ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

ازدواج با دختر پولدار | معایب و مزایای ازدواج با زنان پولدار


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با ازدواج با دختر پولدار پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


ازدواج با دختر پولدار می‌تواند چالش های بسیاری در زندگی مشترک ایجاد نماید. خصوصا اگر دختر قدرت سازگاری کمتری نسبت به شرایط مالی داشته باشد.  باید بدانید وجود تفاوت‌های مالی بین زن و مرد یکی از دلایل ایجاد تنش در سال‌های پس از ازدواج محسوب می‌شود. در واقع زوجین با شرایط مالی متفاوت، نیازها و انتظارات متفاوتی از زندگی دارند که همه این‌ها می‌تواند منجر به تعارض‌های زیادی شود و حتی منجر به مشکلات روحی و روانی گردد. برای تصمیم گیری درست در مورد شرایط ازدواج خاص، لازم است سطح آگاهی از پیامدهای چنین ازدواج هایی کاملا مورد بررسی قرار بگیرد. در این زمینه مشاوران ازدواج می توانند نقش موثری داشته باشند. برای کسب اطلاعات در خصوص مشاوره ازدواج کلیک کنید.


گیف ازدواج با دختر پولدار

ازدواج با دختر پولدار | مزایا و معایب

برای تصمیم گیری در مورد ازدواج ابتدا شما باید آماده ازدواج باشید و مهارت های لازم برای ازدواج را کسب کرده باشید. ازدواج با دختری که از شرایط مالی خوبی برخوردار است، مزایا و معایب خود را دارد. همسر شما در صورتی که پولش از پارو بالا رود، می‌تواند به اوضاع اقتصادی شما نیز سروسامانی بدهد. همچنین استقلال مالی زنان موجب می شود که کمتر به درآمد همسر خود وابسته باشند. با این حال اگر  همسر شما وضعیت مالی بسیار بالاتری نسبت به شما داشته باشد به خاطر تفاوت نیازها و انتظاراتش ممکن است در ارتباط با او چالش‌های زیادی را تجربه کنید. انتخاب همسر پولدارتر با چالش‌های زیر همراه خواهد بود.

- ناتوانی در برگزاری مراسم مربوط به ازدواج نظیر عقد و عروسی مطابق با انتظارات خانواده دختر

  • ایجاد چالش بین زوجین در زمینه خرج و مخارج روزانه زندگی به دلیل اختلاف طبقاتی در ازدواج
  •  ناتوانی در تامین مخارج و نیازهای جانبی همسر نظیر پوشاک و جواهرات
  • تفاوت مهارت‌های سازگاری هنگام مواجهه با مشکلات مالی

اینفوگرافیک ازدواج با دختر پولدار
اینفوگرافیک ازدواج با دختر پولدار

ازدواج با دختر پولدار | نکات کلیدی

تفاوت در سطح فرهنگ و اختلاف طبقاتی در ازدواج و توان مالی از جمله مسائل مهمی است که ممکن است پس از ازدواج مشکل ایجاد کند. اگر چه اختلافات در ازدواج را باید جدی گرفت. اما تفاوت شرایط اقتصادی لزوماً منجر به ازدواج ناموفق نخواهد شد. در صورتی که شما قبل از ازدواج شرایط را به درستی بررسی کرده باشید و به نتیجه درستی رسیده باشید، در زندگی با چالش‌های کمتری مواجه خواهید شد. در ادامه شرایطی که باید قبل از ازدواج با دختر پولدارتر از خود بررسی کنید را ارائه خواهیم کرد. ضمن اینکه شما اول باید بدانید دنبال چه هستید و انگیزه ازدواج را برای خود و شریک زندگیتان مشخص کنید.


۱- چقدر درآمد داری؟

شرایط مالی خود را به روشنی برای دختری که می‌خواهید با او ازدواج کنید شرح دهید. ممکن است که فرد مورد نظر شما تصور دقیقی از اوضاع مالی شما نداشته باشد. به همین دلیل پس از ازدواج احساس کند که شرایط آن گونه که فکر کرده نیست. وقتی فرد در شرایط این چنینی قرار بگیرد که شرایط مورد انتظارش تفاوت بسیار زیادی با شرایط واقعی داشته باشد، مسلما سازگاری با زندگی جدید برایش سخت تر خواهد بود و شما اختلافات زیادی را تجربه خواهید کرد. صحبت در مورد مسائل مالی با همسر موجب می شود، علاوه بر ایجاد درک متقابل در خصوص توقعات و انتظارات مالی، حس همدلی و مشارکت در مدیریت هزینه ها میان زوجین بیشتر شود.

<

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*