ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

اینترنت برای کودکان | فواید و مضرات استفاده از اینترنت برای کودکان

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با اینترنت برای کودکان پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


اینترنت برای کودکان امروزه یکی از بخش‌های عادی زندگی آن‌ها است به عبارتی می‌توان گفت که در عصر حاضر، زندگی بدون اینترنت برای همه انسان‌ها، از کودک تا بزرگسال دشوارمی‌باشد. بسیاری از بازی‌های مورد علاقه کودکان، به صورت آنلاین و با استفاده از اینترنت انجام می‌شوند. والدین باید درباره مضرات و فواید استفاده اینترنت برای کودکان آگاه باشند و استفاده ازآن را به درستی به آن‌ها آموزش دهند.
در انجام این کار و برخورد صحیح با فرزندان می توان از طریق مشاوره تخصصی با مشاوران کودک راهکارهای موثر و مفیدی را آموزش دید. برای کسب اطلاعات در خصوص مشاوره کودک کلیک کنید.

تماس با مشاوره روانشناسی


اینترنت برای کودکان

اینترنت و فضای مجازی، مثل یک شهر بزرگ توریستی می‌باشد که در کنار زیبایی ها مکان های پرخطر و زشت نیز وجود دارد. این شهر بزرگ، در عین خوبی‌هایش، بدی‌هایی هم دارد که لازم است آن‌ها را بدانیم و مراقب خود و کودکمان باشیم. همان قدر که بازی های جذاب، اطلاعات مفید، داستان های زیبا و سایت های پرمحتوا در اینترنت وجود دارد، بازی های مخرب، اطلاعات نامناسب و سایت های بی‌محتوا نیز وجود دارند. کودکان هنگام بازی و استفاده از سایت های کودکانه، ممکن است به دام سایت های مخرب و بازی های نامناسب بیافتند که قطعا خطراتی را برای آن‌ها به دنبال خواهد داشت.
برای مطالعه بیشتر در خصوص عــوارض و پیامدهای اعتیاد به اینترنت کلیک کنید.

اینفوگرافیک اینترنت برای کودکان

اینفوگرافیک اینترنت برای کودکان

فواید استفاده از اینترنت برای کودکان

همان طور که گفتیم، اینترنت فوائد ومضرات زیادی دارد که لازم است والدین آگاه باشند که بتوانند روش صحیح برای کنترل و مدیریت استفاده از اینترنت برای کودکان اعمال کنند.

دسترسی راحت و رایگان به اطلاعات

بسیاری از کودکان از اینترنت برای استفاده از کتاب‌ها و مجلات صوتی یا مجازی استفاده می‌کنند. بعضی از آن‌ها نیز با استفاده از برنامه هایی اطلاعات عمومی شان را بالا می برند و در تبلت، گوشی یا لب تاب خود بدون پرداخت هزینه به مطالعه می‌پردازند. کــتابخوانی برای کودکان چه به صورت حقیقی و چه به صورت مجازی و از طریق کتاب های صوتی در هر صورت می تواند برای کودکان مفید بوده و مغز آن ها را به چالش بکشاند.

داشتن ایده های جدید و پیشرفت تحصیلی

یکی از مزایا استفاده ازاینترنت برای کودکان، استفاده از ایده‌ها و توضیحات درسی موجود در اینترنت است. آن‌ها با استفاده از این آموزش های رایگان، پیشرفت و مــوفقیت تحصیلی خوبی خواهند داشت.

سرگرمی مناسب

یکی از سرگرمی های مناسب کودکان، استفاده از بازی های جذاب اینترنتی می‌باشد که والدین از آن‌ها استقبال خوبی می&z

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*