ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

کودکان ایندیگو و کریستال | نشانه ه

کودکان ایندیگو و کریستال کودکانی متفاوت یا به عبارتی کودکان ستاره ای هستند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی فرزند شما به معنای واقعی کلمه متفاوت از دنیای کودکان معمولی به نظر می آید؟ کودکان کریستالی و نیلی واجد نوع خاصی از ویژگی‌ها هستند که پا را از مرزهای آنچه تصور می‌شود واقعیت است فراتر می‌گذارند. در طول چند دهه گذشته، تعداد فزاینده‌ای از کودکان وجود داشته است که به نظر می‌رسد از مکانی فراتر از این جهان فیزیکی آمده‌اند تا هستی را به وضعیت جدیدی از آگاهی برسانند. برای کسب آگاهی بیشتر از مشاوره کودک کلیک کنید.  

تماس با مشاور


کودکان ستاره ای

بچه های دانه ستاره ای که بچه های ستاره ای نیز نامیده می شوند نماینده گروهی از افرادی هستند که گفته می شود از تمام مناطق جهان برای کمک به زمین و بشریت به مناطقی دیگر از زمین فرستاده شده اند. گزارش شده است که آن ها دارای توانایی های معنوی و سایر توانایی های فراحسی می باشند و با به ارمغان آوردن صلح، سرنگون کننده سیستم های فاسد و تغییر دهنده آگاهی ابعادی کنون و در آینده هستند. این کودکان برای کمک به تولد دوباره در زمینی با ابعاد بالاتر و عظیم تر به اینجا آمده اند. برای آشنایی با انواع کودکان استثنایی کلیک کنید.
کودکان ستاره ای به سه دسته افراد نیلی، کریستالی و رنگین کمانی تقسیم می شوند. کودکان ستاره ای والدین خاصی را انتخاب کرده اند که به آن ها کمک می کنند توانایی های طبیعی خود را رشد و گسترش دهند. بنابراین اگر والدین فرزندی هستید که می دانید متفاوت است احتمالا این فرزند شما بوده است که شما را برای کمک به دیگران در مسیر معنوی خود انتخاب کرده است. دنیای کودکان نیلی با دیگران متفاوت است.
شگفت انگیزترین جنبه کودکان ستاره ای تمایل آن ها برای تصاحب دنیا و یادگیری ساختن خود واقعی است. از طریق این خودساختگی، کودکان ستاره ای به نقطه ای می رسند که می توانند جامعه را به چیزی مبدل بسازند که انرژی و ارزش های آن ها را منعکس کند. حقیقتی که آن ها به خوبی از آن برخوردارند و از آن دفاع می کنند، یکپارچگی و معنویت آن ها خواهد بود.  

کودکان ایندیگو و کریستال

شناسایی ایندسته از کودکان ستاره ای که تمایل به بروز برخی ویژگی های روحی و معنوی دارند، برای اولین بار توسط نانسی آن تپ، فراروانشناس سن دیگو در دهه ۱۹۷۰ رایج شد. نیویورک تایمز گزارش داد که تپ متوجه ظهور کودکانی با رنگی مرتعش شده است که قبلاً هرگز آن را ندیده بود. رنگی که همزمان با یک سطح جدید آگاهی بوده است. نیل به هاله ای با رنگ نیلی اشاره دارد که کودکان از خود ساطع می کنند.
متعاقباً، تیم تحقیقی متشکل از یک زوج، لی کارول و جان توبر، در سال ۱۹۹۹ در کتاب خود به نام «کودکان نیلی» این پدیده را بیش از پیش شناسانده و محبوب کردند. مکالمات گزارش شده کارول با موجودی معنوی به نام کریون، مفهوم کودکان نیل را نه تنها در بین عموم مردم، بلکه در میان پزشکان، مربیان و روانشناسان مختلف تقویت کرد.
طبق کتاب کارول و توبر، کودکان ستاره ای با آگاهی از اینکه چه کسی هستند وارد این دنیا می‌شوند. بنابراین باید آن ها را به رسمیت شناخت، به خاطر وجود ویژگی‌های استثنایی‌ از آن ها تجلیل کرد و با عشق و مراقبت، تربیت و هدایت کرد. به عنوان مشاور روانشناسی، کارول و توبر کتابی نوشته بودند که به سرعت به یک راهنمای تربیتی برای والدین کودک باهوش و فعال غیرمعمول تبدیل شد. آن هم در دنیایی که کودکان معمولاً بیش از حد دارو مصرف می‌کنند، در مدرسه‌هایی عاری از محیط‌های خلاقانه شرکت می‌کنند و آموزش می بینند و در خانه‌هایی که وقت کافی برای بازی های طبیعی ندارند.

1-کودکان ستاره ای | کودک ایندیگو

کودکان اغلب بزرگترین نعمت در زندگی و بزرگترین چالش پیش روی بزرگسالان هستند.کتب زیادی درباره روانشناسی کودک والدین خوب نوشته شده‌اند، اما آنچه که درباره کودکان نیلی نحوه تربیت آن ها وجود دارد متفاوت است. این دیدکاه که انسان اکنون شاهد ورود سطح آگاهی جدید به کره زمین شده است و این آگاهی در فرزندان و کودکان تجلی می یابد، چیزی بسیار فراتر از یک تفکر محافظه‌کارانه است.
اساساً، کودکان نیلی دارای ویژگی‌هایی مشترک هستند که شامل فراخوانی قوی برای تبدیل جهان به مکانی بهتر، دانش ذاتی برای احاطه بر روش‌های بهتر انجام کارها می‌شود. آن‌ها «شکست دهنده های سیستم» طبیعی با عدم پاسخگویی به شخصیت‌های کنترل‌کننده و یا قدرت های مسلط با احساس برتری طبیعی و عشق ذاتی به طبیعت، گیاهان و حیوانات هستند.

2-ویژگی های کودک ایندیگو نوعی از کودکان ستاره ای

در مجموع بیش از ۳۵ ویژگی برای کودکان ستاره ای برشمرده اند. آن ها دارای مواهب روحی و معنوی خارق العاده ای هستند. هیچ کودک ستاره ای توانایی های یکسان و مشابهی ندارد. هر کودک ستاره ای دارای یک نقشه منحصر به فرد انرژی در دی ان ای خود است که شامل ماموریت روح جمعی و همچنین ماموریت شخصی فردی آن ها در زمین است. برخی از انواع دانه های ستاره ای برای به خاطر سپردن توانایی ها و ماموریت های ذاتی خود تلاش می کنند، اما کودکان ستاره ای و نیلی که در قلمرو فیزیکی به دنیا می آیند، ویژگی های الهی خود را به طور کامل به یاد می آورند.
به همین دلیل است که بسیاری از کودکان ستاره از سنین پایین به خواسته واقعی خود می رسند. آن ها ارواح زیبا، دوست داشتنی هستند و در عین حال با اراده ای قوی از گوشه و کنار جهان می آیند تا به بشریت کمک کنند که از پارادایم یا کنترل های دیرینه، ترس، طمع و دستکاری خارج شود و در عوض به عصر جدیدی از عشق، صلح، صداقت، همکاری تبدیل شود.
کودکان ستاره ای

3-کودکان ستاره ای | توانایی کودک نیلی

مرین هیلی که در زمینه سلامت عاطفی کودکان که با کودکان بسیار حساس کار می کند، بر این باور است نیلی ها دارای توانایی بالای بصری، با اراده و بسیار حساس هستند. آن ها همیشه احساس متفاوتی به جهان اطراف داشته اند و گویی به دلیل خاصی وجود دارند، اگرچه ممکن است تا مدت ها ندانند که چیست.برای آشنایی با روش پرورش کودک نابغه کلیک کنید.
نیویورک تایمز به نقل از دورین ویرچ، روان‌درمانگر سابق که کتاب‌ها و سخنرانی‌هایی در مورد کودکان نیل داشته است، می‌گوید وجود چنین کودکانی نشان دهنده جهش در تکامل انسان است. آن ها متولیان پاکسازی زمین از آسیب های اجتماعی و فساد و افزایش صداقت هستند. هیلی ویژگی‌های احتمالی زیر را به بچه‌های نیلی نسبت می‌دهد:
  • داشتن تجربیات شهودی، میل به ساختن دنیایی منصفانه‌ و عادلانه‌تر
  • ایستادگی (شاید تنها) برای آنچه که به آن اعتقاد دارند.
  • علاقه به داشتن یک زندگی معنادار به جای پول درآوردن
  • احساس ادراکی قوی و حساس بودن از نظر جسمی و برداشت متفاوت از اتفاقات غیرعادی اطراف خود
  • داشتن ضریب هوشی بالا، شهود قوی، اعتماد به نفس، مقاومت در برابر قدرت های مستبد
  • ویژگی‌هایی مانند روح بالغ و پخته، حساسیت به مواد شیمیایی و نورهای فلورسنت و تمایلات مخرب. مورد دوم اغلب به عنوان یک اختلال کمبود توجه یا اختلال کمبود توجه بیش فعالی تشخیص داده می شود.
 

کودک کریستال نوعی از کودکان ستاره ای

کودکان کریستالی یکی دیگر از دسته‌های استثنایی انسان‌ها هستند که در دنیایی محدود و آزاردهنده که توسط مادی‌گرایان اداره می شود، به عنوان آرمان‌گرا از قلب‌های خود پیروی می‌کنند. این بدان معناست که کودکان کریستالی به جای اینکه در مسیر زندگی و سختی ها در جستجوی موفقیت مادی باشند، مستعد دست یابی به جریان آگاهی هستند. به نظر می رسد هدف نهایی آن ها در تبدیل جهان به مکانی بهتر استوار است. مانند بچه‌های نیلی، بچه‌های کریستالی نیز یک فرد با «روح پیر و بالغ» را یدک می کشند.
اگر یک کودک کریستالی رسالت خود را نداند، احتمالاً با ماهیت واقعی خود هماهنگ نیست و به سادگی از سر ترس یا تردید آن را نادیده می گیرد. وقتی به چشمان آن ها نگاه می کنید، احتمالاً ارتباطی با روح آن ها احساس خواهید کرد و در حضور آن ها احساس آرامش یا شادی می کنید. آن ها آمده اند تا آنچه را که بچه‌های نیلی نتوانستند درمان کنند، جنبه احساسی، جنبه سایه بشریت، را بهبود ببخشند.
کودکان کریستالی دانه های ستاره، معلمان معنوی و شفادهنده های با استعداد نسل ما هستند که به دلیل توانایی باورنکردنی خود در تجسم نور واقعی و هدف الهی خود در همه زمان ها شناخته شده اند. همانطور که از نام آن ها پیداست،  در مورد هدف خود در روی زمین کاملاً واضح و شفاف هستند، یا حداقل یک ایده و چشم انداز روشن دارند که برای انجام چه کاری به اینجا آمده اند.

1-کودکان ستاره ای | ویژگی کودکان کریستال

کودکان کریستالی‌ و نیلی، به تعداد بیشتری در آغاز این قرن شروع به متولد شدن کرده اند. آن ها معمولاً نگاهی نافذ دارند. گاهی اوقات دارای چشمان معمولی با رنگ عادی ‌و اغلب گرد هستند. خلاقیت کودکان کریستالی بالاست. هم از نظر روحی و هم جسمی بسیار حساس بوده و از آلرژی ها و حساسیت های ناشی از عوامل محیطی رنج می برند. خود به خود و کاملا اتوماتیک وار فعالیت می کنند و گاهی اوقات بدون فکر کردن به عواقب یک تصمیم، به آن عمل می کنند. عاشق صعود؛ داشتن حس تعادل خوب می باشند. آغوش گیرنده های طبیعی هستند(حتی با افرادی که تازه با آن ها آشنا شده اند براحتی انس می گیرند).
هیچ آگاهی از مرزهای شخصی ندارند، زیرا احساس می کنند با همه نوع بشر و در واقع با همه موجودات زنده ارتباط دارند. شفا دهنده و سیال و روان هستند; عاشق موسیقی و آواز خواندن بوده اما به همان نسبت از سر و صدای بلند متنفرند. در مکان های پر سر و صدا و شلوغ راحت نیستند و از بار حسی زیادی که دارند رنج می برند به شدت تحت تأثیر رویدادهای منفی، چه در حوزه شخصی و چه در سراسر جهان می باشند.
معمولا یاور، مراقب، داوطلب امور نیکوکارانه، شفادهنده و معلم می شوند. ابراز عشق درخانواده، حیوانات خانگی و دوستان خود را بدون هیچ مانعی انجام می دهند. خودآموز هستند و ترجیح می دهند آنچه را که می خواهند یاد بگیرند به جای آنچه که به آن ها گفته می شود باید یاد بگیرند و روی آن تمرکز کنند.

2-توانایی های کودک کریستال

از نظر یک روانشناس آموزش دیده، تعداد زیادی از این ویژگی ها به افراد درونگرا مربوط می شود، اما کسانی که به مفهوم کودکان کریستالی سخت پایبند هستند، احساس می کنند که این کودکان نیز تمایل دارند بخواهند بشریت و جهان طبیعی را به طور کلی ارتقا دهند. تمام هدف از زندگی آن ها وقف یک هدف بزرگتر و جهانی است. نیکی پاتیلو، میکروبیولوژیست بالینی و زیست‌شناس مولکولی سابق که اکنون با کودکان روان کار می‌کند، خاطرنشان می کند هدف اصلی کودکان کریستال این است که ما را به سطح بعدی در تکامل ببرند و قدرت درونی و بالاتر خود را برای اطرافیان و جهان هستی آشکار کنند.
آن ها بیشتر به عنوان یک آگاهی و خرد جمعی عمل می کنند تا به عنوان یک فرد. آن ها همچنین بر اساس قانون واحد یا یگانگی جهانی زندگی می کنند. طرفداران عشق و صلح در این سیاره هستند و عمدتاً در پرتو طلایی توانایی تجسم و تکامل، متولد می شوند. به این معنی که به موهبت های روشن بینی و شفا دسترسی دارند.  

خاستگاه باور به کودکان ایندیگو و کریستال

اعتقاد بر این است که دو نقطه در تاریخ وجود داشت که منجر به تجسم موج عظیمی از دانه‌های ستاره ای در زمین شد. پس از جنگ جهانی دوم و در طول دهه ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰. اگر به تفاوت دهه ۶۰ با دهه ۸۰ از نظر پیشرفت فناوری و اجتماعی نگاه کنید، می توانید تأثیر کودک نیلی را ببینید. به احتمال زیاد بین دهه‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۸۰ متولد شده‌اند. کودکان نیلی نوآورانی حساس و با اراده قوی هستند تا به بشریت کمک کنند با حقیقت اصلی خود دوباره مرتبط و هماهنگ شود.
همیشه آن ها را به عنوان صعود کنندگان سریع یا تکان دهنده های سیستم ناهمگون جاری، معرفی می کردند که علیرغم انتقادها و بحث هایی که با آن مواجه بوده اند، راه را برای ایجاد نظم جدیدی در جهان هموار کرده اند. نیلی ها طرز تفکرهای قدیمی را به چالش می کشند و راه را برای کریستالی ها و رنگین کمان ها برای انجام ماموریت خود باز می کنند.

شرایط تولد کودکان ایندیگو و کریستال

استیون آیچیسون نویسنده صد راه برای توسعه ذهن نوشته است در حدود چهل سال گذشته زمین دستخوش موج جدیدی از انرژی بوده است. یک زنگ بیداری که منجر به بعد جدیدی از خودآگاهی بالاتر و معنویت بیشتر می شود. او ادامه می دهد کودکان ستاره ای نقش مهم و بزرگی در این موج جمعی و تغییر انرژی بازی می کنند. کودکان ستاره ای به خوبی می دانند که چرا اینجا هستند و توانایی های زیادی دارند که سایر انسان ها ندارند. بنابراین کودکان ستاره ای باید برای رشد در مسیر منحصر به فرد بودن و استعدادهای ماوراء طبیعی خود تربیت شوند.
گفته می شود ویژگی های مشترک کودکان ستاره ای شامل روشن بینی و شهود، تمایل به قطع ارتباط با جهان مادی، دستکاری محیط با ذهن، تله پاتی و شهود بالا، درمان با انرژی، تشخیص خطر، سفر به خارج از بدن، عمل کردن به عنوان کانال و امکان دانلود اطلاعات از سیارات دیگر هستند. به گفته آیچیسون، به عنوان یک ویژگی در آن ها استعدادهایی وجود دارد که بسیاری هنوز در برابر باور کردن واقعیت آن ها مقاوم هستند. از جمله توانایی شناور کردن انرژی و انتقال آن از راه دور.  
کودکان ستاره ای

تقویت توانایی کودکان ایندیگو یا کریستال

کودکان نیل و کریستال به تعادل انرژی در محیط خود بسیار حساس هستند که می تواند واکنش های بسیار متنوعی را در احساسات آن ها ایجاد کند و کیفیت زندگی را کاملاً تضعیف کند. تجربه این فراز و فرودها می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. چه پدر و مادر باشید و چه خود یکی از این کودکان با استعداد، چنین وضعیتی برای سلامت روانی، جسمی، عاطفی و روحی مضر است که یویو یوینگ کنند(مانند یویو متحرک بمانند). بنابراین توانمندسازی کودکان کریستال یا نیلی شما برای بقای آینده آن ها در جهان بسیار مهم است. در اینجا چند ایده وجود دارد که می‌توانید آن ها را امتحان کنید.

1-کودکان ایندیگو و کریستال | تنفس

نفس کشیدن، انرژی را در سراسر بدن به حرکت در می آورد. وقتی کودکان کریستال یا نیلی ناامید، ترسیده یا به طور کلی ناراحت هستند، می توانید از آن ها بخواهید که لحظه ای متوقف شوند. از آن ها بخواهید کاری را که انجام می دهند متوقف کنند و با دم از بینی و بازدم از طریق دهان نفس عمیق بکشند. شما می توانید به آن ها بگویید که واقعاً مانند تخلیه روانی خشم، تنفس خود را رها کنند. آن را به یک بازی سرگرم کننده تبدیل کنید و حتی آن را با آن ها انجام دهید.

2-کودکان ایندیگو و کریستال | پاک سازی محیط

تمیز کردن خانه برای کمک به پاک کردن ارتعاشات مختل کننده حواس، راهی عالی برای ایجاد یک محیط آرام بخش در خانه است. چه زمانی باید آن را انجام دهید؟ بلافاصله بعد از یک عصبانیت، دعوا یا ناهماهنگی از هر نوعی. پس از اینکه افراد زیادی را مرتباً و به طور منظم ملاقات کردید. آن را بخشی از روال نظافت منزل خود قرار دهید؛ حتی گاهی اوقات روزانه. شما به سرعت متوجه تفاوت موجود خواهید شد.

3- کودکان ایندیگو و کریستال | محافظت

نیل و کریستال بسیار حساس هستند. میدان های انرژی بسیار تنظیم شده آن ها مانند یک اسفنج، احساسات منفی و انرژی محیطی را از اطراف خود می گیرند که باعث نوسانات شدید خلق و خو می شود. بچه‌ها ناآگاهانه تمام این انرژی را می‌گیرند و آن را از آن خود می کنند. به جای اینکه آن ها را آسیب پذیر رها کنید، به آن ها بیاموزید که هر روز، صبح خود را با محافظ "حباب نور سفید" شروع کنند. این حباب فرضی، انرژی منفی اطراف آن ها را دفع می کند اما به انرژی مثبت اجازه ورود می دهد. از آن ها بخواهید خود را در این حباب صابون مانند، تجسم کنند.

4-کودکان ایندیگو و کریستال | ورزش و تحرک بدنی

مهم است که ورزش بخشی از زندگی همه افراد باقی بماند تا سبک زندگی سالمی داشته باشند، اما این به کودکان نیلی یا کریستالی کمک بیشتری می کند تا انرژی اضافی را که می گیرند بسوزانند. سیستم عصبی آن ها متفاوت از سایرین سیم کشی شده است. خروجی های ورزشی عالی برای رهاسازی آنچه در بدن عاطفی، ذهنی، جسمی و روحی خود دارند عبارتند از: یوگا، تای چی، رقص، هنرهای رزمی، ژیمناستیک و سایر فعالیت هایی که دوست دارند و آن ها را به حرکت وا می دارد.

5-سرسبزی و ارامش اتاق کودکان ستاره ای

مطمئن شوید که خانه خود را با تعداد زیادی گیاهان زیبا، سنگ ها، کریستال ها، آبشارها، آکواریوم ها و غیره دکور کنید. کودکان کریستالی به ویژه ارتباط قوی با طبیعت دارند و این به آن ها کمک می کند احساس راحتی کنند. اتاقی را در خانه خود مختص نگه دارید که فضایی آرام و بدون تجهیزات الکتریکی باشد. زیرا کریستال ها و نیلی ها به انرژی ماشینی نیز حساس هستند. بهتر است این اتاقی باشد برای آن ها که بتوانند همان چیزی باشند که هستند. بگذارید هر کاری را که دوست دارند در زمان آرام خود انجام دهند، خواه این کار هنری، خواندن، پازل، لگو و غیره باشد.  

سخن آخر درباره کودکان ستاره ای

این سوال که آیا بچه‌های کریستالی، نیلی و بطور کلی دانه‌های ستاره‌ای نشان‌دهنده جدیدترین آرزوها یا حتی انکار والدین خود هستند، یا اینکه آیا واقعاً افراد خاصی وجود دارند که به انسان کمک می‌کنند تا به وضعیت جدیدی از آگاهی پیشرفت کنند، همچنان بسیار بحث برانگیز است.
با این حال، غیرقابل انکار است که بسیاری از کودکان به سادگی در قالب افراد عادی نمی گنجند. زیرا آن ها محیط خود را با روش جدیدی از تعامل، زندگی و روابط را برای بیرون آوردن بشریت از عصر تاریک کنونی، تفرقه و تخریب، مدیریت می کنند. چه به وجود این کودکان اعتقاد داشته باشید یا نه، آن ها به طور غیرقابل انکاری همه نوع بشر را به سمت احساس مسئولیت بیشتر نسبت به یکدیگر و کره زمین سوق می دهند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاوره روانشناسی تماس بگیرید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*