ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

مشاوره تلفنی خوزستان | بهترین مشاوره روانشناسی تلفنی در خوزستان

بهترین مرکز مشاوره تلفنی خوزستان کدام است؟ مشاوره روانشناسی تلفنی ، امروزه در ميان مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است. در روش مشاوره با تلفن، باعث شده تا با صرف هزينه بسيار كم، با بهترین متخصصان ارتباط برقرار کرده و برای رفع مشكلات روانشناختي خود کمک بگیرید. مشاوره تلفنی در ميان مشاوران نيز محبوبيت زيادی دارد، چرا كه بسياری از کسانی افراد كه قادر به مشاوره حضوری نیستند، می‌توانند از خدمات درمانی بهره مند شده و به آن‌ها خدمت رسانی کنند. روش تلفنی مشاوره روانشناختی اگر چه دير زمانی است كه به وجود آمده، ولی هر روزه شاهد بهبود و پيشرفت روش‌های آن هستیم. مركز مشاوره هنر زندگی با ارائه انواع روش‌های مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره مجازی و مشاوره حضوری پيشگام اين روش‌ها برای كاهش سختی دسترسی به مشاوره در سراسر ايران است.
 

تماس با مشاور

                                              

چرا مشاوره تلفنی از مرکز حامی هنر زندگی

مركز مشاوره روانشناسی هنر زندگی با ارائه چندين شماره تلفن مختص خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی ، مشاوره‌تلفنی را برای هم‌وطنان عزيز آسان كرده است. در عين حال هزينه خدمات مشاوره متناسب با کیفیت بالای خدمات روانشناسی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد؛ چرا كه مشاوره تلفنی روانشناسی توسط همان مشاوران حضوری با تجربه انجام می‌شود. مشاوره روانشناسی تلفنی به دليل عدم برخورداری از ويژگی مشاوره حضوری بايد لزوما توسط افراد مجرب و با دانش و توانايی بالای روانشناسی انجام شود. اگرچه بيشتر مخاطبان مشاوره با تلفن در ادامه تمايل به مشاوره حضوری نيز دارند، ولی كيفيت مشاوره تلفنی روانشناسی بايد به اندازه‌ای بالا باشد كه نيازهای مشاوره فرد را تأمين و او را به پاسخ لازم برساند. برای کسب اطلاعات در زمینه مشاوره آنلاین کلیک کنید.  

روش انجام مشاوره تلفنی خوزستان

روش انجام مشاوره با تلفن به اين صورت است كه متقاضی در تماس با يكی از شماره‌های مرکز، به مشاور متصل و طی 5 تا 20 دقيقه سوال و اطلاعات لازم به مشاوره داده می‌شود و بعد از پايان مكالمه، مشاور نسبت به تجزيه و تحليل اطلاعات اقدام می‌نمايد. در مرحله بعد ابعاد و روند مشاوره روانشناسی تلفنی برای فرد مشخص و به وی اطلاع داده می‌شود تا در خصوص تماس و پیگیری موضوع برای جلسه دوم اقدام كند. در مرحله دوم بيشترين اطلاعات و دستورالعمل‌هايی برای برآورده ساختن درخواست فرد از سوی مشاور به وی ارائه می‌شود. در صورتی كه فرد تمايل به ادامه مشاوره به صورت تلفنی داشته باشد، در جلسه دوم برای اين منظور به وی اطلاعات لازم داده خواهد شد. بسیاری از مواقع مراجع در مورد وضعيت و نياز واقعی خود اطلاع كافی و تصوير روشنی ندارد. در اين موارد توصيه می‌‌شود حداقل يک جلسه مشاوره حضوری برای وی انجام شود. پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین مرکز مشاوره را برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب مرکز مشاوره مناسب، مطالعه کنید.  

مراحل اصلی مشاوره روانشناسی غیر حضوری

در زير مراحل اصلی روش انجام مشاوره تلفنی روانشناسی ارائه شده است. هنر زندگی شما را در دريافت بهترين مشاوره تلفنی روانشناسی برای زندگی بهتر راهنمايی خواهد كرد. - تماس تلفنی فرد با مركز و تشكيل بانك اطلاعاتی برای مراجع - انجام مشاوره‌تلفنی توسط مجرب‌ترين مشاور مركز و دريافت اطلاعات اصلی و مهم در مورد مراجع - بررسی و آناليز اطلاعات توسط مشاور و تصميم‌گيری در خصوص راه حل‌ها و نحوه ادامه مشاوره - ارائه نتايج اوليه بررسی مشاور به فرد و ارائه راهكارها و توصيه‌های مشاور به فرد - يک جلسه مشاوره حضوری در صورت تمايل فرد برای دريافت اطلاعات كامل در مورد مشاوره فرد - برنامه‌ريزی مشاور برای ادامه درمان به صورت مشاوره تلفنی با حداقل هزينه و ايجاد فايل درمانی برای فرد مشاوره تلفنی روشی بی‌نقص برای درمان است و همچنين آسان‌ترين روش برای دسترسی همه افراد و بيماران و مراجعين به مشاوره در هر زمينه‌ای به مشاوران با تجربه و مجرب و متخصص است، به طوری كه حداقل هزينه و وقت را برای مراجعين به دنبال داشته باشد.  

مزايای روش مشاوره تلفنی خوزستان

طبق بررسی‌ها و پیگیری‌های به عمل آمده درباره مراجعانی که مشاوره‌تلفنی دریافت کرده بودند، مشخص شد برای تقریبا همه آن‌ها ميزان بار روانی مشکل بعد از مشاوره به شدت كاسته شده‌است. اين اولين و مهم‌ترين وي‍ژگی مشاوره تلفنی است. افراد در بيشتر ساعات روز و در برخی موارد به صورت 24 ساعته می‌توانند از خدمات مشاوره تلفنی برخوردار شوند. اين امر ميزان تطابق زمان مشاوره را با نيازهای مشاوره‌ای افراد به ميزان زيادی افزايش می‌دهد. همچنين در اين روش فرد در هر موقعيت جغرافيایی می‌تواند از اين نوع مشاوره روانشناسی تلفنی برخوردار شود. به علاوه مشاوره تلفنی در مركز روانشناسی هنر زندگی همراه با ايجاد فايل درمانی برای مراجع به او این امکان را می‌دهد كه حتی تا سال‌ها بعد از درمان به عنوان مراجعه كننده به صورت دوره‌ای و بهره‌مند از اشتراکات ویژه مورد مشاوره و بررسی مشكلات، قرار ‌گيرد. اين روش در واقع درمان ادامه داری است كه درمان‌های روانشناسی با ماهيت طولانی مدت را به خوبی تحت پوشش قرار می‌دهد. مشاوره تلفنی روانشناسی و يا روانشناختی یک روش كارآمد و ارزان و البته پيشرفته برای همه افراد است. برای کسب اطلاعات در زمینه اهمیت مشاوره در زندگی کلیک کنید.  
مشاوره تلفنی خوزستان
 

مشاوره روانشناسی تلفنی حامی هنر زندگی

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی با استفاده از خدمات مشاوره تلفی و حضوری خود پاسخگویی سوالات شما در زمینه‌های مختلف می‌باشد. از جمله مهم‌ترین خدمات مشاوره تلفی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

1. مشاوره تلفنی خوزستان | مشاوره خانواده

موضوعاتی همچون مشکل در ارتباط با همسر، طلاق عاطفی، برخورد در مقابل رفتارهای منفی همسر، رفع چالش‌های زندگی زناشویی و... در مشاوره خانواده مورد بررسی قرار می‌گیرند و شما می‌توانید چالش‌های موجود در ارتباط با محیط خانواده و اعضای آن را در مشاوره تلفنی خانواده مطرح کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره خانواده کلیک کنید.

2. مشاوره روانشناسی تلفنی طلاق

پیش از آن که برای طلاق و جدایی اقدام کنید مشاور تلفنی به عنوان فردی بی‌طرف و البته با تجربه علت‌های شما برای تصمیم به طلاق را بررسی می‌کند و در صورتی که امید به ادامه زندگی و اصلاح روابط زن و شوهر وجود داشته‌باشد، راهکارهای عملی ارائه می‌دهد. همچنین در خصوص مسائل بعد از طلاق و کاهش آسیب‌های آن بر خود و فرزندان راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهد. می توانید  مشاوره طلاق مراجعه کنید.

3. مشاوره تحصیلی

می‌توانید در مشاوره تحصیلی تلفنی مسائل خود را در رابطه با انتخاب رشته دبیرستان، دانشگاه، انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد، کنکور دکتری، انتخاب رشته دکتری، مصاحبه دکتری، تغییر رشته تحصیلی در تمامی مقاطع، انصراف از دانشگاه، تحصیل بدون کنکور، تحصیل در خارج از کشور، افت تحصیلی، ترک تحصیل، مشکلات یادگیری و کاهش استرس و اضطراب در تحصیل مطرح کنید. مشاوران متخصص در این زمینه یاری‌گر شما هستند. برای دریافت مشاوره تحصیلی کلیک کنید.

4. مشاوره تلفنی خوزستان در مورد ازدواج

مشاوره ازدواج تلفنی شما را در زمینه قبل از ازدواج جهت انتخاب همسر و بعد از آن در رابطه با زندگی مشترک راهنمایی می‌کند. در مشاوره ازدواج مرکز هنر زندگی می‌توانید سؤالات خود را در رابطه با موضوعات مختلف ازدواج عنوان کنید و بهترین پاسخ‌ها را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لزوم مشاوره ازدواج کلیک کنید.

5. مشاوره تلفنی خوزستان | مشاوره جنسی

در مشاوره جنسی می‌توانید کژکاری‌ها و مشکلات زناشویی خود را از جمله زودانزالی، دیر انزالی، بی‌میلی جنسی، بیماری‌های مقاربتی، خود ارضایی و... مطرح کنید. علاوه بر این‌ها دریافت مشاوره جنسی در زمینه آموزش برقراری رابطه جنسی صحیح و لذت بخش و تکنیک‌های جنسی ضرورت دارد.

6. مشاوره تلفنی خوزستان | مشاوره کودک

مشاوره کودک نوعی خدمات روانشناسی است که بر کودکان و نوجوانان تمرکز دارد. مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می‌کنند، در مسیر تربیت فرزند به والدین آموزش‌های لازم را ارائه می دهند و به طور کل در جهت ارتقای سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی انجام مشاوره کودک کلیک کنید.

7. مشاوره تلفنی خوزستان | مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد با بررسی علل گرایش به اعتیاد در فرد، جهت ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر به صورت گام به گام و تلفنی به شما کمک می‌کند. در مشاوره ترک اعتیاد مرکز هنر زندگی می‌توانید تمامی مشکلات در رابطه با اعتیاد خود و یا نزدیکانتان را با مشاوران مجرب و آموزش دیده در این زمینه مطرح کنید. مشاوره ترک اعتیاد با رویکرد درمان نگهدارنده شما را راهنمایی می‌کند و خطر بازگشت به اعتیاد بعد از ترک را کاهش می‌دهد. برای اطلاع بیش تر در زمینه مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

8. مشاوره خیانت

خیانت یکی از مسائلی است که می تواند فشار روانی زیادی را برای افراد به وجود آورد. افرادی که با خیانت مواجه می شوند، معمولا خشم و اضطراب بسیار زیادی را تجربه می کنند و لازم دارند که در همان لحظه با یک فرد صحبت کنند. صحبت کردن با دوستان و آشنایان معمولا چندان مفید نیست چرا که این افراد می توانند با راهکارهای غیر اصولی خود مشکلات رو بیش تر کنند. در این شرایط بهتر است که از مشاوران متخصص در این زمینه کمک بگیرید؛ مشاوره تلفنی این امکان را مهیا می کند تا در کم ترین زمان ممکن با آنان ارتباط برقرار نمایید. برای کسب اطلاع بیش تر در زمینه مشاوره خیانت کلیک کنید.

9. مشاوره فردی

در مشاوره فردی مشکلات و اختلالاتی که هر فرد را درگیر خود کرده است به طور ریشه ای بررسی می شوند و درمانگر تلاش می کند تا با علت یابی مشکلات آن ها را درمان نماید. مشکلاتی همچون افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات شخصیت و … از موارد مرتبط با مشاوره فردی هستند که می توان آن ها را از طریق مشاوره ‌تلفنی فردی درمان نمود. برای کسب اطلاع بیش تر در زمینه مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.

10. ارتباط با جنس مخالف

ارتباطات عاطفی و رابطه ای همواره بخش مهمی از زندگی افراد هستند و می توانند مشکلات و درگیری های ذهنی زیادی را برای افراد به وجود بیاورند. روابط سالم به افراد کمک می کند تا زندگی شادتری داشته باشند؛ برای داشتن یک رابطه سالم لازم است که راهکارهای حفظ رابطه و تقویت آن را بیاموزید. متخصصان می توانند به صورت تلفنی در این زمینه شما را یاری کنند.  

مرکز مشاوره حامی هنر زندگی

با توجه به افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره، امروزه بسیاری از افراد نیاز دارند از خدمات روانشناسی استفاده کنند اما با توجه به به مشکلاتی هم چون کمبود وقت و یا مسائل اقتصادی ممکن است برخی از افراد چشم بر روی این نیاز خود ببندند و از دریافت مشاوره پشیمان شوند. مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی با گردآوری کادری مجرب و متخصص این امکان را مهیا کرده تا به صورت تلفنی با متخصصان تماس بگیرید. در مشاوره‌ تلفنی هزینه کم تری پرداخت می شود و مسائلی هم چون رفت و آمد و معطلی نیز حذف می شود. در مشاو‌ره تلفنی کیفیت جلسات مشاوره به هیچ عنوان پایین نمی آید و می توانید کل فرایند درمان را به صورت تلفنی پیش ببرید. متخصصان حامی هنر زندگی در خدمت شما هستند تا در زمینه حل مسائل و مشکلات یاری تان کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*