس با مشاور


راه های جذب مردان و پسران مغرور

جذب مردان مغرور

مردانی که غرور بیشتری نسبت به دیگران دارند، در برقراری ارتباط با دیگران سخت گیر هستند و تعامل با آن ها نیز دشوارتر است. اگر با پذیرش این موضوع تصمیم گرفته اید که با مردی مغرور وارد رابطه عاطفی شوید و او را به خود جذب کنید، رعایت برخی نکات احتمال موفقیت شما را بالا خواهد برد. در ادامه به چند نکته مهم در این زمینه اشاره کرده ایم.

با این حال توصیه می کنیم به دلیل مشکلاتی که ارتباط با مردان مغرور برای افراد ایجاد می کند، پیش از هر اقدامی با یک متخصص روانشناس مشورت کنید و همچنین آگاهی خود را در خصوص روانشناسی عشق افزایش دهید.

اینفوگرافیک راه های جذب مردان و پسران مغرور

 اینفوگرافیک راه های جذب مردان و پسران مغرور

1. راه های جذب مردان و پسران مغرور | ارزش ها وعلائق فرد مقابل را بشناسید 

یکی از مهم ترین پارامترها در علاقمند کردن افراد مغرور و خودخواه، شناخت ارزش های آنان است؛ یعنی شناخت موضوعاتی که در زندگی برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توجه کنید که ارزش ها برای هر شخصی متفاوت بوده و شما می توانید در تعاملات خود متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر او به چه معناست.

این ارزش ها می تواند تحصیلات، ثروت، زیبایی اندام، اصــول اخلاقی و... باشند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ابزار های گوناگونی در اختیار شما قرار دارد که به شما کمک می کنند تا بتوانید در مورد ارزش ها و علایق طرف مقابل خود بیشتر بدانید. از جمله آن ها می توان به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اشاره داشت. اگر مرد مورد علاقه تان ببیند که با شما ارزش ها و علائق مشترک دارد احتمال جذب او به شما بیشتر می شود. چرا که اصولا انسان ها از افرادی که شبیه به خودشان باشند خوششان می آید. 

2. راه های جذب مردان و پسران مغرور | از توجه کردن بیش از حد بپرهیزید 

جذب پسران مغرور

افراد مغرور نسبت به توجه کردن افراطی دیگران، واکنش های معکوس نشان می دهند و معمولا از آن می گریزند. به همین خاطر بهتر است که در توجه کردن به او ضمن رعایت زمان مناسب ابراز علاقه، حد اعتدال را رعایت کنید و به او این فرصت را بدهید که دائما توجهات یک طرفه دریافت نکند و بتواند تعاملات دو سویه ای را تجربه کند.

راه های جذب مردان و پسران مغرور | مبهم باشید

اگر در رفتارهایتان کمی ابهام وجود داشته باشد بیشتر احتمال دارد که توجه فرد مقابل را به خود جذب کنید. در واقع لازم نیست که از ابتدا نسبت به او ابــراز عشق کنید. بگذارید که او خود این موضوع را کشف کند. یک قانون کلی در روان شناسی می گوید که ناشناخته ها جذاب ترند. در نتیجه تلاش کنید تا اندکی ناشناخته و مبهم باقی بمانید.

ویژگی های شگفت انگیز خود را نشان دهید.

برخی از مردان مغرور دارای ارزش گذاری های سرسختانه ای هستند. معمولاً جذب افرادی می شوند که مثبت و خوش بین باشند. وقتی ویژگی های شگفت انگیز خود را مانند مهربانی، شادی، پرانرژی بودن را نشان دهید، مردان شما را تحسین می کنند و ترجیح می دهند در اطراف شما باشند. شما مردی با ارزش را جذب خواهید کرد که از ویژگی هایی که شما باید ارائه دهید قدردانی می کند. هیچ چیز به اندازه حالت افسرده و چهره فرسوده اطرافیان را خسته نمی کند. اگر می خواهید قلب اطرافیان و مرد مغرور مورد علاقه خود را به دست آورید، سرگرم کننده و دوست داشتنی باشید. بسیاری از مردان عاشق اعتراف می کنند که این زن با لبخند درخشان و رفتار شاد خود قلب آن ها را ربوده است.

مراقب خود باشید.

اگر سالم و از لحاظ جسمی تناسب اندام داشته باشید(به معنای مراقبت فیزیکی از سلامت جسمی) برای مردان جذاب تر خواهید بود. مردان مغرور غالبا به دلیل استانداردهای سختگیرانه خود مغرور به نظر می رسند چرا که غالبا حریم خود را برای هر کسی باز نمی گذارند. بنابراین منطقی است که یکی از بهترین کارهایی را که می توانید در حق خود انجام دهید که همانا برای سلامتی خواهد بود. اینکه نشان دهید درباره مراقبت از خود تعهد و دلسوزی دارید می تواند ویژگی تاثیرگذاری باشد. یک رژیم غذایی مغذی را در برنامه خود بگنجانید. وزن خود را کنترل کنید و ورزش کنید.

هوشمندی به خرج دهید.

سعی کنید با شناخت درست از ارزش ها و نیازهای مرد مورد نظر، حرکات و اعمال بسیار کوچک افکار آن ها را با مهارت بخوانید و پیشنهاداتی برای جلب توجه او ارائه کنید. به عنوان مثال، وقتی مردی با محبت به شما نگاه می کند، اگر پیامی را که در اعماق آن چشم ها پنهان شده است درک کنید، با لبخندی مشابه پاسخ خواهید داد. او می فهمد که شما نیز نسبت به او حسی دارید و این نشانه خوبی است که شما دو نفر می توانید برای شروع یک رابطه با یکدیگر آشنا شوید. اما درک یک مرد فقط درک معنای پشت حرکات یا اعمال او نیست؛ بلکه درک آنچه او دوست دارد، چه می خواهد و به چه چیزی نیاز دارد و غیره است.

به کسی که هستید افتخار کنید.

بدیهی است که مردان با ارزش های سختگیرانه جذب زنانی می‌شوند که از عموم مردم متمایز باشند. برای انجام این کار، یکی از بهترین راه ها نشان دادن اعتماد به نفس و افتخار نسبت به آنچه هستید می باشد. اگر از ظاهر و دستاوردهای خود احساس غرور و خوشحالی کنید، در هر کاری که انجام می دهید و می گویید انعکاس می یابد و به جذب مردان با کیفیت می رسد. در اعماق وجود خود می دانید که این حقیقت است که مردم می خواهند در کنار افرادی باشند که در کالبد چیزی که هستند راحت هستند.

مفتخر بودن به کسی که هستید، پیامی قوی به محیط ارسال می کند که از خود مطمئن هستید و ارزش توجه آن ها را دارید. خواهید دید که دلیلی برای جذب مردان مغرور به شما وجود دارد. زیرا برای چیزهایی که شما برای آن ها ارزش قائل هستید ارزش قائل هستند. اگر برای این چیزها ارزش قائل باشند، می‌خواهند درباره شخصیت شما و چیزهایی که باعث می‌شود بین شما رابطه شکل بگیرد اطلاعات بیشتری کسب کنند. به طور خلاصه، داشتن یک احساس قوی از خود به مردم اجازه می دهد تا بهترین ویژگی ها را در شما ببینند، که به شما امکان می دهد با مردان با کیفیت ملاقات کنید.

راه های جذب مردان و پسران مغرور؛ نقش شناخت نیازهای روانی اساسی

نکاتی برای جذب مردان مغرور

یک سری نیازهای ذاتی وجود دارد که برای جذب مردان باید از آن ها اطلاع کافی داشته باشید. شناسایی این نیازها با خواندن مقاله شنــاخت مردان به شما کمک بزرگی می کند. هم چنین در جذب مردان مغرور و افرادی که سخت تر عواطف خود را ابراز می کنند اهمیت به این نیازها می تواند نقش پررنگی داشته باشد.

حس حمایت و هم دلی

شاید فکر کنید مردان مغرور هرگز نیازی به حمایت دیگران ندارند و به تنهایی از پس همه امور زندگی خود بر می آیند. در حالیکه این یک تصور کاملا اشتباه است. مردان مغرور کمتر می توانند در مورد مشکلات و ناراحتی های خود با دیگران صحبت کنند. اما این امر به معنای عدم نیاز آن ها به کمک و مهارت همــدلی اطرافیان نیست. آن ها هم مثل هر انسانی به حمایت دیگران نیاز دارند. اگر بتوانید در شرایط سخت همراه او باشید و احساساتش را بشناسید، جذابیت بیشتری برای وی خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم در این رابطه مقاله چرا مردان ناراحتی خود را نمی گویند را مطالعه فرمایید.

حس آزادی و استقلال

سختن نهایی در مرود جذب مردان

بسیاری از مردان به دلیل ترس از تعهد در رابطه از ازدواج و متعد شدن بابت آن دوری می کنند. زیرا احساس می کنند آزادی و استقلال خود را از دست می دهند. به طرف مقابلتان نشان دهید در کنار این که برای زندگی مشترک ارزش قائل هستید، به استقلال و آزادی او نیز احترام می گذارید.

حس ارزش و احترام

تمامی مردان به ویژه آن هایی که در ظاهر بسیار از خود راضی هستند، نیاز به تاییــد شدن دارند. آن ها نیاز دارند که مورد احترام دیگران قرار بگیرند و مورد قدردانی واقع شوند. پس برای جذب مردان مغرور رفتار محترمانه ای با آن ها داشته باشید و به هیچ وجه شخصیت آن ها را زیر سوال نبرید. با این رفتار نه تنها فرد مقابل را بیشتر به خود جذب می کنید، بلکه باعث می شوید احساس ارزشمندی او کاملا ارضا شده و او نیز با احترام بیشتری با شما برخورد کند.
 

سخن آخر

روابط عاطفی همواره با چالش های متعددی همراه هستند و در صورت برخورد ها و رفتار های اشتباه ممکن است مشکلات جدی در رابطه عاطفی به وجود بیاید و افراد با شــکست عشقی مواجه شوند. شکست عشقی و به طور کل مشکلات رابطه ای می توانند تاثیرات بسیار عمیقی بر روح و روان افراد ایجاد کنند. پس ضروری است که از همان ابتدای شروع رابطه عاطفی از افراد متخصص کمک بگیرید تا در جهت ایجاد ارتباط موثر و موفق شما را یاری کنند.

از سوی دیگر در صورتی که با شکست عشقی نیز مواجه شدید، لازم است که از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا به شما کمک کند که بتوانید به رابطه خود به صورت سالم و درست برگردید و یا بتوانید با فراموش کردن عشق از دست رفته و آسیب های و پیامدهای ناشی از آن را درمان کنید. در صورتی که به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به روانشناس را ندارید، توصیه می شود که از مشاوره تلفنی مرکز مشاوره حامی هنر زندگی کمک بگیرید. متخصصان این مرکز در خدمت شما هستند تا یاری تان کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*