ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

قرص افزایش سایز اندام تناسلی | انواع روش های تغییر سایز


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با قرص افزایش سایز اندام تناسلی پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

قرص افزایش سایز اندام تناسلی امروزه طرفداران زیادی دارد. بسیاری از مردم نگران اندازه آلت تناسلی خود هستند. ممکن است وسوسه شوید که مکمل هایی را برای کمک به افزایش اندازه آلت تناسلی خود امتحان کنید. اما به زبان ساده، اکثر مکمل های بزرگ کننده آلت تناسلی کار نمی کنند. یک منبع معتبر مطالعه تحقیقی در سال 2021 نشان داد که اکثر مردان معتقدند متوسط اندازه آلت تناسلی مرد بزرگ تر از آن چیزی است که واقعاً هست. آن ها تصور می کنند که اندازه متوسط آلت تناسلی نعوظ یافته بیش از 6 اینچ است. در حالی که این مطالعه نشان داد که طول واقعی متوسط آن حدود 5.1 اینچ است. برخی داروها با عنوان افزایش سایز اندام تناسلی فروخته می شود که این مقاله آن ها را بررسی خواهد کرد.

تماس با مشاور

  

بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی

تغییر اندازه آلت تناسلی همیشه مستلزم تغییر آناتومی است. این بدان معناست که هیچ قرص، کرم یا سایر محصولات دارویی وجود ندارد که بتواند روی آناتومی فرد تاثیر گذاشته و این کار را انجام دهد. اکثر این محصولات کاملاً بی اثر هستند و فقط دارای مواد اولیه مانند قندهای پیچیده یا ویتامین می باشند. برخی از محصولات پیشرفته تر نیز ممکن است دارای مهارکننده های PDE-5 یا داروهای دیگری باشند که برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شوند.

این محصولات غالبا منجر به نعوظ سفت‌تر می شوند و از این رو توهم بزرگ‌تر بودن آلت تناسلی را ایجاد می کنند. با این حال آن ها نسبت به قرص‌های استاندارد القاء نعوظ مؤثر نیستند و در کارخانه‌های تولیدی غیرقانونی ساخته و عرضه می‌شوند. به این معنی که به دلیل استانداردهای تولید پایین و غیرقابل تنظیم می‌توانند سمی باشند. اگر می‌خواهید نعوظ محکم‌تری داشته باشید، گزینه‌های درمانی و داروهای مختلفی وجود دارد که می‌تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند. هیچ دلیلی برای خرید محصولات بالقوه خطرناک وجود ندارد.

میانگین اندازه ی آلت تناسلی در مردان

متوسط اندازه اندام تناسلی مردان هنگام نعوظ حدود 9 سانتی متر (3.5 اینچ) و هنگام خوابیده و شل 13 سانتیمتر (5.1 اینچ) است. میکروپنیس یا کوچک ترین حالت آلت تناسلی که هنگام عادی بودن و راست شدن از 7 سانتی متر (2.7 اینچ) کمتر است. 45 درصد مردان از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند. مردانی با اندازه آلت تناسلی متوسط نسبت به مردان با آلت تناسلی کوچک تر هم از اندازه ناراضی هستند. اندازه آلت تناسلی می تواند منبع شایع اضطراب و ناراحتی برای مردان باشد؛ حتی اگر اندازه آلت تناسلی آن ها طبیعی باشد. اگر به دلیل اندازه آلت تناسلی خود دچار مشکلات وسواسی روانی شده اید، بهتر است با یک متخصص جنسی یا مشاوره جنسی صحبت کنید.

 

اینفوگرافیک قرص افزایش سایز اندام تناسلی

اینفوگرافیک قرص افزایش سایز اندام تناسلی

قرص های افزایش سایز اندام تناسلی

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی مردانه برای کمک به افرادی که دارای آلت تناسلی کوچک هستند و از اندازه خود راضی نیستند تبلیغ می شود. اکثر مکمل های غذایی و قرص ها تحت کنترل وزارت بهداشت جهانی نیستند. این بدان معناست که این مکمل ها مجوزی از تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ندارند و هم چنین مجوزی برای اثبات بی خطر یا موثر بودن آن ها هم در دسترس نیست.
اگر مکمل ها تحت کنترل و نظارت بهداشت نباشند به راحتی می توان انواع مواد یا مقادیر نادرست را روی بسته بندی ذکر کرد. این کار موجب می شود که تشخیص تاثیر آن ها بر سلامت شما دشوار شود. قرص ها که گاهی مکمل های تقویت کننده  مردانه نیز نامیده می شوند، ممکن است ادعا کنند سطح انرژی و عملکرد جنسی را افزایش می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درمان اختلالات جنسی کلیک کنید.

1-مکانیزم قرص های افزایش سایز اندام تناسلی

محصولات تقویت کننده آلت تناسلی مردانه ادعا می کنند که از طریق ترکیبی از مواد گیاهی و دارو ها کار می کنند. علی رغم بازار رو به رشد مکمل هایی که ادعا می شود دارو های جنسی هستند، تحقیقات کمی انجام شده است تا منبع ایمنی این محصولات نشان داده شود. یک منبع کوچک تحقیقاتی نشان داد که این محصولات نه تنها بی اثر هستند و برخی می توانند عوارض جانبی بالقوه خطرناکی هم داشته باشند. برای آشنایی بیشتر در زمینه مشکلات جنسی مردان کلیک کنید.
هیچ قرصی وجود ندارد که آلت تناسلی شما را بزرگ تر کند. خرده فروشانی که قرص هایی را برای افزایش سایز آلت تناسلی تبلیغ می کنند ادعا های نادرستی دارند. خرید این نوع محصولات هدر دادن پول است و اگر به درستی تنظیم نشوند، می تواند خطرناک باشد.
قرص هایی مانند قرص ویاگرا و سایر دارو های مهار کننده PDE5 وجود دارد که می تواند اختلال نعوظ شما را بهبود بخشد. این داروها میزان جریان خون به آلت تناسلی را افزایش می دهند، که به شما کمک می کند نعوظ قوی تر و طولانی تری داشته باشید. پیشنهاد می کنیم مقاله درمان زود انزالی را نیز مطالعه کنید.

2-خطرات ناشی از قرص های افزایش سایز اندام تناسلی

شرکت هایی که محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی تولید می کنند می توانند با محصولات خود نا امنی ها و مشکلات متعدد را در بسیاری از مردان که خواهان آلت تناسلی بزرگ هستند به وجود آورند. بسیاری از مردان برای رسیدن آلت تناسلی به اندازه دلخواه به سمت این روش ها و محصولات جذب می شوند.
اما حقیقت این است که بسیاری از محصولاتی که به عنوان مکمل های خوراکی بزرگ کننده آلت تناسلی مردانه تبلیغ می شوند موثر نیستند و برخی حتی می توانند سلامتی شما را در معرض خطر قرار دهند.

قرص افزایش سایز اندام تناسلی

ترکیبات رایج قرص های افزایشی سایز اندام تناسلی

عصاره جینکو بیلوبا یکی از ترکیبات رایج در این نوع مکمل ها است. برخی معتقدند این عصاره به افزایش جریان خون و عملکرد جنسی کمک می کند. با این حال محققان بیان می کنند که هیچ رابطه ای بین این ماده و عملکرد جنسی وجود ندارد.
سایر ترکیبات گیاهی رایج در قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی عبارتند از یوهیمبین، ماکا و علف هرز بز شاخی. منابع تحقیقات معتبر از سال 2014 نشان داد که این ها نیز بی تاثیر هستند و می توانند منجر به اثرات منفی سلامتی مانند تغییرات خلقی، اضطراب، توهم و رفتار های اعتیادآور شوند.

1-سیلدنافیل

یکی از مواد تشکیل دهنده برخی از قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی قرص سیلدنافیل است. ماده اصلی فعال در دارو های اختلال نعوظ (ED) مانند ویاگرا است. سیلدنافیل در دوز های بالا می تواند خطرناک باشد. به ویژه برای افرادی که بیماری قلبی دارند یا کسانی که برای فشار خون دارو مصرف می کنند.
همه این موارد ذکر شده خطرناک هستند زیرا این مکمل ها اغلب توسط سازمان FDA تنظیم نمی شوند. این قرص ها و مکمل ها می توانند حاوی موادی باشند که روی برچسب مشخص نشده اند.
برای آشنایی بیشتر با قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی و سایر محصولات به خواندن مقاله ادامه دهید تا اثر بخشی و خطرات احتمالی آن ها را مشاهده کنید. برخی از مواد تشکیل دهنده مکمل های بزرگ کننده آلت تناسلی می توانند با داروها یا شرایط خاص سلامتی بدن تداخل داشته باشند. این مواد عبارتند از:

2-یوهیمبین

این ماده ممکن است اثر مهار کننده های مونوآمین اکسیداز که اثرات یک داروی های ضد افسردگی را در مغز ایجاد می کنند تغییر دهد.

3-عصاره جینکو بیلوبا

این ماده به کار رفته در قرص ها اثر دارو هایی را که بر سیستم عصبی تأثیر می گذارند (مانند کلوزاپین، آلپرازولام، اولانزاپین) تغییر می دهد. اگر با مخمر سنت جان، فلوکستین و ملاتونین مصرف شود ممکن است باعث تغییر خلق و خو شود. افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا کسانی که از دارو های فشار خون استفاده می کنند ممکن است افت فشار خون ناخوشایندی را تجربه کنند که منجر به موارد زیر می شود:

 • از دست دادن هوشیاری
 • سردرد
 • سرگیجه
 • مشکل در تمرکز

هم چنین این خطر وجود دارد که این مکمل ها به آلت تناسلی آسیب برساند و بر اندازه و عملکرد آلت تناسلی تأثیر منفی بگذارد.

 

عوارض جانبی قرص های افزایش سایز آلت تناسلی

بسیاری از قرص های تقویت کننده مردانه در بازار وجود دارد که بدون کنترل یا دارای مواد فعال پنهان هستند که به مصرف کنندگان عرضه می شود. به همین دلایل، این دارو ها ممکن است برای همه ی افراد ایمن و بی خطر نباشند و عوارض جانبی داشته باشد. پس از مصرف قرص ها، اگر فرد دچار مشکل در تنفس، ضربان قلب نامنظم یا نعوظ بیش از چهار ساعت می شود باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشد. برای کسب آگاهی از انواع قــرص نعوظ کلیک کنید. عوارض جانبی قرص های افزایش اندازه آلت تناسلی مردان ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • قرمز شدن صورت
 • سردرد های مداوم
 • سوء هاضمه
 • کاهش یا تاری دید
 • گرفتگی بینی
 • کمردرد

قرص های افزایش سایز آلت تناسلی و اختلال نعوظ (ED)

قرص های افزایش سایز آلت مردان می توانند به بسیاری از مردان کمک کنند تا یک رابطه جنسی کامل و فعال داشته باشند. با این حال، در حالی که این دارو ها زندگی جنسی میلیون ها مصرف کننده را رضایت بخش می کند، طیف وسیعی از عوارض جانبی را در بر دارد.

1-علائم اختلال نعوظ (ED)

در یک مرحله از زندگی جنسی یا در طول زندگی مشترک انسان ها، ممکن است مرد در نعوظ مشکل داشته باشد. ناتوانی گاه به گاه در داشتن یا حفظ نعوظ به طور خودکار نشان دهنده اختلال نعوظ (ED) نیست. اختلال نعوظ زمانی رخ می دهد که مشکل در انجام فعالیت جنسی به مدت طولانی، دردناک یا غیر ممکن شود. علائم زیر می تواند شاخص (ED) باشد.

 • ارگاسم های تاخیری
 • کاهش میل جنسی
 • نعوظ دردناک
 • ناتوانی در حفظ یا نعوظ
 • مشکل در رسیدن به ارگاسم یا انزال

برخی از این علائم می توانند به یک بیماری زمینه ای مانند بیماری قلبی یا دیابت اشاره کنند. مراجعه به موقع به پزشک ممکن است نه تنها به شناسایی این شرایط شدید کمک کند بلکه از بدتر شدن اختلالات نعوظ در مردان جلوگیری می کند. برای کسب آگاهی بیشتر درباره درمان نعوظ کلیک کنید.

2-عواملی که خطر (ED) را افزایش می دهند

به گفته متخصصان، مردان بین 40 تا 70 سال در معرض افزایش عوارض اختلال نعوظ هستند. با این حال، تحقیقات علمی نشان می دهد که استفاده طولانی مدت از قرص های افزایش سایز در مردان جوان می تواند در حفظ نعوظ بدون استفاده از این دارو ها مشکل ایجاد کند. عوامل دیگری که می توانند باعث (ED) شوند عبارتند از:

 • بالا رفتن سن
 • مصرف زیاد الکل
 • سیگار کشیدن
 • چاقی
 • دیابت
 • یک شیوه زندگی بی تحرک
 • افسردگی
 • اضطراب
 • سرطان پروستات

در حالی که برخی از مردان ممکن است بتوانند با ایجاد تغییرات جزئی در شیوه زندگی خود، مشکلات خود را برطرف کنند برخی دیگر باید برای بازیابی مردانگی خود تلاش زیادی به خرج بدهند.

3-عوارض داشتن اختلال نعوظ (ED)

علاوه بر علائم جسمی همراه با (ED)، تعدادی از شرایط روانی نیز می تواند این اختلال را همراهی کرده و با آن ظاهر شود. عدم توانایی برای داشتن فرزند از طریق رابطه جنسی یا برقراری صمیمیت جسمی می تواند بر سلامت روان مردان تأثیر بسزایی بگذارد. این مسائل احساسی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • صمیمیت بین فردی کاهش یافته است.
 • علائم افسردگی
 • اضطراب مربوط به عملکرد جنسی
 • کاهش اعتماد به نفس و عزت نفس پایین
 • اختلال بدشکلی انگاری بدن
 • کاهش علاقه جنسی و کاهش میل جنسی
 • بی علاقگی

صحبت با پزشک و روانشناس می تواند تعیین کند که چه گزینه های درمانی برای رفع این عوارض وجود دارد و هم چنین عوارض جانبی احتمالی قرص های افزایش اندام تناسلی مردان را معرفی کند. برای کسب آگاهی بیشتر از مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.

قرص افزایش سایز اندام تناسلی

روش های دیگر بزرگ کردن آلت تناسلی

روش ها و محصولات دیگری در بازار وجود دارد که ادعا می شود به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می کند. تحقیقات معتبری در سال 2010 نشان داد که جراحی تنها روش اثبات شده برای افزایش اندازه است. اما توجه به این نکته ضروری است که جراحی پر خطر و آخرین راه حل محسوب می شود. در این جا برخی از روش ها و محصولات گزارش شده است.

۱. لوسیون ها

مانند قرص ها، لوسیون ها یا روغن ها از مواد تشکیل دهنده ای مانند ویتامین ها و مواد مخدر برای افزایش اندازه آلت تناسلی استفاده می کنند. اما این ها مانند قرص ها بر روی اندازه آلت تناسلی بی اثر هستند. این لوسیون ها کنترل نشده و ممکن است حاوی مواد نا ایمن و خطرناک باشند. برخی از افراد ممکن است عوارض جانبی لوسیون های حاوی ترکیبات خاصی مانند منتول و عصاره جینکو بیلوبا را تجربه کنند. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • واکنش آلرژیک
 • بثورات جلدی
 • احساس سوزش

۲. دستگاه های کششی

دستگاه های کششی که به آن ها کشنده آلت تناسلی یا وکیوم نیز گفته می شود؛ دستگاه هایی هستند که برای استفاده طولانی مدت طراحی شده اند. دلیل اصلی استفاده افراد از دستگاه کشش این است که آلت تناسلی آن ها به دلیل بیماری کوتاه است. این دستگاه به آلت تناسلی شل شده شما بسته شده و هر روز چند ساعت از آن استفاده می شود. دستگاه های کششی از مکش ملایم برای کشش تدریجی آلت تناسلی استفاده می کنند. یک مطالعه کوچک در سال 2011 نشان داد که دستگاه ها ممکن است اندازه آلت تناسلی خود را تا نیم اینچ الی 2 اینچ افزایش دهند. برای درک کامل خطرات و مزایای دستگاه های کششی به تحقیقات وسیع تری نیاز است.
پیشنهاد می کنیم در این زمینه مقاله دستگاه وکیوم مردانه را مطالعه کنید.

۳. پمپ های خلاء

پمپ های آلت تناسلی که به پمپ های خلاء نیز معروف هستند گاهی برای درمان (ED) استفاده می شوند. این مورد برای افرادی که پروستات خود را برداشته اند یا گزینه مناسبی برای دارو های (ED) نیستند، مانند ویاگرا، در نظر گرفته می شود.
گاهی پمپ های خلاء برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردانه تبلیغ می شوند و پمپ ها می توانند اندازه موقت بزرگ تری را ارائه دهند. با این حال، پمپ های خلاء ممکن است به بافت یا رگ های خونی آلت تناسلی شما آسیب برساند و باعث اختلال نعوظ در مردان مسن در آینده شود.

۳. عمل جراحي

تحقیقات انجام شده در سال 2020 نشان داد که جراحی تنها گزینه موثر برای افزایش اندازه آلت تناسلی است، اما هم چنان خطرات جدی دارد. چند روش جراحی که گاهی برای بزرگ شدن آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

الف) تزریق چربی: چربی هایی از قسمت های دیگری از بدن به قسمت آلت تناسلی تزریق می شود. هر چند ممکن است اثرات موقتی باشد، زیرا بخشی از چربی قابل جذب است.
ب) تعلیق رباط: برش رباط تعلیق و افزایش طول (اگر چه این گزینه ممکن است بر ثبات نعوظ تأثیر بگذارد.)

۴. قرار دادن ایمپلنت های سیلیکونی یا انعطاف پذیر

جراحی های بزرگ شدن آلت تناسلی خطرناک محسوب می شوند. بسیاری از پزشکان معتقدند خطرات ناشی از عمل جراحی به دلایل زیبایی ارزشمند نیستند و خطرناکند. به طور معمول، جراحی تنها به عنوان آخرین گزینه درمانی برای شرایط خاص مانند ED توصیه می شود.

 

سخن آخر

اکثر محصولاتی که ادعا می کنند به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می کنند، به سادگی آن طور که ادعا می شود عمل نمی کنند. بسیاری از این محصولات حتی می توانند باعث آسیب شوند. به طور بالقوه به آلت تناسلی شما آسیب برسانند یا با شرایط پزشکی یا دارو ها ارتباط مخربی برقرار کنند. آخرین دسته از چنین محصولاتی شامل گیاهان دارویی و سایر داروهای سنتی برگرفته از مشتقات حیوانی است که کاملاً از نظر علمی آزمایش شده و بی‌اثر بودن آن‌ها ثابت شده است. اگر مشتاق امتحان چنین محصولاتی هستید، از شما می خواهیم که یک منطق ساده را در نظر بگیرید.

با توجه به این واقعیت که 49٪ از مردان گزارش کرده اند که دوست دارند آلت تناسلی بزرگ تر داشته باشند، حتی اگر احتمال 1٪ وجود داشته باشد که چنین درمان آسانی بتواند کار کند، آنگاه یکی از محبوب ترین محصولات مصرفی در جهان خواهد بود. حالا که هر زن و مردی در مورد آن می‌دانند، همانطور که برای مثال در مورد ویاگرا می‌دانند نباید این آمار اکنون در دست می بود و باید یا کلا این مشکل رفع می شد و یا کاهش پیدا می کرد. وجود این واقعیت که آمار سر جای خود است به این دلیل است که چنین محصولی برای مصرف وجود ندارد.

قبل از استفاده از مکمل ها یا محصولات، با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید چگونه ممکن است بر سلامت شما تأثیر بگذارد. برای کسب آگاهی بیشتر از مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*