ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

کانال مشاوره تلگرام | معرفی کانال تلگرام حامی هنر زندگی

بسیاری از مخاطبین روانشناسی به دنبال کانال مشاوره تلگرام مناسبی می‌گردند که بتوانند در آنجا مطالب آموزشی مفید را مطالعه کرده و به جواب پرسش‌های خود در حوزه‌های مختلف دست پیدا کنند. مرکز مشاوره حامی هنر زندگی علاوه بر ارائه خدمات روانشناسی به صورت حضوری و تلفنی از طریق کانال تلگرامی نیز خدماتی را به صورت آنلاین در اختیار مراجعین خود قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به پاسخ متخصصین به سؤالات و پست‌های آموزشی و انگیزشی اشاره کرد. ما در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این مورد پرداخته‌ایم پس تا انتها با ما همراه باشید. 

تماس با مشاور


کانال مشاوره تلگرام

دریافت مشاوره روانشناسی تنها به کسانی که در زندگی با مشکلات خاصی دست و پنجه نرم می‌کنند اختصاص ندارد. در واقع بسیاری از مطالبی که در علم روانشناسی مطرح می‌شوند در جهت بهزیستی و ارتقای کیفیت زندگی کاربرد دارند. در نتیجه جمعیت عمومی به طور کل می‌توانند مخاطب موضوعات روانشناسی قرار بگیرند.

از همین رو امروزه در بسیاری از کانال‌های تلگرامی و سایر فضاهای مجازی مطالب روانشناسی منتشر می‌شود. نویسندگان این مطالب در تلاش‌اند تا سواد جامعه را در حوزه سلامت روان بالا ببرد و به آگاهی عمومی در این زمینه کمک کنند. با این حال متأسفانه بسیاری از افراد غیر متخصص از این فضا سوءاستفاده کرده و مطالب غیرعلمی و نامعتبر را تحت عنوان یافته‌های روانشناسی در اختیار مردم می‌گذارند. همین امر باعث می‌شود که افراد در انتخاب این صفحات دچار شک و تردید شوند و ندانند باید به چه منبعی مراجعه کنند. در همین راستا مرکز مشاوره حامی هنر زندگی در کنار خدمات مشاوره حضوری و تلفنی، با کمک متخصصین خود کانال مشاوره تلگرامی را ایجاد کرده و تلاش می‌نماید تا اطلاعات علمی و معتبر را در اختیار شما قرار دهد.

 

کانال مشاوره تلگرام هنر زندگی و امکانات آن

در کانال مشاوره تلگرام خدمات آنلاین گوناگونی به مخاطبین ارائه می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

برگزاری پرسش و پاسخ با متخصصین

کانال مشاوره هنر زندگی از طریق ادمین‌های خود آماده دریافت سؤالات شما در زمینه روانشناسی است. این سؤالات با این واسطه در اختیار روانشناسان مرکز قرار می‌گیرند و سپس جواب‌های آن‌ها به صورت صوتی در کانال منتشر خواهد شد. این امر به شما کمک می‌کند تا به نوعی راهنمای کلی در مورد مشکلات و سؤالات خود دست پیدا کنید.

ارائه مطالب آموزشی روانشناسی

متأسفانه امروزه مطالب غیر علمی زیادی تحت عنوان روانشناسی منتشر می‌شود. ما در کانال مشاوره تلگرامی خود تلاش کرده‌ایم تا مطالب روانشناسی را تحت نظر روانشناسان و متخصصین این حوزه ارائه دهیم. موضوعات مختلفی در این کانال موضوع بحث قرار می‌گیرند که از جمله آن‌ها می‌توان به روابط بین فردی، مهارت‌های زندگی، انواع اختلالات روانی و آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد و روابط جنسی پرخطر اشاره کرد.

ارائه مطالب انگیزشی

در بسیاری از مواقع، عدم دستیابی به موفقیت در زندگی به نداشتن انگیزه کافی و روحیه مناسب برمی‌گردد. مطالب انگیزشی روانشناسی به شما کمک می‌کنند تا میزان آمادگی برای تغییر را در خود افزایش دهید و در حوزه‌های مختلف زندگی نظیر شغل و تحصیل، احتمال رشد و پیشرفت خود را افزایش دهید. در کانال مشاوره تلگرام هنر زندگی مطالب انگیزشی نیز در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

برای ورود به کانال مشاوره تلگرام حامی هنر زندگی کلیک کنید.

 

سؤالات متداول

- مشاوران در کانال تلگرامی به سؤالات در چه حوزه‌هایی جواب می‌دهند؟

روانشناسان مرکز هنر زندگی در حوزه‌های گوناگونی از جمله روابط زوج، خانواده، مشکلات مرتبط با کودک، اختلالات روانی، اعتیاد و ... آماده خدمات رسانی به مراجعان هستند.

- آیا امکان دریافت خدمات درمانی نیز به صورت آنلاین وجود دارد؟

خدمات آنلاین بیشتر در جهت اطلاع‌رسانی و پاسخ گویی به سؤالات عمومی مطرح شده است. اگر به دنبال دریافت خدمات رواندرمانی و اثرات پایدار آن هستید باید از خدمات مشاوره تلفنی یا حضوری کمک بگیرید.

برای اطلاع بیشتر در زمینه مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی و آنلاین می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*