ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد قم | کمپ های ترک اعتیاد قم

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مراکز ترک اعتیاد قم پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


آیا آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد قم را می‌شناسید؟ اعتیاد به مواد مخدر یکی از بزرگترین مشکلات دنیای امروز است. از جمله معروف‌ترین مواد اعتیاد آور می‌توان به هروئین، مورفین، متادون، تریاک، شیره ، شیشه، حشیش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفین یا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنیا بسته به ذائقه و شرایطی موجود در آن منطقه مصرف یک یا چند تا از این مواد مخدر بیشتر است. یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد درگیر آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراکز ترک اعتیاد قم بود. به همین دلیل مرکز مشاوره هنر زندگی تصمیم گرفت تا برای تسهیل دسترس مردم قم به مراکز ترک اعتیاد، آدرس تمامی مراکز ترک اعتیاد در قم را جمع آوری و معرفی نماید. برای کسب اطلاعات در خصوص مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

تماس با مشاور

                                            

آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد قم

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی به منظور تسهیل دسترسی مردم قم به کمپ ترک اعتیاد قم ، آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد قم جمع آوری کرده است. شما می‌توانید آدرس مراکز ترک اعتیاد قم را در جدول زیر مشاهده نمایید. جمع آوری آدرس مراکز ترک اعتیاد قم تنها به منظور کمک به مردم قم برای دسترسی راحت تر به مراکز ترک اعتیاد قم انجام شده است. شاید یکی از موارد قابل تامل هزینه کمپ ترک اعتیاد باشد. اما باید در نظر داشت که این هزینه یک بار و برای سلامتی صرف می شود. بنابراین نباید مانعی برای بهبودی و سعادت باشد.
برای کسب اطلاع بیشتر در مورد شرایط رفتن به کمپ ترک اعتیاد و آدرس مراکز ترک اعتیاد قم می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره هنر زندگی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 آدرس مراکز ترک اعتیاد قم

1- مرکز ایران به نشانی: قم، خیابان امام، روبروی 20 متری شهید بهشتی
2- مرکز پویان به نشانی: قم، میدان سعیدی

3- مرکز رجاء به نشانی: قم، خیابان شاه ابراهیم، روبروی بیمارستان الزهرا (س)

4- مرکز آرمان به نشانی: قم، خیابان شاه ابراهیم، میدان معصومیه

5- مرکز مهرداد به نشانی: قم، 20 متری شهید بهشتی، روبروی 10 متری امیرالمؤمنین(ع)

6- مرکز بوعلی به نشانی: قم، نیروگاه، نبش بلوار حافظ

7- مرکز صدف به نشانی: قم، خیابان آذر، کوچه 94

8- مرکز مهر به نشانی: قم، خیابان آذر، بعد از ایزدی، نبش کوچه 46

9- مرکز خاتم به نشانی: قم، خیابان آذر، کوچه 84

10- مرکز شفاء به نشانی: قم، نیروگاه، ابتدای بلوار شاهد، درمانگاه امام صادق(ع)

11- مرکز کسری به نشانی: قم، نیروگاه، روبروی اداره برق

12- مرکز سرپائی جم به نشانی: خیابان امام، کوچه 25، پلاک 5

13- اداره بهزیستی مرکز معتادین قم به نشانی: 20متری شهید بهشتی

14- مرکز ترک اعتیاد قم به نشانی: خیابان 7تیر، کوچه 1، ساختمان پزشکان میلاد

15- مرکز امید به نشانی: 45 متری صدوق، نبش 30 متری قائم

16- مرکز ترک اعتیاد  قم - دکتر طیبی به نشانی: قم، خیابان حاج زینل، کوچه 5

17- مرکز بهداشت شهید قم - باهنر به نشانی: قم، 20 متری شهید بهشتی، مرکز بهداشت استان قم

18-مرکز ترک اعتیاد قم  صبا به نشانی: قم، خیابان امام، جنب فروشگاه جانبازان

برای کسب اطلاع دقیق از آدرس بهترین کمپ های ترک اعتیاد قم می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی تماس بگیرید.این مرکز با ارائه مشاور تلفنی و حضوری آماده خدمت رسانی و روان درمانی می باشد.

 

اینفوگرافیک آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد قم

اینفوگرافیک آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد قم

مراکز و کمپ های ترک اعتیاد قم

اولین قدم برای ترک اعتیاد تصمیم خود فرد است. زمانی که شما به دنبال یک مرکز ترک اعتیاد هستید، پس تصمیم خود را گرفته‌اید. فردی که اعتیاد به مواد مخدر دارد از نظر جسمی و روانی وابسته می‌شود. برای درمان جسمی مراکز ترک اعتیاد و پزشک نقش بسیار موثری را بازی می‌کنند. مراکز ترک اعتیاد قم به سم زدایی در افراد کمک می‌کند. سم زدایی برای اعتیاد در اصطلاح عامیانه به معنی تعویض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتیاد آور از بدن فرد معتاد می‌باشد.

یکی از ملزومات مراکز ترک اعتیاد، حضور دائمی کادر درمان و روانکاو است. زیرا درمان وابستگی روانی در حین درمان و بعد از آن نقش اساسی دارد که با کمک راهکار‌های ارائه شده توسط روانشناس می‌تواند رهایی و ترک صد در صد مواد مخدر دست یابید. درمان اعتیاد زمانی نتیجه بخش است که حالات خماری در فرد از بین برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله کند.

برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد شما می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید، چرا که اعتیاد به برخی از مواد مخدر به سادگی صورت می گیرد و نیاز به بستری شدن ندارد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد هنر زندگی آماده است تا با خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود در زمینه ترک اعتیاد به مواد محرک و معرفی بهترین مراکز ترک اعتیاد در قم شما را یاری نماید.

نشانه های اعتیاد به مواد اعتیاد آور

اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر هزینه‌های مالی و جسمی، عوارض روحی نیز دارند که سبب می‌شود تا فرد دچار اختلالات خلقی، علائم افسردگی ، خستگی مزمن، عدم تمرکز، اضطراب و استرس، پایین آمدن اعتماد به نفس و ... شود. نشانه‌های اعتیاد به مواد مخدر در هر کدام متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد اعتیاد آور می‌توانید مقالات زیر را مطالعه نمایید. برای اطلاع از علائم اعتیاد به مواد مخدر کلیک کنید.

مواد مخدر:

علائم اعتیاد به هروئین

علائم اعتیاد به مورفین

علائم اعتیادبه تریاک

علائم اعتیاد به شیره

علائم اعتیاد به متادون

علائم اعتیاد به ترامادول

علائم اعتیاد به ب 2

مواد محرک:

علائم اعتیاد به کوکائین

علائم اعتیاد به شیشه

علائم اعتیاد به ریتالین

مواد توهم زا: 

علائم اعتیاد به ماده مخدر گل

علائم اعتیاد به حشیش

علائم اعتیاد به الکل

 

تست اعتیاد به مواد مخدر 

تست اعتیاد یکی از روش‌های مرسوم اطمینان حاصل کردن از اعتیاد می‌باشد. ولی باید بدانید تست اعتیاد عاری از خطا نیست. همین خطاهای موجود در تست اعتیاد سبب می‌شود تا روش‌هایی برای منفی کردن این تست‌ها موجود باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست‌های اعتیاد مقالات زیر مطالعه نمایید.

تست اعتیاد به هروئین

تست اعتیادبه تریاک

تست اعتیاد به متادون

تست اعتیاد به کوکائین

تست اعتیاد به شیشه

تست اعتیاد به ماده مخدر گل

 

آغاز ترک اعتیاد | مراکز ترک اعتیاد قم

درمان هر بیماری نیاز به زمان دارد، برای اینکه بتوانید اعتیاد خود را ترک کنید باید اراده، پشتکار و باور داشته باشید و به نکات زیر توجه داشته باشید.
- لازم است قبل از اقدام برای ترک وضعیت جسمانی خود را توسط یک پزشک بررسی نمایید. این کار می تواند ریسک خطرات ناشی از ترک را کاهش دهد.

- روزهای اول ترک اعتیاد روزهای سختی است خماری ناشی از کاهش مواد یا عدم مصرف در فرد معتاد او را ناامید می‌کند و از ادامه مسیر باز می‌دارد. اراده و روحیه فرد در این روزها بسیار مهم است. استفاده از داروهای ترک اعتیاد در کاهش عوارض ترک می تواند بسیار موثر باشد.

- پذیرش بیماری اعتیاد توسط خود فرد معتاد از نکات بسیار مهم می‌باشد. قبول بیماری اعتیاد به فرد کمک می‌کند تا پذیریش علائم ترک و خماری برای فرد قابل تحمل‌تر باشد.

- مصرف مواد مخدر اثرات سویی از نظر جسمی و روانی بر روی فرد به جای خواهد گذاشت که طی مراحل ترک سبب به وجود آمدن علائم ترک، خماری و اختلالات خلقی شدید می‌شود. در مراکز ترک اعتیاد به بیمار کمک می‌شود تا از نظر جسمی و روانی به حالت طبیعی برسد.

مرکز ترک اعتیاد قم هنر زندگی

مرکز مشاوره ترک اعتیاد قم هنر زندگی با بهرمندی از کادری مجرب در زمینه روانکاوی اعتیاد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگویی تمامی سوالات شما در زمینه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروزه روش‌های ترک اعتیاد نوین کشف شده‌اند که بدون نیاز به بستری شدن، برای ترک اعتیاد در خانه بسیار مفید هستند. همچنین این مرکز به شما اطمینان می‌دهد که تمامی روند درمان و ترک اعتیاد میان فرد مصرف کننده و مرکز به صورت یک راز باقی خواهند ماند و اطلاعات نزد این مرکز محفوظ می‌ماند.
با توجه به شیوع گسترده اعتیاد درایران و معضلات دامن گیر آن درمان در اولویت قرار دارد. اعتیاد علاوه بر عوارض جسمی مسائل روحی و روانی نیز به همراه دارد.برای رفع آن به مشاوره و روان شناس نیاز هست. مشاوران و متخصصان ما در حامی می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

 

سوالات متداول

اهمیت مراجعه به یک مرکز ترک اعتیاد خوب چیست؟

مراکزی که از تجارب کافی در زمینه ترک اعتیاد برخوردار باشند قادر خواهند بود که در کمترین زمان ممکن و با بهره بردن از روش‌های اصولی به فرد مصرف کننده کمک کنند تا ترک پایداری داشته باشد و به عوارض جسمی و روانی دچار نشود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*