ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان را بشناسید + راهکارهای مؤثر


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان را بهتر بشناسید. رسیدن به ارگاسم یک تجربه شخصی و فردی است که می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. یکی از لازمه های داشتن زندگی مشترک عالی داشتن یک رختخواب همیشه گرم جنسی است. در طول رابطه جنسی رسیدن به ارگاسم لذت زیادی خواهد داشت. اما این که چطور و با چه روش هایی به ارگاسم رسیدن زنان محقق می شود در این مقاله بررسی خواهد شد.  
 

تماس با مشاور

لذت جنسی چیست؟

شاید با خود بگویید که باتوجه به هرانچه قبلا خوانده، دیده و یا شنیده اید لازمه ی یک رابطه جنسی صحیح و اصولی این است که حتما زنان ارگاسم داشته باشند. نه این که اینطور نباشد ولی لازم به ذکر است زنان در هر لحظه یک رابطه جنسی حتی زمانی که رابطه اصلا شروع نشده و درحال رایزنی با مرد خود برای شروع آن هستند ابعاد مختلف و البته متفاوت لذت جنسی را نسبت به مردان احساس می کنند. این بدان معنا است که زنان ممکن است در یک رابطه جنسی اصلا ارگاسم نداشته باشند یا اگر همیشه چندین ارگاسم دارند یکی دو مرتبه ای رابطه جنسی با ارگاسم های کمتر از همیشه داشته باشند اما نهایت لذت را برده باشند. برای کسب آگاهی بیشتر درباره ارگاسم زنان کلیک کنید.

این که یک رابطه ی جنسی داشته باشید که بسیار عاشقانه و خاطره انگیز باشد بسیار عالی است اما به این صورت نیست که همه ی آن چه که در این مقاله یا دیگر مقاله ها و کتاب های آموزش سکس و راهنمای جنسی می خوانید درمورد شما هم صادق باشد و اگر نباشد گمان کنید خللی وجود دارد. هیچ یک از انسان ها به یک شکل در مواجهه با موقعیت ها واکنش نشان نمی دهد و سکس نیز از این قاعده مثتثنا نیست. آنچه برای یار شما یا خود شما مهم است شاید برای دیگران مهم نباشد. درنهایت شما باید با توجه به فرد مقابل و ماهیت رابطه خود درباره جوانب آن تصمیم بگیرید.  

اینفوگرافیک ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان

اینفوگرافیک ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان را بشناسید راهکارهای مؤثر

انواع ارگاسم در زنان

10 نوع ارگاسم وجود دارد که زنان می توانند هربار در یک رابطه ی جنسی یکی از آن ها (و اگر شما بهترین خود را ارائه دهید) همه آن ها را تجربه کنند. از جمله واژینال، ارگاسم با تحریک پستان، انزال زنانه که با نام sqirt شناخته می شود، ارگاسم شدید، ارگاسم طولانی، ترکیبی، ارگاسم های بدون لمس و غیره. اکثر زنان سالم قادر به داشتن تعداد قابل توجهی از انواع ارگاسم و همچنین تجربه ارگاسم همزمان هستند. اما این بستگی دارد که شما می خواهید آن ها تا حد ممکن از رابطه با شما لذت ببرند یا خیر؟ تکنیک هایی وجود دارد که زنان احتمالا با آن ها قادر به تجربه انواع دیگری از ارگاسم هستند اما لازمه ی آن مهارت شما برای کشف بدن شریک جنسی است. این که او خود علاقمند به کشف بدن اسرارآمیز خود باشد کمک زیادی به بهبود اوضاع می کند. برای آشنایی با بدن زن کلیک کنید.

با اعداد و ارقام ریاضی و داستان شانس می توان به تعداد مختلفی از دفعاتی که شما به عنوان یک زن ارگاسم را تجربه می کنید دست پیدا کرد. اما حقیقت این است که نیازی به این همه پیچیدگی نیست. فقط کافی است باور داشته باشید که شما یک نمونه خاص از زنان و یا از بدن های انسان ها نیستید و چنین ارگاسم هایی طبیعی و حق مسلم شما است. اگر تا به امروز ارگاسم نداشته اید با کمی دقت و تلاش از سمت خود و همسر می توانید راه ارگاسم را یافته و پس از آن باور نمی کنید که چه ارگاسم های جالبی را در هر مرتبه از رابطه عاشقانه تجربه خواهید کرد. برای آگاهی بیشتر درباره ارگاسم و راه های رسیدن به آن مشاوره جنسی آماده راهنمایی به شما است.  

ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان

ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان

هیچ دلیلی وجود ندارد که از همان ابتدای راه احساس استرس و یا یاس داشته باشید و از بودن در اتاق خواب خسته شوید. بهتر است اصلا خود را به اتاق خواب محدود نکنید. شاید شما از آن دست زنان باشید که دوست دارید سکس در تمام محیط های ممکن در خانه، ماشین، مسافرت و هتل و .... را تجربه کنید و هیجان این کار باعث ارگاسمی تماشایی در شما بشود. پس محدودیت را از بین ببرید. برای رسیدن به ارگاسم راه ها یا ملزوماتی وجود دارد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می شود.

1-رابطه دهانی یکی از ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان

سعی کنید قبل از برقراری رابطه ی جنسی، همسر خود را از لحاظ جنسی هیجان زده و آماده کنید. از رابطه به هر شکلی دریغ نکنید. رابطه ی دهانی داشته باشید. شاید همسر شما برای ارگاسم محدود به رابطه جنسی دخول، قناعت نکند و برعکس با یک رابطه دهانی بتواند ارگاسم داشته باشد. میزان لمس و معاشقه در زنان از هیچ قانون ثابتی پیروی نمی کند. بنابراین تا می توانید با ذهن باز و بدون مرز وارد رابطه شوید و بدانید قلق او را شما باید به دست بیاورید. برای آگاهی بیشتر درباره رابطه دهانی کلیک کنید.

2-ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان | تحریک نقطه G

از نقطه ی G برای تحریک همسر استفاده کنید. قسمت داخلی واژن به اندازه یک لوبیا است که باید طوری تحریک شود که باعث هیجان و تمایل او برای رابطه شود. ترجیحا کار را با دو انگشت تکمیل کنید. طوری که یکی از انگشتان داخل واژن و دیگری روی اندام جنسی زنانه و روی کلیتوریس نوازش گونه فعالیت کند.
نتایج تا به امروز نشان داده است که انجام این کار با دقت باعث می شود که زنان ارگاسم های شدید و بلندمدتی را تجربه کنند. تحریک کلیتورال یک بخش بسیار حساس از فرایند سکس با زنان است. کلیتوریس آناتومی اختصاص یافته برای سکس یک زن است که متشکل از میلیون ها پایانه های عصبی شبیه به آلت تناسلی مردان می باشد. تحریک آن باعث افزایش جریان خون به آن منطقه و احساس نیاز برای تخلیه انرژی در زنان می شود. برای آشنایی بیشتر با نحوه تحریک نقطه جی زنان کلیک کنید.

3-استفاده از لوازم خاص

اگر ارگاسم کلیتورال برای شما سخت است این روزها استفاده از اسباب بازی های جنسی نظیر حلقه ویبره بسیار کارآمد و رایج شده است. استفاده از این وسیله به این شکل است که حلقه ویبراتور را دور اندام جنسی درحالت نعوظ قرار داده و هنگام ورود به داخل واژن در واقع همان نقطه G را تحریک می کند که خیلی شدیدتر از تحریک با انگشتان است. برای آشنایی بیشتر با روش های افزایش کیفیت رابطه جنسی کلیک کنید. 
قدرت تخیل و فانتزی های سکسی را در رابطه دست کم نگیرید. روبه روی آینه بایستید و باخود تصور کنید امشب چه کار جالبی می توانید برای هیجان انگیز وخاطره انگیزتر شدن رابطه ی جنسی با شریک جنسی انجام بدهید؟ چیزی مثل پوشیدن یک لباس خواب هیجان انگیز؟ روشن کردن شمع و یا هر ایده ی جالب دیگر.

دلایل کاهش میل جنسی زنان

دلایل زیادی وجود دارد که می تواند باعث عدم تمایل و علاقه زنان برای برقراری رابطه جنسی با شریک جنسی بشوند. از جمله زندگی در شرایط سخت، فقر، تکرار و یکنواختی در اثر گذشت زمان قابل توجهی از ازدواج، بچه دار شدن و گرفتار و سرگرم شدن به مشکلات پس از آن، موقعیت های شغلی و خطرات و تبعات حضور همکاران جنس مخالف در محیط کار، نداشتن توافق و تفاهم در ارتباط با مسائل زندگی با همسر، وجود مسائل جسمی مثل داشتن درد مزمن قبل از داشتن رابطه جنسی. برای آشنایی بیشتر با دلایل کاهش میل جنسی زنان کلیک کنید. 
بهتر است بدانید هیچ یک از دلایل نامبرده باعث از بین رفتن زندگی مشترک شما نخواهد شد به شرطی که بدانید چه زمانی زنگ های خطر به صدا درآمده است و به آن توجه کنید. چرا که اگر قرار باشد پاسخ شما به زنگ خطرها بی توجهی باشد این زنگ ها آن قدر به صداکردن و رنگ قرمز نشان دادن ادامه خواهند داد تا وقتی که دیگر کار از کار گذشته و زمان از دست رفته باشد.

1-عدم توانایی در رسیدن به ارگاسم

شاید جالب باشد بدانید که تنها یک سوم از همه زنان قادرند به تجربه ارگاسم برسند و بسیار آسان به اوج لذت جنسی خیره کننده ای دست می یابند. اگر شما از این دست زنان باشید نیازی ندارید تمام عمر احساس ناکافی بودن و عدم اعتماد به نفس جنسی داشته باشید. گاهی اوقات اولین قدم برای بهبود یک مشکل پذیرش مسئله است. شاید همین که بپذیرید می خواهید قدمی برای بهبود اوضاع بردارید شرایط راحت تر از آن چه که فکرش را می کنید پیش رفته و به سرعت ارگاسم را تجربه کنید.

2-ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان | بی علاقگی به مرد

داشتن علاقه و تمایل واقعی به بودن کنار زن، به شدت باعث علاقمندی زنان به داشتن رابطه جنسی می شود. بنابراین احساس این که شریک زندگی آن ها نه فقط در رختخواب بلکه در تمام مواقع زندگی درکنار آن ها حضور دارد می تواند به او احساس آرامش و دوست داشتنی بودن بدهد. پس بهتر است به جای سرهم بندی کردن روابط عاشقانه سعی کنید به جزئیات دقت کنید. در کارهای خانه چه او شاغل باشد چه نباشد به میزان نیاز کمک کنید.
برای رسیدگی به امورات و کارهای فرزند پیشنهاداتی داشته و طوری رفتار کنید که به شما دلگرم شوند. زنان به مردانی که به فرزندان توجه می کنند و مسئولیت پذیر هستند بیشتر علاقه نشان می دهند. چرا که زنان از اعتماد کردن به مردان لذت می برند و احساس ارزشمندی می کنند. اگر یک زن احساس کم ارزش بودن داشته باشد دکمه جنسی او خاموش می شود.

3-ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان | یائسگی

یائسگی و تغییرات هورمونی که همراه آن خواهد آمد قطعا می تواند یک معضل و مانع جدی بر سر راه رابطه ی جنسی زنان باشد. در واقع تا 40٪ زنان بالای 60 سال گزارش کمبود میل جنسی دارند. برای پیدا کردن چرایی این موضوع که بسیاری از زنان پس از یائسگی علاقه جنسی به رابطه جنسی را از دست می دهند در دانشگاه پیتزبورگ یک مطالعه کیفی انجام شد. در مجموع 36 زن 60 تا 71 ساله با کمبود انرژی جنسی به طور خصوصی یا در جلسات گروهی مصاحبه شدند. برای آگاهی بیشتر درباره یائسگی کلیک کنید. 
علائم واژینالی که پس از یائسگی ظاهر می شود یکی از شکایات شایع در میان شرکت کنندگان در مطالعه بود. علائمی از جمله خشکی واژینال و احساس سوزش و درد، اغلب مقاربت دردناک را ایجاد می کند که باعث کاهش تمایل جنسی زنان می شود. در حالی که برخی از شرکت کنندگان در این مطالعه توسط استروژن واژینال یا روان کننده های طبیعی مانند روغن نارگیل درحین رابطه مورد آزمایش قرار گرفتند اما نتایج به طور مداوم مثبت نبود. اما انجام تمرینات کگل و کف لگن و تمرینات فیزیکی با درمانگر به طورکلی نتایج خوبی را نشان داد.  

ملزومات به ارگاسم رسیدن زنان

راهکارهای جذب زنان به رابطه

برای این که بتوانید به موقع گوش به زنگ های خطر دهید یا این که به طور کلی بتوانید عشق زندگی را پس از یافتن، نگه دارید و عاشقانه های شما هیچ زمان کهنه نشود بهتر است روش هایی که در ادامه آمده است را به کار ببندید:

1-صرف وقت برای همسر

حقیقت این است که مردان برای داشتن رابطه ی جنسی آن هم در این روزها نیازی به این که زحمت زیادی بکشند ندارند! اما نه برای این که بتوانند با عشق خود رابطه ی جنسی داشته باشند. مردان اگر عاشق باشند به بهترین شکل ممکن با همسر خود رفتار و در رابطه ی جنسی علاقه زیادی بر ارضا شدن زنان دارند.
برای داشتن رابطه ی جنسی خوب بهتر است از قبل سرمایه گذاری کنید و برای همسر خود زمان اختصاص دهید و پای حرف های او بنشینید. سکس به منزله سواستفاده از زنان صرفا برای رابطه نیست. همانطور که پیش تر گفته شد مردی برای ارگاسم زن تلاش می کند که او را دوست بدارد و زنی که تمام خود را برای مردی عیان کرده و ارگاسم خواهد داشت که او را دوست بدارد و لازمه  این کار « ارتباط درست و سالم » است. ارتباط نیز با صحبت کردن و همدلی میسر می شود.

2-درمان مشکلات روحی و جسمی

اگر همسر شما هریک از مشکلات گفته شده در بخش قبلی نظیر مشکلات جسمی یا روحی برای برقراری رابطه ی جنسی خوب و باکیفیت با شما را دارد سعی بر حل و برطرف کردن آن ها داشته باشید. زنان علی رغم پیچیدگی های ظاهری برای مرد مورد علاقه خود مسیر بازگشت را باز می گذارند و به شرطی که درست رفتار کنید می توانید آن ها را مجددا جذب کنید. 
اگر او همان زنی است که روزی آن قدر به شما علاقه داشته است که حاضرشده است باشما رابطه جنسی داشته باشد پس به غلیان آوردن دوباره روح او نباید برای شما کار خیلی سختی باشد. چه بسا اگر سخت هم باشد بهتر است تمام تلاش خود را بکنید. چرا که زندگی مشترک شما ارزش تلاش بی شائبه را دارد.

پس از این که تاحدودی توانستید رضایت خاطر او را به دست آورید پیشنهاد داشتن مشاوره برای شما کارساز خواهد بود. بهتر است از تمام راه کارهای موجود استفاده کنید. حتی راهکارهای دارویی برای درمان مشکلات جسمی که پیش تر گفته شد مثل درد حین رابطه ی جنسی که می تواند ناشی از عفونت های ادراری باشد یا تبعات یائسگی باشد با داروهای مورد نیاز رفع می شود و می توانید از این مشکلات گذر کنید. برای کسب آگاهی بیشتر درباره مشکلات جنسی زنان کلیک کنید.
علاوه بر نکاتی که ذکر شد راه های دیگری نیز برای جذب زنان و گرم کردن رابطه زناشویی و همچنین داشتن رابطه جنسی بهتر وجود دارد. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

چند راهکار برای زنان جهت افزایش لذت جنسی

1. برقراری ارتباط صحیح: ارتباط باز و صادقانه با شریک زندگی بسیار مهم است. در مورد خواسته ها، ترجیحات و مرزهای خود بحث کنید تا مطمئن شوید که هر دو طرف در یک موضع هستند و می توانند برای ایجاد یک تجربه لذت بخش و رضایت بخش با یکدیگر همکاری کنند.

2. خودکاوی: شناخت بدن خود و آنچه برای شما لذت می آورد ضروری است. زمانی را برای کشف آناتومی خود از جمله مناطق اروژنیک، از طریق خودتحریکی و خودارضایی اختصاص دهید. این دانش می تواند به راهنمایی شریک زندگی یا خود شما در طول فعالیت های جنسی کمک کند.

3. پیشنوازی: افزایش زمان پیشنوازی می تواند برای زنان مفید باشد زیرا به افزایش برانگیختگی و ایجاد تنش جنسی کمک می کند. بر روی فعالیت هایی مانند بوسیدن، نوازش کردن، رابطه جنسی دهانی یا استفاده از اسباب بازی های جنسی برای تحریک مناطق اروژن و افزایش لذت تمرکز کنید.

4. آزمایش و محک زدن: موقعیت‌ها، تکنیک‌ها و احساسات مختلف جنسی را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهترین است. با فشار، سرعت و زوایای مختلف آزمایش کنید تا بفهمید چه چیزی شما را به طور موثر تحریک می کند.

5. آرامش و ذهن آگاهی: ایجاد یک محیط آرام و راحت می تواند به زنان کمک کند احساس راحتی بیشتری داشته باشند و توانایی آن ها را برای تمرکز بر لذت افزایش دهد. تکنیک‌های تمرکز حواس، مانند تنفس عمیق یا مدیتیشن را تمرین کنید تا به آرامش ذهن و بدن در طول برخوردهای جنسی کمک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*