ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

نشانه های خیانت در مردان | علائم خیانت مردان را ببنید


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با نشانه های خیانت مردان پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


آیا نشانه های خیانت مردان را می‌شناسید؟ نگرانی در مورد خیانت همسر، مشغله ذهنی بسیاری از زنان است. آگاهی از نشانه‌ها و علائم خیانت مردان کمک می‌کند تا حدی از سردرگمی رهایی پیدا کرده و بتوانید زودتر تکلیف خودتان را مشخص کنید. گرچه می‌توان گفت دلایل خیانت در مردان متفاوت است ولی علایم خیانت در مردان در اکثر مواقع مشابه هستند. بی میلی در روابط جنسی، بی تفاوتی نسبت به امور مشترک زوجین، سردی در روابط عاطفی، مخفی کاری و زیاد شدن جلسات کاری شبانه، فراری بودن از محیط خانه، محبت یا خشم غیر متعارف و... از جمله نشانه‌های خیانت است. البته صرف مشاهده این نشانه‌ها نباید نسبت به شوهر خود بدبین شوید. در این مواقع بهتر است به ریشه یابی مشکلات و یافتن علل کاهش روابط عاطفی یا جنسی با همسرتان بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره خیانت کلیک کنید. 

تماس با مشاور

خیانت چیست؟

خیانت هرگونه سرمایه گذاری عاطفی و یا جنسی است که خارج از چهارچوب تعهد ازدواج باشد و به صورت مخفیانه انجام گیرد. مردی که بدون اطلاع همسرش با زن دیگر رابطه جنسی و یا عاطفی دارد، یا هزینه‌های زن دیگری را برای طلب مهر او تامین می‌کند می‌تواند مصادیقی از انواع خیانت مردان باشد. برای اطلاع از انواع خیانت کلیک کنید.

خیانت به هر طریقی که اتفاق بیفتد، می‌تواند روابط خانوادگی و عاطفی را مختل کرده و در نهایت به کاهش چشمگیر کیفیت زندگی مشترک زوجین منجر می‌شود. روابط فرازناشویی علاوه بر آسیب به شریک زندگی به فرزندان نیز آسیب‌های جبران ناپذیری وارد می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه روابط فرازناشویی کلیک کنید. 

اینفوگرافیک نشانه های خیانت در مردان

اینفوگرافیک نشانه های خیانت در مردان

نشانه های خیانت در مردان چیست؟

پی بردن به دلایل خیانت مردان به شما کمک می‌کند تا در صورت محرز شدن نشانه‌ها، رنج کمتری در برخورد با خیانت مردان احساس کنید. در ادامه مهترین علائم و نشانه های خیانت مردان را شرح داده‌ایم. برای کسب اطلاعات در زمینه برخورد با خیانت مردان کلیک کنید.

1. نشانه های خیانت در مردان | بی تفاوتی

بی تفاوتی البته تعاریف مختلفی را در بر می‌گیرد. اما در اصل بی تفاوتی را می‌توان به صورت نادیده گرفتن عواطف و نیازهای همسر و همچنین سردی با او در نظر گرفت. ممکن است بی تفاوتی در طول زندگی در مقاطعی رخ دهد. این حالت‌های بی تفاوتی می‌تواند به دلیل افسردگی، اضطراب و یا بیماری‌های مختلف جسمانی اتفاق افتد. پس مهم است قبل از اینکه شوهرتان را به خیانت محکوم کنید، از علت بی تفاوتی او اطمینان حاصل کنید. برای کسب اطلاعات در زمینه دلایل خیانت مردان کلیک کنید.

2. نشانه‌های خیانت در مردان | سردی در روابط جنسی

روابط جنسی در زندگی زناشویی معمولا در ابتدای ازدواج بسیار زیاد است و به تدریج به یک حالت تعادل می‌رسد. این حالت تعادل بیانگر یک نظم و ثبات در زندگی است. اگر فردی بدون دلایل روانی و جسمی، شروع به نشان دادن سردی در رابطه جنسی کند می‌توان آن را نشانه‌ای از خیانت مردان در نظر گرفت.

3. علائم خیانت در مردان | رفتارهای مخفیانه

مخفی کاری مدوام و بیش از اندازه می‌تواند نشانه داشتن روابط موازی باشد. این مخفی کاری می‌تواند به صورت تلفن‌های مرموز و پیام‌هایی باشد که مخاطبین آن معمولا شناخته شده نیستند تا دیر آمدن‌های شبانه، ماموریت‌های کاری و کل فعالیت‌هایی که شوهرتان بدون مشورت شما انجام می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خیانت در مردان کلیک کنید.

4. نشانه های خیانت در مردان | بیماری‌های مقاربتی

ابتلای ناگهانی به بعضی از بیماری‌های مقاربتی مثل هرپس، زگیل تناسلی و بعضی از تبخال‌ها می‌تواند بیانگر این باشد که فرد دارای روابط فرازناشویی است. این بیماری‌ها معمولا در طول زندگی فرد وجود دارند و منتظر می‌مانند تا سیستم ایمنی تضعیف شود و خود را نشان دهند. حال اگر فردی بیماری را از قبل نداشته باشد و ناگهان مبتلا شود می‌توان آن را نشانه‌ای از ارتباط جنسی با فرد دیگر در نظر گرفت. برای آگاهی بیشتر در زمینه زگیل تناسلی کلیک کنید.

5. علائم خیانت در مردان | محبت یا خشم غیر متعارف

ارتباط خارج از چهارچوب می‌تواند باعث خشم یا ناراحتی فرد و احساس گناه او شود. این احساس گناه را افراد به فراخور شخصیت خود به شکل‌های گوناگون نشان می‌دهند. گاهی پس از رابطه جنسی فرد به شدت احساس گناه کرده و برای جبران به شکلی اغراق آمیز به شریک خود محبت می‌کند. از دیگر سو نیز ممکن است فرد احساس گناه خود را به گردن دیگری انداخته و با پرخاش به همسر سعی در کم کردن اضطرابش داشته باشد.

6. نشانه های خیانت در مردان | کاهش توان جنسی و کم شدن حجم مایع منی

علاوه بر موارد مذکور، یکی دیگر از علایم خیانت در مردان کاهش ناگهانی مایع منی پس از رابطه جنسی است. همچنین کارایی جنسی و کیفیت برقرای رابطه جنسی افت قابل ملاحظه‌ای پیدا می‌کند. البته این امر می‌تواند به خاطر بیماری جسمانی، فشارهای کاری، استرس و مشکلات اقتصادی نیز اتفاق بیافتد. برای کسب اطلاعات در زمینه درمان خیانت کلیک کنید. 

7. علائم خیانت در مردان | احساس انرژی و شادابی غیر معمول

فرد ممکن است به دلیل شروع رابطه جدید احساس خوبی داشته و مانند یک نوجوان احساس قوی بودن کند و از پس مشکلات برآید. این شادی با حالت‌های روزمره فرد سنخیتی ندارد و متفاوت است. در این مواقع بیشتر از پیش به تیپ و ظاهر خود اهمیت می‌دهد؛ به طور کلی متوجه تغییرات بارز رفتاری و شخصیتی در او می‌شوید. برای کسب اطلاعات در زمینه دلایل خیانت به همسر کلیک کنید.

تاثیر خدمات روانشناسی بر خیانت مردان

خیانت مردان همیشه برای زنان دردناک است و ناراحتی و فشار روانی زیادی را برای آنان به وجود می‌آورد. شما می‌توانید با آگاهی از راهکارها و اصول صحیح، از خیانت همسرتان جلوگیری کنید. به منظور کاهش و از بین بردن بی وفایی مردان می‌توانید از مشاوره خیانت استفاده نمایید. همچنین در صورتی که با خیانت همسرتان مواجه شدید، با کمک روانشناس بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. به این صورت می‌توانید بسیاری از مسائلی که به نظر حل نشدنی هستند را پشت سر بگذارید. برای دریافت مشاوره روانشناسی از مرکز مشاوره حامی هنر زندگی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*