ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

کتاب روانشناسی کودک | بهترین کتاب های روانشناسی کودک


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با کتاب روانشناسی کودک پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


اگر قصد تربیت بچه خود را داشته باشید، خرید یک کتاب روانشناسی کودک از نان شب هم برای شما واجبتر می‌شود. کتاب‌های مختلفی در زمینه روانشناسی کودک وجود دارند که می‌توانند به والدین در مسائل گوناگونی کمک کننده باشند. در واقع بسیاری از پدران و مادران به دنبال راهی هستند تا فرزندان خود را به بهترین نحو تربیت کنند و روابط خود با کودکشان را بهبود بخشند.
مطالعه کتاب‌های مناسب برای تربیت فرزندان می‌تواند شما را در زمینۀ آموزش بسیاری از مسائل به فرزندتان یاری دهد. این کتاب‌ها بر اساس تجربه چندین ساله نوشته شده‌اند و منبع مناسبی برای والدین می‌توانند باشند. به همین دلیل در ادامه به برخی از مهم‌ترین کتاب‌های روانشناسی کودک اشاره خواهیم کرد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات تخصص در مورد تربیت کودکان خود از مشاوره کودک بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره کودک کلیک کنید.

شماره تماس مشاوره روانشناسی


کتاب های روانشناسی کودک | آثار تالیفی فارسی

کتاب‌های آموزشی و تربیتی به شما کمک می‌کنند توانایی حل مساله را در تربیت فرزند تقویت کنید. برخی از والدین در کنار مطالعه فردی در کارگاه‌های آموزشی فرزندپروری شرکت می‌کنند و یا با استفاده از مشاوره کودک برای شناخت بهتر و برداشتن گام‌هایی درست در مسیر آموزش و تربیت کودکان قدم می‌گذارند. پیش ازین کتابهای روانشناسی موفقیت را معرفی کردیم و حالا می‌خواهیم به کتابهای مفید درباب فرزندپروری و روانـشناسی کودک بپردازیم.

اینفوگرافیک کتاب روانشناسی کودک

اینفوگرافیک کتاب روانشناسی کودک

کتاب رمز و راز دنیای کودکی

نویسنده این کتاب غلامحسین ریاحی است که اطلاعات مختصری در زمینه روانشناسی شناختی از دنیای کودکان در اختیار خواننده قرار می‌دهد. مطالب کتاب به صورت ساده و روان و مختصر نوشته شده است. به همین دلیل هرگز حوصله شما را سر نمی‌برد. کتاب رمز و راز کودکی جنبه‌هایی از دنیای پر پیچ و خم کودکی را برای شما نمایان می‌کند. در این کتاب مقالات زیادی آورده شده است که با یکدیگر ارتباط منطقی دارند و چگونگی رشد کودک از مراحل لقاح و شکل گیری جنین تا پایان کودکی را به شما آموزش می‌دهد.

مطالبی که این کتاب را در بر می‌گیرند شامل دوران قبل از تولد، دوران بعد از تولد، خانواده، نقش مدرسه در شکل گیری شخصیت کودک و تاثیر آن بر رفتار کودک،‌ شکل‌گیری شخصیت در کودک، اصلاح و هدایت تقویت کننده‌های مثبت و منفی، ترس در کودک، رشد و بهداشت روانی، رشد و مسائل بهداشتی و پرورشی، مشکلات خصلتی کودک، مشکلات هیجانی کودک در سال‌های اولیه، عوامل و اختلالات فیزیولوژی روانی در کودک می‌شود.

کتاب روانشناسی کودک

این کتاب به تالیف پرویز خاکیه مطالبی را با استناد از نظریات، تحقیقات و تالیفات دانشمندان ایرانی و استادان روانشناسی خارجی برای والدینی که به دنبال تربیت و پرورش کودک خود هستند عرضه می‌کند. کتاب روانشناسی کودک کتابی کلی است که شما را در زمینه‌هایی همچون زمان و آغاز و مکان تربیت کودک، شخصیت، اعتماد و افزایش اعتماد به نفس کودکان، کودکان ناسازگار، تنبیه بدنی کودک،‌ کودکان کند ذهن، کودکان منزوی و گوشه‌گیر،‌ بد بینی و حسادت در کودکان، دروغ و دزدی در کودکان،‌ کنجکاوی جنسی کودکان و غرایز و انحرافات جنسی در کودکان، نقش دین در تربیت کودک،‌ نقش خانواده و مربی در تربیت کودک یاری می‌دهد.کتاب های روانشناسی کودک و نوجوان | کتب ترجمه شده

کتاب چگونه به کودک خود نه بگوییم؟

این کتاب با نویسندگی ویلیام ویلکاف و مترجمی زهرا جعفری به شما یادآوری می‌کند که کلید موفقیت در پرورش و تربیت کودکان آموزش نه گفتن به کودک است. با استفاده از این کتاب می‌توانید جهت نظم بخشیدن به رفتار کودک و کاربرد عملی "نه" در کنترل رفتار او به هدف خود در تربیت فرزندان برسید. این کتاب به شما می‌گوید تا چگونه برای کنترل رفتار کودکتان برنامه ریزی کنید و در این زمینه راهکارهای موثری ا

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*