ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

همسرم از ازدواج با من پشیمان است

همسرم از ازدواج با من پشیمان است، چطور میتوانم آن را کنترل کنم؟ روابط از فراز و نشیب های طبیعی عبور می کند. هر دو طرف باید این را تشخیص دهند و یاد بگیرند که چگونه احساسات خود را از طریق آنها مدیریت کنند.بدون تلاش مداوم برای سالم نگه داشتن رابطه خود، این احساس عاشق بودن در خطر از بین رفتن برای همیشه است. گاهی یکی از زن یا شوهر از تب و تاب عشق می افتند و حتی از ازدواج پشیمان می شوند. در این شرایط تکلیف طرف دیگر چیست؟ برای دریافت مشاوره زناشویی کلیک کنید.

تماس با مشاور

 

نشانه های پشیمانی از ازدواج

اگر احساس می کنید که شوهرتان دیگر شما را دوست ندارد، ممکن است حق با شما باشد. بسیاری از هسمران پس از مدتی دیگر «عاشق» شریک زندگی خود نیستند.این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما اگر درباره پشیمانی او شک دارید علائم زیر می تواند کمک کند مطمئن شوید او هنوز شما را دوست دارد یا از انواع ازدواج با شما پشیمان است.

1-افزایش تقاضا برای فضای شخصی

اشکالی ندارد که به دنبال فضای شخصی باشید اما وقتی تقاضا دائماً افزایش می‌یابد و همچنین مدت بودن در فضای شخصی نیز افزایش می‌یابد، آن را به عنوان نشانه‌ای در نظر بگیرید که او دیگر شما را دوست ندارد.ممکن است اغلب فکر کنید که این به دلیل فشار کاری است، اما ممکن است یکی از نشانه‌های این باشد که شوهرتان عاشق شما نیست. همیشه بهتر است دلیل دقیق این موضوع را از او بپرسید و به دنبال راه حل باشید. همچنین درمورد ازدواج بدون عشق بخوانید.
به یاد داشته باشید، ارتباط کلید یک ازدواج شاد است.وقتی دو نفر عاشق هم هستند با هم ارتباط برقرار می کنند. آنها دوست دارند با هم وقت بگذرانند و در مورد بسیاری از چیزها، از حال و آینده صحبت کنند. با این حال، زمانی که شوهرتان شما را دوست ندارد، ارتباط یا زمان بودن با هم که هر دوی شما در یک مقطع زمانی از آن لذت می بردید، به طور مداوم کاهش می یابد.همیشه به آن دقت کنید، زیرا این یکی از نشانه های کلیدی است که شوهرتان شما را دوست ندارد.

2-افزایش ناگهانی انتظارات غیر واقعی و دعوا و مشاجره

وقتی در یک رابطه هستند، هر دو ملزم به انتظارات خاصی از یکدیگر هستند. بدیهی و طبیعی هم هست با این حال، این انتظارات زمانی که عاشق هستید واقع بینانه و قابل درک هستند. متأسفانه با کاهش عشق، انتظارات غیرواقعی جایگزین آن می شود. این اتفاق فقط برای این است که فرد بتواند کاهش عشق و علاقه را توجیه کند. بنابراین، اگر احساس می کنید که انتظارات شوهرتان فراتر از دستیابی است، ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که شوهرتان دیگر شما را دوست نداشته باشد. همچنین درمورد روابطی که برای ازدواج مناسب نیستند بخوانید.
وقتی دو فرد با عقاید و دیدگاه‌های متفاوت کنار هم بمانند، مشاجره و مخالفت‌ها حتماً اتفاق می‌افتد.این هرگز به این معنی نیست که آنها عاشق یکدیگر نیستند. با این حال، وقتی این مشاجرات و دعواها بدون دلیل افزایش می یابد، آن را به عنوان یکی از نشانه هایی که شوهرتان شما را دوست ندارد، در نظر بگیرید. این دعواها و مشاجرات می تواند راه او برای گفتن این باشد که شما را در زندگی خود نمی خواهد یا فقط عشق مرده خود را به شما توجیه می کند.

3-رابطه جنسی کمرنگ

یک رابطه جنسی قوی یکی از ارکان یک رابطه قوی است.وقتی عاشق کسی هستید، عشق خود را از طریق رابطه جنسی، در میان سایر فعالیت‌های غیرجنسی ابراز می‌کنید. با این حال، وقتی علاقه از بین رفت، رابطه جنسی از بین می رود.بنابراین، اگر متوجه شدید که زندگی جنسی شما یک سابقه طولانی مدت از دست رفته است، این را به عنوان یکی از نشانه هایی که شوهرتان شما را دوست ندارد در نظر بگیرید. قبل از اینکه اوضاع بدتر شود با او صحبت کنید و ببینید آیا می توانید ازدواج خود را نجات دهید. هیچ کس دوست ندارد یک رابطه یا ازدواج به پایان برسد، اما زمانی فرا می رسد که اگر علائم ذکر شده در بالا را از سوی همسرتان دریافت کنید، مجبور خواهید بود که یک تماس سخت بگیرید. آنها ممکن است این را نگویند، اما اعمال آنها واقعاً چنین است.

4-همسرم از ازدواج با من پشیمان است | صرف زمان زیاد با تلفن همراه

او حتی زمانی که با شریک زندگی خود است زمان زیادی را روی دستگاه های خود می گذراند.یکی از راه‌های شناخت دوست پسر ناراضی زمانی است که او زمان بیشتری را به وسایل خود اختصاص می‌دهد تا شریک زندگی‌اش. او از تلفن یا رایانه خود به بهانه اینکه مشغول است استفاده می‌کند.در حالی که او ممکن است کار جدی انجام ندهد، فقط می‌خواهد مانع از صحبت با او شود. هنگامی که یک پسر به طور منظم این کار را در زمانی که شریک زندگی او در اطراف است انجام می دهد، او در رابطه با ناراحتی مواجه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تشخیص خیانت همسر کلیک کنید.

بی محبتی همسر

5-بی محبتی

مهم نیست که یک مرد چقدر خجالتی یا محجوب باشد، اگر عاشق باشد، مهم نیست که کجا و در چه شرایطی باشد، همیشه مهربان خواهد بود. با این حال، یکی از نشانه‌های یک رابطه ناخوشایند زمانی است که آن مرد از ابراز محبت به شریک زندگی خود دست می‌کشد و علائم افسردگی را نشان میدهد، حتی زمانی که می‌داند آن‌ها منتظر آن هستند. این یکی از راه های ارتباطی اوست که از رابطه خسته شده است و احتمالاً می خواهد مسائل را با شما ترک کند یا حل و فصل کند. مشاهده خواهید کرد که او تلاشی برای زنده نگه داشتن جرقه در رابطه نمی کند.

6-همسرم از ازدواج با من پشیمان است | احساس غم و صحبت درمورد رابطه با دوستان

اگر عاشق شریک زندگی خود هستید و از او راضی هستید، دوست دارید زمان زیادی را با او بگذرانید، حتی اگر به ضرر امور شخصی شما باشد. برعکس، مردانی که در روابط فلاکت بار هستند ترجیح می دهند مدت کوتاهی را با شریک زندگی خود بگذرانند زیرا آنها ناراضی هستند. چنین مردانی ترجیح می دهند تنها بمانند یا در کنار دوستان باشند زیرا شریک زندگی آنها خوشبختی نمی آورد. بنابراین، او به دنبال فرصت هایی خواهد بود که دور از چشم آنها باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نشانه های غم و اندوه کلیک کنید.
او به عزیزانش می گوید که از این رابطه خسته شده است. بسیاری از مردان دوست ندارند در مورد روابط خود با اشخاص ثالث بحث کنند زیرا آنها خود را محافظانی می دانند که باید شریک زندگی خود را از خشم عمومی محافظت کنند.با این حال یکی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یک پسر در رابطه خود ناراضی است، زمانی است که شروع به گفتن به خانواده و دوستانش می‌کند که از این رابطه خسته شده است. این زمانی است که می دانید او به نقطه شکست خود رسیده است و نمی تواند به رابطه ادامه دهد.

7-تغییرات سریع خلق و خو و ترسیم آینده ای متفاوت

او نوسانات خلقی دارد.وقتی صحبت از مفهوم نوسانات خلقی به میان می آید، آن را چیزی برای مردان آشنا نمی دانند. این به این دلیل است که بسیاری از پسرها بدون توجه به آنچه که تجربه می کنند، احساسات خود را کاهش می دهند.با این حال، زمانی که مردی حتی با کوچکترین تحریکی چندین نوسان خلق می کند، از رابطه ناراضی است. به راحتی غم و ناراحتی را در تمام صورت او قابل مشاهده است.
کسی که از انتخاب خود پشیمان است، برنامه ای متفاوت از شریک زندگی خود دارد.یکی از راه‌هایی که می‌توان فهمید زمانی که یک پسر در یک رابطه خوشحال نیست، زمانی است که برنامه او با شریک زندگی‌اش متفاوت است. متوجه خواهید شد که اکثر برنامه های آنها با هم هماهنگ نیستند، که اغلب به این دلیل است که آن مرد دیگر آینده ای با شریک فعلی خود نمی بیند.اگر او در رابطه خود ناراضی باشد، به دنبال ساختن آینده ای با آنها نخواهد بود.  
همسرم از ازدواج با من پشیمان است

همسرم از ازدواج با من پشیمان است

مطمئن باشید، آنچه شما احساس می کنید کاملا طبیعی است. اما اگر هدف شما بهبود اوضاع است، باید این احساسات را مدیریت کرد و در چشم انداز نگه داشت.نکات زیر را برای مدیریت احساسات خود در نظر بگیرید.

1-صحبت شفاف

یکی از بهترین کارهایی که باید انجام دهید اگر با همسرتان مشکل دارید این است که با او ارتباط برقرار کنید. در مورد احساسات خود با او صحبت کنید و سعی کنید بیشتر در مورد موقعیت پیدا کنید. ممکن است بخواهید از او بپرسید که چه زمانی متوجه شده است که دیگر شما را دوست ندارد یا چرا فکر می کند ممکن است این اتفاق افتاده باشد. برای پاسخ به برخی سوالات با "نمی دانم" آماده باشید. زمانی که با او صحبت می کنید، سعی کنید صدای خود را بلند نکنید. این نیازی به تبدیل شدن به یک استدلال کامل ندارد. شما فقط باید در مورد این احساسات بحث کنید و آنها را به عنوان یک تیم حل کنید.
ممکن است لازم باشد چندین مکالمه داشته باشید تا در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید. این همیشه یک صحبت سریع و آسان نیست.اگر دوست پسر شما تمایلی به صحبت در مورد این موضوع ندارد، ممکن است اصلاً ارزش صحبت کردن را نداشته باشد. اگر بتوانید اطلاعاتی از او دریافت کنید، ممکن است مبهم باشد یا از دست شما ناراحت شود.

2-تمرکز و صداقت با خود

تمرکز خود را روی خود قرار دهید. این بدان معنا نیست که شما باید او را نادیده بگیرید و هیچ تلاشی برای بهبود اوضاع نکنید. اما وقت گذاشتن برای مراقبت از خود می تواند باعث شود احساس بهتری داشته باشید و آرامش بیشتری داشته باشید. همچنین می تواند علاقه او را برانگیزد. کمی فضا به خود بدهید. گاهی اوقات همه ما فقط به فضای کمی نیاز داریم. چیزی به نام با هم بودن بیش از حد وجود دارد. برای دریافت مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.
 بپذیرید که چه احساسی دارید. وانمود نکنید که هرگز واقعاً آنقدر به آنها وابسته نبودید. شما می دانید که ناراحت کننده است که آنها همان احساس را ندارند،  شما اجازه دارید این را تصدیق کنید.در غیر این صورت باید بدانید که شما  به خود اجازه نمی‌دهید با حقیقت پشت پرده کنار بیایید.عشق شما به این شخص شما را ضعیف، احمق یا رقت انگیز نمی کند.شما انسان هستید و می خواهید دوست داشته باشید و دوست داشته شوید.

2-همسرم از ازدواج با من پشیمان است | تشخیص و ابراز احساسات

این احتمال وجود دارد که شما انواع مختلفی از احساسات قوی را تجربه می کنید. آگاهی از این موارد و یافتن راهی سالم برای پردازش آنها ضروری است. بعداً به پردازش آنها خواهیم پرداخت، اما بیایید روی ارزیابی احساسات شما تمرکز کنیم.ابتدا باید تعیین کنید که چه احساساتی را تجربه می کنید. این ممکن است چندین احساس متفاوت باشد. حتی ممکن است نتوانید تشخیص دهید که این احساسات چیست و این اشکالی ندارد. یک فرد قابل اعتماد پیدا کنید. احساسات ناخوشایند و دردناک خود را به او بگویید.
با کسی که به او اعتماد دارید در مورد احساسات خود بدون ویرایش احساساتی که دوست ندارید صحبت کنید.از دوست داشتن کسی که شما را دوست ندارد دست بردارید.دیگر افراد خوب می دانند چگونه گوش دهند و سؤالاتی بپرسند که به شما کمک می کند چیزهایی را که هنوز به آنها دقت نکرده اید در نظر بگیرید. احساسات خود را به کسی بیان کنید. یکی غیر از شوهرت که هست این می تواند بسیار مفید باشد که نه تنها احساسات خود را در قالب کلمات بیان کنید، بلکه حمایت و مراقبت از شخصی را که به آن احترام می گذارید نیز دریافت کنید.

3-فعالیت های تازه و آگاهی از تصمیم او

چیزی را پیدا کنید که شما را هیجان زده کند. یک فعالیت جدید. یک علاقه جدید یا شروع مجدد یک سرگرمی قدیمی می تواند به شما احساس سرزندگی، اعتماد به نفس بیشتری بدهد و به شما کمک کند آرامش داشته باشید.این چیزها همه درد را از بین نمی‌برند، اما می‌توانند به شما کمک کنند بیشتر شبیه خودتان باشید و از شما شریک بهتری بسازند. اگرچه ممکن است تصور کنید که همسرتان دیگر نمی خواهد با شما باشد زیرا شما را دوست ندارد، اما همیشه اینطور نیست. او ممکن است در مورد این احساس گیج شده باشد و از شما کمک بخواهد تا مسائل را کشف کند.با او صحبت کنید و بفهمید که آیا او می‌خواهد از هم جدا شود یا می‌خواهد تلاش کند تا همه چیز را حل کند.

سخن آخر

این می تواند چالش برانگیز باشد، اما گاهی اوقات احساسات افراد نسبت به یکدیگر محو می شود. در برخی موارد، حتی اگر احساسات در حال محو شدن باشند، رابطه کاملاً تمام نشده است. این احساسات ممکن است نیاز به احیای مجدد داشته باشند و ممکن است مجبور نباشید به طور کامل رابطه را رها کنید.این تصمیم نمی تواند به تنهایی متعلق به شما باشد زیرا مستقیماً به رابطه شما مرتبط است. شما می توانید با همسر خود در مورد این وضعیت به طور کلی صحبت کنید، اما، این بار، باید به طور خاص به خواسته های او نگاه کنید. برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی در زمینه همسرم از ازدواج با من پشیمان است کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*