ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

نشانه های مردان هوس باز

آیا از نشانه های مردان هوس باز آگاهی دارید؟ هوس و عشق دو احساس بسیار قدرتمند هستند. حتی گاهی اوقات می توان این دو را با هم اشتباه گرفت. هنگامی که شما یک رابطه جدید را شروع می کنید، تشخیص اینکه آیا درگیر هوس طرف مقابل یا عشق هستید سخت است زیرا این احساسات بسیار قوی هستند. روش هایی برای شناختن این دو مسئله از هم وجود دارد و مطمئناً برخی از این علائم نشان می دهد مرد شما فقط شما را بخاطر هوس و شهوت انتخاب کرده است. در ادامه به بررسی نشانه های مردان هوس باز می پردازیم. مشاوره فردی نیز می تواند در این زمینه شما را یاری کند. برای اطلاع از مشاوره خیانت کلیک کنید.

تماس با مشاور

آیا بین عشق و هوس تفاوتی وجود دارد؟

جواب کوتاه این سوال چنین است که بله؛ عشق ریشه در صمیمیت معنوی، عاطفی و ذهنی دارد اما هوس و شهوت ریشه در صمیمیت جنسی و جسمی دارد. شهوت بخشی از عشق است و زمانی که رابطه عشق و صمیمت عاطفی داشته باشد، شهوت می تواند به رشد و تقویت آن کمک بیش تری کند اما اگر عشق و صمیمیت وجود نداشته باشد، آن رابطه چندان دوامی نخواهد داشت.
برای اطلاع از انواع صمیمیت کلیک کنید.

اینفوگرافیک نشانه های مردان هوس باز

اینفوگرافیک نشانه های مردان هوس باز

هوس در مقابل عشق

هوس: هوس یک جذابیت شدید جنسی برای شخص دیگر است. در بهترین حالت، هوس می تواند مانند اهرمی باشد که ما را به سمت شریک زندگی سوق می دهد و امکان ارتباط فیزیکی عمیق را فراهم می کند. در بدترین حالت ممکن، شهوت و هوس باعث می شود عشقی پدیدار نشود و صرفا برقراری رابطه جهت ارضای نیاز هوس باشد. باید بدانید که مرد های هوس باز علاقه ای به رابطه طولانی مدت با شما ندارند و بعد از مدتی برایشان تکراری شده و شما را رها می کنند. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه به مقاله رابطه فرازناشویی مراجعه کنید.

نشانه های مردان هوس باز | عشق

عشق کمی پیچیده تر است. یکی از محبوب ترین موضوعات در ادبیات و هنر، عشق است که در همه لذت ها و رنج هایش اغلب یک رمز و راز به نظر می رسد، که در طول تاریخ بشر به تعداد بی حد و حصر تعریف شده است. از منظر دلبستگی، عشق یک نیاز اساسی انسان است که ما را با افرادی که بیشترین اهمیت را برایمان دارند پیوند می دهد. دلبستگی ایمن و عاشقانه با یک شریک رمانتیک شامل یک عشق، اعتماد و پذیرش عمیق یک فرد با همه ی نقص ها و همه ی شرایطش است.
اما عشق و هوس یکسان نیستند و می توانند در هر ترکیبی، با یا بدون دیگری در درجات مختلف ظاهر شوند و حتی در طول زمان بین دو حالت در نوسان باشند. برای کسب اطلاع از عشق واقعی کلیک کنید.

نشانه های مردان هوسباز

ویژگی های مردان عاشق و مردان هوس باز

مردان هوس باز و مردان عاشق ویژگی های متفاوتی از یکدیگر دارند که در ادامه به بررسی این ویژگی ها و تفاوت ها می پردازیم: برای اطلاع از علامت های عاشق شدن کلیک کنید.

مرد هوس باز: او می خواهد زمان زیادی را در خانه بگذراند

حتی اگر مرد عاشق باشد هم احتمالاً زمان زیادی را با شما در خانه سپری می کند، اما شهوت کمی متفاوت تر است زیرا خواهید دید که مرد شما فقط در اتاق خواب وقت زیادی را با شما می خواهد. اینکه او بخواهد زمان زیادی را در خانه بماند شاید برای شما خوشایند باشد اما احتمالاً فقط برای او در حد لذت اتاق خواب است. او با دوستانتان ملاقات نمی کند. شما به ندرت به صورت زن و شوهر یا دو عاشق و معشوق بیرون می روید. به نظر می رسد که او فقط می خواهد دائماً در نزدیکی شما بنشیند و مشغول رابطه های منتهی به سکس شود. اگر می خواهید این گونه مردها را آزمایش کنید، تعداد دفعات اتاق خواب و بیرون رفتن و مشارکت در خانه را ببینید و یادداشت کنید در نهایت بسنجید که او چگونه واکنش نشان می دهد.

مرد عاشق: او تمام مدت به شما پیام می دهد

در این جا ما درباره ی تماس های مکرر صحبت نمی کنیم. اگر با کسی قرار می گذارید و او همیشه در حال ارسال پیامک به شما است، این علاقه بیش از هوس است و احتمالا عاشق شماست. او همچنین فوراً برای شما پیام ارسال خواهد کرد. او مردی نیست که باعث شود شما ساعت ها منتظر پاسخ بمانید. او همچنین ممکن است ساعت 2 بامداد به شما پیام دهد و بگوید: “چه خبر چه کار میکنی و …؟” حتی اگر پیام های طولانی برای شما نفرستد، راهی پیدا می کند تا در طول روز با شما ارتباط برقرار کند تا نشان دهد که به شما فکر می کند. مطالعه مقاله روانشناسی عشق اطلاعات شما را در این زمینه افزایش خواهد داد.

مرد هوس باز: از نظر جنسی سریع تر از نظر عاطفی و عاشقی پیش می رود

اگر همه چیز از نظر جنسی خیلی سریع اتفاق افتاده باشد، این شانس وجود دارد که او فقط به خاطر هوس و شهوت در این رابطه حضور داشته باشد. انتظار برای دویدن به اتاق خواب هیچ ضرری ندارد. با اختصاص دادن زمانی به خود برای شناختن یکدیگر، این فرصت را خواهید داشت که ببینید اهداف واقعی او چیست. پسری که فقط در وادی هوس است اگر به خواسته خود نرسد خیلی منتظر نمی ماند.
یادتان باشد که عشق زمان می برد. در حالی که هوس سرعت بالایی دارد. مونیکا پاریخ، مربی معاشرت و روابط از موسسه عشق نیویورک می گوید: “عشق درک می کند که یک ارتباط واقعی در طی مدت طولانی و در فصول مختلف زندگی ایجاد شده است.” یعنی اگر مردی عاشق شما باشد سال ها برای شما صبر کرده و اوضاع را تحمل می کند اما مرد هوس باز صرفا برایش سکس مهم است و عاطفه و علاقه شما برایش جذابیتی ندارد.

مردان هوس باز

مرد هوس باز: شما هیچ علامت های عاشقی دیگری از طرف مردتان دریافت نمی کنید

همان طور که گفته شد هوس نیز بخشی از عشق است خصوصاً در ابتدای کار، زیرا به نظر می رسد که نمی توانید از آن شخص سیر شوید. پسری که فقط در هوس است به زحمت با شما چت می کند و شما را نمی شناسد. شخصی که عاشق شما است، به تماشای فیلم روی کاناپه با شما اکتفا می کند و شما را دائما به اتاق خواب نمی کشاند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید مقاله شروع رابطه عاشقانه را مطالعه کنید.

مرد عاشق: هر عملی که بتواند انجام می دهد تا شما را داشته باشد

اگر پسری عاشق باشد، حتی اگر بداند که نمی تواند برای شما کاری انجام دهد باز هم با شما در ارتباط خواهد بود. او از شما می خواهد به سینما بروید یا برای شام بیرون بروید. پسری که فقط به دنبال هوس با شما است دیگر زحمت انجام چنین کارهایی را به خود نمی دهد زیرا علاقه ای به گفتگوی طولانی با شما در هنگام شام یا مسائل دیگر ندارد.
به خاطر بسپرید پسری که عاشق است، می خواهد در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کند و به شما علاقه مند خواهد شد. اگر به او راجع به اتاق خواب هم نه بگویید، باز هم روز بعد به سمت شما خواهد آمد اما مرد هوس باز فقط به فکر برقراری رابطه ی جسمی و لذت بردن از جسم شما است. برای اطلاع بیش تر در زمینه روابط جنسی کلیک کنید.

مرد هوس باز: او به ندرت به شما پیام می دهد

آیا به ندرت از این شخص پاسخی دریافت می کنید و ناگهان او در ساعت 11 شب پاسخ می دهد؟ شما به او پیام می دهید، او ساعت ها پاسخ نمی دهد و سپس با پیام “متاسفم ، من مشغول بوده ام” مواجه می شوید. لطفا هیچ توجیحی را باور نکنید زیرا هر کس که یک تلفن هوشمند داشته باشد، احتمالاً آن را همیشه همراه خود دارد و هیچ کس آنقدر سرش شلوغ نیست که نتواند در ۲۴ ساعت یک پیام به معشوقه خود بدهد.
اگر پسری واقعاً به شما علاقه مند است، بلافاصله به شما پیام می دهد. اگر زمانی که در اتاق خواب نیستید سخت می توانید او را کنترل کنید و با او ارتباط برقرار نمایید، ممکن است فقط به شما به عنوان شریکی برای هوس و شهوت نگاه کند.

هوس بازی در مردان

مرد عاشق: شما را به مهمانی ها دعوت کرده و به دیگران نشان می دهد

اگر او شما را به مرکز شهر یا ملا عام می آورد، پس احتمالاً جای نگرانی ندارید. وقتی شخصی به نظر می رسد شما را “پنهان” می کند، جای نگرانی وجود دارد. اگر او شروع به بیرون آوردن شما با دوستانش کند، می توان گفت عاشق است و به فکر رابطه طولانی مدت با شماست اما اگر شما را فقط در شب ها به اتاق خواب یا منزل یکی از دوستان که خانه نیستند یا مکانی خلوت دور از چشم بقیه دعوت می کند، شما را طعمه ای برای هوس و شهوت خود قرار داده است. در این حالات اگر قرار گرفتید می توانید سریع جواب خود را بگیرید که مرد شما عاشق شماست یا هوس باز است. برای کسب آگاهی درباره ابراز عشق کلیک کنید.

نشانه های مردان هوس باز: او همیشه مرموز عمل می کند

اگر پسری مسائل و رویداد های روزانه اش را از شما پنهان می کند، این به طور کلی یک نشانه بد است. اما اگر او با شما رو راست است، احتمالاً می خواهد در زندگی شما بماند. راه هایی که او با شما راحت است فقط در مورد صحبت کردن نیست بلکه می توانید او را در مواقعی که مثال میزنیم چک و بررسی کنید: آیا او از تلفن خود به صراحت در اطراف شما استفاده می کند؟ آیا او حساب های خود در شبکه های اجتماعی را از شما پنهان می کند؟ این ها همه نکات کوچکی در مورد نحوه تفکر او درباره شماست. چشم های خود را برای دیدن این سرنخ ها همیشه باز نگه دارید. مطالعه مقاله پنهان کاری میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

مرد هوس باز: او همیشه توسط زنان محاصره می شود

اگر پسری شما را به عنوان هوس یا طعمه ای برای شهوت خود انتخاب کرده باشد، این بدان معناست که به دنبال تعهد نیست و احتمالاً به دنبال زن های دیگری نیز خواهد بود. اگر او همیشه در محاصره زنان است و بسیار اجتماعی است، ممکن است به این خاطر باشد که شما فقط یکی از بسیار زن ها یا دختران اطرافش هستید.

مردی که همیشه در محاصره زنان است احتمالاً برای تسخیر همه آن ها احساس چالش می کند. به هر حال اگر او عاشق واقعی باشد نباید یک سری ارتباط با زنان دیگر داشته باشد. اگر او بخواهد به کسی متعهد شود، در بعضی مواقع باید این روابط قطع شود. برای کسب اطلاع از ترس از تعهد در رابطه کلیک کنید.

هوس بازی

مرد عاشق: او به شما نشان می دهد که شما تنها دختری هستید که در ذهن دارذ.

تا آنجا که زندگی او را می بینید، هیچ دوست دختر سابق دیگری وجود ندارد و هیچ علاقه مندی به زن دیگری در تصویر ذهنی او وجود ندارد. این نشان می دهد که او فقط به شما علاقه دارد. پسری که به دنبال تعهد است به شما نشان می دهد که تمام علاقه اش مختص به خود شما است. اگر او شما را دوست داشته باشد تمام وقت خود را در اختیارتان می گذارد و برای دیگران جایی برای وقت یا حتی فکر کردن هم وجود ندارد.

نشانه های مردان هوس باز: او می خواهد شما را کنترل کند

وقتی عاشق هستید، واقعاً نگران این نیستید که شریک زندگی شما در چه زمانی با شما رابطه برقرار کرده است یا اصلا متوجه گذر زمان نیستید. “شیفتگی به دنبال کنترل است. عشق وقتی است که کنترل را رها کنید.”

پريخ می گوید: “عشق درک می کند که همه ما موجوداتی خودمختاری هستیم و به دنبال تحقق فردی خود هستیم که این مسئله ممکن است کاملاً مطابق با دیدگاه شما نباشد.” هر شخصی که کنترل کند، منافع شما را در نظر نخواهد گرفت. او حتی نگران علایق شما نیست و هرگز از اینکه آیا به درستی از آن ها مراقبت می کند هیچ نگرانی ندارد.

مرد عاشق: شما در خانه او بدون مشغله جنسی در کنار هم زندگی می کنید

یک علامت عالی برای تشخیص اینکه آیا شما به عنوان طعمه ای برای هوس و شهوت هستید این است که آیا بدون مشغله در خانه او خوابیده اید؟ اگر می توانید بدون برقراری ارتباط جنسی با هم بخوابید، این نشانه عشق است و نه هوس. اگر شما برای او فقط یک شریک “شهوت” هستید، احتمالاً اجازه نمی دهد کاملاً بخوابید. پسری که شما را دوست داشته باشد خواه در کنار شما مشغول باشد خواه مشغول نباشد راحت و با امنیت به شما و خودش اجازه خوابی راحت را می دهد.

نشانه های مردان هوس باز : به دعوا ها و مشاجره ها اهمیتی نمی دهد

در بحث و گفتگو با مرد هوس باز چیزی برای از دست دادن وجود ندارد؛ به این خاطر که او فقط شما را برای هوس و شهوت خود می خواهد. هنگامی که شما در یک رابطه عاشقانه هستید، برای آن رابطه وقت می گذارید و نکته های رابطه را می سنجید و با هم راجع به مسائل گفت و گو می کنید. حتی ممکن است در این میان دعوا و اختلاف نظر پیش بیاید.
در شیفتگی یا رابطه ای از سر هوس و شهوت، وقتی یكی از شریك ها به شریك دیگر آسیب می رساند، تروما رابطه را از هم می پاشد. اما در عشق، هر شریک زندگی ضربه را به عنوان كاتالیزوری برای فهم عمیق تر می بیند. پریخ توضیح می دهد: اگر او هرگز علاقه ای به حل یک دعوا ندارد، احتمالاً به این دلیل است که اهمیتی به شما نمی دهد. برای اطلاع از دعوای بین زوجین کلیک کنید.

مرد عاشق: شما را برای ساعاتی حال خوب، کنار خودش در حضور بقیه دعوت می کند

اگر او از شما بخواهد یک شب با او به ملاقات یکی از دوستان خود بروید یا از شما بخواهد در یک مراسم سال نو که همه در آن جا هستند شرکت کنید، این نشانه این است که او شما را برای بلند مدت می خواهد. این ها مواردی است که نشان می دهد که اون به دنبال یک معشوقه ی واقعی می گردد نه به عنوان شخصی برای براورد های نیاز شهوتی خود.

مرد هوس باز: هر مکالمه ای که دارید در مورد همان چیز می چرخد و فراتر نمی رود

اگر می خواهید با او صحبت کنید و او مرتباً در مورد اتاق خواب شوخی می کند، پس او فقط یک چیز را در ذهن خود دارد. این احتمالاً به این دلیل است که تمام علاقه او به آن است که نیاز شهوت و هوس خود را با شما رفع کند. او نمی خواهد با شما گفتگوی عمیق و معناداری داشته باشد. این وضعیت ممکن است برای شما طاقت فرسا باشد زیرا کاملاً خارج از ابعاد عاشقانه است. امکان دارد دریابید که او چیزی برای گفتن ندارد که در اطراف اتاق خواب بچرخد. اگر چنین است، او فقط یه مرد هوس باز است و علاقه ای به عاشقی با شما نخواهد داشت.

مرد عاشق: با یکدیگر مشکلات را برطرف می کنید و پشت هم هستید

اگر شما به معنای واقعی کلمه معشوقه مرد مورد نظرتان باشید به شما اطمینان می دهیم که هرگاه اتفاق بزرگی در زندگی او رخ دهد، هرگز شما را بی خبر نخواهد گذاشت و به همیاری و همدلی شما احتیاج خواهد داشت. پس وقتی اتفاق بدی رخ می دهد، خواه از دست دادن شغل یا یکی از اعضای خانواده، او به شما تکیه می کند.
اگر او شما را اینگونه دوست دارد، به این دلیل است که می خواهد تا ابد در زندگی آینده او باقی بمانید؛ همچنین اگر مشکلی برای شما پیش بیاید تمام تلاش خود را می کند تا شما را از مخمصه بیرون بکشد و همیشه پشتیبان شما خواهد بود.

نشانه های مردان هوس باز | سخن آخر

دریافت این مساله که مرد مورد نظر یک فرد عاشق است یا هوس باز می تواند گاهی سخت باشد و یا حتی خود فرد نتواند به راحتی این مساله را هضم کند. در این شرایط توصیه می شود که از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا بدون هیچ تعصب و پیش داوری بتواند به شما کمک کند. متخصصان حامی هنر زندگی در خدمت شما هستند تا به صورت حضوری و تلفنی در این زمینه یاری تان کنند. برای کسب اطلاع بیش تر در زمینه مشاوره تلفنی و دریافت مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*