ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

پسری که برات وقت نمیذاره

پسری که برات وقت نمیذاره چه مشکلی دارد؟ در هر سنی که باشید اینکه بدانید آیا مردی به شما علاقه دارد یا خیر گاهی اوقات دشوار است. برخی از پسرها در رابطه مرموز باقی می مانند و دختر نمی‌تواند بفهمد که او چه احساس و نیتی دارد. این منتظر ماندن برای پیام یا زنگ یک پسر می تواند در یک رابطه گیج کننده و آزار دهنده باشد. اگر هم بخواهید با او تماس بگیرید یا پیام بدهید و جوابتان را ندهد این موضوع می‌تواند باعث شود که هزاران فکر به سمتتان هجوم بیاورد.  

 

تماس با مشاور

پسری که برات وقت نمیذاره | نشانه های بی علاقگی

پسری که برات وقت نمیذاره و به شما علاقه نداشته باشد نمی توانید با او رابطه پایدار و عاشقانه داشته باشید و بهتر است زودتر از آن رابطه بیرون بروید. بعضی از نشانه های رفتاری بی علاقگی مرد به شما شامل موارد زیر می شوند: برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بی توجهی مرد به زن کلیک کنید.

1-پاسخ ندادن به پیام ها و حفظ فاصله جسمی و احساسی

در این دوران با توجه به پیشرفت تکنولوژی هیچ چیزی راحت تر است فرستادن پیام و ایمیل نیست. اگر فردی که برایش وقت می گذارید و احوال او را جویا می شوید اما بعد از چندین بار فرستادن پیام هنوز پاسختان را نداده است وقت آن رسیده است که او را فراموش کنید. موضوع فقط مشغله ذهنی و کاری و عدم درمان تنبلی او نیست این رفتار نشانه بی ادبی و کم توجهی به شما میباشد. شاید فرد مقابل اهل پیام دادن و ایمیل نباشد اما حداقل بعد از چند بار پیام شما میتواند تماس بگیرد و اگر آن را هم در این خواند نشان از آن دارد که رابطه با شما برایش اهمیتی ندارد و بهتر است از آن خارج شوید.

مردی که شما را دوست داشته باشد احساساتش را با شما در میان می گذارد و از لحاظ جسمانی به شما نزدیک می شود دوست دارد شما را در آغوش بگیرد و با شما هم صحبت شود اما اگر هنگامی که تنها هستید و به چشم های شما هم نگاه نمی کند یا در مورد مسائل زندگی اش حرفی به شما نمی زند به این معناست که نمی خواهد رابطه عمیق و پایداری با شما برقرار کند. هرچند اگر بخواهید با چنین فردی دوست باشید مشکلی ایجاد نمی کند اما نباید روی چنین افرادی سرمایه گذاری احساسی کنید یا به فکر روابط سالم و  بلندمدت با آنها باشید.

2-فراموش کردن طرف مقابل و عدم لمس وی

مردی که شما را دوست داشته باشد تمام سعی خود را می‌کند که به شما نشان دهد برای او خاص و منحصر به فرد هستید. در هر شرایطی هنگامی که سر کارتان هستید یا به کلاسی رفته اید یا می خواهید با هم به بیرون بروید به دنبال شما می آید و موقع برگشت هم شمارا کنار خیابان تنها نمی گذارد بلکه سعی می‌کند تا مقصدی که می خواهید بروید شما را برساند. اما کسی که حتی تا دم خانه تان می آید تا شما را ببیند هرگز نباید روی یک رابطه بلند مدت و عمیق رویش حساب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مراقبت از روابط عاطفی کلیک کنید.

سعی کنید واقع بین باشید و این گونه به خود دلخوشی ندهید که او حتماً به خاطر ترافیک و مسائل دیگر نمی آید. اگر می بینید که همسرتان در خانه شما را در آغوش می‌گیرد می بوسد یا ناز و نوازشتان می کند اما حاضر نیست در خیابان حتی دست شما را بگیرد نکته مهمی نیست و باید هوشیار باشید. او نمی خواهد در یک رابطه نزدیک با شما دیده شود یا ترس از آن دارد که زنان دیگری که در زندگیشان هست شما را به همراه با او ببینند. از چنین مردی در روابط باید دوری کرد.

3-کوچک کردن ایده های شما و ملاقات های بعد از نیمه شب

ممکن است مردی با اینکه با عقاید و باورهای شما مخالف است اما همچنان شما را دوست داشته باشد و احترام بگذارد اما اگر با بی احترامی فقط قصد تحقیر و کوچک کردن شما را دارد و عقاید شما را مسخره می کند یعنی اینکه هیچ علاقه ای به شما ندارد. اگر بخواهید با کسی رابطه بلند مدت داشته باشید که دائما هر عقیده و نظر شما را به باد انتقاد کردن بگیرد و یا با آن مخالفت کند و تنها بخواهد عقاید خودش را به کرسی بنشاند زندگی برایتان تلح و غیرقابل تحمل می‌شود. پس بهتر است اگر شریک شما چنین ویژگی هایی دارد زودتر از اون رابطه خارج شوید.

اگر فکر می کنید که همسرتان شما را فقط برای خوشگذرانی های آخر شب و لذت خودش میخواهد و در بقیه روز به شما بی توجه است بدانید که به شما بی علاقه است. انتظار نداشته باشید که چنین رابطه ای به جایی برسد. مردی که همسرش را دوست دارد برای تمام روز و هر روز هفته برایش وقت می‌گذارد و به خواسته ها و نیاز هایش توجه می کند و توجه خود را منحصر به آخر شب ها نمی کند. شاید قبولش برایتان سخت باشد اما زندگی با چنین فردی بعد از مدتی غیر قابل تحمل می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه روابط ناسالم کلیک کنید.
پسری که برات وقت نمیذاره

4-خودداری از برنامه ریزی برای آینده و کنسل کردن برنامه ها

مردی که شما را دوست داشته باشد هیچ وقت نمی گذارد در حاشیه زندگی اش باقی بمانید. برای تعطیلات آخر هفته با شما برنامه می ریزد و نمی خواهد که تنهایی آن را سپری کند. اگر فقط لحظه آخر با شما تماس می گیرد تا با شما قرار بگذارد و بیشتر وقتش را با دوستانش می‌گذراند یعنی آنقدر ها هم علاقمند به شما نیست. برخی اوقات خانم ها در رابطه بسیار منتظر میمانند تا موقعی که فرد مورد علاقه شان با آنها قرار ملاقات بگذارد یا اینکه او را به بیرون ببرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه روابط دختر و پسر کلیک کنید.

این را بدانید که چنین رفتاری در اصل بی احترامی به خود محسوب می شود و کسی که برای خودش ارزشی قائل است در چنین رابطه ای نمی ماند چرا که می داند لیاقت بیشتری دارد. مردی که شما را دوست داشته باشد برای چه کوتاه مدت و بلند مدت برنامه می ریزد و اهدافش را به شما میگوید.

این هم یک نشانه دیگر است که فرد مورد علاقه تان رای شما ارزش و اهمیتی قائل نیست کسی که شما را دوست داشته باشد برنامه هایش را با شما تنظیم می‌کند و سعی می‌کند هر طور شده حتی اگر برنامه ای هم یکبار استثناً جور نشد از شما معذرت خواهی می‌کند و سعی می کند دوباره جبران کند. اما مردی که به راحتی برای شما برنامه می چیند و آن را به هم میزند یعنی اینکه بهتر است به خودتان احترام بگذارید و از رابطه خارج شوید.

5-وجود نفر سوم رابطه و عدم تمایل به ایجاد صمیمیت

این فرد ممکن است بگوید دوستتان دارد اما در واقع درگیر فرد دیگری باشد و نتواند تمام وقت و عشقش را صرف شما کند. رابطه با این فرد یعنی اینکه شما حتی ممکن است با چندین نفر شریک باشید و چنین چیزی برای یک دختر قطعاً غیرقابل تحمل است. بدترین که حتی اگر آن فرد را به خاطر شما رها کند هم به آن زن و هم به شما دروغ گفته است. بنابراین سعی کنید قوی باشید و از رابطه با چنین فردی خارج شوید تا فرصت های بهتر را از دست ندهید.

اگر شما رابطه احساسی و عاطفی با همسرتان ندارید و یا مرد تان به شما احساسی ندارد یعنی اینکه که می خواهد نشان دهد بدون شما هم زندگیش میگذرد. این رفتار بسیار آزاردهنده و توهین آمیز و ناجوانمردانه است. شما به هیچ کسی نیاز ندارید. پس سعی کنید وارد رابطه شوید که مردتان به شما احساس ارزشمندی و جذابیت بدهد.

6-پسری که برات وقت نمیذاره |ناپدید شدن

وقتی مردی ماه ها روزها و هفته ها می رود بدون آنکه پیامک یا زنگ بزند و توضیحی برای آن ببیند یعنی اینکه شما برایشان آنقدرها مهم و جذاب نیستید. اگر شما برای فردی مهم باشید برای تان وقت می گذارد و حتی اگر راه دور هم باشید حال شما را می پرسد اما اگر مردی بدون توضیح از شما بی خبر باشد یعنی اینکه بهتر است وقتتان، انرژی و احساسات خود را برای او نگذارید.

 علت بی توجهی پسر به دختر

علت بی توجهی پسر به دختر

اینکه چرا بعضی از پسرها برای دخترها وقت نمی گذارند و یا به او بی محلی می کنند دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که برخی از آنها شامل موارد زیر هستند:

1-از دست دادن علاقه، عدم درک شدن

هرچند این خبر ناراحت کننده است اما این را بدانید که برخی عشق های رمانتیک و آتشین به تدریج به پایان می رسند احتمال اینکه فرد مورد علاقه شما هم دچار این وضعیت بشود زیاد است. معمولاً عشق هایی که یکباره شروع می شوند و بر پایه شناخت و آشنایی قبلی نیستند و دو طرف سواد کمی از رابطه دارند و نمی دانند چگونه یک رابطه را باید حفظ کرد دوامی ندارند. اینکه چرا همسر یا دوست شما علاقه اش را از دست داده است جای بحث دارد اما به هر حال دور شدن های یکباره و مداوم نشانه عدم علاقه او دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه عاشقی قبل از ازدواج کلیک کنید.

خانه ها در رابطه نیاز دارند که فرد مقابل آنها را درک کند و به نیازها و خواسته های آنها احترام بگذارد اما این فقط مختص به آنها نیست که مردها هم در رابطه به توجه و در و همدلی نیاز دارند و اگر مردی حس کند که نیازهایش فهمیده نمی شود ممکن است که خودش را عقب بکشد. بی توجهی ها و کم توجهی ها در طولانی مدت می تواند به رابطه آسیب بزند و فرد فکر کند که دیگر اهمیت و ارزشی برای شریکش ندارد.

2-پسری که برات وقت نمیذاره |دیدگاه های متفاوت و تغییر نظر

خیلی از اوقات ممکن است با فردی وارد رابطه شده باشید که جهان بینی و دیدگاه متفاوتی با شما داشته باشد و نسبت به روابط عاطفی و یا هر مسئله دیگری به گونه ای دیگر بیندیشد و این می‌تواند زمینه‌ساز بی توجهی به دختر در رابطه باشد. این افراد به تعدیل رابطه را جدی نمی گیرند و دیگر خبری از ابراز احساسات و حرف های عاشقانه نیست چرا که رابطه برای آنها هدف نیست و شاید فقط یک خوشگذرانی موقت باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ابراز علاقه به دختر کلیک کنید.

برخی از آقایان به دلایلی همچون نیازهای جنسی وارد رابطه با دختر می شوند اما بعد از مدتی متوجه میشوند که هیچ آینده ای با او ندارند و بهتر است که هر چه زودتر رابطه را ترک کنند. رابطه های کوتاه مدت و هیجانی که بدون شناخت اتفاق می افتد و به دلایلی که معمولاً برای پسرها جنسی است و برای دخترها عاشقانه است شروع می شود قطعاً هدفی نخواهد داشت و بعد از مدتی هر دو نفر متوجه میشوند که برای یکدیگر مناسب نیستند.

3-عدم مدیریت احساسات و انتظارات بیجا

بسیاری از پسرها در روابط خود دچار مشکلاتی مانند عدم توانایی در مدیریت احساسات ناخوشایند و نیازهای خود می شوند و بعد از مدتی ممکن است فکر کنند که آیا واقعاً شما را صادقانه دوست دارند و اینکه چه حسی به شما دارند. به همین دلیل ممکن است مدتی از شما فاصله بگیرند تا در افکار و عقاید خود تجدید نظر کنند و بدانند که نیت خودشان از یک رابطه چیست. در این موارد بهتر است که شما به آنها آزادی دهید اجازه دهید مدتی با خودشان تنها باشند.

یکی از علت های دوری پسرها از دخترها در رابطه و خسته شدن توقعات بیجا و غیر واقعی بعضی از دخترها است. شاید برخی دختر ها در رابطه توقع داشته باشند دوستشان یا همسرشان روزی پنج بار با او تماس بگیرد یا صحبت کند و یا هر روز از اوضاع و احوال خودشان به او گزارش دهد. این سریع تحریک می تواند فضای زندگی را برای پسرها تلخ و تیره کند و باعث شود که رابطه را ترک کنند. این را بدانید که اصرار بیش از حد برای برقراری رابطه می تواند هر پسری را از شما دور کند حتی اگر خیلی عاشقتان باشد. برای دریافت مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.

4-خیانت پسر یا نیاز به تنهایی، در دسترس بودن دختر

یکی از دلایل دوری پسرها از رابطه این است که ممکن است با فرد دیگری در ارتباط باشند. هرچند این در مورد تمام روابط و یا هر فردی صدق نمی کند و بهتر است برای هر دوری فورا این فکر به ذهن تان نرسد. پسر ها معمولا وقتی که خیانت می کنند پنهانی عمل می کنند و هنگامی که حس خطر داشته باشند ناگهان از شما دور می شوند.

فرقی نمی کند که فردی مجرد باشد یا متاهل در هر حال هر کسی گاهی اوقات می‌خواهد فضایی برای نفس کشیدن داشته باشد و با خودش تنها باشد و غرق در افکارش شود. بی احترامی به این نیاز ها می تواند یکی از دلایل دوری آقایان از رابطه باشد. بنابراین فرقی نمیکنه همسر یا دوست شما گاهی به دلیل مشغله هایی که دارد دوست دارد با خودش تنها باشد و این به این معنی نیست که شما برایش بی اهمیت هستید یا حتماً می خواهد برای همیشه رهایتان کند.

مردها کسانی را که بیش از حد دست یافتنی و دم دست باشند را دوست ندارند و میلی به آنها نشان می دهند. حتی اگر فردی در آغاز رابطه عطش زیادی به شما داشته باشد و عاشقتان باشد اما با زیاد در دسترس بودن شما به مرور زمان علاقه‌اش رنگ می بازد. بنابراین یادتان باشد که همیشه در وضعیتی باشید که فرد مقابل برای رسیدن به شما نیاز به تلاش داشته باشد البته حد تعادل را رعایت کنید و اگر بیش از حد هم دست نیافتنی باشید نتیجه معکوسی می دهد. تحقیقات نشان می دهد که مرد ها از دوران نوجوانی برای هر آنچه که رقابت می کنند و سعی می کنند آن را نگه دارند اهمیت بیشتری قائل هستند.

5-پسری که برات وقت نمیذاره |عزت نفس پایین

شاید برای تان جالب باشد که بدانید این مورد آخر از مهم‌ترین و اساسی‌ترین دلایل دوری پسرها از یک رابطه است. کسی که عزت نفس پایینی داشته باشد یعنی برای خود ارزش و احترامی قائل نیست و خودش را همیشه پایین تر از دیگران می بیند و مدام با بقیه مقایسه می کند. افراد با عزت نفس پایین نه تنها در یک رابطه نمی تواند جذاب باشد بلکه آنها فرصت های زیادی را هم برای کار و تحصیل از دست می‌دهند و حتی در یک مصاحبه کاری نمی‌توانند دیگران را به سمت خود جذب کنند.

هر فردی نه فقط شریک عاطفی شما متوجه میزان ارزشمندی و عزت نفس شما می شود و اگر کسی از درون احساس حقارت داشته باشد نمی تواند به راحتی آن را از دیگران مخفی نگه دارد. نکته مهم این است که وقتی فردی برای خودش ارزش قائل نیست و برای تنهایی خودش برنامه هدف و تفریحی ندارد و تمام فکرش این است که چه موقع دوستش یا همسرش با او تماس میگیرد، چگونه می تواند انتظار داشته باشد که دیگران برایش احترامی قائل شوند.

پس اگر احساس ارزشمندی خود را فقط در یک رابطه و هم صحبتی با شریکتان تعریف میکنید نیاز است که حتماً برای بالا بردن و حفظ عزت نفس خود به دنبال راه حل باشید.

 

سخن آخر درمورد پسری که برات وقت نمیذاره

خیلی از افراد در دنیای امروزی مدیریت یک رابطه پایدار و عمیق را نمی دانند و همین امر ممکن است باعث شود که با هر رفتار پسر یا دختر مورد علاقه شان برداشت‌های اشتباهی کنند. اگر شما هم در یک رابطه بلاتکلیف مانده اید و فکر میکنید فرد مقابل به شما اهمیت نمی دهد لازم است قبل از هر تصمیمی از یک مشاور و روانشناس با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات مشاوره روانشناسی  در زمینه پسری که برات وقت نمیذاره کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*