ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل؟


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل ؟ این سوال تقریبا برای تمامی افرادی که به نوعی درگیر مشکلات جنسی هستند پیش خواهد آمد. درست است که سیلدنافیل قیمت پایین‌تری دارد و بسیاری از متخصصین معتقدند هیچ تفاوتی با ویاگرا ندارد اما ویاگرا نامی قدیمی و معتبر است که بارها امتحانش را پس داده و به همین خاطر تعارض بین قیمت یا کیفیت اثرگذاری موضوعی است که بسیاری از متقاضیان این داروها را تحت تاثیر خود قرار داده است.
به طور کلی می‌توان گفت ماده موثر در هر دو دارو و حتی در تمامی داروهای دیگری که برای اختلال نعوظ مطرح می شوند یکسان است و به همین خاطر تفاوت چندانی از لحاظ کارایی میان آن ها وجود ندارد. با این حال بهتر است پیش از استفاده از این داروها از یک متخصص و یا مــشاوره جنسی کمک بگیرید تا با توجه به شرایط شما از مناسب ترین نوع همراه با دوز مشخص استفاده کنید.

تماس با مشاور

اختلال نعوظ

نعوظ را می توان یکی از شایع ترین انواع اخــتلالات جنسی در میان مردان دانست. در این حالت اندام تناسلی فرد به وضعیت مطلوب برای برقراری رابطه جنسی نمی رسد و یا علی رغم ایجاد نعوظ خیلی زود این حالت از بین می رود. اختلال نعوظ گاهی اوقات می تواند به دلیل قرار گرفتن در یک شرایط نامناسب مثل افزایش فشار کاری و به صورت موقت ایجاد شود اما گاهی اوقات نیز ممکن است شما به هر دلیلی به صورت دائم با این مشکل مواجه شوید.

با توجه به اهمیتی که توانایی جنسی در اعتماد به نفس آقایان دارد این مشکل می تواند نگرانی های بسیاری را برای فرد ایجاد کند. با این حال شاید برایتان تعجب آور باشد اگر بدانید دشواری در نعوظ یکی از شایع ترین بیماری های جنسی در میان آقایان است و براساس تحقیقات انجام شده حدودا 100 میلیون از مردان در سراسر جهان درگیر این بیماری هستند. شاید به همین خاطر باشد که داروهایی مثل ویاگرا یا سیلدنافیل تا این حد شناخته شده هستند و در تمامی دنیا از آنها استفاده می شود. برای کسب اطلاع بیش تر در زمینه اخــتلال نعوظ کلیک کنید.

اختلال نعوظ

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | دلایل اختلال نعوظ

اختلال در نعوظ می تواند با دلایل بسیاری ایجاد شود. گاهی اوقات بیماری های فیزیولوژیکی مربوط به انــدام تناسلی مردان و گاهی اوقات نیز سایر مشکلات جسمانی باعث بروز این مشکل می شوند. اما شایع ترین دلیلی که باعث دشواری در ایجاد یا حفظ نعوظ می شود را می توان شرایط عصبی فرد دانست و به همین خاطر روان درمانی ها یکی از اصلی ترین راهکارها برای برطرف کردن این شرایط هستند. از جمله مهم ترین دلایل ایجاد اختلال نعوظ می توان به این موارد اشاره کرد:

_اضافه وزن و به خصوص چربی دور شکم
_استفاده از سیگار یا سایر مواد دارای نیکوتین
_مصرف مواد مخدر
_اضطراب و بی قراری و فشار روانی
_افــسردگی
_قند خون بالا و دیابت
_فشار خون بالا
_بالا بودن چربی خون
_افزایش سن
_آسیب های فیزیکی

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل

پیامدهای اختلال نعوظ

در این بخش از مقاله قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل به بررسی پیامدهای اختلال نعوظ می پردازیم. اولین پیامد اختلال نعوظ این است که شما توانایی خود را برای برقراری رابطه جنسی باکیفیت از دست می دهید و این می تواند مشکلاتی را در رابطه شما با طرف مقابل ایجاد کند. اما شاید بهتر باشد بدانید که وجود این اختلاف ها به معنی فشار روانی بیشتر است و به دنبال فشار روانی، شما با مشکلات بیشتری در زمینه نعوظ مواجه می شوید. به عبارتی اختلال نعوظ و نــارضایتی جنسی شما و شریک جنسیتان باعث به وجود آمدن چرخه معیوبی می شود که فشار روانی و ناتوانی جنسی دائما یکدیگر را تقویت خواهند کرد.

علاوه بر شکل گیری چرخه معیوب، ناتوانی در ایجاد نعوظ یا حفظ آن اعتماد به نفس جنسی شما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد و حتی بسیاری از مواقع مردان دچار اضــطراب عملکرد جنسی شده و تمایل خود را برای داشتن رابطه جنسی از دست می دهند. به نوعی می توان گفت این افراد از ترس اینکه بابت نقصشان از جانب دیگران مورد قضاوت بگیرند به طور کلی تصمیم می گیرند که وارد رابطه جنسی نشوند. این موضوع علاوه بر ضعف در اعتماد به نفس باعث بروز مشکلات روحی دیگری از جمله افسردگی و اضطراب در فرد خواهد شد. به همین خاطر اگر با چنین مشکلی مواجه شده اید بهتر است برای درمان آن از یک متخصص کمک بگیرید.

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | درمان اختلال نعوظ

برای تمامی افرادی که درگیر اختلال نعوظ هستند درمان موضوع مهمی است. با این حال بسیاری از آنها به دلیل شرم یا ناآگاهی از این کار خودداری می کنند. اما بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که بی توجهی به درمــان نعوظ باعث شدت گرفتن یا مزمن شدن آن خواهد شد و دشواری در نعوظ مشکلی نیست که به خودی خود برطرف شود. به همین خاطر اگر در این زمینه با مشکلی مواجه هستید بهتر است هرچه سریعتر برای درمان آن اقدام کنید.

به طور کلی درمان برای اختلال نعوظ شامل دو دسته درمان های دارویی و روان درمــانی است. در طی درمان های دارویی از قرص هایی نظیر ویاگرا یا سیلدنافیل برای بهبود وضعیت نعوظ استفاده می شود که در ادامه به طور کامل راجع به آنها صحبت خواهیم کرد. استفاده از داروها اگرچه راهکار راحتی است که به سرعت نیز پاسخ آن را دریافت می کنید اما متاسفانه این داروها باعث درمان مشکل شما نمی شوند و تنها تا زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند باعث متوقف شدن نشانه های بیماری شما خواهند شد.

به همین خاطر است که شاید بتوان گفت روان درمانی اصلی ترین درمان برای ناتوانی های جنسی است. اگرچه استفاده از این روش زمانبر است و شما می بایست برای دستیابی به نتیجه تلاش کنید. اما نتایج به دست آمده از این روش تا مدت زمان زیادی پایدار باقی می مانند و به همین خاطر است که اکثر درمانگران توصیه می کنند استفاده از این داروها را جدی بگیرید.

روان درمانی برای اختلال نعوظ

با توجه به اینکه شایع ترین دلیل برای بروز اختلال نعوظ اخــتلالات روانی هستند و همین طور با درنظر گرفتن این موضوع که روان درمانی می تواند اثرات درمانی طولانی مدت تری را در مقایسه با داروها ایجاد کند بهتر است به این بخش از درمان نیز توجه داشته باشید. از جمله اقداماتی که روان درمانی می تواند برای رفع این مشکل انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شناسایی مشکل اصلی؛ بیماری های روحی و به ویژه اضطراب و افسردگی در اختلال نعوظ نقش مهمی دارند. با توجه به اینکه مسیر درمان این اختلالات متفاوت از یکدیگر است، در اولین قدم می بایست دلیل یا دلایل اصلی ناتوانی فرد شناسایی شود.
برگزاری جلسات روان درمانی برای برطرف کردن علت اصلی که باعث به وجود آمدن اختلال نعوظ شده است.
برگزاری جلسات خــانواده درمانی و کمک به حل مشکلاتی که به این دلیل میان زوجین ایجاد شده است
استفاده از جلسات مشاوره جنسی برای فرد و کمک به او برای اینکه با استفاده از برخی تمرین ها توانایی جنسی خود را افزایش دهد. برگزاری جلسات مشاوره جنسی برای طرف مقابل و آموزش او در ارتباط با نحوه برخورد با فردی که دچار ناتوانی های جنسی است.

قرص ویاگرا

در این بخش از مقاله قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل به بررسی قــرص ویاگرا می پردازیم.در سال 1980 میلادی شرکت داروسازی فایزر در ایالات متحده امریکا داروی جدیدی را برای درمان آنژین صدری (بیماری قلبی) کشف کرد. اما این دارو از همان زمان تاکنون با نام ویاگرا و بیش از هرچیز برای درمان اختلال نعوظ مورد استفاده قرار می گیرد. ویاگرا که به صورت قرص های کوچک آبی رنگ و در دو دوز 50 و 100 میلی گرم تولید می شود قدیمی ترین و شناخته شده ترین درمان دارویی برای ناتوانی های جنسی و به خصوص اختلال نعوظ است. گاهی اوقات نام های دیگری نیز برای این دارو در نظر گرفته می شود که از جمله آن ها می توان به اقای آبی یا ویتامین V نیز اشاره کرد.

اخیرا در بازار آزاد ترکیب های جدیدی نظیر سکس‌تازی (ترکیب ویاگرا و اکستازی) و یا وگادول (ترکیب ویاگرا با قــرص ترامادول) نیز به چشم می خورند که گفته می شود توانایی جنسی فرد را بیش از ویاگرا یا سیلدنافیل افزایش خواهند داد. اگرچه این موضوع درست است و این داروها واقعا توانایی بیشتری نسبت به ویاگرا دارند اما به این موضوع دقت داشته باشید که اکستازی و ترامادول هردو از انواع داروهای اعتیادآور و محرک هستند.
به همین خاطر طبیعی است که استفاده از آنها بتواند توانایی جنسی شما را افزایش دهد اما با احتمال بسیار بالایی می توان گفت که شما پس از استفاده از این داروها دچار اعتیاد و عوارض منفی آن خواهید شد.

قرص سیلدنافیل

قرص سیلدنافیل

در این بخش از مقاله قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل به بررسی مصرف قرص سیلدنافیل می پردازیم.حق اختراع یا به عبارتی انحصار داروی ویاگرا تا سال 2012 ادامه داشت و این به معنای آن است که به غیر از شرکت داروسازی فایزر شرکت دیگری نمی توانست این دارو را تولید کند. اما از سال 2012 این انحصار برای شرکت های بیرون از ایالات متحده از بین رفت و همچنین در سال 2020 نیز به طور کامل و برای تمامی شرکت های داروسازی جهان این محدودیت برداشته شد. از این تاریخ به بعد شرکت های بسیاری با الگوی مشابه ویاگرا دست به تولید دارویی برای اختلال نعوظ زدند که به آن سیلدنافیل گفته می شود. به همین خاطر است که شاید در پس ذهن همه ما ویاگرا دارویی معتبر از سیلدنافیل به نظر می رسد زیرا سیلدنافیل در مقایسه با ویاگرا برای مدت کوتاهتری است که رواج پیدا کرده. برای مطالعه مقاله مصرف قرص سیلدنافیل 100 کلیک کنید.

سیلدنافیل علاوه بر قرص به صورت ژل نیز در بازار موجود است و استفاده از این ژل ها به دلیل اینکه در تماس موضعی با اندام تناسلی قرار می گیرد می تواند نسبت به قرص تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد و همچنین مقدار کمتری نیز از آن مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع بیشتر از قرص سیلدنافیل کلیک کنید.

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل

برای بسیاری از افرادی که به دنبال درمان اختلال نعوظ هستند این سوال پیش می آید که مابین ویاگرا و سیلدنافیل کدام یک اثربخشی بهتری دارند؟ قیمت پایین تر سیلدنافیل در مقابل نام مطرح ویاگرا همه ما را بر سر این دوراهی قرار می دهد که آیا با قیمت پایین تر سیلدنافیل نیز همان کارایی ویاگرا را در درمان مشکلات جنسی مردان و اختصاصا در زمینه اختلال نعوظ به دست می آوریم یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که ماده موثر موجود در هر دو قرص (سیلدنافیل سیترات) است و هر دو دارو واکنش یکسانی را در بدن ایجاد می کنند. علاوه براین مقایسه اثرگذاری هر دو دارو در دوزهای مختلف نشاندهنده این است که اثر درمانی ویاگرا و سیلدنافیل یکسان است. به عبارتی می توان گفت تنها تفاوت آنها در ظاهر، رنگ و نام آنهاست. قدمت فعالیت ویاگرا در مقایسه با سیلدنافیل باعث شده تا همه ما ناخودآگاه احساس کنیم ویاگرا قرص بهتری است درحالیکه ماده موثر در هر دو دارو و همین طور روش اثرگذاری آنها کاملا یکسان است.

قرص ویاگرا

مکانیزم اثرگذاری ویاگرا و سیلدنافیل

به طور کلی یک نعوظ طبیعی ناشی از این است که عضلات عروق آلت تناسلی در حالت انبساط و استراحت قرار می گیرند. این موضوع باعث می شود تا خون بیشتری در این اندام جریان پیدا کرده و از این طریق نعوظ اتفاق بیفتد. به همین ترتیب انقباض در این اندام نیز باعث کاهش جریان خون و از بین رفتن نعوظ می شود.

افرادی که به هر دلیل توانایی رسیدن طبیعی به این شرایط را ندارند می توانند از داروهایی نظیر ویاگرا یا سیلدنافیل استفاده کنند. این داروها از طریق مهار آنزیم فسفو دی استراز5 باعث افزایش ترشح ماده ای به نام گوانوزین مونوفسفات حلقوی (c­GMP) می شوند و به دنبال افزایش ترشح، شل شدن اندام های آلت تناسلی و افزایش جریان خون در رگ های این قسمت از بدن باعث می شوند تا نعوظ اتفاق بیفتد. با این حال برای ایجاد و باقی ماندن نعوظ علاوه بر استفاده از این داروها، میــل جنسی نیز موضوع مهمی است که در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | اهمیت تحریک جنسی

در این بخش از مقاله قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل به بررسی اهمیت تحریک و بــرانگیختگی جنسی می پردازیم. نکته مهمی که در استفاده از سیلدنافیل یا ویاگرا باید به آن توجه داشته باشید این است که این داروها یا هر داروی دیگری که برای اختلال نعوظ مورد استفاده قرار می گیرد باعث ایجاد نعوظ نمی شوند بلکه به نوعی باعث شدت گرفتن یا قوی تر شدن این فرایند می شوند. در نتیجه می توان گفت بدون وجود میل یا تحریک جنسی شما احتمالا از این دارو سودی نخواهید برد.

متخصصین معتقدند افرادی که از این داروها استفاده می کنند هنگام شروع رابطه جنسی می توانند نعوظ موفق تری داشته باشند اما داروها خود به خود باعث ایجاد نعوظ نمی شوند. برای کسب اطلاعات در زمینه تحریک همسر کلیک کنید.

طریقه مصرف سیلدنافیل یا ویاگرا

برای استفاده از این داروها بهتر است با یک متخصص صحبت کنید. تجویز دوز دارو و همین طور نحوه استفاده از آن باتوجه به شرایط جسمانی و شدت بیماری در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. با این حال مهم ترین نکاتی که در استفاده از ویاگرا یا سیلدنافیل باید به آنها توجه داشته باشید عبارتند از:

_دارو می بایست 30 تا 60 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی استفاده شود. (ترجیحا 60 دقیقه)
_بهتر است دارو را با یک لیوان پر از آب استفاده کنید
_هرگز در طول یک ساعت بیش از یک قرص استفاده نکنید
_دارو نباید همزمان با مصرف غذا و به ویژه غذاهای پرچربی مورد استفاده قرار بگیرد.
_در صورت وجود بیماری های زمینه ای مثل قند خون یا چربی خون بهتر است این بیماری ها کنترل شوند
_فعالیت بدنی و کاهش وزن برای افرادی که اضافه وزن دارند از جمله مسائلی است که می تواند در درمان اختلال نعوظ و همین طور تاثیرگذاری بیشتر دارو موثر باشد.پیشنهاد می کنیم مقاله قرص سیلدنافیل را چند ساعت قبل بخوریم را نیز مطالعه فرمایید.

عوارض جانبی ویاگرا و سیلدنافیل

همانطور که گفته شد ماده موثر در هر دو دارو و همین طور نحوه اثرگذاری آنها یکسان است و به همین خاطر احتمالا مصرف هردوی آنها نیز عوارض جانبی یکسانی را ایجاد می کند. با این حال هنگامی که با این عوارض مواجه می شوید بهتر است با متخصص راجع به این موضوع صحبت کنید. از جمله شایع ترین عوارض استفاده از قــرص نعوظ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

_سردرد و سرگیجه
_تاری دید
_احساس گر گرفتگی
_گرفتگی بینی
_سوءهاضمه
_دردهای عضلانی

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | سیلدنافیل و بیماری های قلبی

عوارض جانبی استفاده از سیلدنافیل یا ویاگرا باعث شده برخی افراد تصور کنند این دارو با بیماری های قلبی و به خصوص خطر سکته قلبی در ارتباط است. براساس تحقیقات صورت گرفته استفاده از ویاگرا یا سیلدنافیل برای درمــان اختلالات جنسی نعوظ هیچ ارتباطی با مشکلات قلبی ندارد. اما بهتر است افرادی که فشار خون بالا یا پایین دارند و همین طور آنهایی که به تازگی دچار سکته قلبی شده اند متخصص را در جریان بیماری خود قرار دهند. با توجه به اینکه این داروها با برخی داروهای دیگر تداخل دارند بهتر است در صورتیکه بیماری خاصی دارید و یا داروی مشخصی را استفاده می کنید پیش از استفاده از ویاگرا یا سیلدنافیل راجع به این موضوع با متخصص صحبت کنید.

استفاده از ویاگرا یا سیلدنافیل در زنان

علاوه بر آقایان گاهی اوقات خانم ها نیز با مشکلاتی در زمینه برقراری رابطه جنسی مواجه می شوند. اخــتلالات هورمونی، تغییر در کیفیت رابطه عاطفی و همین طور مشکلات روحی از جمله دلایلی هستند که باعث بروز مشکلات جنسی در خانم ها می شوند. اگر شما نیز دچار این مشکلات شده باشید احتمالا نام ویاگرای زنانه به گوشتان خورده است. اما واقعا ویاگرای زنانه چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

در اولین قدم به خاطر داشته باشید که استفاده از ویاگرا یا سیلدنافیل های مردانه نمی تواند اثری روی زنان داشته باشد. ویاگرای زنانه دارویی است که با نام تجاری (ADDYI) در بازار تولید می شود و استفاده از آن باعث می شود ترشح برخی مواد شیمیایی در مغز مثل دوپامین متعادل تر شود و از جانب دیگر باعث افزایش خون رسانی به اندام تناسلی زنانه به خصوص کــلیتوریس شده و با شل کردن عضلات این ناحیه باعث می شود تا لذت جنسی و همین طور رسیدن به ارگاسم در زنان با احتمال بیشتری اتفاق بیفتد. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه مصرف سیلدنافیل در زنان کلیک کنید.

انواع ویاگرای زنانه

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | انواع ویاگرای زنانه

با توجه به نوع مشکل خانم ها ممکن است متخصصین از انواع داروها برای رفع مشکلات جنسی زنان استفاده کنند اما دو دارویی که به تایید سازمان غذا و داروی امریک رسیده و طرفداران بسیاری دارد عبارتند از:

1. فلیبانسرین (Flibanserin)

این دارو که با نام تجاری addyi مورد استفاده قرار می گیرد به صورت قرص هایی است که شما باید هر روز از آن استفاده کنید. برخلاف ویاگرای مردانه که تنها پیش از برقراری رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرد، فلیبانسرین را می بایست صرف نظر از اینکه رابطه جنسی دارید یا خیر به صورت روزانه مورد استفاده قرار دهید.

2. قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | برملانوتاید (Bremelanotide)

برملانوتاید نوعی داروی تزریقی است که با نام تجاری وایلیسی (Vyleesi) در بازار به فروش می رسد و می بایست 45 دقیقه تا یک ساعت پیش از برقراری رابطه جنسی در شکم یا ران تزریق شود. از این دارو صرفا در زمان هایی که قصد برقراری رابطه جنسی دارید می بایست استفاده کنید اما پزشکان معتقدند بهتر است در طول یک ماه بیش از 8 آمپول را استفاده نکنید و همچنین در طول شبانه روز تنها یک بار از این دارو استفاده کنید.

داروهای موثر در اختلال نعوظ

سایر داروهای موثر در اختلال نعوظ

به غیر از ویاگرا و سیلدنافیل داروهای دیگری نیز هستند که دقیقا عملکردی مشابه با این دو دارو دارند و می توان برای درمان اختلال نعوظ از آنها استفاده کرد. از جمله این داروها عبارتند از:

_تادالافــیل یا سیالیس
_واردنافیل یا لویترا
_آوانافیل یا استندرا

قرص ویاگرا بهتر است یا سیلدنافیل | جمع بندی

اختلال نعوظ یکی از شایع ترین ناتوانی جنسی در مردان است که باعث می شود فرد در ایجاد یا ادامه نعوظ دچار مشکل باشد. مشکلات جسمانی و به ویژه اضافه وزن، استفاده از سیگار یا قند خون بالا در کنار مشکلات روحی به خصوص استرس از جمله دلایلی هستند که باعث دشواری در نعوظ می شوند. با توجه به اینکه این مشکل می تواند دشواری های بسیاری را در رابطه جنسی و همین طور اعتماد به نفس فرد ایجاد کند می بایست برای درمان آن اقدام کنید.به طور کلی استفاده از داروها و روان درمانی دو نمونه از اصلی ترین درمان هایی هستند که برای اختلال نعوظ مورد استفاده قرار می گیرند و در میان داروها نیز ویاگرا و سیلدنافیل دو نمونه از رایج ترین داروهایی هستند که در این شرایط مورد استفاده قرار می گیرند.

اما گاهی اوقات افراد درگیر این موضوع می شوند که از میان این دو کدام یک را انتخاب کنند. براساس تحقیقات صورت گرفته هیچ تفاوتی میان اثرگذاری سیلدنافیل و ویاگرا وجود ندارد و آنها در تمامی دوزها به یک اندازه اثربخش خواهند بود. متخصصان مرکز حامی هنر زندگی در خدمت شما هستند تا با ارائه خدمات تلفنی در زمینه حل مشلات جنسی یاری تان کنند. برای کسب اطلاع بیش تر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

سوالات متداول

1.آیا قرص ویاگرا همان سیلدنافیل است؟
بله؛ ویاگرا نام تجاری برای دارویی با ماده موثر سیلدنافیل سیترات است که توسط شرکت داروسازی فایزر تولید می شود.
2.آیا به غیر از ویاگرا و سیلدنافیل داروهای دیگری هم برای درمان اختلال نعوظ وجود دارد؟
بله؛ داروهای بسیاری با همین مکانیزم اثرگذاری وجود دارد که بهتر است برای استفاده از آنها با یک متخصص مشورت کنید.
3.آیا زنان هم می توانند از ویاگرا استفاده کنند؟
ویاگرای مردانه داروی مناسبی برای زنان نیست اما برخی داروها نظیر فلیبانسرین موجود است که با نام ویاگرای زنانه به فروش می رسد و در ایجاد رضایت جنسی تاثیر دارد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*