ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

مردانی که قصد ازدواج دارند | ۸ نشانه روشن

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با نشانه‌های مردانی که قصد ازدواج دارند پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


چه مردانی قصد ازدواج دارند ؟ نشانه‌های مردانی که قصد ازدواج دارند چطور معلوم می‌شود؟ بسیاری از دختران به قصد ازدواج وارد رابطه با جنس مخالف می‌شوند. ممکن است شما نیز با مردی به قصد ازدواج آشنا شوید، اما مطمئن نباشید که آیا او هم قصد ازدواج با شما را دارد یا نه. امکان دارد که هم برایتان خوشایند باشد و هم گیج کننده. ممکن است از برخی رفتارهای او بفهمید که واقعا به شما علاقه دارد و قصدش ازدواج است؛ اما بعد رفتار‌هایی را مشاهده ‌کنید که بسیار گیج‌کننده هستند. مردانی که قصد ازدواج با شما را دارند معمولا نشانه‌های مشترکی دارند که در ادامه آن‌ها را ذکر کرده‌ایم تا بتوانید در رابطه با فرد مورد نظر خود تصمیم درستی بگیرید. اگر بازهم شک داشتید می‌توانید از مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرید.تماس با مشاور


چه مردانی قصد ازدواج دارند | اشتراک در اهداف

مردی که به دنبال ازدواج با شماست، صداقت دارد. صداقت در زندگی زناشویی آنقدر مهم است که باید به عنوان یکی از معیارهای اصلی در نظرش بگیرید. معمولا مرد‌ان هدف‌ها و برنامه‌هایشان برای آینده را به‌راحتی با کسی در‌میان نمی‌گذارند. اگر شخص مورد نظرتان علاقه‌ی جدی به رابطه با شما نداشته باشد، برنامه‌هایش را پیش شما باز‌گو نمی‌کند. زمانی که این کار را انجام می‌دهد در واقع قصد دارد به شما بفهماند که شما را نیز در آینده خود شریک می‌داند و می‌خواهد آرزوهایش را با شما درمیان بگذارد. همچنین با این کار قصد دارد تا میزان اشتراک در اهداف و سازگاری‌های دو طرف را بسنجد. اگر با شما در مورد برنامه‌های آینده‌اش حرفی نزند یعنی آینده‌ی مشترکی را با شما نمی‌بیند. برای اطلاع بیشتر در زمینه صداقت در زندگی زناشویی کلیک کنید.

 

اینفوگرافیک مردانی که قصد ازدواج دارند
اینفوگرافیک مردانی که قصد ازدواج دارند
 

چه مردانی قصد ازدواج دارند | آنکه بیشتر می‌شناسد

چه مردانی قصد ازدواج دارند ؟ آن‌هایی که می‌خواهند شما را بیشتر بشناسند. از دیگر نشانه‌هایی که به شما می‌گوید شخص مورد نظرتان قصد ازدواج با شما را دارد، این است که معمولا به سمت سوال‌هایی عمیق‌تر و شخصی‌تر می‌رود. درواقع می‌خواهد در مورد گذشته‌ی شما و احساسات‌تان بیشتر بداند و شخصیت شما را بشناسد. او در مورد ویژگی‌های خودش هم صحبت می‌کند و آزادانه احساس و افکارش را بیان می‌کند. همین شناخت برای انتخاب همسر مناسب‌تان به شما کمک می‌کند. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه انتخاب همسر کلیک کنید.

 

مردانی که قصد ازدواج دارند | علنی کردن رابطه با خانواده 

یکی از مهم‌ترین رفتارها این است که شما را به خانواده‌اش معرفی می‌کند. از اهمیت خانواده برای مردان هرچه بگوییم کم است!  مردی که چنین کاری می‌کند درواقع ممکن است بخواهد خانواده‌اش را آماده کند تا بعدها به خواستگاری شما بیایند. می‌توانید مطمئن باشید چنین مردی واقعا شما را دوست دارد و به فکر رابطه‌ای جدیست. خانواده جزء مهمی از زندگی مردان است و این موضع بسیار مهمی می‌باشد. برای کسب اطلاع بیشتر از اهمیت خانواده کلیک کنید.

 

مردانی که قصد ازدواج دارند | احساسات واقعی نشان می‌دهند

مردی که واقعا دوستتان دارد و به زندگی مشترک با شما فکر می‌کند، در بروز احسساسات و عواطفش مشکلی ندارد. به راحتی به شما می‌گوید که دلش برای‌تان تنگ می‌شود و دوست دارد مدام کنارتان باشد چرا که از بودن در کنار شما، به خاطر وجودتان لذت می‌برد. علاوه‌بر این واضح است ابراز علاقه برای مردها، چندان ساده نیست مگر اینکه شخصی را از صمیم قلب دوست داشته باشند.

 

مردانی که قصد ازدواج دارند از آینده صحبت می‌کنند

مردی ‌که اهل زندگی و ازدواج با شما باشد در مورد آینده خود حرف می‌زند و علاوه بر آن شما را نیز در آینده‌ی خود می‌بیند. مثلا به شما می‌گوید که قصد دارد ادامه تحصیل دهد و بعد اضافه می‌کند که با این‌ وجود وقت کافی برای شما خواهد داشت. برای کسب اطلاعات در زمینه مردان ایده آل کلیک کنید.

 

مردانی که قصد ازدواج دارند | شما را در اولویت زندگی خود قرار می‌دهد

اگر مردی قصد ازدواج با شما را داشته باشد، خواسته‌هایتان را به علائق خودش ترجیح می‌دهد و در برنامه ریزی‌هایش برای آینده، نظر و ایده‌های شما را هم جویا می‌شود و معمولا بسیار از خود گذشتگی می‌کند. چنین مردی قبل از اینکه تصمیمی بگیرد، با شما مشورت کرده و نظرتان را می‌پرسد. برای کسب اطلاع در زمینه مردان مناسب ازدواج کلیک کنید.

 

مردانی که قصد ازدواج دارند | به یاد داشتن جزئیات 

اگر مردی که با او در رابطه هستید جزئیات روابط و خاطراتتان را به‌یاد نمی‌آورد، آنقدر به شما اهمیت نمی‌دهد و به فکر ازدواج نیست و دنبال رابطه‌‌ای ماندگار با شما نیست، بنابراین چیزهای کوچک هم برایش اهمیت ندارند. ممکن است یادش نماند که رنگ مورد علاقه‌تان چیست یا چه تفریحاتی را بیشتر از همه دوست دارید.

 

بیشتر از این‌که حرف بزند عمل می‌کند

ممکن است شخص مورد نظرتان حرف‌های زیادی بزند و قول‌های زیادی بدهد. صحبت‌کردن و گفتن تنها روشی برای جذب شماست. ممکن است مردان به چیزهایی که می‌گویند تعهد نداشته باشند مگر اینکه واقعا برایش اهمیت داشته باشید و به فکر ازدواج با شما باشد. در این صورت سعی می‌کند با عملی‌کردن حرف‌هایش صداقت خود را به شما ثابت کند.

ممکن است به شما اجازه دهد علائمی را ببینید که وی قصد دارد هر روز با شما ارتباط داشته باشد و این را با عملکردهایش نشان می‌دهد و به موجب آن تعهد خود را نسبت به شما ارائه می‌کند. او معتقد است که حتی در طول زمان‌های سخت که هیچ لذتی ندارد هم باید در کنار شما باشد و واقعا همین کار را می‌کند. ممکن است در مواقع بیماری از شما مراقبت کند یا وقتی به او تلفن می‌زنید و می‌گویید که مشکلی برایتان پیش آمده، سریع خود را می‌رساند و مشکل شما را مشکل خودش می‌داند. با توجه به آن چه که گفته شد افراد نامناسب برای ازدواج را بهتر می‌توانید تشخیص دهید. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه افراد نامناسب برای ازدواج کلیک کنید. 

 

با شما از مشکلاتش می گوید

مردان معمولا از مشکلات و نگرانی های خود با افراد زیادی صحبت نمی کنند و این مسائل را در دل خود نگه می دارند. مگر با دوست بسیار صمیمی خود و زنی که واقعا دوستش دارند و قصد ازدواج با او را دارند. پس اگر فرد مقابل شما نگرانی ها و مشکلات خود را با شما در میان می گذارد و اصطلاحا درد و دل می کند، می توان گفت که او در رابطه با شما بسیار جدی فکر می کند و قصد ازدواج دارد.

 

تلاش برای استقلال از نشانه های ازدواج

در جامعه و فرهنگ ایران اکثر جوانان تا قبل از ازدواج با خانواده خود زندگی می کنند و معمولا تا حد زیادی از نظر مالی نیز به خانواده خود وابسته هستند. مخصوصا در جوانانی که سن نسبتا کم تری دارند این مساله بیش تر به چشم می خورد. اگر متوجه شدید که شریک عاطفی شما علاوه بر موارد فوق، تلاش بسیار زیادی در جهت مستقل شدن می کند و درصدد کار بیش تر و پس انداز کردن است، می توانید این برداشت را بکنید که به فکر ازدواج با شما می باشد.

 

خود واقعی اش را به شما نشان می دهد

این که شریک عاطفی شما در کنارتان پرستیژ بسیار زیادی داشته باشد تا حدی خوب است اما بیش از حد بودن این مساله می تواند کمی شک انگیز باشد. این بدان معنی است که او در کنار شما راحت نیست و نمی خواهد خود واقعیش را به شما نشان دهد و در تلاش است تا تصویری بسیار ایده آل در ذهن شما نسبت به خود ایجاد کند. اما مردی که قصد ازدواج با شما را دارد در کنارتان بسیار راحت است و خود واقعی اش را نشان تان می دهد. ساده ترین نمونه این مساله این است که در برخی مواقع اجازه می دهد شما او را در حالت بهم ریختگی ببینید.

 

در برابر شما احساس مسئولیت می کند

مردی که قصد ازدواج دارد، منتظر جشن عروسی و پیوند زناشویی نمی ماند تا مسئولیت های خود را در قبال شما قبول کند. او از همین الان خود را مسئول حس می کند و مانند فردی بیش تر از یک دوست پسر معمولی رفتار می کند. ازدواج تنها به معنی روابط جنسی و عواطفی نیست و تعهد و قبول وظایف از مهم ترین ابعاد آن می باشد و مردی که قصد ازدواج دارد این مساله را به روشنی به شما نشان می دهد.

 

مردانی که قصد ازدواج دارند | تاثیر خدمات روانشناسی ازدواج موفق

برای اینکه رابطه عاطفی و در نهایت ازدواج سالم و موفقی داشته باشید، لازم است که فرد مقابل خود را به خوبی بشناسید و تمام جوانب را به درستی بررسی کنید. روانشناس شما را در این مسیر یاری کرده و کمک می‌کند تا بهترین شناخت را از فرد مقابل خود به دست آورید و در نهایت ازدواج موفقی را تجربه نمایید. مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی این امکان را برای شما مهیا کرده تا در هر کجا که هستید با مشاوران و متخصصان این مرکز تماس گرفته و با آنان مشورت نمایید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*