ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

افزایش جذابیت جنسی | چگونه جذابیت جنسی بیشتری داشته باشیم؟

افزایش جذابیت جنسی برای جوانان اهمیت ویژه ای دارد. رابطه جنسی برای زوج ها در زندگی مشترک از اهمیت به سزایی برخوردار است. هرگونه اختلال در مسئله جنسی بین زن و شوهر و یا کاهش میل جنسی می تواند تاثیرش  را در رابطه بین آنها بیاندازد. بنابراین افزایش جذابیت جنسی و رضایت جنسی عامل کلیدی برای روابط زوجین است. این مقاله به راهکارهایی برای افزایش جذابیت جنسی می پردازد.

تماس با مشاور

جذابیت جنسی و راه هایی برای افزایش آن

جذابیت جنسی یکی از انواع جذابیت ها میان انسان ها است که به طور ژنتیکی وجود دارد که می‌تواند با یادگیری و مهارت هایی بیشتر هم شود. جذابیت می‌تواند به نوعی گرایش یا میل به سمت جنس مخالف تعریف شود. این جذابیت هم می‌تواند از نوع فیزیکی و هم از نوع ابراز علاقه باشد.
البته این را بدانید که جذابیت مسئله ای روانشناسی است و عوامل فرهنگی و اجتماعی در آن تأثیرگذار هستند. در اینجا نکاتی برای مردان مخصوصا در اولین رابطه وجود دارد که رعایت آن ها مهم است:

اینفوگرافیک افزایش جذابیت جنسی

اینفوگرافیک افزایش جذابیت جنسی

1-آمادگی برای رابطه ناگهانی

همه می دانند که هیچ رابطه جنسی به اندازه نوع پیش بینی نشده آن لذت بخش نیست. بنابراین شما باید مطمئن باشید که برای چنین لحظه ای آمادگی لازم را دارید. سکس سریع بدون احساس گناه شیرینی شگفتی دارد. تصور کنید به فروشگاه بروید و هر آنچه بخواهید بخرید یا با هر سرعتی که دلتان می‌خواهد با خیال آسوده بروید یا بدون کلاه بر موتورسیکلت سوار شوید و باد را لابلای موهای تان احساس کنید.
سکس سریع تجربه ای دل نشسته است چرا که بازگشت به نوجوانی محسوب می شود. چشمه جدیدی از بالندگی و شکوفایی عاطفی برای مرد است. افزودن سکس ناگهانی بدون احساس گناه به حیات جنسی برای هر یک از زوج ها رهایی غیرقابل انتظار به بار می‌آورد.
تا وقتی مرد از نگرانی بابت پذیرفته نشدن آزاد نشود نمی تواند درک کند که این دلواپسی چگونه بر او تاثیر می‌گذاشت و مانع شور و حرارت جنسیش می‌شده است.  بهره بردن  ازمهارت‌های ارتباطی جدید زن را نیز آزاد می سازد در مواقعی که آمادگی ندارد به تلاش بیهوده برای ارگاسم نپردازد یا تظاهر به آن نکند.

2-همراه داشتن کاندوم

همیشه چند تا کاندوم در دسترس داشته باشید. مهم ترین نکته این است که اگر کاندوم در اختیار ندارید از درگیر شدن در چنین لحظاتی خودداری کنید. علاوه بر این یکی از کاندوم ها را از قبل امتحان کنید که مطمئن باشید مشکلی پیش نمی آید. آمادگی برای رابطه زناشویی در هر زمانی لازم است.

3-طولانی کردن رابطه

اگرچه خیلی از مردها فکر می کنند اگر جلوی انزال را بگیرند لذت خودارضایی از بین می رود. نتیجه چنین تمرینی این است که به شما اطمینان می دهد در اولین سکس کنترل کافی روی خود دارید. وقتی خودارضایی دارید و احساس می کنید به انزال نزدیک شده اید، تحریک خود را متوقف کنید و صبر کنید بعد دوباره شروع کنید، این باعث طولانی شدن رابطه جنسی می شود.
بزرگترین اشتباهی که بیشتر آقایان مرتکب می شوند این است که در اولین سکس خیلی عجله می کنند و حتی قبل از این که تحریک شوند انزال اتفاق می افتد. اما باید بدانید که معاشقه و هم خوابی در اصل برای لذت بردن است نه فقط سکس.

4-کاربرد تمام حواس

از آن چه دور و بر شما می گذرد آگاه باشید. حواس پنج گانه خود را در این لحظات درگیر کنید. پوست بدن همسر خود را لمس کنید و به صداهایی که موقع ارضا شدن از خود درمی آورد، گوش دهید.
با گذشت زمان و تمرین زیاد، شما به رفتار و حرکاتی که باعث تحریک همسرتان می شود آگاه خواهید شد. با یک ارتباط باز و تمایل به خلاقیت و استفاده از هوش جنسی شما آن چنان عاشق بی نظیری می شوید که حتی فکرش را هم نمی کردید.
افزایش-جذابیت-جنسی

5-احساس مثبت به خود

بدن های افراد دارای اندازه و اشکال گوناگونی هستند. البته بیشتر افراد این تفاوت ها نگاه منفی دارند و آن را مثبت نمی دانند. معمولاً زنان و مردانی که به عنوان مدل زیبایی به تصویر کشیده می‌شوند افراد را بمباران می‌کند. شما ممکن است فشار زیادی به خود وارد می سازید که بتوانید زیبا به نظر برسید و جذابیت داشت باشید. سپس به آینه نگاه میکنید اما می‌بینید که بدن خود بسیار متفاوت از تصویری است که رسانه ها به ارائه کردند و این امر شما را دچار ناراحتی و ناکامی می کند.
برای این که احساس راحتی کرده و از بند محدودیت‌ها و بدشکل انگاری بدن خود رها شوید و نهایتا  رابطه جنسی بهتری داشته باشید باید یاد بگیرید که نسبت به بدن خودتان عشق داشته باشید. قسمتی از رابطه جنسی لذت بخش آن است که با برهنه بودن بدن خود راحت باشید و بتوانید خود را در حالت های مختلف جنسی قرار دهید.
اگر همیشه نگران باشید که بدن شما چگونه به نظر می‌رسد معلوم است که هنوز وارد فضای رابطه جنسی نشده‌اید. باشد که بدن شما در زمان رابطه چگونه به نظر می‌رسد و در طول رابطه جنسی کاملاً آزاد و رها باشید تا بتوانید بیشترین لذت را دریافت کنید.
بنابراین چنانچه به نظر می رسد از خودتان تصویر مثبتی ندارید باید روی بدن تان کار کنید تا بتوانید رابطه ی جنسی رضایت بخش داشته باشید. هر چه یاد بگیرید که بدن خودتان را بیشتر دوست داشته باشید اعتماد به نفس شما هم بیشتر می شود و جذاب تر به نظر می رسید.

6-تحریک کردن نقاط حساس بدن

نوازش کردن از جمله کارهای مهم برای لذت رساندن و لذت بردن در حین رابطه جنسی میباشد.  با این کار شما به آرامش می رسید و به خوبی تحریک شده و آماده برای رابطه می شوید. برای شروع نوازش ابتدا محلی ساکت و آرام پیدا کنید مانند اتاق خواب و تخت خواب خودتان. می توانید یک موسیقی دلنشین به آرامش شما بیفزاید روشن کنید.
نباید عجله داشته باشید و لازم است وقت کافی به این کار اختصاص دهید. هرچه نوازش و ملامسه شما بیشتر طول بکشد شادی و لذت شما در رابطه بیشتر خواهد بود. بهتر است از همسرتان هم کمک بگیرید از او بپرسید که چه چیزی را دوست دارد.برای نوازش تمام قسمت های بدن زنتان وقت بگذارید. معاشقه قبل از رابطه جنسی برای زن خیلی جذاب است. نقاط حساس بدن زن را بشناسید و آن ها را لمس کنید.

7-افزایش جذابیت جنسی با رعایت بهداشت فردی

خانم ها بهتر است در این مواقع نسبت به لباس و زیبایی خود حس خوبی داشته باشد. لباس زیبا با رنگی که مورد علاقه همسرتان است به تن کنید. از قبل دوش گرم بگیرید و بدن خود را تمیز کنید. عطر بزنید. کمی آرایش کردن به شما جذابیت بیشتری در رابطه می دهد. در مورد آقایان نیز رعایت این موارد الزامی می باشد و آنها باید به لباس و تمیزی بدن خود اهمیت دهند. یادتان باشد این بهداشت دو طرفه است.
آراستگی مناسب به طور کلی خیلی مهم است. مخصوصا در مورد معاشقه مطمئن باشید که ناخن هایتان همیشه تمیز و کوتاهذهستند. هرروز دوش بگیرید. لباس زیرتان تمیز باشد و موهای اندام تناسلی را بتراشید.جذابیت ظاهری یکی از عوامل جذابیت جنسی است.

8-افزایش جذابیت جنسی با گفتگوی جذاب

یکی دیگر از راههای افزایش جذابیت جنسی به شروع گفتگوی شما برمی گردد. در مورد احساس خودتان صحبت کنید نه شریکتان. در جملات خود از من استفاده کنید. بهترین راه برای کسب خواسته های خود این است که به شریک خود بگویید که چه می خواهید. یا این که دوست دارید چگونه با او رابطه جنسی داشته باشید.
اگرچه شفافیت بهترین راه دستیابی به خواسته های جنسی می باشد اما هر فردی نمی‌تواند نسبت به این موضوع کاملا شفاف برخورد کند. برخی زوج ها برای افزایش کیفیت رابطه جنسی اعلام نظر خود نسبت به رابطه در زمانی معین از کدهای رفتاری خاصی استفاده می کنند. البته این کدها زمانی مفید هستند که هر دو شریک از پیام‌های ضمنی آن آگاه باشند و بدانند که دارند به هم چه می گویند.

9-افزایش جذابیت جنسی با جملات تحریک کننده

انسان ها معمولا دوست دارند که مورد محبوب دیگران باشد و این امری کاملاً طبیعی است. مهم این است که برای محبوبیت از راه‌های شرعی و موافق با اخلاق استفاده کنید. رابطه زناشویی فقط به برقراری ارتباط جنسی نمی شود بلکه مهمترین رکن یک رابطه زناشویی موفق داشتن حس عاطفی بین زن و مرد است. برای به وجود آوردن این حس باید نکاتی را مد نظر داشته باشید از جمله اینکه به همسر خود توجه نشان دهید، گفتگوی عاشقانه داشته باشید و از او سپاسگزاری کنید. در این رابطه مطالعه مقاله تحریک همسر خالی از لطف نیست.
وقتی از کنار او رد می شوید حتما زیبا از او استقبال کنید، یک تلفن فوری بزنید و بگویید دوستت دارم، به او بگویید که چقدر زیبا شده است، با یک نگاه یا لبخند عشق خود را نشان دهید و یادداشت های عاشقانه یا پیام عاشقانه برای همسرتان بفرستید. گفتن جملاتی مانند دوستت دارم، به تو احتیاج دارم، از اینکه با تو هستم احساس خوشحالی دارم، هیچکس برای من مثل تو نمی شود یا تو جواب دعاهای منی نوعی تزریق عشق به رابطه خود است. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره جنسی تلفنی کلیک کنید.

10-افزایش جذابیت جنسی با دوری از استرس

استرس در همه افراد وجود دارد اما همیشه هم بد نیست و همه به یک طریق در آن واکنش نشان نمی دهند. مردها و زنها هرکدام به صورتی متفاوت در مقابل استرس واکنش پذیر هستند. تفاوت هایی که بر چگونگی رابطه جنسی آنها تاثیر می گذارد. افراد می‌دانند که اگر همه اوقات نگران و برانگیخته باشند برایشان مشکل ایجاد خواهد شد. استرس برای شما ضرر دارد ممکن است به زخم معده، حمله قلبی و سکته منجر شود. حتی ممکن است وضعیت کاری شما را مختل کند، قدرت تمرکز را از شما بگیرد و دیگر اجازه ندهد بتوانید تفریح کنید.
استرس به شکل های مختلفی خود را نشان می‌دهد استرس کاری، استرس خانوادگی، استرس پول و استرس در روابط. تعجبی ندارد که بتواند بر رابطه جنسی شما نیز تاثیر بگذارد. برای مثال نگرانی و افسردگی دو مورد از حالت های استرس زا هستند که می‌توانند هر رابطه جنسی را ویران کنند. نباید از همه انواع استرس دوری کرد بلکه باید آنها را شناخت و به طریقی مناسب واکنش نشان داد. در این مورد مطالعه مقاله اضطراب عملکرد جنسی توصیه می شود.

افزایش جذابیت جنسی

باورهای نادرست درباره رابطه جنسی

تمام آموخته های غلط در حال باورهای نادرست جلوه می کند. چیزهایی مثل مو درآوردن کف دست به خاطر تحریک های دستی و جلوگیری از بارداری با بالا و پایین پریدن پس از رابطه. افرادی که به این باور های نادرست اعتقاد دارند نمی توانند به صورت مناسبی رابطه داشته باشد.

1-ناشایست بودن رابطه جنسی

مردم همواره دین را سرزنش می‌کنند زیرا رابطه جنسی را کاری بد گناه و غلط معرفی می‌کنند اما در واقع شما می‌توانید با برخورداری از اعتقادات محکم تر دینی با همسر خود رابطه جنسی لذت انگیزی هم داشته باشید. اگر خداوند نمی خواست که انسان رابطه داشته باشد هیچ کاری نمی کرد که احساس بسیار خوبی ایجاد کند. در فرهنگ ایرانی ها هنوز در این مفهوم مشکلات اساسی وجود دارد و آگاهی افراد از رابطه اندک است.

2-کاهش قدرت مرد با انزال

این باور غلط است. حقیقت این است که ساخته شدن منی در مردان نیاز به تلاش طاقت فرسا ندارد. رابطه جنسی ممکن شما را خسته کند اما این اتفاق برای حرکت دیگری هم صادق است. رابطه زناشویی لذت بخش می تواند انرژی افزوده هم در فرد ایجاد کند. بعضی افراد بعد از رابطه جنسی دوست دارند استراحت کنند یا حتی بخوابند و بعضی دیگر نه تنها احساس خستگی نمی کنند بلکه می تواند ۱۰ کیلومتر بدوند و دوباره باز هم رابطه داشته باشند.

3-موقتی بودن لذت از رابطه

لذت رابطه جنسی مخصوص به دوره یا تعداد خاصی نیست. نباید فکر کنید که با افزایش سن این لذت در فرد کاهش می یابد یا اینکه از آن دیگر لذت نمی برد. برخی ها تصور می کنند پس از تعداد معینی رابطه جنسی دیگر به ارگاسم نمی رسند. اما این را بدانید که لذت برای همیشه از کودکی تا پیری در انسان وجود دارد و مربوط به شرایط و سن خاصی نیست.

4-تنوع طلبی مردان

بر اساس مطالعات زیست شناسی مردها ها اسپرم دارند که می‌تواند تخمک های بسیاری را بارور کند اما این جمله به این معنا نیست که آنها نیاز داشته باشند این اسپرم‌ها را در زنان زیادی تخلیه کنند. مردها می‌توانند برای همیشه فقط با یک زن هم بستر شوند و خیلی هم رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشند. برای کسب آگاهی بیشتر درباره تنوع طلبی جنسی کلیک کنید.
اگر مردها بخواهند که مورد اعتماد باشند قطعاً می‌توانند. این که گفته شود مردان همگی متقلب هستند به این معنا است که مردها کنترل روی خود ندارد و نمی توانند تعهدی در روابط داشته باشند. این درست نیست. همه مردان اینگونه نیستند که دوست داشته باشند با همه زنان رابطه برقرار کنند بلکه هر مردی می تواند تنها یک زن و برای همیشه انتخاب کند.

سخن آخر درباره افزایش جذابیت جنسی

جذابیت جنسی امری بسیار مهم برای رضایت زناشویی است. خیلی از افراد به دلیل شرم و حیا آگاهی جنسی کمی دارند و نمی دانند چگونه با همسر خود رابطه مطلوبی داشته باشند. اگر شما هم می‌خواهید رابطه بهتری داشته باشید و یا مشکلاتی در زمینه جنسی دارید می توانید با روانشناسان و مشاوران ما در حامی هنر زندگی در ارتباط باشید. برای کسب آگاهی از مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*