ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

قرص ویاگرا برای پسردار شدن


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مصرف قرص ویاگرا برای پسردار شدن پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

مصرف قرص ویاگرا برای پسردار شدن یکی از مواردی است که بسیاری از زوجین آن را امتحان می کنند.اما بهتر است بدانیم قرص ویاگرا چیست و چه عوارضی می تواند داشته باشد؟ ویاگرا نام تجاری قرص سیلدنافیل است که اولین بار در سال 1998 با نام ویاگرا به بازار عرضه شد. ویاگرا به عنوان موثرترین دارو برای درمان اختلال نعوظ مورد استفاده قرار می گیرد. قرص ویاگرا یا سیلدنافیل بر روی مکانیسم فیزیولوژیک نعوظ اثر گذاشته و موجب افزایش خون در آلت تناسلی می شود. تخمین زده می شود که بیش از 100 میلیون مرد در سر تا سر جهان از اختلال نعوظ رنج می برند. این امر می تواند در طولانی مدت موجب اختلال جنسی در این افراد شود. به منظور پیشگیری از بروز مشکلات جنسی ناشی از اختلال نعوظ می توان از تکنیک های ارائه شده در جلسات مشاوره جنسی استفاده نمود. برای کسب اطلاعات در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

گیف

 

امکان تاثیر بر جنسیت نوزاد

برخی زوجین علاقه دارند که یکی از جنسیت ها را به عنوان فرزند اول داشته باشند و یا به طور کلی تمایل دارند که جنسیت فرزند را با استفاده از برخی روش های پیشنهادی از قبل از تولد او تعیین کنند. از دلایل شخصی این زوجین مبنی بر تعیین جنسیت و اینکه اساسا این کار لازم است یا خیر، درست است یا خیر اگر بگذریم باید گفت عملا امکان و توانایی تاثیر بر جنسیت به صورتی که با روش های تایید شده علمی شدنی باشد وجود ندارد. اینکه آیا می توان جنسیت نوزاد را از نظر بیولوژیکی تحت تأثیر قرار داد یک تحول عظیم محسوب می شود که علم هنوز تا این حد پیش نیامده است. پژوهشگران حوزه علم ژنتیک و باروری در مورد اینکه آیا والدین می توانند(و از نظر اخلاقی باید و یا نباید) بتوانند جنسیت کودک خود را انتخاب کنند یا خیر، همچنان در حال بررسی و تحقیق هستند.

بنابراین توجه به این نکته حائز اهمیت است که استفاده از برخی روش های مبتنی بر باورهای عامیانه رایج بین مردم نباید ملاک عمل زوجین با قصد فرزندآوری قرار بگیرد. چه بسا به دلیل نبود شواهد کافی برای بررسی اثرات مواد خوراکی مصرفی یا شیوه های عملی برای رابطه جنسی، خطرات و آسیب های ژنتیکی پایداری متوجه جنین و همچنین سلامتی مادر باشد. اساساً هیچ راه 100 درصد دقیقی برای تعیین جنسیت نوزاد قبل از تولد وجود ندارد. اینکه استفاده از قرص های مرتبط با اختلالات جنسی مانند ویاگرا آیا می تواند روی جنسیت نوزاد تاثیرگذار باشد یا خیر مطلبی است که در ادامه به آن پرداخته شده است.

زمان تعیین جنسیت نوزاد

زمان و چگونگی تعیین جنسیت برای بسیاری از والدین آینده مهم است. وقت لقاح زمانی است که جنسیت بیولوژیکی جنین شما مشخص می شود. اما شما نمی توانید این اطلاعات هیجان انگیز را تا وقتی که حدود نیمی از بارداری را پشت سر گذاشته باشید به دست آورید. اگر می خواهید بدانید که پسر دار شده اید یا دختر، قبل از انجام سونوگرافی 20 هفته ای به پزشک اطلاع دهید.

نقطه میانی بارداری زمانی است که قسمت های اندام تناسلی پسر یا دختر در سونوگرافی به اندازه کافی قابل مشاهده باشد تا تعیین جنسیت انجام شود. رشد دستگاه تناسلی جنین تحت تأثیر کروموزوم های جنسی جنین است. همان طور که می دانید برای نوزادان پسر، کروموزوم Y بدن را تحریک می‌کند تا بیضه‌ها را شکل بدهد که سپس هورمون‌های مردانه تولید می‌کند و در نتیجه اندام تناسلی مردانه ایجاد می‌شود. برای نوزادان دختر، فقدان کروموزوم Y مانع از رشد بیضه ها و هورمون های مردانه می شود، بنابراین اندام های تناسلی به شکل زنانه رشد می کنند و جنین دختر می شود.

 

اینفوگرافیک قرص ویاگرا برای پسر دار شدن

اینفوگرافیک جایگزین های طبیعی قرص ویاگرا

 

خانواده دارویی ویاگرا

از خانواده ویاگرا یا سیلدنافیل، در طی چند سال اخیر مشتقات دیگری هم به بازار عرضه شده است. تا امروز غیر از ویاگرا (سیلدنافیل) دو عضو دیگر این خانواده با تایید FDA به بازار عرضه شده‌اند: سیالیس (تادالافیل) و لویترا (واردنافیل)، پنج سال بعد از ویاگرا یعنی در سال 2003 تاییدیه FDA را گرفتند. سیالیس و لویترا و ویاگرا با مكانیسم مشابهی باعث نعوظ می‌ شوند و از لحاظ تاثیرگذاری از سیلدنافیل قدرتمند‌تر نیستند. تفاوت بالینی آن ها در چهار چیز است؛ تداوم اثر دارو، زمان شروع اثر دارو، عوارض جانبی‌ و توصیه‌های غذایی همراه مصرف‌.

قرص ویاگرا برای پسردار شدن | اثرات قرص ویاگرا

عوامل مهمی که در مصرف سیلدنافیل موثر هستند به شرح زیر می باشند:

1:خون رسانی مناسب در آلت تناسلی
2:برانگیختگی جنسی
3:سلامت سیستم عصبی
در صورتی که یکی از عوامل ذکر شده در بدن مختل باشد باعث بی اثر شدن داروی ویاگرا می شود. نکته مهم دیگر اینکه مصرف این دارو تاثیری در میل جــنسی مردان ندارد.

تستوسترون چیست؟

افرادی که نباید ویاگرا مصرف کنند

در این بخش از مقاله قرص ویاگرا برای پسردار شدن به بررسی موارد منع مصرف ویاگرا می پردازیم. همانگونه که اشاره شد، موارد مصرف قرص ویاگرا بیشتر در مورد اختـلال نعوظ است و شرایط خاصی برای استفاده آن در نظر گرفته می شود. افراد دارای بیماری ها و مشکلات زیر نباید از قرص ویاگرا استفاده کنند:

1: افراد مبتلا به فشار خون
2: افراد مبتلا به بیماری های کبدی و کلیوی
3: افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی و سرطانی مانند لوسمی
4: افراد دارای بیماری زخم معده فعال
در صورت ابتلا به یکی از بیماری های فوق بهتر است برای مصرف قرص سیلدنافیل 100 با پزشک خود مشورت کنید.

زمان اثرگذاری سیلدنافیل پس از مصرف

در این بخش از مقاله ویاگرا برای پسردار شدن به بررسی زمان اثرگذاری سیلدنافیل می پردازیم. زمان اثربخشی با توجه به برخی موارد متفاوت خواهد بود که به شرح زیر هستند:

1. دوز دارو

به طور کلی می دانیم که هر قرصی با مقدار دوز بالاتر، همان قدر موثرتر و اثربخشی طولانی تری خواهد داشت. یک دارو با میزان دوز مشخص ممکن است در افراد اثرات مختلفی داشته باشد. به همین علت برای استفاده از دارو با دوز معین و اطلاع از اینکه بدانیم قرص سیلدنافیل را چند ساعت قبل بخوریم حتما باید با پزشک متخصص مشورت کنید.

2. قرص ویاگرا برای پسردار شدن | مشکلات کبدی و کلیوی

این بیماری ها با توجه به وظیفه ای که در متابولیسم بدن دارند، باعث اختلال در عملکرد متابولیسم بدن می شوند. افراد دارای این گونه مشکلات، تجزیه و متابولیسم قرص ویاگرا در بدن آن ها آهسته تر انجام می شود.

3. رژیم غذایی

به طور کلی استفاده از هر دارویی با معده خالی با سرعت بیش تری اثر می گذارد. معمولا مدت زمان اثرگذاری ویاگرا با معده پر یک ساعت دیر تر از مصرف آن با معده خالی است.

4. تاثیر سن

از آنجایی که با افزایش سن، سیستم متابولیک و جنسی بدن آهسته تر می شود، قرص ویاگرا دیرتر در بدن افراد مسن اثر می کند. برای مطالعه بیشتر در خصوص نعوظ در مردان مسن کلیک کنید.

طب سنتی به جای قرص ویاگرا

قرص ویاگرا برای پسردار شدن | عوارض ویاگرا

 1. مصرف این قرص باعث افزایش یا اختلال در نظم ضربان قلب و در موارد معدود منجر به سکته قلبی و مغزی می شود. همان طور که قبلا گفته شد افراد مبتلا به مشکلات قلبی-عروقی حتما قبل از مصرف باید با پزشک متخصص مشورت کنند.
  2.بعضی از افراد بعد از استفاده از این دارو دچار تاری دید می شوند و حتی بینایی خود را به طور کامل از دست می دهند.
  3.یکی دیگر از عوارض قرص ویـاگرا بروز حساسیت در بدن مثل ورم اعضای بدن، ابریزش بینی و عطسه است.
  4. اغلب افرادی که این قرص را مصرف می کنند گرمای شدیدی را در ناحیه صورت احساس می کنند.
  5. هم چنین می تواد مشکلات گوارشی مثل درد معده و سوزش معده به وجود بیاورد.
  6. عارضه جانبی دیگر این قرص، نعوظ طولانی مدت است. آلت بعضی از افراد ممکن است ساعت ها بعد از مصرف این دارو هم در حالت نعوظ بماند. در صورت ادامه این حالت امکان این که به اندام تناسلی مردان آسیب وارد شود وجود دارد.
  7.نکته مهم این که اغلب افراد بعد از مصرف قرص ویاگرا دچار سرگیجه، تشنج و حالت تهوع می شوند.

در صورتی که شدت این علایم در شما زیاد بود مصرف دارو را قطع کنید و حتما با پزشک خود مشورت کنید.با توجه به عوارض جانبی قرص ویاگرا برای درمان اختلال نعوظ می توان از پمادها و کرم های موضعی نظیر کرم آلپروستادیل نیز استفاده کرد.

 

نحوه مصرف قرص ویاگرا برای پسردار شدن

ویاگرا را دقیقاً همان طور که برای شما تجویز شده مصرف کنید. تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید. این دارو را در مقادیر بیش تر یا کم تر یا بیش از مدت توصیه شده مصرف نکنید .ویاگرا معمولاً فقط در صورت نیاز، 30 دقیقه تا 1 ساعت قبل از رابــطه جنسی مصرف می شود. می توانید از 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی این کار را انجام دهید. بیش از یک بار در روز ویاگرا مصرف نکنید. در صورت تحریک جنسی، ویاگرا می تواند به شما در نعوظ کمک کند. نعوظ فقط با مصرف قرص اتفاق نخواهد افتاد پس دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید.

مصرف ویاگرا در زمان بارداری

آزمایش های گسترده روی حیوانات هیچ اثری منفی بر روی جنین نشان نداده است. ویاگرا به طور جامع در زنان باردار مورد مطالعه قرار نگرفته است. هم چنین مطالعه در خصوص تاثیر در تعداد اسپرم یا تحرک اسپرم در مردان ادامه دارد. توصیه می شود برای آگاهی بیشتر مقاله تاثیر قرص سیلدنافیل بر اسپرم را مطالعه فرمایید.

ویاگرای زنانه

آیا می توان همزمان ویاگرا و تستوسترون را مصرف کرد؟

تستوسترون و ویاگرا هنگامی که با هم استفاده شوند هیچ واکنش شناخته شده یا عوارض جدی ایجاد نمی کنند. مصرف تستوسترون می تواند به درمان مردان مبتلا به تستوسترون پایین برای بهبود غریزه جنسی کمک نماید. اما نمی تواند اختلال نعوظ را درمان کند. مصرف ویاگرا می تواند به درمــان نعوظ کمک کند اما میل جنسی را بهبود نمی بخشد. هم تستوسترون و هم ویاگرا می توانند مصرف شوند، اما هر دو مشکلات مختلف را درمان می کنند. از هر دو نمی توان برای درمان کمبود میل جنسی و اختلال نعوظ استفاده کرد.

اگر شخصی صرفا به دلیل ضعف در عملکرد جنسی طبیعی دچار اختلال نعوظ باشد، ترکیب ویاگرا و تستوسترون با هم هیچ سودی ندارد و فقط ویاگرا کافی است. برخی مطالعات نشان داده اند که ویاگرا ممکن است سطح تستوسترون را به میزان ناچیزی افزایش دهد. اما برای درمان سطح پایین تستوسترون تاثیر آن چندان قابل توجه نیست. بهتر است به دوز مصرفی و مدت زمان تجویز این دارو توجه شود و از مصرف خودسرانه آن پرهیز کرد. باید توجه داشت که مصرف طولانی مدت قرص ویاگرا می تواند موجب آسیب اسپرم ها شود. این آسیب در قسمت سر اسپرم ایجاد می شود که وظیفه نفوذ به داخل غشای تخمک و بارور کردن آن را دارد. به این ترتیب و بر اثر این مشکل اسپرم قدرت باروری خود را از دست خواهد داد.

قرص ویاگرا برای پسردار شدن | تستوسترون چیست؟

تستوسترون یک هورمون جنسی مردانه است. این ماده مسئول تولید اندام های تولید مثل در مردان، خصوصیات جنسی ثانویه، افزایش حجم استخوان و عضله و میل جنسی است. تستوسترون ممکن است به صورت قرص و تزریق تجویز شود. مصرف مکمل تستوسترون به بهبود علائمی که به دلیل کمبود تستوسترون در بدن اتفاق می افتد و رفع بعضی از مشکلات جنسی مردان، کمک می کند.

 

توصیه طب سنتی به جای قرص ویاگرا

در این بخش از مقاله قرص ویاگرا برای پسردار شدن به بررسی توصیه های طب سنتی می پردازیم. برخی از مواد غذایی که در طب سنتی برای تقویت میل جنسی مفید نامیده شده اند عبارتند از:

1. قرص ویاگرا برای پسردار شدن | جینکوبیلوبا

جینکو بیلوبا یک مکمل گیاهی محبوب در طب سنتی چینی است که با افزایش سطح اکسید نیتریک در خون و باز کردن رگ های خونی به بهبود جریان خون کمک می کند و می تواند جایگزین قـرص نعوظ برای درمان اختلالات خفیف نعوظ شود.

2. ال سیترولین

ال-سیترولین اسید آمینه ای است که به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود. ال-سیترولین به عنوان مکمل غذایی و به شکل کپسول یا پودر در داروخانه ها به فروش می رسد. بدن ال-سیترولین را به ال آرژنین تبدیل می کند که با تولید اکسید نیتریک به گشاد کردن رگ های خونی و بهبود جریان خون کمک می کند و به دنبال آن اختلال نعوظ را درمان می کند. ال ـ سیترولین به طور طبیعی در غذاهایی مانند هندوانه، شکلات تلخ و آجیل نیز وجود دارد. برای مطالعه در زمینه مواد غذایی محرک کلیک کنید.

3. آجیل

یکی از موادی که به بهبود عملکرد جنسی کمک می کند مصرف آجیل می باشد. در یک بررسی گروهی از مردان که به طور مرتب کمی آجیل را به رژیم غذایی خود اضافه کرده بودند با یک گروه مردانی که همان رژیم غذایی را بدون آجیل می خوردند، مقایسه شد. اضافه کردن آجیل به یک رژیم غذایی سبک می تواند کیفیت ارگاسم زنــان و تمایل جنسی را در این مردان بهبود بخشد و سبب درمان اختلال نعوظ شود. سلنیوم موجود در این دانه ها علاوه بر افزایش تعداد اسپرم های سالم و فعال در بدن، حرکت و فعالیت اسپرم را هم بهبود می بخشد. سلنیوم هم چنین سبب افزایش سطح هورمون تستوسترون و قدرت باروری می شود.

4. قرص ویاگرا برای پسردار شدن | قهوه و کافئین
 

قهوه باعث افزایش جریان خون در ناحیه اندام تناسلی می شود. تحقیقات نشان داده مردانی که دو تا سه فنجان قهوه در روز می نوشند کمتر دچار اختلال نعوظ می شوند. کافئین فعالیت جنسی را بهبود می بخشد. اما باید توجه داشت که مصرف زیاد کافئین اعتیاد آور است. بنابراین لازم است به منظور جلوگیری از اعتیاد به کافئین قهوه به صورت کنترل شده مصرف شود.

5. شکلات سیاه

مصرف میزان متوسط شکلات سیاه برای سلامت قلب و عرق خوب است، این نوع شکلات علاوه بر عملکرد قلب و عروق در عملکرد جنسی نیز تاثیر می گذارد. هم چنین باید بدانید در شکلات موادی برای بهبود خلق و خو وجود دارد که توصیه می شود حتما آن را بخورید.

زمان اثرگذاری سیلدنافیل

 

داروهای ویاگرای زنانه کدام هستند؟

ویاگرا و دیگر داروهای مشابه، مشکل اختلال نعوظ و کمبود میل جنسی مردان را برطرف می کنند. مردانی که از این مشکل رنج می برند اغلب از کمبود میل جنسی برخوردارند اما وقتی قصد برقراری رابطه جنسی دارند، بدن آن واکنش فیزیکی لازم را ندارد. این داروها با آرام کردن ماهیچه های درون آلت تناسلی مردانه و افزایش گردش خون باعث نعوظ آلت می شوند. اما بی میلی جنسی در زنان مشکل پیچیده تری است و عوامل بیش تری در میل جنسی زنان دخیل هستند. در نتیجه برای رفع اختلال کمبود میل جنسی روش پیچیده تری را باید در پیش گرفت.

دو دارویی که به تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا رسیده اند عبارتند از:

1:فلیبانسرین (Flibanserin) با نام تجاری آدی (Addyi): نوعی قرص که باید هر روز یک عدد از آن مصرف شود.
2:برملانوتاید (Bremelanotide) با نام تجاری وایلیسی (Vyleesi): نوعی آمپول که باید توسط خود مصرف کننده ۴۵ دقیقه قبل از برقراری رابــطه زناشویی به شکم یا ران تزریق شود. در هر ۲۴ ساعت فقط یک آمپول باید تزریق شود و پزشکان توصیه می کنند در ماه بیشتر از ۸ آمپول تزریق نشود.

عملکرد ویاگرای زنانه

هر دو دارو فعالیت پیام رسان های شیمیایی درون مغز را که به آن ها انتقال دهنده های عصبی گفته می شود، افزایش می دهند. این انتقال دهنده های عصبی نقشی اساسی در کمک به برانگیختگی جنسی دارند. ممکن است پزشک به شما توصیه کند در کنار مصرف دارو، آموزش سکس و مشاوره جنسی هم داشته باشید. به علاوه، اگر دچار هر گونه مشکل فیزیکی مثل خشکی واژن باشید که رابطه جنسی را تحت تأثیر قرار می دهد، ممکن است نیاز به هورمون درمانی هم داشته باشید.

قرص ویاگرا برای پسردار شدن | عوارض ویاگرای زنانه

محققان عمدتاً تأثیر این داروها را بر روی زنانی که هنوز یائسـگی را تجربه نکرده اند مورد بررسی قرار داده اند. به همین دلیل سازمان غذا و داروی آمریکا این دو دارو را تنها برای مصرف زنانی که هنوز یائسه نشده اند تأیید کرده است. در دوران بارداری و شیردهی هم نباید از هیچکدام این داروها استفاده شود. به علاوه هر دو داروی ویاگرای زنانه می توانند با بسیاری از داروهایی که زنان معمولاً مصرف می کنند تداخل پیدا کنند؛ مثل فلوکونازول که نوعی داروی ضد قارچ است و همین طور بعضی آنتی بیوتیک ها. بنابراین در مورد داروهای مصرفی خود حتماً با پزشک خود صحبت کنید. برای آگاهی از ممنوعیت مصرف دارو در دوران شیردهی کلیک کنید.

زنانی که از داروهای مخصوص اختلال کمبود میل جنسی استفاده می کنند، از ۲ ساعت قبل از مصرف دارو تا صبح روز بعد باید از خوردن الکل خودداری کنند، چون الکل می تواند فشار خون را تا میزان خطرناکی کاهش دهد.

 

سخن آخر

اختلال در نعوظ یکی از مشکلات سلامتی است که احتمال بروز اضطراب عملکرد جنسی را بالا می برد. کسانی که این اختلال در آن ها به‌مدت چند هفته یا بیش تر ادامه پیدا کرده است باید به پزشک مراجعه کنند. به‌ویژه کسانی که گمان می‌ کنند اختلال در نعوظ آن ها ممکن است با علتی زمینه‌ای مانند بیماری قلبی یا دیابت مرتبط باشد، حتما باید به پزشک مراجعه کنند. بعضی از داروهای تجویزی نیز با اختلال در نعوظ مرتبط هستند. کسانی که از داروهای تجویزی خاصی استفاده می‌کنند باید درمورد عوارض جانبی احتمالی و درمان‌های جایگزین با پزشک خود صحبت کنند.

اما از سویی دیگر دلیل اختلال نعوظ در بسیاری از افراد به دلیل مشکلات روانشناختی است. در این شرایط مصرف دارو تنها راهکاری گذرا و موقتی است و ضروری می باشد که فرد از کمک متخصصان روانشناسی استفاده نماید. متخصصان حامی هنر زندگی در خدمت شما هستند تا به صورت حضوری و تلفنی در این زمینه یاری تان کنند. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*