ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

طلاق بگیرم یا نه ؟ | می خ


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با طلاق بگیرم یا نه پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


طلاق بگیرم یا نه ؟ سوالی آشنا برای بسیاری از افراد متاهل است که حس می‌کنند در زندگی مشترک خود به رضایت زناشویی دست نیافتند و از پیدا کردن راه حل برای مشکلات خود ناامید شده‌اند. پروسه طلاق از ابتدای زمانی که وسوسه آن در ذهن فرد جرقه می‌زند تا زمانی که در دادگاه به صورت دادخواست طلاق در می‌آید و عملی می‌شود، بسیار وقت گیر و طاقت فرساست. این روند در صورتی که دارای فرزند باشید بسیار حساس‌تر نیز می‌شود. به همین دلیل لازم است قبل از تصمیم گیری در مورد طلاق، تغییراتی که به واسطه جدایی از همسرتان در زندگی آینده ایجاد خواهد شد را برآورد کنید و با آگاهی کافی اقدام نمایید. پس در صورتی که با پرسش طلاق بگیرم یا نه درگیر هستید، محتوای این مقاله می‌تواند دید روشن تری به شما بدهد. برای کسب اطلاعات در زمینه ضرورت مشاوره طلاق کلیک کنید.

گیف طلاق بگیرم یا نه ؟

;

طلاق بگیرم یا نه ؟ | نگرش مردم و جامعه

قبل از آنکه بخواهید به پرسش « طلاق بگیرم یا نه ؟ » پاسخ درستی بدهید، باید این موضوع را از جنبه‌های متفاوت بررسی کنید. یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طلاق، نگاه معمولا منفی مردم و اطرافیان به این مسئله است. ممکن است بگویید که اهمیتی به نگرش جامعه نمی‌دهید؛ البته چنین طرز فکری نه تنها ایراد نیست بلکه می‌تواند نوعی مزیت اخلاقی به شمار آید. در واقع مشکل از آنجا آغاز می‌شود که دیده شده بسیاری از افراد پس از طلاق گرفتن در مناسبات اجتماعی خود نیز دچار مشکل می‌شوند، به طوری که به افرادی گوشه گیر و منزوی تبدیل می‌گردند. برای آگاهی از علت و عوامل طلاق کلیک کنید.

پس یکی از مواردی که قبل از طلاق باید در نظر بگیرید این است که طلاق چه تاثیری بر روابط شما و حضورتان در جامعه خواهد گذاشت. اگر قضاوت مردم برایتان بسیار اهمیت دارد، این جنبه می‌تواند در آینده زندگی‌تان تاثیر منفی داشته باشد. نگاه جامعه به شخص طلاق گرفته تنها یک نگاه از بیرون نیست. جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید می‌تواند باعث شود که شما در شرایط روحی و روانی نامناسب قرار بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چه زمانی طلاق خوب است کلیک کنید.

اینفوگرافیک طلاق بگیرم یا نه ؟

اینفوگرافیک طلاق بگیرم یا نه ؟

طلاق بگیرم یا نه؟ | مشکلات جنسی

عدم رضایت زناشویی در زمینه روابط جنسی، یکی از عوامل مهم در جدایی زوجین و تصمیم برای طلاق است. رابطه های پر از هیجان بین شما و همسرتان حالا دیگر تنها خاطره‌هایی هستند که اختصاص به سال‌های آغاز ازدواج دارند. شاید فکر کنید که پس از طلاق موقعیت دشوار‌تر از اکنون نخواهد بود یا حتی از نظر رابطه جنسی در وضعیت مناسب‌تری قرار خواهید گرفت و بتوانید آن شور و هیجان رابطه جنسی در سال‌های اولیه زندگی را با فردی دیگر دوباره از نو تجربه کنید. گرچه در ابتدا به ن

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*