ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

بزرگ کردن آلت تناسلی ، روش های پزشکی و خانگی بزرگ کردن آلت و عوارض آن

روش بزرگ کردن آلت تناسلی برای مردانی که ضربه های آسیب زا به آلت تناسلی را تجربه کرده اند یا دارای اختلال پزشکی با اثر منفی بر عملکرد آلت تناسلی هستند توصیه می شود. در مواردی که اندازه آلت تناسلی بر باروری یا کیفیت زندگی تأثیر می گذارد، بزرگ کردن آلت تناسلی تحت نظر متخصص اورولوژی یکی از درمان های مدنظر خواهد بود. این درمان ها شامل روش های جراحی معروف به فالوپلاستی می شود. 
گاهی اوقات هم گرایش به بزرگ کردن آلت تناسلی برآمده از باورهای بین فردی مردان و فرهنگی که بزرگی آلت را یک امتیاز محسوب می کند می باشد که منجر به بروز اختلالاتی جنسی و روانی می شود که سلامت روان فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در چنین شرایطی مشاوره جنسی می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره جنسی کلیک کنید.
 

تماس با مشاور

                                            

بزرگ کردن آلت تناسلی

اندازه آلت تناسلی یک موضوع بسیار حساس است. تحقیقات نشان می دهد که تقریبا نیمی از مردان نگران اندازه آلت تناسلی خود هستند و یا آرزو می کنند که آلت تناسلی آن ها بلندتر از چیزی باشد که در واقعیت می بینند. اکثریت قریب به اتفاق مردان دارای آلت تناسلی هستند که هنگام نعوظ دارای اندازه 5.1 اینچ تا 5.7 اینچ است(12 الی 14 سانتی متر). اندام تناسلی مردان در سنین نوجوانی به طول و اندازه کامل خود رسیده و با حداکثر رشد در سن ۱۶ سالگی به پایان می رسد.
اگر به بیست سالگی رسیده اید، آلت تناسلی شما حالا در اندازه و شکلی است که در طول زندگی شما باقی خواهد بود. برای اکثر افراد، رشد آلت تناسلی در اواخر نوجوانی و بــلوغ پسران و اوایل ۲۰ سالگی متوقف می شود. هنگامی که آلت تناسلی شما به اندازه نهایی خود رسید، که تا حد زیادی توسط ژنتیک تعیین می شود، کار زیادی برای تغییر یا افزایش اندازه آلت تناسلی نمی توانید انجام دهید. برخی از شیوه ها وجود دارد که می تواند در صورت اضطراب در مورد اندازه آلت تناسلی تا حدی یاری رسان باشد. 
 

اینفوگرافیک بزرگ کردن آلت تناسلی

اینفوگرافیک بزرگ کردن آلت تناسلی

دلایل گرایش به بزرگ کردن آلت تناسلی

دلایل زیادی برای گرایش مردان به سمت بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد. از جمله دلایل فیزیکی و پزشکی مانند اختلال در عملکرد ادراری یا باروری، دلایل روانی که در آن اندازه آلت تناسلی باعث ایجاد احساسات منفی مانند اضطراب یا اعــتماد به نفس پایین می شود.

1-دلایل فیزیکی

در برخی موارد، آلت تناسلی مرد به دلیل یک اختلال ژنتیکی یا هورمونی که باعث میکروپنیس می شود، کوچکتر از حد نرمال است. میکروپنیس به آلتی با اندازه زیر سه اینچ (نزدیک ۸ سانتی متر)گفته می شود. داشتن آلت تناسلی در این اندازه در توانایی هدایت جریان ادرار به بیرون، اختلال ایجاد می کند. همچنین رابــطه جنسی را دشوار کرده و میزان مایع منی را که به واژن می رسد کاهش می دهد. برخی از مردان مبتلا به میکروپنیس به دلیل اختلال در عملکرد هورمونی، با کاهش سطح تستوسترون و تعداد اسپرم مواجه هستند.

2-میکروفالوس

میکروفالوس یک آلت تناسلی کوچک است که همراه با هیپوسپادیاس (نقص مادرزادی که در آن دهانه پیشابراه در قسمت زیر آلت تناسلی قرار دارد) می باشد.
بیماری پیرونی: بیماری پیرونی شرایطی است که در آن آلت تناسلی به طور ناگهانی خم می شود؛ معمولاً در اواخر عمر. جراحی سرطان پروستات: پروستاتکتومی رادیکال که در آن کل پروستات همراه با بافتهای اطراف برداشته می شود، اندازه آلت تناسلی را کاهش می دهد؛ زیرا فیبروز باعث عقب نشینی داخلی آلت تناسلی و کاهش طول آلت می شود. به این ترتیب ممکن است فرد دچار بعضی از اخــتلالات جنسی شود.
آلت تناسلی مدفون: آلت تناسلی دفن شده، اصطلاحی است که برای آلت تناسلی پنهان شده در چربی اضافی لگن، بکار می رود. این بیماری در پسران پیش از بلوغ که چاق هستند شایع است. بسیاری از آن ها آلت تناسلی با اندازه طبیعی دارند. کاهش وزن به رفع مساله کمک می کند. 
 

3-دلایل روانی

برخی دیگر از مردان به دنبال بزرگتر کردن آلت تناسلی خود هستند تا با این باور که کوچکتر از حد متوسط هستند مبارزه کنند.  نداشتن اعتماد به نفس کافی و دیدگاه منفی نسبت به بدن و اختلال بدریخت انگاری بدن و همچنین تقلید از تصاویر اغراق آمیز از مردان در رسانه ها موثرند. برخی از مردان با وجودی که دارای آلت تناسلی بالاتر از حد متوسط ​​هستند باز هم نگرانی غیرعادی در رابطه با اندازه آن دارند. هنگامی که میزان این مشغله ذهنی درباره اندازه آلت بر کیفیت زندگی فرد پیشی گرفته و اسباب تداخل در روند عادی بشود، معمولاً به عنوان اختلال بدشکلی آلت تناسلی (PDD) تشخیص گذاری می شود. 
در این شرایط مــشاوره تلفنی فردی روانشناسی نسبت به مشاوره پزشکی برای بزرگ کردن آلت تناسلی، سود بیشتری عاید فرد می کند. بر اساس یک بررسی در سال ۲۰۱۹، مشاوره برای اکثر مردانی که درباره اندازه آلت تناسلی احساس حقارت می کردند، موثر بوده و اکثر آن ها متوجه شدند که آلت تناسلی با اندازه ای طبیعی دارند و نیازی به بزرگ کردن آن نیست. برای کسب آگاهی بیشتر درباره سایر علل تحقیر شدن در رابطه کلیک کنید.  

عوامل موثر بر رشد آلت تناسلی

بیشتر تغییرات اندازه آلت تناسلی را می توان به ژنتیک نسبت داد. همانطور که ژنتیک شما در قد شما نقش دارد، بر طول و قطر آلت تناسلی نیز تأثیر می گذارد. اما مانند اکثر ویژگی های فیزیکی که از عوامل محیطی نیز تاثیر می پذیرند، اینجا هم عوامل محیطی نقش دارند.

1-هورمون ها

هورمون ها به ویژه تستوسترون، بر میزان رشد آلت تناسلی در دوران بلوغ تأثیر می گذارد. افرادی که سطح تستوسترون پایین تری دارند معمولا آلت تناسلی کوچکتری هم دارند. تستوسترون می تواند به طور طبیعی با یک رژیم تغــذیه سالم و انجام فعالیت های ورزشی افزایش یابد و همچنین با عملکرد نعوظ نیز مرتبط است. مواد شیمیایی موثر بر سطح هورمون ها که به عنوان اختلالات غدد درون ریز شناخته می شوند، بر اندازه آلت تناسلی مرد تأثیر می گذارند. مشخص شده است که مواد شیمیایی موسوم به ترکیبات پرفلوروآلکیل (PFCs) با اندازه آلت تناسلی کوچکتر ارتباط دارند؛ زیرا بر سطح تستوسترون در بدن تأثیر می گذارد.  

2-زمان توقف رشد آلت تناسلی

برای پاسخ شخصی تر در مورد زمان توقف رشد آلت تناسلی، ســن بلوغ نوجوان باید در نظر گرفته شود. معمولاً چهار تا شش سال پس از بزرگ شدن بیضه ها، رشد آلت تناسلی متوقف می شود. این بدان معناست که برای اکثر افراد آلت تناسلی بین ۱۸ تا ۲۱ سالگی به طور کامل رشد می کند. بین رشد آلت تناسلی و رشد قد هم تناسب نسبی برقرار است. اگر رشد قدی متوقف شود، احتمالاً رشد آلت تناسلی هم متوقف شده است.

سایز نرمال

محققان ثابت کرده اند که ۹۵ درصد افراد در یکی از دسته بندی ها با اندازه متوسط ​​آلت تناسلی قرار می گیرند. طول متوسط ​​آلت تناسلی شل ۳.۴ اینچ (نزدیک ۸ سانت) تا 3.7 اینچ است و هنگام نعوظ به 5.1 اینچ (۱۲ سانتی متر) تا 5.7 (۱۴ سانتی متر) اینچ افزایش می یابد. اندازه متوسط ​​آلت تناسلی راست 3.5 اینچ تا 3.9 اینچ(۸.۸۹ سانتی متر) است. البته، تغییرات طبیعی در این مورد وجود دارد. بنابراین اگر آلت تناسلی بزرگتر یا کوچکتر از این محدوده باشد طبیعی است. با این حال، اگر نگرانی از این بابت دارید می توانید با یک متخصص اورولوژی مشورت کنید.برای کسب آگاهی بیشتر درباره مشکلات جنسی مردان کلیک کنید.  
بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی توسط روش های خانگی

عواملی که بر طول آلت تناسلی تأثیر می گذارد، چه ژنتیکی و چه محیطی، تا حد زیادی از دست خود فرد خارج است. در حقیقت هیچ کاری نمی توانید انجام دهید که باعث طول بیشتر یا قطورتر شدن آلت تناسلی بشود. وب سایت های متعددی وجود دارد که تمرینات آلت تناسلی را برای افزایش طول یا قطر آلت تناسلی توصیه می کند. منطق پشت این تمرینات که جز درمان های خانگی محسوب می شوند این است که مالیدن مکرر آلت تناسلی باعث ایجاد پارگی های ریز در بافت هایی می شود که در نهایت باعث بزرگتر شدن آلت شده یا حداقل چنین به نظر می رسند.

1-بزرگ کردن آلت تناسلی با جلکینگ

یکی از تکنیک های رایج به نام (jelqing) است که در آن انگشت شست و سبابه به دور آلت تناسلی پیچیده می شود تا هر روز به مدت ۲۰ دقیقه الت را از قاعده تا نوک بکشد. علیرغم ادعای این روش، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه هر نوع تمرین بر افزایش و اندازه آلت تناسلی تاثیر مثبت گذاشته باشد وجود ندارد. در واقع، از آنجا که دست کاری مداوم آلت تناسلی می تواند باعث جراحت یا تورم و التهاب شود، اکثر متخصصان پزشکی، ژلکینگ یا تمرینات مشابه را توصیه نمی کنند. اگر می خواهید ظاهر آلت تناسلی خود را با هدف افزایش اعتماد به نفس تغییر دهید روش های ساده تری برای این کار وجود دارد.

2-کاهش وزن برای بزرگ کردن آلت تناسلی

اگر اضافه وزن دارید، همان چندکیلوگرم اضافی می تواند آلت شما را کوچکتر نشان دهد. چــاقی بعد از ازدواج علاوه بر اینکه مشکلات جسمی ایجاد می کند ممکن است عملکرد جنسی مردان را نیز تحت تاثیر قرار دهد. کاهش وزن باعث کاهش چربی لگن می شود و اجازه می دهد آلت تناسلی بیشتر دیده شود. افرادی که دارای اضافه وزن یا چاقی هستند قسمتی از آلت تناسلی خود را در زیر لایه ای از چربی دفن کرده و ناخواسته پنهان می کنند. در این حالت با توجه به زاویه ای که فرد خود را از بالا مشاهده می کند، ظاهر آلت تناسلی، کوتاه به نظر می رسد. کاهش وزن که منجر به چربی کمتری در اطراف آلت تناسلی می شود می تواند در درست به نظر رسیدن اندازه واقعی آلت تناسلی موثر واقع شود. تناسب اندام به این جلوه بصری می افزاید و باعث می شود در مورد اندازه آلت تناسلی خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

3-مرتب و اصلاح کردن ناحیه تناسلی

تراشیدن اطراف آلت تناسلی که به آن Manscaping می گویند می تواند باعث بزرگتر نشان دادن آلت تناسلی شود زیرا دیگر بخشی از آن بین موها مدفون نشده است. پرمو بودن در ناحیه تناسلی می تواند پایه آلت تناسلی را پنهان کرده و آلت کوتاه تر به نظر برسد. برداشتن یا کوتاه کردن موهای ناحیه تناسلی می تواند به بزرگتر دیده شدن آلت تناسلی کمک کند. برای کسب آگاهی بیشتر درباره درمان اختلالات جنسی کلیک کنید.

4-درمان های بدون نسخه (OTC)

انواعی از درمان ها از جمله استفاده از قــرص های افزایش سایز اندام تناسلی برای مردانی که از اندازه آلت تناسلی خود ناراضی هستند تبلیغ می شود. در حالی که این تبلیغات وسوسه کننده هستند، پیشنهاد می شود که با ادعاهای دروغین یا شواهد ساختگی گمراه نشوید. بهترین گزینه مشورت با متخصص اورولوژی است تا بینید چه چیزی ممکن است برای شما مفید باشد و چه چیزی موثر نیست و چه بسا آسیب زا است.

5-بزرگ کردن آلت تناسلی | مکمل ها

بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند مکمل های آن ها می تواند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد. در بهترین حالت، کاری جز هدر دادن پول شما انجام نمی دهند. در بدترین حالت، بیشتر این مکمل ها حاوی آثار ویاگرا و سیلدنافیل است . یا سایر داروهای خطرناک برای مردان مبتلا به بیماری قلبی می باشد. با استفاده نااگاهانه سلامتی خود و سیستم تناسلی-جنسی خود را به خطر نیاندازید. گفته می شود مکمل هایی مانند (L-citrulline) یا (L-arginine ) و مصرف قرص سیلدنافیل 100 در مواردی سطوح نیتریک اکسید را در خون افزایش می دهند که ممکن است گردش خون در آلت تناسلی را بهبود بخشد. اگرچه برخی ادعا می کنند که این امر به بهبود نعوظ کمک می کند اما هیچ مدرکی دال بر افزایش اندازه آلت تناسلی وجود ندارد. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص تــاثیر قرص سیلدنافیل بر اسپرم کلیک کنید.

6-کشش آلت تناسلی توسط ابزارها

در حالی که هیچ دستگاهی با هدف افزایش آلت تناسلی مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا اف دی ای نبوده است، علاقه به استفاده از محصولاتی که می توانند طول آلت تناسلی را با استفاده از کشش بیشتر کنند، افزایش یافته است. با کشش آلت تناسلی، یک دستگاه وزنی به محور آلت تناسلی متصل می شود و هر روز به مدت زمان مشخصی پوشیده می شود تا به تدریج آلت تناسلی کشیده شود. یک دستگاه پزشکی به نام Extender، طول آلت تناسلی مردان را چنانچه با بیماری پیرونی درگیر باشند بهبود می بخشد اما در مردان بدون عارضه مشخص، هیچ موردی از مطالعه معتبر اثربخش انجام نشده است.

7-گیره ها و حلقه های آلت تناسلی

این وسایل که برای بزرگنمایی آلت تناسلی به بازار عرضه می شوند، دور قاعده آلت می پیچند و با ایجاد فشار ملایم، کشش آلت تناسلی را ایجاد می کنند. در این جا نیز نه تنها هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد اگر چیزی را دور آلت تناسلی بپیچید، طول آن را افزایش می دهد بلکه حتی این ابزارها می تواند جریان خون وارد شده به آلت را قطع کرده و باعث کبودی، هماتوم و آسیب عصبی جدی در آلت شود. به این ترتیب ممکن است عمــلکرد جنسی طبیعی نیز دچار اختلال گردد.

8-درمان های موضعی

لوسیون ها، کرم ها و روغن هایی که می توانند اندازه آلت تناسلی را با استفاده مستقیم روی اندام جنسی افزایش بدهند و یا موجب افــزایش کیفیت رابطه جنسی شوند، اغلب حاوی هورمون، داروهای گشاد کننده عروق که جریان خون را افزایش می دهند و روانکاری ضروری برای تکثیر سلولی هستند که در صورت استفاده بی دلیل می تواند به آسیب جدی منتهی شود. هیچ مدرکی از هیچ یک از این آثار وجود ندارد. برخی حتی ممکن است باعث تحریک یا حساسیت پوستی هم بشوند.

9-ابزارهای مکشی و پمپ

گاهی از پمپ های آلت تناسلی و جاروبرقی به عنوان وسایل جنسی برای تقویت نعوظ در مردان مسن استفاده می شود. برخی نیز با هدف افزایش اندازه آلت تناسلی از آن ها استفاده می کنند. این دستگاه ها بر روی آلت تناسلی (و گاهی کیسه بیضه) قرار می گیرند و از مکش برای به جریان انداختن خون در آلت تناسلی استفاده می کنند. در صورت استفاده مداوم در مدت زمان طولانی، این روش باعث اسفنجی شدن پوست آلت تناسلی شده و ظاهر ضخیم تری پیدا می کند. علیرغم محبوبیت آن ها، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد جاروبرقی یا پمپ می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد. برای آگاهی بیشتر در خصوص عــوارض دستگاه وکیوم مردانه کلیک کنید.

10-تجویز VED

وِد ممکن است پس از برداشتن پروستات مردان به دلیل سرطان به عنوان بخشی از برنامه توانبخشی آلت تناسلی، تجویز شود. تحقیقات نشان داده است که استفاده از وِد باعث افزایش جریان خون و اکسیژن در آلت تناسلی شده که از بازگشت نعوظ طبیعی پس از عمل پشتیبانی می کند. در اینجا نیز اگر مکش بیش از حد شدید باشد یا دستگاه به دلیل استفاده در مدت طولانی فرسوده شود، پمپ های خلاء می توانند باعث آسیب شوند. با پارگی رگ های سطحی آلت تناسلی، خونریزی و کبودی از مجرای ادرار ایجاد می شود.

11-جراحی و روش های تخصصی

برخی از مردان به دنبال تزریق و پرکردن های طبیعی و مصنوعی برای افزایش قطر آلت تناسلی هستند. اگر سایز آلت تناسلی کوچکتر یا ناهنجاری آلت تناسلی (مانند هیپوسپادیاس) در ادرار کردن یا کیفیت زندگی اختلال ایجاد کند، به دنبال جراحی خواهند بود. در غیر اینصورت، اندازه آلت تناسلی کوچک معمولاً نشانه جراحی برای درمان ناباروری نیست. در چنین مواردی روش های نوین کمک باروری گزینه بهتری می باشد.

12-تزریقات آلت تناسلی

تزریق آلت تناسلی از اوایل دهه ۱۹۰۰ وجود داشته است. اغلب توسط متخصصان غیر پزشکی و اغلب با نتایج فاجعه بار انجام می شود. در سالهای اخیر، سه تزریق انجام شده توسط پزشکان زیبایی برای افزایش قطر آلت تناسلی معرفی شده است که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. 
تزریق چربی اتولوگ شامل استخراج چربی از طریق لیپوساکشن است که سپس به صورت خاص در امتداد محور آلت تناسلی تزریق می شود. در حالی که روشی ایمن محسوب می شود، بیشتر چربی تزریق شده دوباره جذب می شود. تزریق بیش از حد چربی هم می تواند باعث جذب ناهموار شود که منجر به انحنای غیر طبیعی یا شکل نامتناسب آلت تناسلی می شود. به این ترتیب نه تنها نتیجه حاصله مطلوب نخواهد بود، بلکه امکان بروز اضــطراب عملکرد جنسی در فرد نیز افزایش می یابد.

13-تزریق هیالورونیک

شامل یک ترکیب طبیعی است که به نام هیالورونیک اسید (HA) یا هیالورونان شناخته می شود. تزریق یکنواخت ای چ در حالی که موثر است، به مهارت بالایی نیاز دارد. همانند چربی اتولوگ اچ ای، می تواند توسط بدن باز جذب شود؛ هرچند با سرعت کمتری. از دست دادن حس لامسه در آلت تناسلی، در بین مردانی که تحت این عمل قرار می گیرند رایج است. در این صورت چــرخه پاسخ جنسی در این مردان دچار اشکال می شود.
میکروسفرهای پلی متیل متاکریلات (PMMA) محصولات جدیدی هستند که با کره های کوچک اکریلیک ساخته شده اند. تزریق این ها در حالی که ماندگاری بیشتری نسبت به اسید هیالورونیک دارد و نتایج آن تا هفت سال به طول می انجامد، دارای عوارض بیشتر از جمله ایجاد تورفتگی، ایجاد برجستگی های سخت و ندول است. استفاده از این تزریقات تجربی تلقی می شود. 
برخی از مردان به منظور افزایش قطر آلت تناسلی خود مواد مصنوعی مانند سیلیکون و پارافین را تزریق می کنند. انجام کارهایی از این قبیل خطرناک است و می تواند منجر به عفونت، آبسه، تحریک دردناک(سخت شدن بافت)، نکروز بافت(مرگ پوست) و حتی از دست دادن آلت تناسلی برای همیشه شود.  
بزرگ کردن آلت تناسلی

متداول ترین روش های جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

هیچ درمان جراحی مورد تایید FDA، برای بزرگ شدن آلت تناسلی وجود ندارد. اما این امر مانع از آزمایش مردان و جراحان زیبایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی نشده است. زیرا بسیاری از مردان در کسب لذت جنسی بیشتر و یا نگرانی از بابت انتظارات زنان در رابطه جنسی مرتبا به فکر بزرگ کردن آلت تناسلی و یا ارتقاء کیفیت روابط جنسی خود هستند. یکی از روش هایی که به همین منظور انجام می شود پیوند چربی رایگان (FFT) است که با استخراج بافت چربی (ذخیره چربی) از ران مردان لاغر، پایین شکم مردان با وزن معمولی یا ناحیه لگن مردان دارای اضافه وزن آغاز می شود. 
بافت ها سانتریفیوژ می شوند (با سرعت بالا می چرخند) تا سلول ها از هم جدا شده و با سرنگ یا لوله ای انعطاف پذیر به نام کانولا به آلت تناسلی تزریق شود. این مرحله نهایی به جلوگیری از تجمع نامنظم سلول های چربی کمک می کند. از آنجا که ۲۰ تا ۸۰ درصد از سلول های چربی در سال اول توسط بدن دوباره جذب می شوند، به چندین عمل مجدد نیاز می شود.
پیوند چربی پوستی (DFG) شامل برداشتن قسمتی از پوست از بدن خود بیمار (معمولاً قسمت پایین کمر، پایین شکم یا باسن) که همراه با یک لایه چربی است. پس از برداشتن پوست از آلت تناسلی، بافت استخراج شده در محل خود پیوند زده می شود. از آنجا که پوست استخراج شده ضخیم تر است، باعث افزایش قطر آلت تناسلی می شود. با برداشتن بافت از بدن خود بیمار، احتمال بای پس شدن، کم است. باید در نظر داشت که صرفا اندازه آلت تناسلی  موجب نارضــایتی جنسی نمی شود. در بسیاری از موارد این مهارت مردان است که در ایجاد لذت بیشتر برای خود و شریک جنسی شان نقش موثری دارد.

1-روش جراحی پلاستیک V-Y

یک روش جراحی است که در آن رباط تعلیقی که آلت تناسلی را به استخوان لگن متصل می کند جدا می شود و قاعده آلت را آزاد کرده و اجازه می دهد تا به جلو کشیده شود. این روش به این دلیل نامیده می شود که شامل یک برش مثلثی است که لبه های آن به هم کشیده شده و به شکل وای بخیه می شوند. در حالی که در بلند کردن آلت تناسلی موثر است، باعث می شود که آلت تناسلی در حالت راست شده قرار نگیرد.

2-لیپکتومی سوپراپوبیک

عمدتا بر روی مردان دارای اضافه وزن انجام می شود که کاهش وزن آن ها ظاهر آلت تناسلی مدفون شده را بهبود نبخشیده است. شامل برداشتن قطعه ای از پوست و چربی به شکل ذوزنقه از بالای آلت تناسلی است. انتهای آن به هم بخیه می شوند و پوست لگن را بلند می کنند تا آلت تناسلی زیرین نمایان شود. این روش نسبتاً ایمن است؛ عوارض جانبی آن محدود به درد بعد از عمل، خونریزی یا عفونت می شود. مخفی بودن آلت تناسلی یکی از مشکلات جنسی مردان است. برای شناخت بیشتر درباره انواع اختلالات جنسی کلیک کنید.

3-بزرگ کردن آلت تناسلی | کشیدگی کشویی

گاهی در مردانی استفاده می شود که به دلیل بیماری پیرونی کوتاه شدن آلت تناسلی را تجربه کرده اند. این روش شامل جدا شدن موقت پوست و بافت های زیرین از قسمت آلت تناسلی می شود. سپس غلاف منقبض شده اطراف قاعده بریده می شود و به آلت تناسلی اجازه می دهد صاف و بلند شود. در حالی که جراحی هیچ پیوندی را شامل نمی شود، آسیب عصبی و اخــتلال نعوظ امکان پذیر و محتمل خواهد بود.

4-جداسازی آلت تناسلی

شکل تهاجمی تری از جراحی کشیدگی کشویی است که در آن شفت باز شده در زیر سر آلت تناسلی، کاملاً بریده می شود. سپس این شکاف با قسمتی از غضروف دنده ای که از بیمار گرفته می شود پر شده و با بخیه زدن بافت های جدا شده مجدداً سر جای خود قرار می گیرد.  

 

عوارض بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان، معمولا به عنوان یکی از عوارض جانبی جراحی‌های زیبایی یا استفاده از مواد شیمیایی و هورمون‌ها برای افزایش اندازه آلت تناسلی، مطرح می‌شود. این عارضه ممکن است باعث اختلالات جدی در سلامت جنسی و عملکرد جنسی مردان شود. برخی از عوارض بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان عبارتند از:

  1. کاهش حساسیت: بزرگ کردن آلت تناسلی ممکن است باعث کاهش حساسیت در ناحیه تناسلی شود و در نتیجه، ممکن است مردان دچار مشکلات در رسیدن به ارگاسم شوند.
  2. اختلال در عملکرد جنسی: بزرگ کردن آلت تناسلی ممکن است باعث اختلال در عملکرد جنسی شود و مردان دچار مشکلاتی مانند ناتوانی جنسی، اختلال در ارگاسم و کاهش شهوت جنسی شوند.
  3. عفونت‌های تناسلی: بزرگ کردن آلت تناسلی ممکن است باعث ایجاد ترشحات بیشتر در ناحیه تناسلی شود که می‌تواند باعث عفونت‌های تناسلی مانند التهاب مثانه، التهاب پروستات و عفونت‌های قارچی شود.
  4. تغییر در شکل و اندازه آلت تناسلی: بزرگ کردن آلت تناسلی ممکن است باعث تغییر در شکل و اندازه آلت تناسلی شود که ممکن است باعث ایجاد ناراحتی و افزایش خجالت مردان شود.
  5. خطر ابتلا به سرطان: بزرگ کردن غیرطبیعی آلت تناسلی ممکن است باعث افزایش خطر ابتلا به سرطان آلت تناسلی شود.
  6. عوارض جراحی: جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی ممکن است باعث عوارض جانبی مانند خونریزی، عفونت و اختلال در عملکرد جنسی شود.

بنابراین، بزرگ کردن غیرطبیعی آلت تناسلی در مردان باعث عوارض جدی می‌شود و بهتر است از روش‌های طبیعی و مطمئن برای حفظ سلامت جنسی استفاده کنید.

 

سخن اخر بزرگ کردن آلت تناسلی

اگرچه محصولات و روش های متعددی وجود دارد که ادعا می کند اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد اما اکثر آن ها بی اثر هستند. مگر اینکه شما یک بیماری پزشکی داشته باشید که نیاز به درمان خاص با تغییر در سایز آلت دارد. به احتمال زیاد اندازه آلت تناسلی شما کاملاً طبیعی است و برای شریک جنسی رضایت بخش خواهد بود. اگر همچنان در مورد اندازه آلت تناسلی خود دغدغه فکری دارید از طریق مشاوره سکس تراپی و سکس تراپیست که می تواند به شما در رفع اضطراب کمک کند از انجام باقی روش ها اجتناب کنید.
اندازه آلت تناسلی می تواند برای بسیاری از مردان موضوعی حساس باشد. اگرچه انواعی از تبلیغات قرص، تزریق، دستگاه های مکش و جراحی به طور مرتب، مردان در جستجوی آلت تناسلی بزرگتر را احاطه کرده است اما در نهایت مشخص نیست کدام یکی از آن ها از بقیه موثرتر هستند. علاوه بر این، خطر برخی از اقدامات مانند جراحی، به طور قابل توجهی بیشتر از مزایای فرض شده می باشد. برای کسب آگاهی بیشتر درباره عوارض عمل های جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی و آسیب های روحی ناشی از آن با مشاوره روانشناسی تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*