ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

ارگاسم دروغین | زنان و مردان متظاهر


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با ارگاسم دروغین پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


ارگاسم دروغین به این معنی است که شریک جنسی تظاهر می‌کند که به ارگاسم یا اوج لذت جنسی در رابطه رسیده است. گرچه ارگاسم دروغین در زنان شایع‌تر است؛ اما جالب است بدانید که مردان نیز گاهی تظاهر می‌کنند که به ارگاسم رسیدند. به ارگاسم رسیدن شریک جنسی برای اغلب افراد از اهمیت بسیاری برخوردار است، برخی اوقات در روابط جنسی زن یا مرد به ارگاسم دست پیدا نمی‌کند و برای جلوگیری از جریحه دار شدن احساسات همسر و به دلیل اینکه نمی‌خواهد شریک جنسی شان احساس بی کفایتی کند، تظاهر به ارگاسم می‌کنند. البته این تظاهر دروغین در نهایت باعث سردی روابط زوجین می‌شود. با توجه به اهمیت مسائل جنسی در حفظ رابطه زناشویی و تحکیم بنیان خانواده، آموزش جدیدترین تکنیک‌ها برای تجربه رابطه جنسی با کیفیت و رسیدن به اوج لذت جنسی و همچنین درمان انواع اختلالات جنسی در جلسات مشاوره جنسی سودمند خواهد بود. برای کسب اطلاعات در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

تماس با مشاور

ارگاسم دروغین

ارگاسم دروغین به معنی نمایش دادن برخی رفتارهای صوتی، کلامی و عملی است که حاکی از رسیدن به ارگاسم هستند؛ ولی در واقع ارگاسم برای فرد رخ نداده و فرد آگاهانه این عمل را انجام می‌دهد. به علت اینکه ارگاسم زنان عموما نشانه بیرونی مثل خروج مایع منی که در مردان رخ می‌دهد را ندارد؛ زنان راحت‌تر و بیشتر از مردان به ارگاسم شدن وانمود می‌کنند. ارگاسم در مردان با خروج آب منی مشخص می‌شود. اما گاهی حتی ممکن است با خروج آن فرد احساس ارگاسم را تجربه نکند. معمولا پنهان کردن ارگاسم در زمانی که مردان از کانـدوم استفاده می‌کنند بیشتر نمایان می‌شود و تظاهر دروغین برای رسیدن به ارگاسم خود را نشان می‌دهد. در صورتی که روند ارگاسم نمایشی ادامه داشته باشد، به تدریج به بی میلی جنسی و سردی در روابط زوجین منجر می‌شود.

اینفوگرافیک ارگاسم دروغین

اینفوگرافیک ارگاسم دروغین

علل مبادرت ورزیدن به ارگاسم دروغین

ارگاسم دروغین به دلایل مختلف می‌تواند روی دهد.

1- طولانی بودن زمان رابطه جنسی: طولانی شدن رابطه جنسی می‌تواند تبدیل به عاملی آزاردهنده برای زنان شود؛ برخی از آن‌ها برای اجتناب از آن و یا تمام کردن زودتر آن وانمود به ارگاسم دروغین می‌کنند.

2- جلوگیری از احساس بی کفایتی در همسر: برخی افراد اگر همسرشان به ارگاسم نرسد، احساس بی کفایتی می‌کنند. در این صورت برای حفاظت از احساسات همسرشان به ارگاسم رسیدن را جعل می‌کنند.

3- خود ارضایی: خود ارضایی یکی دیگر از عواملی است که افراد برای رسیدن به ارگاسم انجام می‌دهند و برای جلوگیری از متوجه شدن همسرشان از این جریان تظاهر به ارگاسم دروغین می‌کنند.

4- باور غلط درباره رابطه جنسی با کیفیت: باور عمومی جامعه در مورد رابـطه جنسی این است که زن و مرد هر دو باید در یک رابطه به ارگاسم برسند. گاها پیش می‌آید در یک رابطه زن به ارگاسم نرسد و در عین حال از فرایند رابطه جنسی لذت ببرد. این امر فاجعه نیست ولی زنان برای اینکه نرمال به نظر برسند ارگاسم را جعل می‌کنند.
شرم و خجالت از بازگویی مشکلات جنسی خود به همسر نیز یکی از باورهای غلطی است که فرد را به سمت جعل ارگاسم می کشاند. معمولا زنان از صحبت کردن در مورد مشکلات جنسی طفره می روند. آن ها کمتر از فانتزی جنسی خود صحبت می کنند و بیشتر تحت خواسته همسر ارتباط جنسی دارند. به همین دلیل شاید هیچ گاه ارگاسم واقعی را تجربه نکنند.

5- جذابیت به ارگاسم رسیدن برای همسر: به ارگاسم رسیدن شما می‌تواند برای شریکتان بسیار جذاب به نظر برسد. ممکن است برای جذاب‌تر به نظر رسیدن به این کار مبادرت بورزید یا بترسید که به اندازه کافی خوب به نظر نرسید.

6- دردناک بودن رابطه: گاهی اوقات درد دخول و واژینیسم منجر به ارگاسم دروغین می‌‌شود. در این صورت فرد برای خلاصی از درد تظاهر به ارگاسم می کند.

7- ناهماهنگی در زمان ارضا: عدم وجود هماهنگی بین زمان رسیدن به اوج لذت جنسی بین زن و مرد ممکن است باعث تظاهر به ارگاسم بشود. مثلا مردی که زود انزال می‌شود ممکن است نگران این باشد که همسرش در این فاصله به ارگاسم رسیده است یا نه.راه‌های شناخت ارگاسم دروغین

در صورتی که در رابطه با همسر خود صداها و کلمات عجیب و غیر عادی را مشاهده کردید که به مانند فیلم‌های پورن است احتمال تظاهر به ارگاسم دروغین وجود دارد. همچنین رسیدن به حالت ارگاسم همواره با نفس نفس زدن همراه است. در صورتی که در همسر شما این علامت مشاهده نشد می‌توان این مسئله را نشانه‌ای دیگر از جعل ارگاسم دانست. علاوه بر این ارضا شدن زنان نشانه های دیگری نیز دارد. در ارگاسم واقعی ماهیچه‌های درونی پا و داخل واژن تنگ می‌شود و زمانی که آلت شما در واژن باشد آن را به خوبی حس خواهید کرد. اگر اینگونه نبود یکی دیگر از این نشانه‌ها است. آخرین راه شناخت اینکه در ارگاسم دروغین معمولا بین حرکات و تنفس و بیان کلمات فرد هماهنگی وجود ندارد. 

باید به عنوان یک همسر این نکته را در نظر داشته باشید که امکان دارد علت تظاهر دروغین مشکلات روانی و یا ابتلا به انواع اختلالات جنسی باشد که همسرتان برای راضی کردن شما این کار را انجام می‌دهد. پس در صورتی که به این مسئله پی بردید به جای جبهه گیری به دنبال حل موضوع و درمان باشید. به جای تظاهر به ارگاسم چه کاری می‌توانیم بکنیم؟

صداقت در روابط یکی از عناصر مهم امتداد یک رابطه سالم است. اگر امکان دارد با همسرتان در مورد عدم رسیدن به ارگاسم صحبت کنید و علل خود را بیان کنید. اگر این کار برایتان سخت است، می‌توانید به همسر خود بگویید مدتی است که کیفیت ارگاسم هایتان مثل قبل نیست. او را از تصمیم جدی خود برای افزایش کیفیت رابطه جنسی خود مطلع سازید. اگر این از جانب همسرتان پذیرفته شد می‌توانید در روابط بعدی خود به او کمک کنید و راهنمایی‌اش کنید. حواستان باشد این کار را با احتیاط انجام دهید، بهتر است به جای عبارت‌های منفی به او بگویید چه کارهایی دوست دارید برایتان بکند و یادتان باشد دستور ندهید.

ارگاسم ضروری‌ترین قسمت از چرخه پاسخ جنسی نیست و بدانید می‌توان گاهی اوقات بدون آن هم از رابطه لذت برد. برای همسرتان توضیح دهید که گاهی اوقات ارگاسم اتفاق نمی‌افتد و به او اطمینان دهید نیازی به نگرانی نیست و این امر از بی کفایتی او نیست. اما اگر به ارگاسم نرسیدنتان، اتفاقی دائمی و یا با تناوب زیاد است، می‌تواند نوعی از اختلالات کژکاری جنسی نیازمند درمان محسوب شود. اگر تا به حال ارگاسم را تجربه نکرده‌اید، حتما از کمک تخصصی استفاده کنید. اگر قبلا ارگاسم را تجربه می‌کرده‌اید ولی الان به ارگاسم نمی‌رسید به جای ارگاسم دروغین از خدمات مشاوره روانشناسی بهره بگیرید.آشنایی با مرکز مشاوره حامی هنر زندگی 

مرکز مشاوره حامی هنر زندگی با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه مشکلات جنسی جزء بهترین و جامع ترین مراکز خدمات روانشناسی است. این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین توانسته خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهد. این مرکز به شما تضمین خواهد داد تا در کمترین زمان ممکن به درمان مشکلات روابط زناشویی و مسائل جنسی خود بپردازید. پیشنهاد این مرکز به شما در رابطه با مسائل و مشکلات جنسی بهره بردن از مشاوره تلفنی است چراکه راحت‌تر می‌توانید تمامی مسائل را بیان کنید و احساساتی از جمله شرم و خجالت را تجربه نخواهید کرد. در کنار این مسائل حامی هنر زندگی آماده ارائه خدمات درمانی در زمینه‌های مختلف روانشناسی اعم از خانواده، ازدواج، اعتیاد، کودک، مشاوره شغلی، تحصیلی و ... نیز می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.سوالات متداول

رسیدن به ارگاسم چه فوایدی برای سلامتی دارد؟

در هنگام ارگاسم هورمون اکسی توسین ترشح می‌شود که این مسئله در زنان و مردان می‌تواند باعث آرامش بیشتر شود. در کنار آن اکسی توسین می‌تواند از ابتلای آقایان به سرطان پرستات و بیماری‌های قلبی جلوگیری کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*