ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

علائم فیزیکی عشق مردان | رفتارهایی که خبر از عشق می دهند

علائم فیزیکی عشق مردان در هر فردی متفاوت است. برخی برای جلب توجه صدایشان را بلندتر می کنند. برخی از مردان که اعتماد به نفس بیشتری دارند به راحتی این موضوع را بیان می کنند. نشانه هایی مانند سرخ شدن گونه ها، کند شدن صحبت ها، ارتباط چشمی عمیق، نزدیکی فیزیکی بیشتر و تمایل به لمس از جمله علائم ظاهری تحریک مردان هستند.برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره جنسی تلفنی مشورت بخواهید.

تماس با مشاور

 

علائم فیزیکی عشق مردان

کلید فهمیدن اینکه آیا یک پسر تحریک شده است یا خیر این است که او را بشناسید. صحبت کردن با یک مرد تحریک شده می تواند سخت باشد، به خصوص وقتی امیدوار هستید که او همان احساسی را در مورد شما داشته باشد که شما در مورد او دارید. برای تشخیص تحریک شدن یک مرد باید سعی کنید او را تا حدی بشناسید. با افراد نزدیک به او صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. هرچه بیشتر در مورد شخصیت او بدانید، کشف نشانه های مردی که دنبال رابطه جنسی است آسان تر خواهد بود. حالا بیایید به نشانه هایی که یک مرد از نظر جنسی به شما جذب می شود نگاه کنیم! به خاطر داشته باشید که یک مرد ممکن است اگرچه تحریک شده باشد اما چنین علائمی از خود نشان ندهد. هر کس نشانه های متفاوتی دارد! در ادامه چند نشانه های تحریک مردان بیان می شود.

1-نزدیک شدن فیزیکی

او فقط چند سانتی‌متر از شما دورتر می‌ایستد و از نزدیک صحبت می‌کند. با این حال، دوست دارید او در مدار شما باشد.مردی که از نظر جنسی جذب شما نمی شود، بین شما دو نفر فاصله ایجاد می کند و ممکن است دست هایش را روی هم بگذارد یا زبان بدن دیگری را نشان دهد که علاقه مند نیست ارتباط برقرار کند.اما به نظر می رسد این مرد از شما سیر نمی شود! آن را به عنوان یک نشانه خوب از برانگیختگی جنسی در نظر بگیرید.

2-نشستن با پاهای باز

مردی که تحریک شده غالبا با پاهای باز می نشیند. این نشانه جالبی است که یک مرد از نظر جنسی به شما جذب می شود زیرا آنچه که در ارتباط است مردانگی اوست. مطالعات نشان می‌دهد که مردان می‌خواهند تسلط خود را به‌ویژه در اطراف خانم‌ها تثبیت کنند و ممکن است با پاهای باز بنشینند یا بایستند. او می خواهد شما به آنچه بین آن پاها وجود دارد فکر کنید،  یک مرد با اعتماد به نفس ممکن است حتی امیدوار باشد به این مدل نشستن او علاقه مند شوید. برخی از پسرها به ویژه آنهایی که خجالتی و بی دست و پا هستند، ممکن است زمانی که در اطراف شما هستند سرخ شوند. شاید او احساس می کند که شما می توانید افکار او را بخوانید و از این ایده خجالت بکشید.اگر  ساکت و خجالتی هستید، به دنبال نشانه های خیلی ظریفی باشید که مرد از نظر جنسی به سمت شما جذب می شود، زیرا اگر توجه نکنید ممکن است این سرنخ های پنهان را از دست بدهید.

3-سرخ شدن یکی از علائم فیزیکی عشق مردان

او شروع به سرخ شدن می کند. اگر احساس می‌کنید توسط کسی روشن شده‌اید، ضربان قلب شما افزایش می‌یابد. خون شما با سرعت بیشتری شروع به جریان می کند، و این احتمال وجود دارد که احساس کنید صورت خود سرخ شده است. در مورد پسرا هم همینطوره وقتی مردی احساس می‌کند که از سوی شما ناامید شده‌اید، بدن او به همان شیوه واکنش نشان می‌دهد. برافروختگی و سفت شدن نوک سینه ها دو علامت رایج برانگیختگی جنسی هستند.با هجوم خون به قسمت‌های دیگر بدن او، صورتش نیز برافروخته می‌شود.اگر می خواهید همان کنایه هایی را که از او شنیده اید بیان کنید، به اتفاقاتی که برای گونه های او می افتد توجه کنید وقتی به رابطه جنسی اشاره می کنید.اگر می بینید که او قرمز شده است، به احتمال زیاد او همان احساس شما را دارد.

4-لمس کردن از علائم فیزیکی عشق مردان

 او اغلب شما را لمس می کند حالا، من در اینجا درباره یک خرافشانه صحبت نمی کنم. مردی که شما را بخواهد هر بهانه ای برای لمس شما پیدا می کند. ممکن است دروغ بگوید و بگوید مژه‌ای به گونه‌ی شما چسبیده است تا بتواند با انگشتانش آن را بگیرد. وقتی در را برای شما باز نگه می دارد، ممکن است با کف دستش پشت شما را بچرخاند. او ممکن است به طور تصادفی با زانوی شما برخورد کند و سپس آن را همانجا رها کند.  لمس فیزیکی می تواند یکی از نشانه های مردان هوس باز باشد.

5-ناراحتی از توجه مردان

او متوجه مردان دیگری می شود که شما را چک می کنند، چه این پسر فقط به دنبال سرگرمی امشب باشد یا به دنبال چیز بلندمدتی باشد، اگر کسی به شما توجه کند او ناراحت می شود. نسبت به هر مردی که در اتاق شما را چک می کند بسیار حساس خواهد بود.ممکن است به آن اشاره کند تا ببیند واکنش شما چیست. طبیعتاً او می خواهد اطمینان حاصل کند که شما فقط به او چشم دارید. برای آشنایی با نشانه های عشق شدید مردان به زنان کلیک کنید.

6-صدای بم تر از علائم فیزیکی عشق مردان

وقتی نزدیکش هستید با صدای عمیق‌تری صحبت می‌کند.علم این را توضیح می دهد. صدای بم تر می‌تواند نشان‌دهنده یک شریک خوب برای تولید کودکان از نظر ژنتیکی سالم‌تر باشد و مردی با صدای عمیق‌تر باید عمر طولانی‌تری داشته باشد.با این حال، مطالعات نشان می دهد که مردان با صدای عمیق ممکن است بیشتر مستعد خیانت باشند و در غیر این صورت غیرقابل اعتماد باشند. صدای بم تر یکی از مهارت دلــبری مردان است.

7-معاشقه از علائم فیزیکی عشق مردان

او سخت معاشقه می کند یکی از نشانه هایی که نشان می دهد مرد از نظر جنسی به سمت شما جذب می شود این است که او بازی معاشقه خود را افزایش می دهد. او از شما می خواهد که بدون تردید بدانید که او را مجذوب خود کرده اید. اگر علاقه او بیشتر جسمی باشد تا احساسی، معاشقه او ممکن است بیشتر از هر نوع دیگری به معاشقه فیزیکی متمایل شود.برای آشنایی با نقاط تحریک پذیر آقایان  کلیک کنید.

8-تنفس تندتر

او تندتر از حد معمول نفس می کشد. وقتی مردی از نظر جنسی به شما علاقه مند است، متوجه خواهید شد که او شروع به تنفس سریع تر و سنگین تر می کند. اگر ناگهان آه می‌کشد، بدون دلیل نفس عمیق می‌کشد، یا به نظر می‌رسد که برای دویدن رفته است، حتی اگر آرام نشسته باشد، احتمال زیادی وجود دارد که هورمون های عشق او ترشح می شوند.برای علائم عاشق شدن مردان کلیک کنید. توجه داشته باشید که آیا وقتی به او نزدیک می شوید تنفس او افزایش می یابد یا خیر. اگر کشش جنسی باعث افزایش سرعت تنفس او شود، احتمالاً وقتی به او نزدیک می‌شوید بیشتر هم می‌شود. در مورد آن خیلی واضح نباشید - فقط سعی کنید به گوش دادن بپردازید تا ببینید آیا با نزدیک شدن به شما سرعت تنفس او تندتر می شود یا خیر. برای فهمیدن این نشانه ها آموزش زبان بدن لازم است.
تماس های غیرضروری نشانه های فیزیکی عشق مردان

9-تماس های غیر ضروری

اگر مردی تماس فیزیکی غیرضروری با شما برقرار می کند، احتمال زیادی وجود دارد که بخواهد پشت درهای بسته نیز به شما نزدیک شود.به این موضوع توجه کنید که آیا او شما را لمس می‌کند یا خیر، مانند ضربه زدن به بازوی شما وقتی می‌خواهد چیزی به شما بگوید به جای اینکه فقط نام شما را بگوید. توجه داشته باشید که آیا این رفتار مخصوص شماست یا اینکه او با همه اینگونه است. برخی از پسرها به طور طبیعی لمسی هستند، در حالی که برخی دیگر تنها زمانی لمس می کنند که احساس جذابیت جنسی کنند. برای آشنایی با روش های افزایش جذابیت جنسی کلیک کنید. او هر بهانه ای برای لمس شما پیدا می کند.همان طور که نگاهش تلگراف می کند که چه کاری می خواهد انجام دهد، دست هایش هم همینطور. دستان او در سراسر شما سرگردان خواهند بود، به خصوص روی آن تکه های پوستی که در معرض آن قرار دارند. اگر او یک جنتلمن است، مطمئناً لمس کردن را فقط تا حدی که شما دوست دارید ادامه می دهد. این باید یکی از بارزترین نشانه هایی باشد که یک مرد تحریک شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اموزش زبان بدن کلیک کنید.

10-ارتباط چشمی علائم فیزیکی عشق مردان

تماس چشمی بسیار صمیمی است، و اگر مردی وقت بگذارد و به چشمان شما خیره شود، احتمالاً بسیار روشن است. تماس چشمی مختصر بخشی عادی از مکالمه است، اما اگر متوجه شدید که او حتی زمانی که با شما صحبت نمی‌کند، نگاه شما را جلب می‌کند، احتمال زیادی وجود دارد که او نیز مانند شما روشن باشد. درست مانند احساس داغ شدن او و مشاهده تغییر در الگوهای تنفسی او، ارتباط چشمی در حالی که در حال بیرون آمدن هستید یا مشغول هستید نیز می تواند نشانه این باشد که او از کاری که انجام می دهید دیوانه شده است. سعی کنید نگاه او را در حالی که در حال وصل هستید نگه دارید - این باعث می شود او حتی داغ تر شود. شما نمی توانید به یاد داشته باشید که هیچ مردی چنین ارتباط چشمی اختصاصی با شما داشته باشد! چشم‌ها ارتباط زیادی برقرار می‌کنند، بنابراین به این توجه کنید که چند وقت یکبار قفل او با شماست.اگر با نگاه طولانی احساس ناراحتی کردید، کمی سرگرم شوید. ابروی خود را بالا ببرید یا حتی به او چشمک بزنید و ببینید واکنش او چیست.

11-نگاه های پنهانی

آیا متوجه می شوید که او از آن طرف اتاق به شما خیره شده است حتی زمانی که شما درگیر مکالمه با او نیستید؟ وقتی مردی از نظر جنسی مجذوب شما می شود، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، نمی تواند چشمانش را از شما دور نگه دارد. توجه کنید و ببینید که آیا او به نگاه های یواشکی ادامه می دهد یا خیر. سعی کنید لباس سکسی بپوشید تا او را تشویق کنید که شما را چک کند. او ممکن است حتی زمانی که چیزی برای گفتن ندارد از کنار شما عبور کند. اگر او بی جهت خود را در فضای فیزیکی شما قرار می دهد، به این دلیل است که می خواهد آنجا باشد. برای آشنایی با نوع ارتباط چشمی عاشقانه کلیک کنید.

12-عصبی و بی قرار بودن

برخی از افراد ذاتاً عصبی هستند، اما اگر متوجه شدید که مردی در کنار شما به طور ناگهانی در تلاش است تا خودش را کنار شما نگه دارد، به احتمال زیاد او احساس ناراحتی می‌کند. ممکن است متوجه شوید که او با دیدن شما دچار لکنت، اشتباهات احمقانه یا بی قراری می شود. اگر مردی هنگام صحبت با شما عصبی به نظر می رسد، به احتمال زیاد انرژی جنسی را احساس می کند. به تماس چشمی او توجه کنید. اگر او همچنان به شما نگاه می‌کند و وقتی متوجه می‌شود که به عقب نگاه می‌کنید، با عصبانیت به دور نگاه می‌کند، نشانه‌ی مطمئنی است که او همان حسی را که شما دارید احساس می‌کند.

13-کند شدن گفتار و حرکات

گفتارش کند شده است. گفتار او کند و احساسی شده است. تقریباً انگار همه زمان در اطراف شما کند شده است و هر دوی شما روی این لحظه داغ متمرکز شده اید. صدایش عمیق تر شده است.صدای او نه تنها کند می شود، بلکه ممکن است عمیق تر شود. برخی از مردان هستند که این کار را عمدا انجام می دهند تا علاقه خود را نشان دهند یا شما را تحریک کنند. همچنین می تواند یک تغییر صدای ناخودآگاه باشد. اگر عمق صدای او با زمزمه‌ای خشن در گوش شما همراه است این نشانه ای از تحریک شدن اوست. همچنین برای آشنایی با دلیل جذب شدن مرد به زن کلیک کنید.  
رفتار با مردی که تحریک شده

رفتار با مردی که تحریک شده

حتی اگر پسری را دوست داشته باشید و در واقع با او قرار ملاقات داشته باشید، ممکن است در جایی نباشید که بخواهید با او بخوابید. یا شاید بخواهید با او بخوابید اما فکر نمی کنید این کار در این زمان و شرایط این ایده خوبی باشد. در اینجا نحوه کاهش سرعت تحریک آمده است.

1-عوض کردن بحث

موضوع را عوض کنید.اگر نشانه‌هایی را که یک مرد روشن است متوجه شده‌اید اما نمی‌خواهید بیشتر از این پیش برود، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که از بیان خواسته های جنسی و به طور کلی از تمام صحبت‌های جنسی خودداری کنید. اگر همه چیز داغ و سنگین است، راهی برای منحرف کردن حواس او پیدا کنید و توجه خود را دوباره روی چیزی متمرکز کنید که اصلاً گرم نیست. اگرچه ممکن است از چرخش سریع وقایع شوکه شود، بعید است که بتواند مانند قبل بر روی وصل شدن تمرکز کند.

2-شفاف سازی

اگر واقعاً به او علاقه دارید اما هنوز احساس نمی کنید که آماده نیستید همه چیز را به آن سطح ببرید، با او صادق باشید. اساس همه روابط سالم، ارتباط خوب است، بنابراین اکنون با گفتن احساس خود به او یک سابقه خوب ایجاد کنید. به او بفهمانید که دوست دارید چقدر او را داغ می کنید، اما ترجیح می دهید برای زمان بهتری صبر کنید. هر چه احساس می کنید، به او بگویید. اگر او آن را خوب نپذیرد و عجیب و غریب شود، واضح است که به هر حال ارزش وقت گذاشتن شما را نداشت. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره روانشناسی مشورت بخواهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*