ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد زنجان | کمپ های ترک اعتیاد زنجان


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مراکز ترک اعتیاد زنجان پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


آیا آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد زنجان را می‌شناسید؟ اعتیاد به مواد مخدر یکی از بزرگترین مشکلات دنیای امروز است. از جمله معروف‌ترین مواد اعتیاد آور می‌توان به هروئین، مورفین، متادون، تریاک، شیره ، شیشه، حشیش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفین یا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنیا بسته به ذائقه و شرایطی موجود در آن منطقه مصرف یک یا چند تا از این مواد مخدر بیشتر است. یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد درگیر آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراکز ترک اعتیاد زنجان بود. به همین دلیل مرکز مشاوره هنر زندگی تصمیم گرفت تا برای تسهیل دسترس مردم زنجان به مراکز ترک اعتیاد، آدرس تمامی مراکز ترک اعتیاد در زنجان را جمع آوری و معرفی نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

 

تماس با مشاور

 

آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد زنجان

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی به منظور تسهیل دسترسی مردم زنجان به کمپ های ترک اعتیاد زنجان ، آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد زنجان جمع آوری کرده است. شما می‌توانید آدرس مراکز ترک اعتیاد زنجان را در جدول زیر مشاهده نمایید. جمع آوری آدرس مراکز ترک اعتیاد زنجان تنها به منظور کمک به مردم زنجان برای دسترسی راحت تر به مراکز ترک اعتیاد زنجان انجام شده است. با توجه به تاثیرات مخرب اعتیاد در زندگی فرد و خصوصا تاثیر اعتیاد بر خانواده، لازم است هر چه سریعتر برای رهای از این گرفتاری عذاب آور اقدام نمود.

آدرس مراکز ترک زنجان 

۱- مرکز طلوع رهایی به نشانی : کیلومتر ۱۰ جاده قدیم تبریز جنب باسکول ۶۰ زنجان رود

۲- مرکز بهاران نو به نشانی : کیلومتر ۱۱ جاده زنجان- بیرجان بعد از میدان نیروی انتظامی
3- مرکز نوید پویان به نشانی : زنجان - سبزه میدان - اول خیابان فردوسی - جنب امور مشترکین
4- مرکز اطهر به نشانی : زنجان - دروازه ارک - ساختمان پزشکان محسن
5- مرکز ناجی به نشانی : زنجان - اسلام آباد - 20 متری شهید مدنی - چهار راه جاده همایون - ضلع جنوبی

مراکز ترک اعتیاد زنجان

اولین قدم برای ترک اعتیاد تصمیم خود فرد است. زمانی که شما به دنبال یک مرکز ترک اعتیاد هستید، پس تصمیم خود را گرفته‌اید. فردی که اعتیاد به مواد مخدر دارد از نظر جسمی و روانی وابسته می‌شود. برای درمان جسمی مراکز ترک اعتیاد و پزشک نقش بسیار موثری را بازی می‌کنند. مراکز ترک اعتیاد زنجان به سم زدایی در افراد کمک می‌کند. سم زدایی موادر مخدر در اصطلاح عامیانه به معنی تعویض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتیاد آور از بدن فرد معتاد می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاثیر مواد مخدر بر بدن کلیک کنید.

درمان وابستگی روانی در حین درمان و بعد از آن نقش اساسی دارد که با کمک راهکار‌های ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشک می‌تواند رهایی و ترک صد در صد مواد مخدر دست یابید. درمان اعتیاد زمانی نتیجه بخش است که خماری در فرد از بین برود و فرد بتواند با مصرف دوباره مواد مخدر مقابله کند. عود هیجانی بازگشت و مصرف مجدد معمولا در روزهای اولیه ترک اتفاق می افتد و با رفتارهایی مانند خشم اضطراب نمایان می شود.

برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد شما می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید، چرا که اعتیاد به برخی از مواد مخدر به سادگی صورت می گیرد و نیاز به بستری شدن ندارد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد هنر زندگی آماده است تا با خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود در زمینه ترک اعتیاد به مواد مخدر و معرفی بهترین مراکز ترک اعتیاد در زنجان شما را یاری نماید. برای آگاهی از ویژگی بهترین کمپ های ترک اعتیاد مقاله کمپ ترک اعتیاد را مطالعه فرمایید.

 

نشانه های اعتیاد به مواد اعتیاد آور

اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر هزینه‌های مالی و جسمی، عوارض روحی نیز دارند که سبب می‌شود تا فرد دچار اختلالات خلقی، خستگی مزمن، عدم تمرکز، اضطراب و استرس، پایین آمدن اعتماد به نفس و ... شود. نشانه‌های اعتیاد به انواع مواد مخدر در هر کدام متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد اعتیاد آور می‌توانید مقالات زیر مطالعه را نمایید.

مواد مخدر:

علائم اعتیاد به هروئین

علائم اعتیاد به مورفین

علائم اعتیادبه تریاک

علائم اعتیاد به شیره

علائم اعتیاد به متادون

علائم اعتیاد به ترامادول

علائم اعتیاد به ب 2

مواد محرک:

علائم اعتیاد به کوکائین

علائم اعتیاد به شیشه

علائم اعتیاد به ریتالین

مواد توهم زا: 

علائم اعتیاد به ماده مخدر گل

علائم اعتیاد به حشیش

علائم اعتیاد به الکل

 

تست اعتیاد به مواد مخدر 

تست اعتیاد یکی از روش‌های مرسوم اطمینان حاصل کردن از اعتیاد می‌باشد. ولی باید بدانید تست اعتیاد عاری از خطا نیست. همین خطاهای موجود در تست اعتیاد سبب می‌شود تا روش‌هایی برای منفی کردن این تست‌ها موجود باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست‌های اعتیاد مقالات زیر مطالعه نمایید.

تست اعتیاد به هروئین

تست اعتیادبه تریاک

تست اعتیاد به متادون

تست اعتیاد به کوکائین

تست اعتیاد به شیشه

تست اعتیاد به ماده مخدر گل

 

آغاز ترک اعتیاد | مراکز ترک اعتیاد زنجان

درمان هر بیماری نیاز به زمان دارد، برای اینکه بتوانید اعتیاد خود را ترک کنید باید اراده، پشتکار و باور داشته باشید و به نکات زیر توجه کنید.

- روزهای اول ترک اعتیاد روزهای سختی است. خماری ناشی از کاهش مواد یا عدم مصرف در فرد معتاد او را ناامید می‌کند و از ادامه مسیر باز می‌دارد.  درد جسمانی ترک اعتیاد در روزهای نخست به سراغ فرد می آید و بر تنش های روانی او می افزاید. به همین دلیل اراده و روحیه فرد در این روزها بسیار مهم است.

- پذیرش بیماری اعتیاد توسط خود فرد معتاد از نکات بسیار مهم می‌باشد. قبول بیماری اعتیاد به فرد کمک می‌کند تا پذیریش علائم ترک و خماری برای فرد قابل تحمل‌تر باشد.

- مصرف مواد مخدر اثرات سویی از نظر جسمی و روانی بر روی فرد به جای خواهد گذاشت که طی مراحل ترک سبب به وجود آمدن علائم ترک، خماری و اختلالات خلقی شدید می‌شود. در مراکز درمان اعتیاد به مواد مخدر به بیمار کمک می‌شود تا از نظر جسمی و روانی به حالت طبیعی برسد.

- خانواده در ترک اعتیاد به مواد اعتیاد آور نقش تعیین کننده ای دارند. اما آنچه که باید بیشتر مدنظر قرار گیرد، پیشگیری از اعتیاد در خانواده است. خانواده به عنوان اولین نهاد پرورشی انسان، زیر ساخت شخصیتی او را می سازد. بنابراین خانواده قدرتمندترین عاملی است که می تواند از انحرافات رفتاری جلوگیری نماید. انزوا و گوشه گیری از عوامل بسیار تحریک کننده برای بازگشت به اعتیاد هستند که خانواده باید به این مقوله توجه ویژه داشته باشد.

 

روش های ترک اعتیاد مواد اعتیاد آور

روش های ترک اعتیاد دارای دو بخش اساسی است. سم زدایی بدن از سموم مواد مخدر و روان درمانی برای کاهش تنش های روانی و آموزش مهارت غلبه بر وسوسه بعد از ترک می باشد. به این ترتیب تمام جنبه های رفتاری و جسمی و ذهنی تحت درمان قرار می گیرد. روش ترک اعتیاد اگر بر این مبنا استوار باشد، درصد موفقیت آن بسیار بالا خواهد بود. 

مرکز ترک اعتیاد زنجان هنر زندگی

مرکز مشاوره ترک اعتیاد زنجان هنر زندگی با بهرمندی از کادری مجرب آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگوی سوالات شما در زمینه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروزه روش‌های ترک اعتیاد نوین کشف شده‌اند که بدون نیاز به بستری شدن برای اعتیاد به بسیاری از مواد مخدر فرد می‌تواند اعتیاد خود را در خانه ترک کند. خاطر نشان می شود که بعد از ترخیص از مراکز ترک اعتیاد، نباید فرد را به حال خود رها نمود.  وسوسه مصرف مواد مخدر تا مدت ها در ذهن و روان فرد وجود دارد. به همین دلیل مراقبت بعد از ترک اعتیاد می تواند احتمال بازگشت فرد به سمت مواد را به حداقل برساند. همچنین این مرکز به شما اطمینان می‌دهد که تمامی روند درمان و ترک اعتیاد میان فرد مصرف کننده و مرکز به صورت یک راز باقی خواهند ماند و اطلاعات نزد این مرکز محفوظ می‌ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

 

سوالات متداول

اهمیت مراجعه به یک مرکز ترک اعتیاد خوب چیست؟

مراکزی که از تجارب کافی در زمینه ترک اعتیاد برخوردار باشند قادر خواهند بود که در کمترین زمان ممکن و با بهره بردن از روش‌های اصولی به فرد مصرف کننده کمک کنند تا ترک پایداری داشته باشد و به عوارض جسمی و روانی دچار نشود.

category_id=434

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*