ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

وابسته کردن مرد به خود | چند ترفند علمی و موثر

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با وابسته کردن مرد به خود پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


وابسته کردن مرد به خود یکی از دغدغه‌های امروزه زنان است؛ اینکه چگونه همسر و یا مرد مورد علاقه‌شان را پایبند خود کنند. ممکن است برخی از افراد فکر کنند که زیبایی تنها عامل جذب مردان است اما حقیقت این است که زیبایی پس از مدتی عادی می‌شود و چیزهایی فراتر از زیبایی و ظاهر جذاب در وابسته کردن مردان موثر هستند. مردان به اندازه زنان پیچیده نیستند و نسبت به زنان بیشتر قابل پیش‌بینی می‌باشند. تحقیقات نشان داده است که انجام برخی کارها، تقریبا بر همه مردان موثر واقع می‌شود و به این ترتیب می‌توان قلب آن‌ها را تسخیر کرد. در ادامه مقاله به بررسی کامل راه های علمی وابسته کردن مرد به خود می‌پردازیم. اگر با راه‌های جذب شوهران آشنا هستید اما نمی‌توانید آن‌ها را عملی کنید بهتر است با یک مشاوره روابط عاطفی مشورت کنید. 

تماس با مشاور

                                            ;

وابسته کردن مرد به خود | آیا زیبایی کافی است؟

حتما بارها دیده اید که بسیاری از دخترانی که ظاهر چندان جذابی ندارند، همسرشان را شیفته خود کرده‌اند. راز وابسته کردن مردان به خود، در زیبایی ظاهری نیست. مسلم است که آراستگی نقش بسیار زیادی در رابطه عاشقانه دارد اما همه چیز نیست. زیبایی پس از مدتی برای افراد تبدیل به یک امر عادی می‌شود و آن چیزی که باقی می‌ماند نگرش و باور افراد نسبت به یکدیگر است. مردی که باور داشته باشد همسرش فردی ارزشمند و بی نظیر است، همواره عاشق و وابسته او خواهد ماند. این را بدانید که این نگرش را خود شما می‌توانید به وجود آورید. داشتن مهارت دلبری از چیزهایی است که ویژگی زنانه محسوب می‌شود. برای اطلاع بیشتر درباره چگونه یک پسر را عاشق کنیم کلیک کنید.

 

اینفوگرافیک وابسته کردن مرد به خود
اینفوگرافیک وابسته کردن مرد به خود
 

وابسته کردن مرد به خود | راهکارهای کاربردی

بهتر است از ابتدای زندگی نکات لازم برای جذب شوهران را بلد باشیم. وابسته کردن مردان به خود اصول و قوانینی دارد که از لحاظ علمی، موثر بودن آن‌ها ثابت شده است که در ادامه به توضیح برخی از آن‌ها می‌پردازیم. برای شناخت بیشتر درباره نکات لازم برای جذب شوهر کلیک کنید.

1. لبخند زدن فراموش نشود

اولین چیزی که توجه آقایان را به خود جلب می‌کند، لبخندی است که یک زن بر لب دارد. همه افراد به صورت ناخودآگاه توقع دارند که یک زن متین و موقر باشد. توصیه می‌شود که زنان خنده‌های بلند و آزادانه خود را در جمع فراموش کنند و تنها به یک لبخند ملیح اکتفا کنند. همچنین زنان عبوس و اخمو نیز برای مردان جذابیتی ندارند و از آن‌ها فراری هستند. برای اطلاع از زن مورد علاقه مردان کلیک کنید.

2. تماس چشمی داشته باشید

وابسته کردن مرد به خود از طریق تماس چشمی گزینه بسیار خوبی است. در واقع تحقیقات نشان داده است که بین تماس چشمی و رابطه عاطفی، ارتباط مستقیم وجود دارد. چشم‌ها دریچه روح هستند و احساسات را بهتر منتقل می‌کنند. همچنین حساسیت چشم‌ها بیشتر از سایر اعضای بدن است و به همین دلیل ارتباط عاشقانه از طریق تماس چشمی بهتر شکل می‌گیرد.

3. مرد را واقعاً بشناسید

مسلم است که راه وابسته کردن هر مردی با دیگری متفاوت است. انتظارات و اولویت‌های هر فرد مختص به خود او است. یک زن با شناخت و آگاهی کامل از این اولویت‌ها می‌تواند مرد مورد علاقه‌اش را به خود وابسته کند. مرد خود را بشناسید و از طریق ویژگی‌های منحصر بفردش به او نزدیک شوید. برای آگاهی بیشتر درباره شناخت مردان کلیک کنید.

4. نمایشی رفتار نکردن

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا مردانی که من دوسشان دارم از من خوششان نمیاد؟ دلیل این اتفاق این است که معمولا انسان ها سعی می‌کنند در برابر کسی که دوستش دارند، ایده‌آل‌ترین و بهترین انسان ممکن باشند. نشان دادن جنبه‌های خوب خود، کار درستی است اما این کار نباید به قدری افراطی شود که جنبه‌ نمایشی پیدا کند. تظاهر کردن هم خود زن را خسته می‌کند و هم دل مرد را می‌زند. مطالعه مقاله راه های جذب مردان میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

5.ساده بودن برای وابسته کردن مرد به خود

شاید به نظر برسد که مردان از زنان آرایش کرده خوششان بیاید اما حقیقت این است که آنها زیبایی که در عین سادگی باشد را بیشتر دوست دارند. آرایش‌های روزمره خود را ساده انتخاب کنید به طوری که فقط آراسته و مرتب به نظر بیایید. آرایش‌های ویژه خود را برای روزهای خاص بگذارید تا همسرتان را با زیبایی خود غافلگیر کنید. می‌توانید یک عطر خوشبو برای خود انتخاب کنید و از این طریق مرد مورد علاقه‌تان را به خود جذب کنید. وابسته کردن مرد به خود با آرایش‌های غلیط مدتی جوابگو خواهد بود پس ساده بودن را نیز تمرین کنید. برای اطلاع از ویژگی های ظاهری که مردان را جذب میکند کلیک کنید.

6.قوی بودن

مردان از زنان ضعیف خوششان نمی‌آید. زنی که تمام مدت گریه می‌کند و یا با کوچکترین مشکلی از هم می‌پاشد، زن مورد علاقه مردها نیست. زنان جسور و قوی ایده‌آل‌ترین انتخاب مردان هستند. شاید ضعیف بودن مدتی برایشان جالب باشد، چرا که مردان دوست دارند قدرت خود را به رخ بکشند و حمایتگر باشند. اما در صورتی که زن به صورت اغراق‌آمیزی ضعیف باشد باعث ایجاد حس ترحم در مرد می‌شود و به تدریج علاقه از بین می‌رود. در واقع شناخت این تفاوت‌های موجود میان زنان و مردان به زوجین کمک می‌کند  تا بتوانند حس وابستگی بیشتری میان خود به وجود آورند.برای شناخت بیشتر با تفاوت های میان زن و مرد کلیک کنید.

7.سهل الوصول نبودن

اصلی وجود دارد که طبق آن، چیزی که سخت به دست می‌آید ارزشمندتر می‌شود. اگر در ابتدای آشنایی هستید، طوری برخورد کنید که کنجکاوی را در مرد خود به وجود آورید و کاری کنید که او برای دست آوردن قلب شما، تلاش کند. البته دقت داشته باشید که آنقدر در این کار زیاده روی نکنید که خجالتی یا فوق‌العاده سرد و مغرور به نظر بیایید. اگر مدتی از ازدواجتان می‌گذرد، به روزهای اول آشنایی خود فکر کنید. بعضی وقت‌ها اندکی دور شوید و بگذارید که همسرتان به شما نزدیک شود. البته نه آن قدر جدی و زیاد که رابطه صمیمانه‌تان از بین برود. برای کسب اطلاع در زمینه احساس ارزشمندی کلیک کنید.

وابسته کردن مرد به خود | حفظ اصول اخلاقی

این را به یاد داشته باشید که هیچ مردی ارزش این را ندارد که اصول اخلاقی خود را زیر پا بگذارید. پایبند بودن به اصول اخلاقی باعث اعتماد به نفس می‌شود و به این صورت فرد خودش را دوست می‌دارد. زنی که خودش را دوست دارد و برای خود ارزش قائل است، توجه مردان را نیز به خود جلب می‌کند. مثلا اگر فکر می‌کنید لازم است برخلاف خواسته و اصول خود رابطه جنسی برقرار کنید یا حتی مواد مصرف کنید، به یاد داشته باشید که با این کار نگرش شما راجع به خودتان خراب می‌شود و مرد شما نیز تصور غلطی از شما پیدا خواهد کرد. به دنبال کسی باشید که شما را آنطور که هستید دوست داشته باشد. برای آگاهی بیشتر درباره رابطه جنسی کلیک کنید. 

نقش روانشناس در بهبود روابط میان افراد

روانشناس به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با شناخت کامل طرف مقابل خود و نقطه ضعف‌ها و قوت‌های او به گونه ای رفتار کنید تا بتوانید مرد زندگی خود را وابسته کنید و از انجام رفتارهای اشتباه بپرهیزید. مشاور همچنین به شما کمک می‌کند تا این وابستگی در طولانی مدت تداوم داشته باشید و از یکدیگر به زودی خسته نشوید. همه این تلاش‌ها در واقع برای تداوم زندگی بهتر و افزایش بهداشت جسمی و روانی میان زوجین است تا بتوانند بهترین تجربیات را در زندگی به دست آورند. در این راستا مرکز مشاوره حامی هنر زندگی با داشتن مشاورانی برجسته و آگاه آماده هرگونه خدمت رسانی به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان می‌باشد. برای اطلاع بیشتر درباره روند دریافت مشاوره حضوری کلیک کنید.

مرکز مشاوره حامی هنر زندگی

با توجه به افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره، امروزه بسیاری از افراد نیاز دارند از خدمات روانشناسی استفاده کنند. ازدواج و مسائل عاطفی نیز از این مسائل بسیار مهمی هستند که باید به آن ها توجه ویژه ای شود. اما با توجه به به مشکلاتی هم چون کمبود وقت و یا مسائل اقتصادی ممکن است برخی از افراد چشم بر روی این نیاز خود ببندند و از دریافت مشاوره پشیمان شوند . مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی با گردآوری کادری مجرب و متخصص این امکان را مهیا کرده تا به صورت تلفنی با متخصصان تماس بگیرید.
در مشاوره تلفنی هزینه کم تری پرداخت می شود و مسائلی هم چون رفت و آمد و معطلی نیز حذف می شود. در مشاوره تلفنی کیفیت جلسات مشاوره به هیچ عنوان پایین نمی آید و می توانید کل فرایند درمان را به صورت تلفنی پیش ببرید. متخصصان حامی هنر زندگی در خدمت شما هستند تا در زمینه حل مسائل و مشکلات یاری تان کنند. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

سوالات متداول

بهترین راهکارهای وابسته کردن مرد به خود چیست؟

سعی کنید در طول زندگی ساده باشید و مرد زندگی خود را به خوبی بشناسید. همچنین از لبخند زدن و تماس چشمی غافل نشوید و در زندگی همواره قوی باشید.

آیا برقراری رابطه جنسی می تواند باعث وابسته کردن مرد به خود شود؟

رابطه جنسی یکی از بخش های مهم رابطه عاطفی است اما نباید به صورتی باشد که زن تنها برای وابسته کردن مرد به خود اقدام به برقراری رابطه جنسی کند چرا که در این صورت شبیه فردی سهل الوصول به نظر می رسد و اثری کاملا عکس خواهد داشت. برای دریافت مشاوره روانشناسی از مرکز مشاوره حامی هنر زندگی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*