ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد خوزستان | کمپ های ترک اعتیاد خوزستان


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مراکز ترک اعتیاد خوزستان پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


آیا آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد خوزستان را می‌شناسید؟ اعتیاد به مواد مخدر یکی از بزرگترین مشکلات دنیای امروز است. از جمله معروف‌ترین مواد اعتیاد آور می‌توان به هروئین، مورفین، متادون، تریاک، شیره ، شیشه، حشیش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفین یا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنیا بسته به ذائقه و شرایطی موجود در آن منطقه مصرف یک یا چند تا از این مواد مخدر بیشتر است. یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد درگیر آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراکز ترک اعتیاد خوزستان بود. به همین دلیل مرکز مشاوره هنر زندگی تصمیم گرفت تا برای تسهیل دسترس مردم خوزستان به مراکز ترک اعتیاد، آدرس تمامی مراکز ترک اعتیاد در خوزستان را جمع آوری و معرفی نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

تماس با مشاور

آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد خوزستان

ضروری است افرادی که در منجلاب اعتیاد گرفتار هستند، بلافاصله تصمیم قطعی خود را برای ترک اعتیاد بگیرند. مواد افیونی می توانند تعادل جسمی و روحی افراد را مختل نمایند. به همین دلیل خطرات بسیاری سلامتی جسم و روان انسان ها را تهدید خواهد کرد. مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی به منظور تسهیل دسترسی مردم خوزستان به کمپ های ترک اعتیاد خوزستان ، آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد خوزستان جمع آوری کرده است. شما می‌توانید آدرس مراکز ترک اعتیاد خوزستان را در جدول زیر مشاهده نمایید. جمع آوری آدرس مراکز ترک و کمپ ترک اعتیاد خوزستان تنها به منظور کمک به مردم خوزستان برای دسترسی راحت تر به مراکز ترک اعتیاد خوزستان انجام شده است.


آدرس مراکز ترک اعتیاد خوزستان


1- داریوش به نشانی : خوزستان سپیدار – سه را باهنر جنب مجتمع پزشکی احسان

2- سینا به نشانی : خوزستان خیابان نادری نبش نظامی جنب داروخانه شهرداری

3- مهراد به نشانی : خوزستان خیابان نادری خ علم الهدی جنوبی مجتمع پزشکی صدف طبقه چهارم

4- بهاران به نشانی : خوزستان خیابان ادری نرسیده به پاساژ قیصریه مجتمع پزشکی بهاران

5- بوعلی به نشانی : خوزستان خیابان نادری بین حافظ و فردوسی مجتمع پزشکی بزرگ نادری طبقه چهارم

6- پارسیان به نشانی : خوزستان خیابان نادری خ منوچهری پشت کلیسا بالای داروخانه دکتر طاهری

7- تولد نو به نشانی : خوزستان خشایار بین هلالی و فرهانی

8- روناک به نشانی : خوزستان خیابان نادری جنب پایگاه انتقال خون، مجتمع آرین طبقه چهارم

9- آزادگان به نشانی : خوزستان کمپلو خیابان امیرکبیر جنوبی مجتمع بهزیستی فیاض بخش

10- دی به نشانی : خوزستان خیابان نادری شرقی بین گندمی و ادهم جنب داروخانه دگتر گرگزاده

11- رهـا به نشانی : خوزستان خیابان طالقانی نرسیده به شریعتی

12- برنا به نشانی : خوزستان امانیه نرسیده به فلکه ساعت

13- آریا به نشانی : خوزستان کوی ملت خیابان اقبال

14- کادوس به نشانی : خوزستان خیابان نادری نبش خ خوانساری پاساژ امیرالمومنین طبقه اول

15- مبین به نشانی : خوزستان کیان نبش خیابان طلوع

16- ایران به نشانی : خوزستان کیان آباد خیابان سیمتری(اصلی) نیش خیابان 8 طبقه فوقانی

17- آزادی به نشانی : خوزستان خیابان مولوی بین نادری و کافی مجتمع تخصصی و فوق تخصصی جواد

18- بردیا به نشانی : خوزستان کیانپارس خ میهن شرقی ساختمان میهن طبقه اول

19- پارسه به نشانی : خوزستان میدان فرهنگ شهر جنب مسجد زین العابدین پ9

20- علوی به نشانی : خوزستان خ شریعتی روبروی گاراژ بختیاری طبقه فوقانی بانک ملی

21- امین به نشانی : خوزستان شهرک دانشگاه خیابان اصلی نبش خ 14 پ35

22- بهراد به نشانی : خوزستان گلستان بلوارفروردين بين اقبال ونصرت پلاك 475

23- خانه سبز به نشانی : خوزستان خ شریعتی بین شهید عظیم وشهید جهانیان مجتمع قبله طبقه اول

24- متین به نشانی : خوزستان کوی ایثار بلوار معلم روبروی آموزشگگاه رایانه علم و فن

25- آرامش به نشانی : خوزستان کمپلو جنب فرش فروشی درسا ساختمان ستاره ط 2 واحد4

26- سفیر سلامت به نشانی : خوزستان کمپلو میدان 15 خرداد طبقه فوقانی موسسه صالحین

27- سبحان به نشانی : خوزستان کوی انقلاب خ شیخ بهاء جنوبی روبروی شهرداری منطقه 6

28- بهمن به نشانی : خوزستان خیابان طالقانی نبش حسینه ثاراله مجتمع ایران کلنیک

29- راه سلامت به نشانی : خوزستان نادری خیابان فردوسی مجتمع پزشکی میلاد

30- پاسارگاد به نشانی : خوزستان چهارراه آبادان خ مهربند بین کمپانی وبزرگراه آیت اله بهبهانی

 

مراکز ترک اعتیاد خوزستان

اولین قدم برای ترک اعتیاد تصمیم خود فرد است. زمانی که شما به دنبال یک مرکز ترک اعتیاد هستید، پس تصمیم خود را گرفته‌اید. فردی که اعتیاد به مواد مخدر دارد از نظر جسمی و روانی وابسته می‌شود. برای درمان درد جسمانی ترک اعتیاد مراکز ترک اعتیاد و پزشک نقش بسیار موثری را بازی می‌کنند. مراکز ترک اعتیاد خوزستان به سم زدایی در افراد کمک می‌کند. سم زدایی مواد مخدر در اصطلاح عامیانه به معنی تعویض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتیاد آور از بدن فرد معتاد می‌باشد.
متاسفانه باورهای غلط در اعتیاد موجب می شود افراد به سادگی در دام اعتیاد گرفتار شوند. به همین دلیل درمان و ترک اعتیاد را ساده می پندارند. اما واقعیت این است که درمان اعتیاد به مواد مخدر می تواند چالش های خاصی داشته باشد.

درمان وابستگی روانی در حین درمان و بعد از آن نقش اساسی دارد که با کمک راهکار‌های ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشک می‌تواند رهایی و ترک صد در صد مواد مخدر دست یابید. درمان اعتیاد زمانی نتیجه بخش است که حالات خماری در فرد از بین برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله کند. بیشترین خطر احتمال بازگشت اعتیاد و مصرف مجدد 60 روز اول پس از ترک کامل است. اما آمار نشان می دهد این خطر بالقوه همچنان تا 6 سال بعد از ترک نیز فرد را تهدید می کند. بنابراین مراقبت های بعد از ترک ضروری و لازم است.

برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد شما می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید، چرا که اعتیاد به برخی از مواد مخدر به سادگی صورت می گیرد و نیاز به بستری شدن ندارد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد هنر زندگی آماده است تا با خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود در زمینه ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر و معرفی بهترین مراکز ترک اعتیاد در خوزستان شما را یاری نماید.

 

نشانه های اعتیاد به مواد اعتیاد آور

اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر هزینه‌های مالی و جسمی، عوارض روحی نیز دارند که سبب می‌شود تا فرد دچار اختلالات خلقی، افسردگی، خستگی مزمن، عدم تمرکز، اضطراب و استرس، پایین آمدن اعتماد به نفس و ... شود. علائم اعتیاد به مواد مخدر در هر کدام متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد اعتیاد آور می‌توانید مقالات زیر مطالعه نمایید.

مواد مخدر:

علائم اعتیاد به هروئین

علائم اعتیاد به مورفین

علائم اعتیادبه تریاک

علائم اعتیاد به شیره

علائم اعتیاد به متادون

علائم اعتیاد به ترامادول

علائم اعتیاد به ب 2

مواد محرک:

علائم اعتیاد به کوکائین

علائم اعتیاد به شیشه

علائم اعتیاد به ریتالین

مواد توهم زا: 

علائم اعتیاد به ماده مخدر گل

علائم اعتیاد به حشیش

علائم اعتیاد به الکل

تست اعتیاد به مواد مخدر 

تست اعتیاد یکی از روش‌های مرسوم اطمینان حاصل کردن از اعتیاد می‌باشد. ولی باید بدانید تست اعتیاد عاری از خطا نیست. همین خطاهای موجود در تست اعتیاد سبب می‌شود تا روش‌هایی برای منفی کردن این تست‌ها موجود باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست‌های اعتیاد مقالات زیر مطالعه نمایید.

تست اعتیاد به هروئین

تست اعتیادبه تریاک

تست اعتیاد به متادون

تست اعتیاد به کوکائین

تست اعتیاد به شیشه

تست اعتیاد به ماده مخدر گل

آغاز ترک اعتیاد | مراکز ترک اعتیاد خوزستان

درمان هر بیماری نیاز به زمان دارد، برای اینکه بتوانید اعتیاد خود را ترک کنید باید اراده، پشتکار و باور داشته باشید و به نکات زیر توجه کنید.

- روزهای اول ترک اعتیاد روزهای سختی است خماری ناشی از کاهش مواد یا عدم مصرف در فرد معتاد او را ناامید می‌کند و از ادامه مسیر باز می‌دارد. اراده و روحیه فرد در این روزها بسیار مهم است.

- پذیرش بیماری اعتیاد توسط خود فرد معتاد از نکات بسیار مهم می‌باشد. قبول بیماری اعتیاد به فرد کمک می‌کند تا پذیریش علائم ترک و خماری برای فرد قابل تحمل‌تر باشد. همچنین نحوه رفتار با معتاد از سمت اطرافیان اگر درست باشد، می تواند او را در مسیر پر تلاطم ترک یاری رساند.

- مصرف مواد مخدر اثرات سویی از نظر جسمی و روانی بر روی فرد به جای خواهد گذاشت که طی مراحل ترک سبب به وجود آمدن علائم ترک، خماری و اختلالات خلقی شدید می‌شود. در مراکز ترک اعتیاد به بیمار کمک می‌شود تا از نظر جسمی و روانی به حالت طبیعی برسد.

- خانواده در مواجهه با پدیده اعتیاد بسیار شکننده و آسیب پذیر است . مشکلاتی که اعتیاد در خانواده ایجاد می کند بسیار فراوان است . از جمله مشکلات اعتیاد، تاثیر مواد مخدر بر عملکرد جنسی است که صدمات جبران ناپذیری را در روابط زناشویی ایجاد می کند. اما نباید فراموش کرد که خانواده در ترک اعتیاد به مواد اعتیاد آور نقش تعیین کننده ای دارند.

روش های ترک اعتیاد مواد اعتیاد آور

روش های ترک اعتیاد با توجه به شرایط مصرف کنندگان و نوع مواد مصرفی تعیین می شوند. معمولا سم زدایی تدریجی برای از بین بردن تاثیر مواد مخدر بر بدن اولین و ایمن ترین انتخاب است.همچنین در مورد انواع مواد اعتیاد آور با توجه به تاثیرات آن ها، روش های متفاوتی برای ترک در نظر گرفته می شود. در روش سم زدایی تدریجی داروهای ترک اعتیاد برای کاهش عوارض جسمانی ترک و تنش های روانی مورد استفاده قرار می گیرد.در این روش ترک، روان درمانی نیز به عنوان مکمل و لازمه مراحل ترک اعتیاد، انجام می شود.

مرکز ترک اعتیاد خوزستان هنر زندگی

مرکز مشاوره ترک اعتیاد خوزستان هنر زندگی با بهرمندی از کادری مجرب آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگویی تمامی سوالات شما در زمینه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروزه روش‌های ترک اعتیاد نوین کشف شده‌اند که بدون نیاز به بستری شدن برای اعتیاد به بسیاری از مواد مخدر فرد می‌تواند اعتیاد خود را در خانه ترک کند. همچنین این مرکز به شما اطمینان می‌دهد که تمامی روند درمان و ترک اعتیاد میان فرد مصرف کننده و مرکز به صورت یک راز باقی خواهند ماند و اطلاعات نزد این مرکز محفوظ می‌ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

سوالات متداول

اهمیت مراجعه به یک مرکز ترک اعتیاد خوب چیست؟

مراکزی که از تجارب کافی در زمینه ترک اعتیاد برخوردار باشند قادر خواهند بود که در کمترین زمان ممکن و با بهره بردن از روش‌های اصولی به فرد مصرف کننده کمک کنند تا ترک پایداری داشته باشد و به عوارض جسمی و روانی دچار نشود.

category_id=434

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*