ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

مصرف قرص سیلدنافیل 100


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مصرف قرص سیلدنافیل 100 پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


امروز از سایت هنر زندگی با مقاله مصرف قرص سیلدنافیل 100 همراه شما هستیم. مشکلات جنسی از شایع ترین مسائل و مشکلات زناشویی هستند که بسیاری از افراد را درگیر خود می کنند. در نتیجه اختلال نعوظ و سردمزاجی به عنوان شایع ترین مشکلات جنسی، بسیاری از افراد پس از مواجه با این مسائل سریعا و به صورت خودسرانه اقدام به مصرف دارو می کنند. قرص سیلدنافیل یا ویاگرا یکی داروهای موثر در این زمینه است. اما مصرف قرص نیز همواره عوارضی با خود به همراه دارد. به همین دلیل معمولا توصیه می شود برای درمان اختلالات و مشکلات جنسی از یک فرد متخصص و مشاوره جنسی کمک بگیرید. برای اطلاع از مشاوره جنسی کلیک کنید.

تماس با مشاور

مصرف قرص سیلدنافیل 100

سیلدنافیل یا قرص ویاگرا دارویی است که برای درمان ناتوانی جنسی یا اخــتلال نعوظ مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو در دو دوز 50 و 100 مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو به صورت بدون نسخه نیز فروخته می شود و در نتیجه بسیاری از افراد به صورت خودسرانه اقدام به مصرف آن می کنند. اکثر افراد از از دوز 100 آن استفاده می کنند که معمولا عوارض بیش تری با خود به همراه دارد. این در حالیست که در بسیاری از افراد مصرف دوز 50 می تواند موثر واقع شود و نیازی به دوز بالا نیست. این دارو برای درمان ســرد مزاجی در روابط زناشویی و ناتوانی جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی کامل قرص سیلدنافیل و موارد مصرف آن می پردازیم.

قرص ها

مصرف قرص سیلدنافیل 100 | دلایل سرد مزاجی زنان

بخشی از جمعیت زنان از نداشتن رابطــه جنسی در رنج هستند. بی میلی جنسی زنان به اشکال مختلفی بروز می کند. گاهی دلیل آن فاصله گرفتن از همسر، مشاجره های مداوم، مشکلات ارتباطی و عاطفی زن و موارد دیگر می تواند باشد. امروزه با توجه به اینکه زنان در عرصه های شغلی هم پای مردان هستند و به همان اندازه یا بیشتر از مردان استرس های شغلی متحمل می شوند این عوامل را در رابطه با همسر نیز نشان می دهد. دلیل بی میلی جنسی زنان، عوامل فرهنگی، محیطی و یا ژنتیکی هم می تواند باشد. برای آگاهی از نشــانه های سردمزاجی در زنان کلیک کنید.
علل عمده سرد مزاجی زنان شامل موارد زیر است:

1. سواستفاده در کودکی

سابقه ابیوز یا کودک آزاری جــنسی در روابط جنسی بزرگسالی تاثیر می گذارد. زنانی که در کودکی این اتفاق ناگوار یا شبیه آن را تجربه کرده باشند، بهتر است با روانکاو یا روانشناس موضوع را مطرح کنند و این صدمه روحی عمیق را التیام بخشند. حل نشدن این مسئله در روابط جنسی تداخل ایجاد می کند.

2. بالا رفتن سن و ورود به دوران منوپوز

دوران مــیل جنسی زنان زمان مشخصی ندارد و با توجه به تفاوت های فردی تاثیرات مختلفی از گذر سن می گیرد. از زمان بلوغ تا سنین بالاتر میل حنسی زنان می تواند فعال باشد. به غیر از عوامل فیزیولوژیکی مانند عوارض ورود به دوران منوپوز که با کاهش استروژن و خشکی واژن مواجه می شوند و البته با داروهای مناسب قابل کنترل است، بخشی از زنان حتی به دلیل پایان نگرانی های ناشی از بارداری در سنین بالا اشتیاق جنسی بیشتری پیدا می کنند.

3. مصرف قرص سیلدنافیل 100| مشکلات ارتباطی و اختلاف با همسر

گاهی برخی زنان برای تنبیه همسر خود و یا قهر کردن با او از رابطه جنسی سرباز می زنند. عدم توانایی زن در حل مسئله و بیان خواسته ها و در میان گذاشتن احساسات خود با همسرش به بی میلی جنسی در زنان تعبیر می شود.

4. بیماری بدریخت انگاری

این زنان احساس می کنند از لحاظ فیزیکی برای همسر جذاب و دوست داشتنی نیستند و نقایص عجیبی روی خود می گذارند. این مورد عزت نفس آنان را تحت شعاع قرار می دهد. زنی که احساس خوبی در مورد اندام و زیبایی خود نداشته باشد، در رابطه جنسی هم احساس خــود کم بینی پیدا می کند و تصور می کند برای رابطه باید ایده آل های زیادی داشته باشد که با خود واقعی اش فاصله زیادی دارد.

5. باورها و کلیشه های منفی در مورد رابطه جنسی

به طور معمول و با توجه به آموزه های غلط از دوران قدیم، نیاز جنسی یک نیاز مردانه تلقی می شده است که زنان در ان صرفا نقش براورده کننده را داشته اند. جایگاه منفعلی که برای زنان در حیطه جنسی تعریف شده بود منجر به عقب نشینی همیشگی آن ها از بیان نیازها و علایق جنسی بوده است. اما با توجه به آگاهی بخشی های روزافزون، شرایط کمی بهتر شده است. در واقع بهتر است زنان نیز برای رابطه جنسی پیش قدم شوند و خواسته های خود و اینکه در رابطه چه چیزی را بیشتر می پسندد عنوان کنند. مسائلی مثل شرم و حیای نا به جا نباید باعث شود فکر کنند این همیشه حق مرد است که در رابطه پیش قدم شود و یا آنان نباید در مورد رابطه جنسی با همسر خود صحبت کنند و لذت ببرند. برای مطالعه بیشتر در زمینه خجالت زنان از رابطه جنسی کلیک کنید.

6. عقاید متعصبانه

عقاید مذهبی متعصابه که باعث می شود رابطه جنسی را گناه یا مذموم برشمرند و یا احســاس گناه داشته باشند. عقاید متعصبانه که در واقع برگرفته از همان مورد قبلی یعنی باورهای کلیشه ای در باب سکس زنان می باشد منجر به کاستی های جنسی در زنان می شود.

7. اعتماد به نفس پایین

زنانی که احساس خوبی در مورد خود ندارند و به هر دلیلی خود را پایین تر از بقیه تصور می کنند، نمی توانند رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند و به مرور زمان این احساس کاستی منجر به سردی در رابطه و ایجاد اختلال بدریخت انگاری بدن می شود.

8. مصرف قرص سیلدنافیل 100 | عدم معاشقه

عدم پیش نوازی مرد و یا میل مرد به رابطه جنسی زودهنگام و سریع بدون توجه به خواسته ها و عشــق بازی با همسر از دیگر دلایل سردمزاجی است. گاهی مردانی که از رابطه با بدن و نیازهای جنسی زن اطلاعاتی ندارند و فقط هدف آنان ارضا و به ارگاسم رسیدن خود می باشد، بی رغبتی در زنان ایجاد می کنند. باید دانست که زن ابتدا باید مورد نوازش کلامی و فیزیکی واقع شود و بعد رابطه جنسی صورت گیرد.

9. خاطره بد از اولین رابطه جنسی

مقاربت های دردناک شب زفاف زوجین در نگرش آنان بالاخص زن در روابط بعدی اثرگذار است. داشتن معاشقه کافی و پیش نوازی در اولــین رابطه جنسی برای کاهش درد پارگی بکارت لازم است.

10. نگرانی از بارداری

ترس از بارداری استرس زیادی را در زنان بدنبال می آورد و از لذت رابطه می کاهد. این ترس یکی از انواع فوبیاست. استفاده از روش های پیشگیری از بارداری مثل کاندوم که انتقال عفونت های جنسی را هم کاهش می دهد در این زمینه بسیار تاثیر گذار است.

ازدواج تحمیلی: خیلی از زنان به خاطر خشنودی خانواده یا ترس از طرد شدن به دلیل تجرد یا فشار خانواده تن به ازدواج اجبــاری می دهند که خود باعث کم رنگ شدن رابطه عاطفی و در نهایت سردی در روابط جنسی می شود.

استرس: استرس های کاری و تحصیلی زیاد که باعث می شود زنان مشکلات خواب و… پیدا کنند. همین جابجا شدن برنامه روزانه منجر به کاهش دفعات رابطه و در نهایت بی میلی جنسی و اضطراب عملکرد جنسی می شود.

اختلالات روحی: بیماری هایی هم چون افســردگی، اضطراب، وسواس تمیزی، کثیفی نیز عامل دیگری به شمار می رود.

بیماری: سابقه بیماری های جسمی مثل دیابت یا قند خون و یا عدم تعادل هورمون های بدن، سابقه جراحی یا سرطان.


قرص سیلدنافیل

دلایل سرد مزاجی مردان

عوامل متعددی در کاهش میل جنسی مردان دخیل است که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

_بیکاری و یا داشتن استرس مالی
_داشتن بیماری های جسمانی و زمینه ای مثل دیابت، فشار خون بالا، کم خونی، چربی، سرطان، ام اس، بیماری قلبی عروقی و…
_بیماری های روحی و روانی مثل افسردگی، اضطراب و بیماری وســواس
_اختلاف با همسر و نارضایتی زنانشویی
_ازدواج اجباری مرد و عدم علاقه به همسر از ابتدای رابطه
_مصرف مواد مخدر و یا داروهای روان گردان ، الکل و سیگار کشیدن
_بالا بودن وزن وچاقی
_سن بالای مرد که سبب کاهش برانگیختگی جنسی و نعوظ مردان می شود
_عدم تعادل هورمونی و کم شدن هورمون تستوسترون
_داشتن اختلالات شخصیت مثل اسکیزوتایپال
_اختلال PTSD یا استرس بعد از سانحه
_خود ارضایی مردان و پسرانبرای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه سرد مزاجی مردان کلیک کنید.

قرص

پیامدهای نداشتن رابطه جنسی در زندگی زنانشویی

میل جنسی زن و شوهر تا حد زیادی رضایت آنان از یکدیگر را تحت شعاع قرار می دهد. افراد قبل از ازدواج لازم است در مورد این مسئله با نامزد خود صحبت کنند تا از سرد مزاجی یا گرم مزاجی شریک آینده شان اطمینان پیدا کنند. همانطور که عقاید، فرهنگ، سطح تحصیلات و درآمد فرد مهم است، دانستن طبع جنسی او نیز قبل ازدواج حائز اهمیت است. رابطــه زناشویی یکی از نیازهای بشر هست که خداوند آن را در انسان قرار داده است. عدم برقراری این رابطه در طولانی مدت پیامدهای روحی و روانی دارد که عبارتند از:

کاهش عزت نفس: رابطه جنسی در بالا بردن سطح رضایت زوجین و افزایش اعتماد به نفسشان موثر است. زوجینی که ناتوانی دارند و یا شریکشان میل به رابطه ندارد، به تدریج احساس بی ارزشی در مورد خود پیدا می کنند.

استرس: داشتن رابطه جنسی به دلیل هورمون های شادی آور که ترشح می کند، باعث کاهش استرس و اضطراب زوجین می شود.

مشکلات قلبی عروقی: رابطه جنسی منظم غیر از اینکه میل را بیشتر می کند، به بهبود سلامت قلبی عروقی نیز کمک می کند.

افزایش درد های قاعدگی: نداشتن رابطه جنسی طولانی در زنان منجر به افزایش دردهای زمان پریودی می شود. رابطه جنسی سبب ترشح هورمون های آندروفین می شود که خود موجب کاهش گرفتگی عضلانی در حین قاعدگی و از بین رفتن پریود دردناک می شود.

تضعیف سیستم ایمن بدن: رابطه جنسی منظم می تواند باعث کاهش ابتلا به بیماری های عفونی مثل آنفولانزا، سرماخوردگی و… شود.

پرخاشگری و افسردگی: رابطه جنسی با هورمون هایی که ترشح می کند، حس شادی و نشاط به افراد می دهد و حتی باعث کاهش افسردگی و عصبانیت افراد می شود. نداشتن رابطه جنسی با همسر به تدریج در روابط بین فردی تاثیر می گذارد. این طلاق جنسی منجر به سرزنش و انتقاد از یکدیگر، بحث و مشاجره طولانی و خشم و نارضایتی از یکدیگر می شود. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه نداشتن رابطه جنسی بعد ازدواج کلیک کنید.

قرص ویاگرا

درمان سرد مزاجی

سرد مزاجی زوجین مانند بسیاری از مشکلات دیگرشان راه حل دارد. هر چند در ابتدا باید دلایل آن ریشه یابی شود و سپس به کمک متخصص درصدد رفع آن برآیند. گاهی دلیل سرد مزاجی سبک زندگی نادرست و الگوهای غذایی نامناسب هستند. برخی از روانشناسان الگوهای نامنظم خواب و بیداری افراد و ساعات کاری زیاد و دغدغه های ذهنی همراه با آن را دلیل کاهــش میل جنسی می دانند. بنابراین با اصلاح ساعات کاری و سبک زندگی و هم چنین خواب و استراحت کافی به دور از استرس می توان رابطه جنسی با کیفیت بهتری داشت.

مصرف خوراکی های گرم و برخی داروهای گیاهی مثل جنسینگ در افرایش میل جنسی اثرگذار است. برای زنان تمــرینات کگل و خوردن رازیانه و عسل در افزایش میل جنسی اثرگذار است. ورزش کگل برای تقویت عضلات لگن و باسن زنان موثر است. اگر این ورزش منظم انجام شود عضلات بعد از مدتی بطور کامل شکل می‌گیرند.

مشاوره و روان درمانی در رابطه جنسی موثر است. زوجین بهتر است برای اختلال افسردگی، اضطراب و یا حتی مشکلات بین فردی و عاطفی خود به مشاوره رجوع کنند. گاهی مسائل خانوادگی و ارتباطی حل نشده بین زن و شوهر اثر خود را در رابطه جنسی شان می گذارد. لازم است به زوجین آموزش پیش نوازی و ابراز علاقه داده شود. رابطه جنسی باید همراه با معاشقه و محبت باشد. برای مطالعه مقاله آمــوزش سکس کلیک کنید.

تاثیر پیش نوازی در درمان سردمزاجی
پیش نوازی تحریک را به خصوص در زن بالا می برد و رابطه را لذت بخش تر می کند. پیش نوازی با صداهای تحریک کننده در گوش همسر، صحبت های عاشقانه، پخش موسیقی آرام بخش، ماساژ جــنسی و بوسیدن همسر اتفاق می افتد. زوجین از علاقه همدیگر باید باخبر باشند و هر یک بداند دیگری از چه نوع رابطه ای لذت می برد و برایش تحریک کننده است. حتی زمان و مکان مناسب برای رابطه و دفعات آن هم باید در نظر گرفته شود. برای برخی مشکلات جسمانی نظیر خشکی واژن، دیر انزالی، زود انزالی و مشکلات نعوظ بهتر است از طریق سکس تراپی و سکس تراپیست درمان شود.

قرص سیلدنافیل

سایر مصارف قرص سیلدنافیل 100

از سایر مصارف قرص سیلدنافیل 100 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. اختلال دیر انزالی مردان

در دیر انزالی عوامل مختلفی نقش دارد. مردانی که سابقه جراحی و بیماری های جسمی مثل سکته، عفونت، جراحی پروستات، نوروپاتی، کم کاری تیروئید، کمبود تستوسترون، مصرف برخی داروهای فشار خون و ضد تشنج و مشکلات هورمونی دارند دچار این مسئله می شوند. در دیــر انزالی مرد بعد از حتی سی دقیقه قادر به رسیدن به ارگاسم و لذت جنسی نیست. در حالی که انزال طبیعی مرد معمولا بین پنج تا ده دقیقه بعد اتفاق می افتد. در دیر انزالی حال روحی و روانی مرد، اضطراب، افسردگی و تصویر ذهنی او از رابطه نقش دارد. درمان دیر انزالی شامل درمان های دارویی همچون سیلدنافیل مشاوره و روان درمانی می شود. برای آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله عـلت دیر ارضا شدن مرد را مطالعه فرمایید.

2. اختلال نعوظ در مردان

این اختلال باعث کاهش نگه داشتن نعوظ و ناتوانی در برقراری رابطه و باروری است. نعوظ هم چون سایر مشکلات جنسی مردان از دلایل روانی و فیزیولوژیکی مثل استرس رابطه، افسردگی، بیماری های زمینه ای مثل فشار خون، دیابت، پارکینسون، بیماری پیرونی، اختلالات خواب، اختلال عصب، سو مصرف مواد، سندرم متابولیک و سایر عوامل ناشی می شود.
درمان نعوظ در مردان
مشکل نعوظ در مردان باعث صدمات روحی و روانی و کاهش عزت نفس آنان می شود. علت نعوظ بیماری های جسمی، سابقه جراحی، اختلالات خواب، استرس و افسردگی می باشد. همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم داشتن برنامه زندگی منظم، ترک سیگار و مواد مخدر و چکاپ پزشکی در پیشگیری از این اختلال موثر است. برای درمان نعوظ داروهای مختلفی استفاده می شود که از آن ها می توان به آوانافیل، واردنافیل، تادالافیل و سیلدنافیل شاره کرد. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه درمــان نعوظ کلیک کنید.

مصرف داروی سیلدنافیل برای مردان

با توجه به شیوع گسترده اختلال نعوظ در مردان 40 تا 60 ساله، دارویی که به عنوان بهترین درمان نعوظ شناخته می شود قرص سیلدنافیل است. نام دیگر آن قــرص ویاگرا می باشد. این دارو باعث افزایش جریان خون و شل شدن عضلات می شود و کمک به برانگیختگی آلت مرد می کند. طریقه مصرف آن به این شکل است که باید چند ساعت قبل از رابطه جنسی (مثلا 1 ساعت یا 4 ساعت قبل) از آن استفاده کنید. اگر بعد از مصرفش دچار مشکلات جسمانی شدید، باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه نمایید. سیلدنافیل را باید طبق دستور متخصص استفاده کنید و در مصرف آن زیاده نروی نباید کرد. مطالعه مقاله قرص سیلدنافیل را چند ساعت قبل بخوریم اطلاعات تکمیلی در این زمینه را در اختیارتان قرار می دهد.

قرص ها

مصرف قرص سیلدنافیل 100 | موارد منع استفاده از داروی سیلدنافیل

قبل از مصرف این دارو، باید از سلامت جسمانی خود اطمینان پیدا کنید. کسانی که زمینه بیماری های قلبی عروقی دارند مصرف این دارو برای شان توصیه نمی شود.

داشتن فشار خون بالا و یا تجربه کردن سکته مغزی و آریتمی نیز از دیگر موارد منع مصرف است که در این صورت اصلا نباید استفاده کرد. قبل از مصرف این دارو حتما با پزشک مشورت نمایید و سایر داروهای مصرفی خود و یا بیماری های دیگر را به او اطلاع دهید.

عوارض مصرف قرص سیلدنافیل 100

این دارو همانند بسیاری از داروها بدون عارضه نیست و در صورت مشاهده علائم آن باید بلافاصله به پزشک رجوع کرد:

-از دست دادن حس بینایی و شنوایی یا احساس صدای وزوز در گوش
-مشکل در نفس کشیدن -ضربان قلب نامنظم
-ایجاد کهیر و تورم در بدن
-احساس سرگیجه و کوفتگی و کرختی
-احساس سوزن سوزن شدن در بدن
-کم شدن حافظه -گرفتگی در بینی -سردرد و کمردرد
پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات در خصوص تاثیر قرص سیلدنافیل بر اسپرم مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.
قرص ویاگرا

مصرف قرص سیلدنافیل 100 در زنان

ممکن است این سوال به وجود بیاید که آیا زنان هم می توانند از قرص سیلدنافیل استفاده نمایند؟ در جواب به این سوال باید گفت که این قرص معمولا برای مردان استفاده می شود. اما گاهی زنان نیز برای افزایش عملکرد جنسی خود آن را مصرف می کنند. اما بهتر است که برای درمان سردمزاجی جنسی از سایر روش های درمانی استفاده نمایید و از کمک یک متخصص بهره مند شوید. برای آشنایی با مــشکلات جنسی زنان کلیک کنید.

ضرورت مشاوره جنسی

اختلال نعوظ و سایر مشکلات جنسی که افراد برای آن اقدام به مصرف دارو می کنند، در اکثر موارد ناشی از مشکلات روانشناختی است و روش های دارویی همچون مصرف قرص سیلدنافیل 100 روش های درمانی قطعی نیستند و برای مدت کوتاهی اثر بخشی دارند. در این شرایط توصیه می شود که قبل از مصرف هر گونه دارو از یک روانشناس کمک بگیرید تا ریشه مشکل شما را شناسایی کرده و با ارائه راهکارهای غیر دارویی و اصولی در این زمینه یاری تان کنند. متخصصان و روانشناسان حامی هنر زندگی در خدمت شما هستند تا به صورت حضوری و تلفنی در کمک تان کنند. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*