ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

عادات افراد موفق | 10 کاری که افراد موفق هرگز دوبار انجام نمی دهند


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با عادات افراد موفق پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


افراد موفق عادات و سبک زندگی خاص خود را دارند و در واقع این امر یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت آنان است. یکی از عادات افراد موفق هدایت و پیشروی آن‌ها به سمت رشد و توسعه می‌باشد. افراد موفق از هوشمندی خاصی بهره‌مند هستند که این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا در صورت داشتن یک تجربه ناموفق، ناامید نشده و در صدد پیدا کردن راه دیگری برای دست یابی به هدف خود برآیند. جالب است بدانید یکی از مهم‌ترین رمزهای پیروزی افراد موفق در زندگی همین است که نه تنها اشتباهات گذشته خود را تکرار نمی‌کنند بلکه از آن‌ها در جهت موفقیت در زندگی، کسب و کار یا روابط خود استفاده می‌کنند. با آگاهی از عادات افراد موفق می‌توانید سبک زندگی خود را مشخص کرده و به سوی پیشرفت و موفقیت گام بردارید. برای آگاهی بیشتر از موفقیت در زندگی کلیک کنید.

گیف عادات افراد موفق

افراد موفق چه عاداتی دارند؟

برخاستن مجدد بعد از هر سقوط ممکن است کاری بس دشوار باشد ولی امکان پذیر است. پس در مسیر تحقق رویاهایتان حرکت کنید و هراسی از موانع راه نداشته باشید، توجه کنید که در سفر به سرزمین رویاهایتان باید انعطاف پذیر باشید، پس اگر اتفاق‌ها مطابق میل‌تان نبود چاره در تغییر مسیر است. موقعیت خود را تحلیل کنید تا اشتباهات گذشته  تکرار نشوند. نگران تاخیرهای پیش آمده نباشید چراکه بهره مندی صحیح از این اشتباهات مانند سکوی پرشی به سمت پیشرفتی غیر منتظره است. در ادامه 10 کاری که افراد موفق هرگز انجام نمی‌دهند را بررسی می‌کنیم:

1. عادات افراد موفق | تکرار اشتباهات گذشته و گیر افتادن در تله های قدیمی

افراد موفق در پایان یک شکست عشقی یا عدم موفقیت شغلی، موقعیت را با دقت بررسی می‌کنند، تمام ریسک فاکتورها یا عوامل دخیل در عدم موفقیت خود را پیدا کرده و از اشتباهات خود درس می‌گیرند. پس از آمادگی لازم و تغییر در شرایط موجود دوباره وارد عمل می‌شوند.

2. شروع به کار یا فعالیت قبل از اطمینان یافتن از صلاحیت خود

درست است که آدم‌های موفق دنبال رویاهای خود می‌روند و شادکامی درونی خود را دنبال می‌کنند ولی قبل از آن که وارد عمل شوند، اطلاعات کافی به دست می‌آورند و با آگاهی، اراده و امید وارد میدان می‌شوند. قبل از شروع هر کاری از خود می‌پرسند که چرا این کار را انجام می‌دهم؟ آیا موقعیت فعلی من برای این کار مناسب هست؟ آیا اطلاعات لازم برای انجام این کار را دارم؟ اگر جواب خوبی برای انجام این سوالات پیدا نکنند، به دنبال مشکل می‌گردند و تا زمان برطرف کردن آن شروع به کار نمی‌کنند.

3. تلاش در جهت تغییر دیگران

دیر یا زود متوجه این قضیه می‌شوید که شما نمی‌توانید کسی را مجبور به انجام کاری کرده یا او را تغییر دهید. به همین دلیل باید به دیگران اجازه دهید تا خودشان عواقب کارها و نتایج تصمیماتشان را تجربه کنند. آگاهی و کسب بینش نسبت به این واقعیت که شما قادر به تغییر دیگران نیستید به شما کمک می‌کند تا با تلاش در جهت تغییر رفتار خود، شاهد رشدی چشم‌گیر در شیوه‌های تبادلی دیگران با خودتان باشید و به اهدافتان نزدیکتر شوید. در واقع یکی دیگر از عادات افراد موفق، توانایی برقراری ارتباط موثر است. برای اطلاع بیشتر از ارتباط موثر کلیک کنید.

4. عادات افراد موفق | تلاش برای راضی نگه داشتن همه

10 چیزی که افراد موفق هرگز دوباره انجام نمی دهند

راضی نگه داشتن همه غیر ممکن است پس شما نباید وقت خود را برای راضی نگه داشتن تمامی اشخاص تلف کنید بلکه باید فرصت دهید تا همه چیز به مرور زمان آشکار شود. سعی کنید با قدرت در جهت رسیدن به هدف خود قدم بردارید، با رسیدن به هدفتان می‌توانید کم کم همه را خشنود سازید که در این بین رضایت و خشنودی افراد مهم زندگیتان باید در اولویت باشد. برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های شخصیتی افراد ناموفق کلیک کنید. 

5. ترجیح دادن راحتی های کوتاه مدت بر منافع بلند مدت

افراد موفق می‌دانند که رسیدن به هدف مستلزم تحمل سختی و زمان طولانی است؛ پس تسلیم شرایط سخت نشده و قبول می‌کنند که رسیدن به هدف نیازمند خارج شدن از منطقه امن یا زندگی راحت خود و توانایی ریسک پذیری بالا است.

6. اعتماد کردن بی چون و چرا به عالی رتبه ها

10 چیزی که افراد موفق هرگز دوباره انجام نمی دهند

انسان به طور طبیعی جذب افراد یا چیزهایی می‌شود که به نظر بی عیب و نقص یا استثنایی و باورنکردنی هستند. انسان‌ها عاشق رشد و تعالی‌اند و همیشه به دنبال تقویت ویژگی‌ها و خصوصیات مثبت خود هستند. به همین دلیل اشخاصی را دنبال می‌کنید که در نظرتان بلند مرتبه هستند و

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*