ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

به اوج لذت رساندن زنان | چگونه یک زن را به اوج لذت برسانیم؟


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با به اوج لذت رساندن زنان پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

برای به اوج لذت رساندن زنان نیاز به برقراری یک ارتباط صحیح با همسر خود دارید. برای مردان بسیار خوشایند است که ببینند زنی که عاشقش هستند در کنار آن‌ها خوشحال است؛ با این حال بسیاری از آن‌ها نمی‌دانند که چگونه باید یک زن را به اوج لذت برسانند. رابطه جنسی یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت رابطه زوجین و ماندگاری آن است. مشاوره جنسی فرصت مناسبی است تا با روحیات زنان و آناتومی بدن آن‌ها آشنا شوید و بتوانید رابطه رضایت بخشی را با شریک جنسی خود برقرار کنید. عدم اهمیت به این موارد باعث می‌شود که در نظر زنی که با او رابطه دارید رفتارهای جنسی شما خودخواهانه به نظر برسد که در نهایت به سرد شدن او نسبت به رابطه منجر می‌شود. در این مقاله به شما آموزش داده می‌شود که چگونه یک زن را به اوج لذت برسانید و دنیای او را متحول سازید. در صورتی که چنین مهارتی ندارید، مشاوره جنسی راهکار خوبی برای حل این مشکل خواهد بود. برای کسب اطلاعات در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

تماس با مشاور

درباره اوج لذت زنان، ارگاسم

بخشی از زندگی رضایت بخش، داشتن زندگی جنسی سالم و کامل است که شامل ارگاسم نیز می شود. تجربه ارگاسم برای سلامتی فواید زیادی دارد و اگرچه گاهی اوقات ارگاسم زنانه مانند یک راز تلقی شده است اما در واقع تفاوت چندانی با ارگاسم مردانه ندارد. روش هایی برای بازیابی توانایی خود زنان و شرکای آن ها برای رسیدن به اوج لذت وجود دارد که برانگیختگی و تجربه ارگاسم را افزایش می دهد. زنان بیش از یک نوع ارگاسم را در طول یک رابطه جنسی تجربه می کنند. این واقعیت که زنان می توانند به روش های مختلف ارگاسم را تجربه کنند می تواند بخشی از همان دلایلی باشد که ارگاسم زنانه را برای برخی افراد مرموز جلوه می دهد. زنان از طریق تحریک کلیتورال، تحریک واژن - از جمله نقطه جی که در واقع امتداد کلیتوریس است، از طریق مسیرهای حسی مختلف مانند تحریک سینه ها یا سایر مناطق حساس به ارگاسم می رسند.

ارگاسم کلیتورال نزدیک ترین شکل ارگاسم به ارگاسم مردان است که شامل گرفتگی یا نعوظ کلیتوریس می شود و خود ارگاسم باعث رهایی می شود. پس از ارگاسم کلیتورال، ادامه دادن می تواند ناراحت کننده و بسیار واونش برانگیز باشد. ارگاسمی که از طریق تحریک کلیتورال به دست می آید اغلب به عنوان حس عمیق تر و شدیدتر توصیف می شود. همچنین زنان از راه هایی غیر از تحریک اندام تناسلی خود به ارگاسم می رسند از جمله هنگامی که سینه ها و بخصوص نوک پستات تحریک شوند یا با استفاده از تصاویر جنسی، ممکن است بتوانند ارگاسم داشته باشند. زنان می توانند به طور مداوم یک نوع ارگاسم داشته باشند یا بسته به کاری که انجام می شود انواع مختلفی را تجربه کنند. به هر روی هر زنی فردی منحصر به فرد است و ارگاسم های آن ها قطعا یکی از شخصی سازی شده ترین تجربیاتی است که می توانند داشته باشند.

مراحل ارگاسم

وجه اشتراک همه ارگاسم ها مواردی است که در بدن انسان، زن یا مرد، در طول ارگاسم اتفاق می افتد. به عنوان مثال، ضربان قلب افزایش می‌یابد، سریع‌تر نفس می‌کشند و متابولیسم افزایش می‌یابد که منجر به ارگاسم و در طول آن رهایی از تنش رخ می دهد. محققان چهار مرحله را در ارگاسم زنان بدون در نظر گرفتن نوع آن شناسایی کرده اند.

هیجان اولیه: این مرحله که به عنوان حالت برانگیختگی یا میل توصیف می شود، شامل آمادگی بدن زن برای سکس می شود. برخی هورمون‌ها افزایش می‌یابد، خون شروع به جریان یافتن در اندام‌های جنسی می‌کند و اغلب مواقع زنان احساس می کنند که تمام بدن آن ها سرخ شده است.

اوج گیری هیجان: در این مرحله تنش جنسی حتی بیشتر می شود که نمی توانند به چیزی غیر از تحریک و ارضا جنسی فکر کنند. ضربان قلب و فشار خون همچنان در حال افزایش است.

ارگاسم: هنگامی که به ارگاسم می رسند، واژن، رحم، عضلات کف لگن و گاهی عضلات سراسر بدن به طور ریتمیک منقبض می شوند.

افت هیجان: ارگاسم به ارامی افت می کند و بدن آرام می شود. ضربان قلب، فشار خون و تنفس کاهش یافته و به سرعت عادی همیشگی باز می گردد.

چگونه یک زن را به اوج لذت جنسی برسانیم؟

در ادامه راهکارهایی که در بهبود رابــطه جنسی با همسرتان معجزه خواهد کرد و او را به اوج لذت می‌رساند بررسی می‌کنیم.

اینفوگرافیک به اوج لذت رساندن زنان

اینفوگرافیک به اوج لذت رساندن زنان

۱- به همسر کمک کنید آرام شود

اولین کار برای به اوج لذت رساندن زنان، دادن احساس آرامش به آن ها می باشد. سعی کنید تمام آنچه که برای او لذت بخش است را انجام دهید. در نتیجه تا حد زیادی تنش های روزانه و استرس او کاهش می‌یابد. استرس زنان به طرز قابل توجهی موجب کاهش میل جنسی آن ها می شود. به این ترتیب لذت بردن از رابطه جنسی برایشان سخت شده و از آن دوری می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشکلات جنسی زنان کلیک کنید.

2- برای به اوج لذت رساندن زنان وقت بگذارید

قبل از برقراری رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنید تا او را برای برقراری رابطه جنسی آماده کنید. عشق بازی با همسر برای یک زن بسیار مهم است و میزان لذت رابطه جنسی هر دو نفر را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. قبل از برقراری رابطه جنسی با همسر خود با شیطنت صحبت کنید ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید. با صحبت کردن در مورد مسائل مختلف جنسی و توجه به پاسخ‌ها و عکس العمل‌های همسرتان می‌توانید علایق جنسی او را به راحتی کشف کنید. جهت مطالعه مقاله تحریک همسر کلیک کنید.

3- برای به اوج لذت رساندن زنان آناتومی بدن او را بشناسید

نارضایتی جنسی یکی از مشکلاتی است که برخی از زوجین با آن مواجه هستند. یکی از دلایل مهم آن، عدم اطلاع و آگاهی مردان از آناتومی بدن زنان و نحوه ارضا کردن آنان است. طبیعی است که زنان از تحریک واژن لذت ببرند ولی در زنان مسئله پیچیده‌تر است. کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقاط حساس بدن زن به شما کمک می‌کند تا شریک جنسی خود را به اوج لذت برسانید.

4- در رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید

در واژن زنان چندین پایانه عصبی وجود دارد. بنابراین آنچه که سبب لذت در زمان دخول در زنان می‌شود، تنوع در حرکات شما می‌باشد. سعی کنید ریتم، فشار و زوایای مختلف را امتحان نمایید تا حالتی را پیدا کنید که همسرتان بیشترین واکنش و لذت را نسبت به آن دارد. این حالت برای زنان مختلف متفاوت است. بنابراین شما باید حالت ایده آل همسرتان را بیابید و در پوزیشن های جنسی خود تنوع داشته باشید.

5- برای به اوج لذت رساندن زنان رابطه جنسی دهانی را امتحان کنید

رابطه جنسی دهانی از مواردی است که اکثر مردان دوست دارند که بیشتر این نوع رابطه بر روی آنان انجام شود و خودشان تمایل زیادی برای انجام این کار ندارند. زنان نیز مانند مردان از رابطه دهــانی لذت می‌برند. اگر می‌خواهید که رابطه بهتری با همسرتان داشته باشید؛ باید بیشتر رابطه جنسی دهانی برقرار کنید. یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند این است که از همسرتان بخواهید تا شما را در مورد نحوه انجام رابطه جنسی دهانی راهنمایی کند. ولی به طور کلی در زمان برقراری رابطه جنسی دهانی باید تمرکز شما بر روی کلیتوریس باشد. اما از تحریک بقیه قسمت‌های واژن غافل نشوید. باید در زمان برقراری این رابطه تلاش کنید تا بفهمید دقیقا که با تحریک کدام نقاط همسرتان لذت بیشتری از برقراری رابطه جنسی دهانی می‌برد.

6- فانتزی‌های او را کشف کنید

زنان فانتزی‌های جنسی خاص خود را دارند و تا زمانی که به طور کامل اطمینان نداشته باشند که می‌خواهید آن‌ها را ارضا نمایید؛ فانتزی‌ جنسی خود را بیان نمی‌کنند. باید شرایطی را فراهم نمایید تا همسرتان بتواند خواسته ‌اش را به راحتی با شما در میان بگذارد و آشکارا با شما در مورد علایق جنسی خود صحبت کند. این شرایط تنها با ایجاد یک ارتباط صحیح با همسر به وجود می‌آید. شاید بیان این خواسته برای او بسیار دشوار باشد پس تلاش کنید تا فانتزی‌های همسرتان را زنده نمایید. برای مطالعه مقاله خجالت زنان از رابطه جنسی کلیک کنید.

7- در رابطه جنسی جایتان را با یکدیگر عوض کنید

برای به اوج لذت رساندن زنان گاهی در رابطه جای خود را با هم عوض کنید. در واقع در برقراری رابطه جنسی بعضی از زنان دوست دارند تسلیم باشند، برخی از زنان نیز ترجیح می‌دهند که در حین برقراری رابطه جنسی کنترل همه چیز را در دست بگیرند. این علایق در زنان مختلف متفاوت می‌باشد و هیچ کسی نمی‌تواند به شما بگوید که زن شما کدام یک از این دو حالت است. برای اینکه بفهمید که همسر شما کدام یک از این دو حالت را دوست دارد، به او فرصت دهید. کنترل رابطه جنسی را به او واگذار نمایید. با انجام این کار و ایجاد تنوع در سکس می‌توانید علایق جنسی همسر خود را بهتر بشناسید.

یکی دیگر از عوامل مهم در به اوج لذت رسیدن زنان حس رهایی و عدم نگرانی است. معمولا زنان به دلیل شرم و خجالت در روابط جنسی، خود کنترلی می کنند. اما اگر حس امنیت روانی نسبت به شریک جنسی خود داشته باشند می توانند به راحتی بالاترین لذت جنسی را تجربه کنند. نوع رفتار مردان در ایجاد حس رهایی زنان بسیار موثر است. معمولا اختلال بدریخت انگاری بدنی یکی از مواردی است که این حس رهایی را از زنان می گیرد. این اختلال موجب می شود که زنان مدام در فکر این باشند که اندام زیبایی ندارند و موجب دلزدگی مرد خواهند شد.

اهمیت شناخت نقاط تحریک پذیر

دو نقطه در بدن زنان برای به اوج رساندن لذت جنسی نقش مهمی ایفا می کند. چنانچه کسب لذت جنسی متقابل برای شما مهم است باید با این دو ناحیه حساس و مهم آشنا باشید تا بتوانید بدن همسر خود را به درستی تحریک کنید.

کلیتوریس. این عضو بیرونی اندام جنسی زنان با وجود کوچک بودن تراکم بالایی از پایانه هاي عصبی را به خود اختصاص داده و در بخش بالایی مهبل قرار گرفته است. کلیتوریس با پوسته ای کوچک به نام کلاهک کلیتوریس پوشانده می شود که از تحریک دائمی آن پیشگیری شود. شما می توانید حین تحریک کردن اندام جنسی به شیوه های مختلفی مانند لمس کلیتوریس با انگشت، تحریک و لمس با زبان آن را نوازش کرده و تحریک جنسی زن را به حد اعلی برسانید.

پس از تحریک شدن کلاهک کلیتوریس کمی عقب رفته و در واقع عضو کلیتوریس پرخون و بزرگ تر شده و از زیر کلاهک به بیرون رانده می شود که در این صورت حتی نوازش و دسترسی به آن بیشتر می شود.

نقطه “G”. درباره وجود نقطه جی در اندام درونی واژن اختلاف نظرهایی وجود دارد. اما به هر روی با تحریک کردن نقطه ای که با نام جی معروف است، انتقال لذت احتمالی خالی از لطف نیست. این نقطه تحریک کننده داخل واژن به سمت ناف قرار گرفته است. رشته بلندی از گیرنده هاي عصبی در محدوده اي حدود پنج سانتی متر بالاتر از استخوان زهار، روی دیواره داخلی و بالایی واژن تجمع کرده اند.

برای یافتن نقطه G به آرامی انگشت خود رابه داخل واژن فرو ببرید. سپس انگشت خود رابه صورت حرکت ” بیا اینجا” حرکت دهید. به فرض وجود تقطه جی، برخی زنان دوست دارند این ناحیه بطور مستقیم نوازش و تحریک شود. درحالیکه برخی دیگر از زنان فشار کمتری را در این نقطه ترجیح می‌دهند. شما با توجه به حس خوشایند همسر و پرسیدن از او تکنیک های مختلف را امتحان کنید تا به پاسخ مطلوب برسید.

کلام آخر

توجه داشته باشید که ارگاسم زنــان امری بسیار مهم است و تاثیرات خود را بر تمام جنبه‌های جسمی و روانی زندگی می‌گذارد با این حال گاهی مردان تمامی تلاش خود را برای به اوج لذت رساندن زنان انجام می‌دهند و تکنیک‌های مختلفی را نیز امتحان می‌کنند اما بازهم در این زمینه با مشکل مواجه هستند. در این شرایط لازم است که با بهره بردن از مشاور و متخصص در زمینه مسائل جنسی موضوع را با او در میان گذاشته و بتوانید لذت را دوباره به رابطه جنسی خود بازگردانید.

همچنین در این شرایط به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از مشاوره تلفنی بهره بگیرید. چراکه راحت‌تر می‌توانید تمامی مسائل را بیان کنید و احساساتی از جمله شرم و خجالت را تجربه نخواهید کرد. مرکز مشاوره حامی هنر زندگی یکی از بهترین مراکز روانشناسی در زمینه مسائل جنسی و زناشویی و درمان انواع اختلالات جنسی است که امکان بهره بردن از مشاوره جنسی را از طریق تلفن برای شما فرآهم آورده است. برای اطلاع از روند دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید.

سوالات متداول 

بهترین پوزیشن برای به اوج لذت رساندن زنان کدام است؟

این موضوع می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و با شناخت و امتحان کردن روش‌های مختلف می‌توان بهترین پوزیشن را انتخاب کرد. اما به طور کلی در حالت‌هایی که لمس کلیتوریس امکان پذیر باشد رابطه جنسی برای زنان لذت بیشتری دارد چراکه کلیتوریس نقش اساسی در ارگاسم زنان دارد. این حالت‌ها شامل قرار گرفتن زن روی مرد، دخول از پشت و سبک قاشقی (پشت زن رو به قفسه سینه مرد) می‌باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*