ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

مهمترین سوالات جنسی | پاسخ تخصصی به ابهامات جنسی شما


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مهمترین سوالات جنسی پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


مهمترین سوالات جنسی که اکثر جوانان به دنبال پاسخی کامل و علمی برای آن هستند، در این مقاله پاسخ داده می شود.  مسائل جنسی از مهمترین قسمت روابط زناشویی می‌باشد که کیفیت آن زندگی را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار میدهد. خیلی از افراد از بازگو کردن مسائل جنسی شرم و حیا دارند اما نمی دانند که این مسائل چقدر در روابط بین فردی زن و شوهر ضروری است. در ادامه به موضوع مهم ترین سوالات جنسی می پردازیم.  

تماس با مشاور

1-مهمترین سوالات جنسی | ارگاسم زن چطور اتفاق می افتد؟

اغلب مردان به طور کلی می‌دانند که کلیتوریس کجاست و کجا می‌توانند آن را پیدا کنند. نمی‌شود گفت آنها واقعا عمل آن را درک می‌کنند. سی سال پیش در شروع به اصطلاح انقلاب جنسی کتاب پرفروشی با نام لذت امور جنسی توجه مردم را به اهمیت کلیتوریس در ایجاد ارگاسم جلب کرد اما این عقیده که زنان باید بتوانند از طریق دخول اندام تناسلی مردان در واژن به ارگاسم برسند هنوز میان بسیاری از مردان باقیمانده است.
بسیاری از درمانگران در این حوزه با مردانی برخورد می کنند که می گویند زنم بدون تحریک کلیتوریس به ارگاسم نمیرسد و تقاضای کمک می‌کنند و پاسخ این است که بسیاری از زنان اصولا با تحریک کلیتوریس است که به ارگاسم می رسند. مردان همچنین در مورد نحوه لمس کلیتوریس و حساس بودن آن آگاه هستند. از طرف دیگر در بعضی از لمس کلیتوریس احساس خاصی ایجاد نمی‌کند یا حتی ممکن است دردناک باشد. بعضی از آنها هم لمس غیرمستقیم کلیتوریس را ترجیح می‌دهند. اینکه بدانید حق را چه نوع درختی را دوست دارد بسیار راحت است می توانید از او بپرسید.  

2-مهمترین سوالات جنسی | چطور خودارضایی را ترک کنم؟

اکثر پزشکان معتقدند برای ترک هر نوع عادت قبل از هر چیز به اراده و تصمیم لازم است و این موضوع را نباید دست کم گرفت. عمل خود ارضایی روح و جسمتان را آزار می دهد پس بنابراین باید سعی کنید عادات سالم را در خود تقویت کنید، از تصاویر محرک جنسی اجتناب کنید، به جوک های مبتذل در گوش ندهید، دوستان سالم برای خود انتخاب کنید و از پوشیدن زیر پوشهای تنگ و چسبان خودداری نمایید. برای آگاهی بیشتر درباره راه های ترک خودارضایی کلیک کنید.
از مصرف بیش از اندازه گوشت گاو به ویژه در وعده غذایی شام خودداری کنید. مصرف یک وعده غذای حیوانی آن هم در نهار کافی است. اگر کسی انتظار داشته باشد که هر شب در برابر برنامه های جنسی و فیلم‌های پورنوگرافی باشد و قسمت مهمی از وقت گرانبهای خود را به مطالعه رمان های عاشقی بپردازد و در کوچه و خیابان به اندام دختران و زنان نگاه کند و با این حال بخواهد که هیچگونه آلودگی پیدا نکند سخت در اشتباه است.
مهمترین سوالات جنسی

تغییر در رفتار ها

این گونه تحریکات مصنوعی که هیچ گونه ضرورتی ندارد مسیر فکری هر جوانی را از مسائل اصولی تغییر می‌دهد و به سوی مسائل جنسی حاد می کشاند. این تحقیقات دائمی بهترین فصول زندگی یعنی دوران جوانی را از بین می‌برند و اعصاب جوانان را در هم می کوبند. پس لازم است که همه مبتلایان به شدت از این امور بپرهیزند و از دیدن این فیلم‌ها و مطالعه رمان ها و عکس ها و چشم چرانی های بی مورد  اجتناب کنند و اعصاب نیرومند خود را با اعصابی دائمی تضعیف نکنند. در این رابطه می توانید از مشاوره جنسی تلفنی راهنمایی بخواهید.
این گونه افراد باید بدون هیچ قید و شرطی از تنهایی به شدت دوری کنند و هرگز تنها نباشند، در خانه تنها نمانند، شب در اتاق تنها نخوابند، تنها برای مطالعه و یا کار دیگری به نقاط خلوت نروند، به محض این که در محیطی احساس تنهایی کردند از این محیط بیرون روند و اگر نخستین تحریکی متوجه آنان شد بلافاصله خود را سرگرم کار دیگری کنند. ورزش مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به خود اختصاص می‌دهد که همین عامل برای جلوگیری از تحریکات جنسی برنامه ورزشی نیز توصیه می‌شود. برای جبران آسیب خود ارضایی لازم است از یک مشاور کمک بگیرید.  

3-مهمترین سوالات جنسی | ماساژ جنسی بدن چگونه است؟

ماساژ جنسی به زن و شوهر کمک می‌کند از استرس و خستگی کار روزانه خلاص شوند و از یکدیگر لذت ببرند. شما با توجه به علایق خود میتوانید محیط اطراف با استفاده از نور چراغ خواب و موزیک آرام آماده کنید. فراموش نکنید که پیام گیر تلفن خود را روشن کنید تا بعد از صدای زنگ تلفن مزاحم کارشان نشود. بعد از آماده شدن شرایط بدون معطلی ماساژ جنسی همسر را شروع نمایید. برای شروع ماساژ ابتدا صورت او را نوازش کنید تا اضطراب وخستگی او برطرف شود.
از گردن و شانه و پشت به رفع دردهای عضلانی کمک می‌کند. شما می‌توانید از او با ماساژ دست و پا پذیرایی کنید. ماساژ سراسر بدن از طریق سر تا انگشت پا بسیار تحریک کننده می باشد. چون تمام جاهای بدن همسرتان را به نرمی و ملایمت و بعضی جاهای دیگر را محکم و با فشار ماساژ دهید. بسیاری از زوج ها که بعد از کار روزانه خسته بوده و تمایلی به انجام رابطه جنسی ندارند به وسیله ماساژ جنسی به خوبی تحریک و آماده انجام رابطه جنسی می شوند. از طرف دیگر ماساژ جنسی ارتباط و اطمینان میان شما را بیشتر می سازد. ماساژ بهتر است روی پارچه نرم و لطیف بر روی زمین انجام شود تخت خواب های فنری برای این کار مناسب نیستند. برای آگاهی از فواید ماساژ همسر کلیک کنید.  

4-مهمترین سوالات جنسی | ارضای جنسی چیست؟

ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال کاملاً دیده می‌شود البته به نظر این حالت در برخی زن ها نیز وجود دارد. اما حقیقت این است که ارضا در اکثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود. ارضا در خانم ها ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضای بخش تناسلی آنها شروع و بعد ادامه می یابد. دهانه رحم آنها تا ۳۰ درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم و گردن رحم و خود رحم به طور متناوب منقبض و منبسط می شوند.
مطالعات نشان داده است که زمان رسیدن به اوج لذت در خانم ها متفاوت است. برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضا شوند و در مقابل بعضی خیلی زود ولی چندین بار در طی یک رابطه جنسی ارضا می‌شوند. این در حالی است که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه انزال می رسد. یکی از موانع اصلی به اوج لذت رساندن زنان کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است. در بیشتر مواقع نحوه اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزی است که مرد لذت م

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*