ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

قانون جذب چیست و چگونه می توانیم از این قانون استفاده کنیم؟

قانون جذب چیست و چگونه می‌توانیم از این قانون استفاده کنیم؟ طبق قانون جذب افراد با تمرکز بر افکار خود، می‌توانند تجربه‌های مثبت و منفی خاصی را به زندگی خویش وارد کنند و آن‌ها را تجربه کنند. با استفاده از قدرت قانون جذب می‌توانید زندگی خود را به طور کامل تغییر دهید اما مهم است که بدانید چگونه از این قانون استفاده کنید. در ادامه مقاله به بررسی بیشتر درباره قانون جذب و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت. اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده از این قانون در زندگی خود هستید، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.


گیف قانون جذب چیست

 

قانون جذب و قانون ارتعاش

قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. برای اینکه عملکرد قانون جذب را به صورت کامل یاد بگیریم قبل از هر چیز باید درباره قانون ارتعاش بدانیم. قانون ارتعاش می‌گوید تمام افکاری که درون ذهنتان می‌آید دارای یکسری ارتعاش و انرژی می‌باشد که همین ارتعاش و انرژی باعث می‌شود خواسته‌ها و ناخواسته‌های‌تان وارد زندگیتان بشود. وقتی به چیزی فکر می‌کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و تمام این ارتعاش‌هایی که ارسال می‌کنید با استفاده از قانون جذب سازماندهی می‌شود. برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهای خود برسید باید ارتعاش خروجی ذهن‌تان را کنترل کنید. برای کنترل ارتعاش خروجی ذهن، باید افکارتان را کامل کنترل کنید و در اختیار بگیرید.

 

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

طبق قانون جذب افراد با تمرکز بر افکار خود، می‌توانند تجربه‌های مثبت و منفی خاصی را به زندگی خویش وارد کنند و آن‌ها را تجربه کنند. در واقع باور بر این است که مردم و افکارشان از یک انرژی خالص ساخته شده‌اند و بر اساس فرایند انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند. افکار مردم می‌تواند سلامت، رفاه اقتصادی و روابط شخصی افراد را ارتقا بدهد. قانون جذب شما را تشویق می‌کند که با کنترل افکارتان، آینده خود را آزادانه تحت کنترل بگیرید. هدف نهایی در قانون جذب، محدود ساختن افکار منفی و تخریب گر و جایگزین کردن آن با افکار مثبت و سازنده است.

برای آگاهی بیشتر در زمینه راه های از بین بردن افکار منفی کلیک کنید.

 

تاریخچه شکل گیری قانون جذاب

جنبش تفکر نو، در اوایل قرن نوزدهم میلادی، با افکار فینیاس کویمبی شروع شد. در اوایل جوانی به بیماری سل مبتلا شد که درمان‌ها روی او ناموفق بود. او به صورت اتفاقی هنگام اسب سواری متوجه شد که احساس بهتری دارد و دردهایش کاهش پیدا می‌کند.

پس از این اتفاق او به دنبال کشف علت آن رفت و به این نتیجه رسید که هنگام تمرکز روی فعالیتی که برای خودش لذت بخش است، باعث تفکر بهتر و تقویت ذهنش می‌شود. اتفاقی که منجر به مطالعات او با عنوان ذهن بالاتر از بدن شد. او در این باره می‌گوید ریشه همه مشکلات در ذهن است و بدن فقط خانه ایست برای ذهن که توسط آن کنترل می‌شود.

کسی که برای اولین بار این موضوع را به عنوان قانونی کلی تفسیر کرد، پرینس مولفورد بود. او در مقالات خود با عنوان قانون موفقیت، از این تفکرات جدید استفاده کرد و به مرور زمان آن را از بخش‌های مربوط به سلامت و موفقیت، به تمام جنبه‌های زندگی تعمیم داد.

مفهوم جدید قانون جذب در ایده‌هایی که از سنت و فلسفه‌های مختلف ناشی می‌شد به وجود آمد. اما به طور خاص از تفکرات هرمتیسیزم، آیاتی از بابل (کتاب مقدس) و هندوئیسم الهام گرفته است. همچنین علوم و باورهایی مثل کیمیاگری، درمان‌های هیپنوتیزمی و مغناطیسم حیوانات در ایجاد این تفکرات جدید نقش داشتند.

 

قانون جذب در زندگی

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

زندگی یک بوم خالی است که شما تعیین می‌کنید چگونه ترسیمش کنید. مهم نیست چه چیزی را دنبال می‌کنید یا زندگی می‌کنید یا می‌خواهید زندگی کنید، اگر بتوانید تمرکز خود را روی یک ایده نگه دارید و بتوانید در ذهنتان آن را برای خود تصور کنید، به دستش خواهید آورد. داشتن این تفکر فرد را در برابر افسردگی و ناامیدی ایمن می‌کند.

برای شناخت بیشتر در زمینه افسردگی کلیک کنید.

 

قدرت قانون جذب 

با استفاده از قدرت قانون جذب می‌توانید زندگی خود را به طور کامل تغییر دهید زیرا توانایی شما محدود است و نمی‌توانید تمام چیزهایی که دوست دارید را بدست آورید. بنابراین با استفاده از این قدرت نامحدود که همان قانون جذب است، می‌توانید تمام چیزهای خوبی را که دوست دارید جذب کنید. شما دارای قدرت بسیار نامحدودی هستید که به وسیله آن می‌توانید زندگیتان را همان طور که دوست دارید بسازید و هرچیزی را که می‌خواهید جذب کنید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

1. ذهن خود را آرام کنید

روزانه 5 تا 10 دقیقه مراقبه و تمرکز کنید. انجام این کار قدرت مغز را افزایش می‌دهد، و ذهن شما را در حالت آرامش، تقویت می‌کند.

برای آگاهی بیشتر در زمینه مراقبه کلیک کنید.

2. تصمیم گیری و اقدام از راه‌های استفاده از قانون جذب

از تصمیم خود اطمینان حاصل کنید و برای انجام آن تردید نکنید. یادتان باشد که شما به جهان درخواستی داده‌اید که از طریق افکارتان به شما پاسخ داده است که شما این را می‌خواهید. تردید نکنید و اگر شما از چیزی که می‌خواهید مطمئن نبودید، جهان فرکانس‌های نامربوط دیگری به ذهن شما می‌فرستاد.

3. از جهان بپرس 

تصویری از آنچه که از جهان می‌خواهید را به آن ارسال کنید. قطعا جهان پاسخ خواهد داد. اگر شغلی را می‌خواهید خود را تصور کنید که دارای آن سمت هستید، کارهایی که در آن موقعیت انجام می‌دهید را تصویر سازی کنید و حتی با همان کلام صحبت کنید. در نهایت شما این تصاویر را دریافت می‌کنید.

4. نوشتن آرزوها از راه‌های استفاده از قانون جذب

با جمله من اکنون کاملا شاد و راضی هستم شروع کنید و با اینکه چه چیزهایی از جهان می‌خواهید به اتمام برسانید. آن‌ها را به زمان حال بنویسید، به طوری که انگار الان آن را دارید. هر روز تا زمانی که آرزویتان برآورده شود، آن را در مقابل چشمانتان تصور کنید.

5. لمس کنید و قدم بردارید

پس از اینکه به آرزوهای خود فکر کردید، عمل کنید. در واقع این مهم‌ترین قدم در قانون جاذبه است. تفکر به ما انرژی و قدرت انجام کار را می‌دهد. اما این فقط برای شروع کار است و تا قدم برنداریم اتفاقی نخواهد افتاد. اگر انجامش دهید دیگر به این فکر نخواهید کرد که آن را نخواهید داشت.

6. قدرشناسی خود را نشان دهید

هرچیزی که جهان به شما داده است را بنویسید و برای آن‌ها سپاس گذار باشید. قدردانی کردن از جهان برای چیزهای زیادی که به شما داده است، آن را ترغیب می‌کند تا چیزهای بیشتری به شما بدهد. نشان دادن قدردانی انرژی مضاعفی به جهان می‌دهد تا به درخواست‌های شما سریع‌تر پاسخ بدهد. در صورتی که در این زمینه دچار مشکلاتی شدید مشاوره تلفنی می‌تواند به شما کمک کننده باشد.

7. اعتماد کردن به جهان از راه‌های استفاده از قانون جذب

به این نگاه نکنید که دیگران در چیزهایی که شما از جهان می‌خواستید غرق هستند. شما جایگاه خود را دارید. به چیزی که می‌خواهید نگاه کنید و فقط به جهان بگویید که آن را ندارید. جهان آن را جذب خواهد کرد. اگر بلافاصله چیزی که می‌خواستید اتفاق نیفتاد، صبور باشید. به چگونگی انجام کارها نگاه نکنید، جهان آن را برای شما انجام خواهد داد. وقتی درباره کار جهان شک می‌کنید و فکر می‌کنید که چگونه می‌خواهد کار را برای شما انجام دهد، یعنی شما ایمان ندارید. قطعا جهان بیشتر و بهتر از شما می‌داند که باید چکار کند. پس به آن اعتماد کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه افزایش انگیزه و بهبود تفکر می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*