ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

خوشحال کردن زنان | را‌ه‌های خوشحال کردن خانم‌ها

داشتن زن رویاهایتان یک چیز است، راضی نگه داشتن آن ها در رابطه چیز دیگری است. لازم نیست پول زیادی خرج کنید تا گران‌ترین چیزها را برای او بخرید، مهم‌تر از این ها میزان صداقتی است که هنگام دادن چیزی به او به خرج می دهید. راضی نگه داشتن دیگری مهم زندگی کار آسانی نخواهد بود، اما در نهایت پاداش آن ارزش تلاش کردن را دارد. زنان از پایه‌های اصلی بنیان خانواده هستند و مهم است که همسرشان بدانند چه کارهایی برای خوشحال کردن آن‌ها باید انجام دهند. برخی مردان نمی‌دانند چطور با همسر خود برخورد کنند تا روابط بهتری با او داشته‌باشند و همواره او را خوشحال نگه دارند. رضایتمندی زنان در کیفیت زندگی زناشویی و حتی روابط جنسی آن ها نیز تاثیرات شگرفی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره جنسی کلیک کنید.

تماس با مشاور

راه‌های خوشحال کردن زنان | توجه به نیازهای روحی روانی آن‌ها

خوشحال کردن زنان در زندگی مشترک از اهمیت بسیاری برخوردار است. زمانی که زن و شوهر سبک زندگی شادی را برای خود انتخاب کنند می‌توانند با آرامش بیشتر به حل مشکلات بپردازند و فرزندانی شاد پرورش دهند. هر خانمی در زندگی مجموعه‌ای از نیازهای روحی روانی را دارا می‌باشد که توجه به آن‌ها بر سلامت روان او و همچنین بهبود روابط زوجین تأثیر بسیار زیادی دارد. به دلیل تفــاوت زن و مرد در ابعاد گوناگون احساسی، روانی و .. این شائبه برای مردان پیش می آید که زنان نیز مانند آن ها فکر می کنند و نیازی به شناخت روحیات آن ها نیست. اما نیازهای اساسی زنان شامل مواردی همچون نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن، نیاز به تعلق داشتن، نیاز به امنیت و آزادی و نیاز به اعتماد به نفس کاملا با مردان متفاوت است. اهمیت به این نیازها و برآورده کردن آن‌ها از طریق همسر یکی از راه‌‌های شاد کردن خانم‌هاست. توجه به نکات همسر داری به شما در شکل‌گیری روابط منسجم و عاشقانه کمک می‌کند.
پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله همسرداری برای آقایان را مطالعه فرمایید.

اینفوگرافیک خوشحال کردن زنان

اینفوگرافیک خوشحال کردن زنان

راه‌های خوشحال کردن زنان | محبت کلامی

بسیاری از مردها فکر می‌کنند در عمل باید اثبات کنند که همسر خود را دوست دارند و اینکه وقت و انرژی خود را برای تامین نیازهای خانواده صرف می‌کنند بیان گر محبت آن‌ها است. هر چند که نمی‌‌توان در این عقیده ایرادی وارد کرد، اما زنان همواره نیاز به محبت کلامی دارند.

زنان نسبت به مردان روحیه حساس‌تری دارند و ابراز محبت به همسر از دید آن ها بسیار مهم و حیاتی است. زنان دوست دارند همسرشان به آن‌ها ابراز دوست داشتن کند و هر روز و به طور مداوم از همسرشان، جمله دوستت دارم را بشنوند. گذر زمان نمی تواند این اشتیاق را در وجود آن ها کمرنگ کند. زنان تمام جزئیات زندگی و روابط خود با همسرانشان را به خاطر دارند. نیاز به عشق ورزیدن و دوست داشته شدن، میل سیری ناپذیری در زنان است. آن ها هیچ گاه ابراز عشق در اولین رابطه جنسی را فراموش نمی کنند و اگر آن محبت را دیگر از شما دریافت نکنند، دچار یأس و سرخوردگی می شوند.

صداقت در رابطه و باز بودن

زنان دوست دارند در مورد مسایل مهم زندگی همسرشان اطلاع داشته باشند و بدانند که در زندگی همسرشان چه می گذرد. صداقت در زندگی زناشویی برایشان به این معنی است که همسرشان به آن ها اعتماد دارد و این اعتماد آن ها را بی نهایت خوشحال می کند. لازم نیست جزئی‌ترین مسائل را با او در میان بگذارید اما در گفتن مسائل مهم و تأثیر گذار صداقت کامل داشته‌ باشید. این کار به مرور زمان باعث افزایش شادی در زندگی زنان می‌شود. توجه داشته‌باشید که مفهوم صداقت با رُک بودن متفاوت است. رک بودن به معنای بی‌پروا حرف زدن است.

مردان به طور طبیعی در مسیر رشد و تربیت و آموزش های فرهنگی غالب جامعه، از نظر احساسی که در مورد چیزی دارند، خوددار هستند اما باز بودن و خودافشاگری با شریک زندگی خود یک تصمیم کارساز و خوب است که طرفین را در موقعیت برد-برد قرار می دهد. نه تنها شریک زندگی خود را خوشحال می‌کنید، بلکه به شما کمک می‌کند با کسی که واقعاً دوستش دارید و به او اعتماد دارید راحت و صمیمی تر شوید.

راه‌های خوشحال کردن زنان | وفاداری

زنان نیاز دارند بدانند که برای همسرشان خاص و منحصر به فرد هستند. اطمینان از اینکه همسرشان جز او زن دیگری را برای عشق ورزیدن مناسب نمی‌بیند و فقط به او فکر می‌کند، او را لبریز از حس عشق و خوشحالی می‌کند.همچنین وفاداری به همسر از مهم‌ترین ویژگی‌های شکل‌گیری خانواده موفق است که بر فرزندان و رفتارهای آینده آن‌ها تأثیرات عمیق می‌گذارد.

راه‌های خوشحال کردن زنان | تکیه گاه داشتن

زنان دوست دارند همسرشان را همیشه در کنار خود ببینند. در هنگام مشکلات دوست دارند همسرشان کنارشان باشد و با حمایت از آنها شرایط را برایشان آسان کند. دراین مواقع به کسی احتیاج دارند که به او تکیه کنند و در صورتی که آن فرد همسرشان باشد، بسیار راضی و خوشحال می‌شوند.
پیشنهاد می کنیم برای آگاهی بیشتر در زمینه بهترین حمایت از همسر کلیک کنید.

برنامه‌ریزی برای با او بودن

اگر خودتان و یا حتی همسرتان شاغل هستید، بهتر است زمانی را برای با هم بودن خالی کنید. این که شما با وجود مشغله کاری سعی کنید زمانی برای اینکه با همسرتان باشید فراهم کنید، باعث خوشحالی بسیار او می‌شود. با برنامه ریزی از عادی شدن و یکنواختی در ازدواج جلوگیری کنید. به این ترتیب جان تازه ای بر کالبد زندگی مشترک دمیده می شود و گویی همه چیز از نو شروع شده است.


راه‌های خوشحال کردن زنان | شنوا بودن

وقتی همسرتان با شما صحبت می‌کند به او گوش دهید. زنان دوست دارند صحبت کنند و وقتی گوش شنوایی برای حرف های او داشته باشید، احساس رضایتمندی بیشتری خواهند کرد. معمولا یکی از مشکلاتی که منجر به  خیلی از خانم‌ها به خاطر بی توجهی همسرانشان به آن‌ها شکایت می‌کنند.  زنان روحیات زلالی دارند. آن ها با حرف زدن نیازهای و عواطف خود را بازگو می کنند. با گوش دادن به صحبت های زنان به راحتی می توان نیاز آن ها را شناخت و رفع کرد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله نیـــازهای همسر را مطالعه فرمایید.

راه‌های خوشحال کردن زنان | مهربان بودن با زنان

از کارهایی که همسرتان برای شما انجام می دهد تشکر کنید. تشکر و قدردانی از همسر باعث می‌شود انگیزه بیشتری برای زندگی و توسعه کیفیت خانواده خواهد داشت. هرگز او را با دیگران خصوصا زنان خانواده خود مقایسه نکنید. در بعضی از مواقع مردان آرزو دارند که همسرانشان مانند مادر و خواهرانشان رفتار کنند. به همین دلیل، ناخواسته با مقایسه همسر با دیگران موجبات دلخوری او را فراهم می کنند.

راه‌های خوشحال کردن زنان | احساس امنیت

اینکه تمام انسان‌ها در دنیا به دنبال امنیت هستند امری واضح و مشخص است. نیاز اساسی زنــان احساس امنیت از جانب همسرشان است. زمانی که او بداند در هر شرایطی مراقب او هستید و هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهید آسیبی به او وارد شود او را بسیار خرسند می‌کنید. همچنین عشق و علاقه‌اش به شما و زندگی مشترک بیشتر می‌شود. زنان اگر از طرف مردان زندگی خود احساس امنیت نداشته باشند شعله عواطف و میل جنسی شان رو به خاموشی می رود. بیشتر زنانی که دچار انواع اختلالات جنسی می شوند، در زندگی مشترک خود دچار نگرانی و اضطراب و عدم امنیت هستند.

نکات جزئی که زنان را خوشحال می‌کند

_هدایای کوچکی مثل گل و یا یک عطر، زنان را بسیار خوشحال می‌کند.

_در جمع ها و مهمانی ها احترام به همسر خود را فراموش نکنید.

_در کارهای منزل به او کمک کنید.

_برایش یادداشت های رمانتیک و عاشقانه بگذارید و زیبایی او را تحسین کنید.

_تاریخ ها مهم مثل ازدواج و تولد همسرتان را به یاد داشته باشید و در این روزها او را سورپرایز کنید.

شاید یکی از مهمترین موردی که باعث رضایتمندی زنان می شود و کمتر به آن پرداخته شده است، عدم تحمیل روابط جنسی است. متاسفانه بسیاری از مردان داشتن رابطه جنسی را در هر شرایطی حق قانونی خود می دانند. اما به این نکته توجهی ندارند که ممکن است در مواقعی زنان آمادگی لازم برای نزدیکی را نداشته باشند. توجه به این نکته از طرف مردان، حس رضایت و احترام و دوست داشتن بدون قید و شرط را به زن القاء خواهد کرد.

سخن آخر

رابطه زناشویی، رابطه ای کاملا احساسی و عاطفی است. دوام این رابطه به قلب های مهربان و متعهد طرفین وابسته است. اما متاسفانه در فراز و نشیب زندگی مشکلات احساسات و عواطف را خدشه دار کرده و باعث سوءتفاهمات زیادی می شوند. یکی از راهکارهای نتیجه بخش کسب مهارت های مواجهه با بحران های زندگی و عاطفی است. مرکز مشاوره حامی هنر زندگی با کادری مجرب در زمینه روانشناسی آماده خدمت رسانی می باشد. برای کسب اطلاعات در زمینه مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*