ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

تست روانشناسی تصویری و عکس | تست شخصیت شناسی تصویری

آیا می‌دانید تست روانشناسی تصویری و تست شخصیت شناسی تصویری چیست؟ پی‌بردن به ویژگی‌های شخصیتی، با استفاده از تست‌های روانشناسی تصویری، مورد علاقه بسیاری از افراد است. تست‌های روانشناسی تصویری با نشان دادن تصاویر و پرسیدن نظرات شما انجام می‌شوند. روانشناسان با تفسیر و تحلیل پاسخ‌ها و نظرات شما در مورد تصاویر می‌توانند به شخصیت واقعی‌تان پی ببرند و در صورت وجود مشکلات روانی، روش درمانی مناسبی را در نظر بگیرند. در این مقاله نمونه ای از تصاویر تست شخصیت شناسی را برای شما قرار می‌دهیم که با استفاده از نتایج این تست، می‌توانید به نکات مفیدی در مورد شخصیت خود دست یابید.


گیف تست روانشناسی تصویری و عکس


تست روانشناسی تصویری و کاربرد آن

از تست‌های روانشناسی تصویری جهت آگاهی یافتن از افکار ناخودآگاه، انگیزه و احساسات استفاده می‌شوند و این امکان برای روانشناسان فراهم می‌شود که بدون برانگیختن مقاومت افراد، در موضوعات پیچیده زندگی شما، به ادراکاتی دست یابند. تست‌های روانشناسی تصویری به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز در به کارگیری جملات بسیار دقیق درباره خودتان، بتوانید خود واقعی‌تان را بیان کنید. 

زمانی که شما پاسخ خود را با انتخاب تصاویر در تست شخصیت شناسی مشخص می‌کنید، روانشناس با تجزیه و تحلیل پاسخ هایتان در تلاش است که پیوندهایی بین نقاط مختلف زندگی و شخصیت شما برقرار سازد. ارتباطاتی که پیش از این به آنها توجهی نداشته‌اید چراکه در پس زمینه ذهن شما به صورت مخفی باقی مانده بودند. متخصص پس از دریافت اطلاعات به دست آمده و باز خورد دادن آن‌ها، شما را در جهت تغییر یا بهبود سبک زندگی‌تان راهنمایی می‌کند.

 

اینفوگرافیک تست روانشناسی تصویری و عکس

 اینفوگرافیک تست روانشناسی تصویری و عکس

تست روانشناسی تصویری | تست شخصیت شناسی تصویری 1

 در تصویر زیر چه چیزی اول نظر شما را جلب می‌کند
تست تصویر مرد یا زن

چهره دختر

اگر پسر هستید و چهره یک دختر را می‌بینید این احتمال وجود دارد که تمرکز شما روی جنس مخالفتان است. در واقع بیشتر از حد نرمال تحت تاثیر حرف‌های فردی از جنس مخالف خود هستید. همچنین این امکان وجود دارد که در حال حاضر دختری در زندگی شما باشد که باعث احساس خوشبختی یا پریشانی احوال شما شده است و با ناامیدی به دنبال گرفتن تایید از سوی او هستید. 

اگر دختر هستید و در ابتدا تصویر یک دختر را می‌بینید می‌تواند نشان دهنده این باشد که خودتان را برای برنامه ریزی‌های مثبت و شادی بخش در آینده آماده کرده اید. این تصویر همچنین نشان می‌دهد که  دارای اعتماد به نفس هستید و در مورد خودتان به پذیرش و رضایت دست یافته اید.  

چهره مرد

اگرپسر هستید و چهره یک مرد را می‌بینید این احتمال وجود دارد که دچار نگرانی بابت یک مرد در زندگی شغلی، خانواده یا تیم ورزشی خود هستید که این نگرانی می‌تواند جنبه مثبت یا منفی داشته باشد.

اگر دختر هستید و در ابتدا تصویر یک مرد را دیدید، احتمالا خواهان مردی هستید که به عنوان شریک زندگی شما باشد یا ممکن است در انتظار شاهزاده سوار بر اسب سفید خود به سر می‌برید.

برای آگاهی بیشتر در زمینه روان درمانی کلیک کنید.

تست روانشناسی تصویری | تست شخصیت شناسی تصویری 2

در تصویر زیر چه چیزی اول نظر شما را جلب می‌کند
تست روانشناسی تصویر ماشین یا آدم

تصویر ماشین

اگر در ابتدا تمرکزتان به ماشین جلب شده است احتمالا فردی هستید که به دنبال

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*