ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

چک کردن گوشی همسر | گوشی همسرم را چک کنم یا نه ؟


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با چک کردن گوشی همسر پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


چک کردن گوشی همسر کار درستی است یا نه؟ امروزه بسیاری از افراد به دنبال برنامه و نرم‌افزارهای گوناگون برای کنترل تماس‌ها، تلگرام و پیام‌های گوشی همسرشان هستند. تلاش برای چک کردن گوشی همسر می‌تواند ناشی از عدم اعتماد به همسر یا ترسِ از دست دادن او باشد. اما حفظ و نگهداری از هر چیزی روش اصولی و صحیح خود دارد و چک کردن مداوم گوشی و محدود کردن و کنترل همسرتان نتیجه‌ای جز تشدید بی‌اعتمادی و دور شدن شما از یکدیگر به همراه نخواهد داشت. در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد چک کردن گوشی همسر و موارد مهم در این باره اشاره خواهیم کرد. اگر احساس می‌کنید همسرتان به شما خیانت کرده و یا در حال خیانت است می‌توانید از مشاوره خیانت همسر بهره ببرید. 

تماس با مشاور

 

چک کردن گوشی همسر | درست یا غلط 

بسیاری از زوجین به دلایل مختلفی تمایل دارند تا به اطلاعات گوشی همسرشان دسترسی داشته باشند و با این کار احساس امنیت خاطر بیشتری می‌کنند. برای مثال برخی این کار را برای پیشگیری از خیانت همسر انجام می‌دهند. اما معمولاً افراد از این رفتار استقبال نکرده و این را دلیلی بر بی‌اعتماد بودن طرف مقابل می‌پندارند؛ به همین خاطر برخی این کار را پنهانی و دور از چشم همسر خود انجام می‌دهند و ممکن است پس از آن احساس گناه و عذاب وجدان داشته باشند.

همسر خیانتکار یکی از وحشت های همیشگی ازدواج است. اگر به دلیل رفتارهای عجیب اخیر همسر به وفاداری او مشکوک هستید، برای شما غیرعادی نیست که بخواهید فعالیت های او را زیر نظر بگیرید تا متوجه شوید که او چه می کند. در حالی که قاعده کلی این است که شرکا به یکدیگر اعتماد کنند، سناریوهای خاص، انجام این کار را بسیار سخت می کند. به ویژه بیشتر زمانی که یکی از همسران دائماً به گونه ای رفتار می کند که نشان می دهد آن ها در حال داشتن رابطه نامشروع هستند. در بسیاری از مواقع این رفتارهای کنترل کننده با انتقال پیام‌هایی مبتنی بر بی‌اعتمادی، شک و تردید به طرف مقابل، روابط زوجین را دستخوش تعارضات و درگیری‌های زیادی می‌کند که به شک و تردیدهای بیشتری می‌انجامد.

به این ترتیب زن و شوهر در یک چرخه معیوب گرفتار می‌شوند. به گونه‌ای که چک کردن‌های مدام منجر به رنجش و واکنش‌های طرف مقابل می‌شود. این واکنش‌ها شک و تردید را تشدید می‌کند و دوباره رفتارهای کنترل کننده بیشتر می‌شود و این مسئله به همین شکل ادامه می‌یابد و در نهایت ممکن است در زندگی به یک بحران تبدیل شود. برای آشنایی بیشتر درباره دلایل خیانت به همسر کلیک کنید.

درنتیجه بهتر است که به حریم شخصی همسرتان احترام بگذارید و اگر به رفتارهای او در فضای مجازی مشکوک هستید، از راه‌های اصولی‌تری وارد شوید تا بتوانید به نتیجه مثبتی در این باره برسید. برای مثال مراجعه به روانشناس و دریافت مشاوره خیانت به شما کمک می‌کند تا دلایل و نشانه های خیانت به همسر را بیشتر بشناسید و با راهکارهای مقابله با آن آشنا شوید.

اینفوگرافیک چک کردن گوشی همسر

اینفوگرافیک چک کردن گوشی همسر

آیا خوب است از طریق تلفن شریک زندگی خود را چک کنید؟

مطالعه‌ای در سال 2012 نشان داد که تقریباً دو سوم از شرکت‌کنندگان بدون رضایت از طریق پیام‌های خصوصی شریک زندگی‌شان از جمله متن‌ها و سایت‌های شبکه‌های اجتماعی به نوعی جاسوسی کرده‌اند. یک شرکت در سال 2020 از 1600 آمریکایی بین سنین پانزده تا پنجاه و پنج سال در مورد حریم خصوصی تلفن و جاسوسی در روابط آن ها نظرسنجی کرد. در ادامه چیزی است که آن ها پیدا کردند:

48 درصد از زنان و 31 درصد از مردان فکر می کنند که جاسوسی خوب است.
60 درصد فکر می کنند که چک کردن از طریق تلفن هرگز اشکالی ندارد.
43 درصد هیچ شواهدی که از نظر عاشقانه متهم کننده باشد پیدا نکردند.
38 درصد از زوج ها از هم جدا شدند یا با هم دعوا کردند.
بنابراین، آیا خوب است که از طریق تلفن شریک زندگی خود را ردیابی کنید؟ پاسخ تقریبا روشن است اما همیشه هم پاسخ هرگز نیست. در برخی موارد، به عنوان مثال، به دنبال یک بی اعتمادی ممکن است توافقی وجود داشته باشد که به شما اجازه داده شود تا از طریق تلفن اوضاع را چک کنید. این می تواند راهی برای بازسازی اعتماد باشد اما معمولا موقتی است. نگاه کردن به تلفن همسرتان می تواند عواقبی را به دنبال داشته باشد. برخی از مردم آنقدر احساس بدی می‌کنند که گویی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.

با برنامه‌ها، یادداشت‌ها، پیام‌ها و گزارش تماس‌ها، می‌توانید همه چیزهایی را که در مورد یک شخص از جاسوسی تلفنش نیاز دارید، بیابید. می توانید ببینید با چه کسانی صحبت می کنند و چه می گویند. اگر از طریق تلفن شخصی نگاه کنید، این تجاوز به حریم خصوصی است. چه دلیل موجهی برای نگاه کردن داشته باشید یا نه، مهم است که در مورد راهی که برای کشف حقیقت در پیش گرفته اید فکر کنید. آیا ردیابی تلفن شریک به وضعیت فعلی شما کمک می کند؟

چک کردن گوشی همسر | حریم شخصی در زندگی مشترک چه جایگاهی دارد؟

ازدواج موفق زمانی شکل می‌گیرد که افراد بتوانند به سطحی از رش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*