ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

سکس چهارنفره


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با سکس چهارنفره پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


در تخیلات بیشتر افراد یک سناریو جنسی قرار دارد که می‌خواهند آن را اجرا کنند اما به دلایل مختلف از بیان آن می ترسند. سکس چهارنفره به رابطه‌ای گفته می‌شود که چهار نفر در آن ایفای نقش می‌کنند. امروزه در جامعه‌ این گونه گرایش های نابهنجار را به طور صعودی مشاهده می‌کنیم. اگر در رابطه ای قرار بگیرید که شریک جنسی‌تان از شما سکس هنجار را مطالبه نکند و از فانتزی های او این باشد که فورسام را تجربه کند واکنش شما چیست؟ فورسام شاید فانتزی باشد که در آن هیجان بیشتر و تنوع زیادتری انگاشته شود. اما آیا به عواقب و آسیب های آن هم فکر کردید؟ اگر این چنین فانتزی داشته باشم چه کنم؟ آیا باید این فانتزی به واقعیت تبدیل شود؟ پاسخ این سوالات در جلسات مشاوره جنسی به خوبی بیان می شود و ذهن فرد قدرت تشخیص انحرافات رفتاری و جنسی را بازیابی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره جنسی کلیک کنید.

گیف سکس چهار نفره

رابطه جنسی

رابــطه جنسی یک میل طبیعی در انسان است. هر عملی که بتواند باعث تحریک جنسی توسط شخص دیگری شود، رابطه جنسی نامیده می شود. تمایلات جنسی همیشه کانون کنجکاوی و علاقه ی بشر بوده است. ترسیم رفتار جنسی در نقاشی های غارنشینان ما قبل تاریخ تا تصاویر و نقاشی های کالبدشناختی داوینچی در مورد مقاربت و تا سایت های پورنوگرافی موجود در اینترنت وجود دارد. تمایل جنسی در افراد به شکل مختلفی بروز می کند.

عوامل تعیین کننده رفتار و تمایلات جنسی

از عوامل تعیین کننده رفتار و تمایلات جنسی می توان به عوامل کالبدشناختی، فیزیولوژی، روان شناسی شخصیت، فرهنگی که فرد در آن زندگی می کند، روابط فرد با دیگران، و تجارب رشدی در طول دوران زندگی نام برد.

تمایل جنسی بهنجار چیست؟

رفتار جنسی بهنجار رفتاری است که باعث لذت فرد و شریک جنسی از رابطه جنسی می شود و شامل عشق بازی و تحریک اعضای جنسی همراه با مقاربت است. احساس گناه یا اضطراب و عذاب وجدان بعد از رابطه جنسی در آن وجود ندارد و از سر اجبار نیست. درک اجتماعی از تعریف رفتار جنسی به هنجار ثابت نیست و از دوره‌ ای تا دوره‌ ای دیگر متفاوت بوده و بازتاب اخلاق فرهنگی دوران مربوطه است.

سکس چهار نفره

انواع روش های آمیزش جنسی

افراد روش های مختلفی برای انجام معاشقه و فعالیت جنسی خود به کار می‌گیرند. امروزه در بین زوج ها و شریک های جنسی شاهد این موضوع هستیم که تمایل و گرایش های جنسی گروهی سه نفره، چهارنفره و چندنفره به سرعت در حال رشد است. در این مقاله به رابطه جنسی فورسام یا همان رابطه جنسی چهارنفره می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سکس گروهی کلیک کنید.

فورسام یا سکس چهارنفره چیست؟

سکس چهارنفره یا فور سام یکی از انواع از رابطه جنسی گروهی است که از چهار نفر شرکت کننده تشکیل می شود و که از هر ترکیب جنسیتی می باشد. در فورسام سطح فعالیت جنسی در بین هر یک از چهار عضو ممکن است بسیار متفاوت باشد. ممکن است به صورت تبادل همسر بین دو زوج صورت بگیرد که معمولا زن و شوهر دگرجنس خواه هستند. ممکن است به این صورت باشد که یک نفر از هر طرف از زوجین به تماشای رابطه جنسی دو زوج دیگر بپردازند و خود رابطه جنسی برقرار نکنند. در روش دیگر سه نفر با نفر چهارم به طور متوالی رابطه جنسی برقرار می کنند و انجام سبک‌ ها و اجرای فانتزی جنــسی شخصی تماشاگر از روش های انجام رابطه جنسی چهار نفره است.

فورسام

فورسام و شیوع آن

تمایل به سکس چهارنفره در مردان بیشتر دیده می‌شود. البته این گونه نیست که زن‌ها این فانتزی را نداشته باشند. اما به دلیل ریشه‌ های تکاملی زن‌ ها گرایش بیش تری به پایداری زندگی زناشویی دارند که در یک رابطه‌ مستحکم و ماندگار باشند و به دنبال آن این‌گونه فانتزی‌ها در زنان کم تر دیده می‌شود اما وجود دارد. مردان در فرایند تکاملی گرایش شدید دارند که ژن‌ های خود را بیش تر منتقل کنند و از نیاکان ما این میل مردان به داشتن چند شریک جنسی دیده شده است.

این فانتزی بیش تر از زنان درخواست می‌شود و ممکن است زن به عنوان شریک جنسی همسر یا پارتنر خود را همراهی کند. مطابق با مطالعه ای در سال 2016 در Journal of Sexual Archives محققان خاطر نشان کردند که 82 درصد از مردان و 31 درصد از زنان به فانتزی های سکس چندنفره علاقه مند ‌هستند.

گرایش به سکس چهار نفره

مهم ترین دلایل گرایش به سکس چهارنفره

در مورد سکس چهارنفره دلایل مختلفی به گوش می رسد و از زبان افراد بیان می شود که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

_نیاز به ایجاد تنوع در سکس یا رضایت شریک جنسی.

_هم چنین با بررسی موارد می توان در ابتدا به این موضوع با این دیدگاه نگاه کرد که رابطه جنسی چهار نفره به این دلیل اتفاق می افتد که افراد به میل تنوع طلبی‌ جنسی  به دنبال کسب هیجانات بیش تری هستند یا به دنبال ایجاد رابطه جنسی متفاوتی می باشند.

_در فورسام تحریک جنسی بیش تری صورت می‌ گیرد. شاید تصور فرد این باشد که اعضای مختلف جنسی بیشتر برانگیخته خواهد شد (هم زمانی رابطه  دهــانی، واژنی و مقعدی)

_برخی از اختلالات شخصیتی

_در مواردی افراد گرایش به تسلط یا تسلیم شدگی دارند. مواردی چون سادیسم و مازوخیــسم ممکن است میل به فورسام را تشدید کند.

_گاهی فورسام را می توان جایگزین خیانت تلقی کرد.

_در برخی افراد اختلال تماشاگری جنسی را می‌توان از عوامل سوق دهنده ی افراد به فورسام دانست چون می توانند سکس دیگران را مشاهده کنند یا خود مورد مشاهده قرار بگیرند.

_در مواردی افراد می‌خواهند توانمندی خود در گروه را ثابت کنند.

_امروزه افراد به دلیل تمرکز بر فانتزی های غلطی که نشات گرفته از تماشای پورنوگرافی است تمایل بیش تری به فورسام پیدا کرده اند.

ـ در مواقعی که افراد گرایش بایسکشوال و دو جنسگرایی دارند می خواهند در یک رابطه جنسی، آمیزش با هر دو جنسیت را تجربه کنند.


رابطه فورسام

رسانه و پورنوگرافی و تاثیر آن بر تمایل جنسی

امروزه شاهد تاثیرگذاری زیاد رسانه ها و شبکه های اجتماعی و کانال ها و تاثیر پورن بر نوجوان و جوان در جامعه هستیم. رسانه تاثیر زیادی بر افکار و نگرش افراد دارد و امروزه به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای رابطه جنسی تبدیل شده است که رفتار جنسی و نگرش و انتظارات افراد را شکل می‌ دهد. اگر کنترل شده نباشد می‌تواند آسیب زننده باشد نه تنها به نوجوانان بلکه به رابطه های زوجین.گاهی دیده می‌شود افراد همان انتظاراتی را از پارتنر جنسی خود دارند که در پورنوگرافی مشاهده کرده‌اند. یا حتی از خودشان و عملکردشان رضایت ندارند و دچار اضطراب عملکرد جنسی می شوند . چون نمی‌توانند به مانند آن چه مشاهده کرده اند به ارضا برسند یا لذت ببرند.

آسیب ها و پیامدهای رابطه فورسام

به هر میزانی که با این مسئله کنار بیاییم و دلایل شرعی و مذهبی را در نظر نگیریم، رابطه فورسام آسیب های جبران ناپذیری را سبب خواهد شد. حتی اگر فرد خودش تمایل به این سبک رابطه داشته باشد یا این که شریک جنسی‌اش رضایت داده باشد باز هم این سبک رابطه آسیب ها و پیامدهایی دارد که در زیر مطرح می کنیم:
_افزایش ریسک ابتلا به بیماری های مقاربتی

_احساس گناه و عذاب وجدان

_بروز ناخودآگاه حس بی کفایتی، بی ارزشی، حسادت، آسیب به عزت نفس

_بروز آسیب های جدی جسمی مانند اختلال نعوظ در آینده و مشکلات روانی

_وابستگی عاطفی و هیجانی و جسمی به افراد دیگر حاضر در این رابطه

_افزایش ریسک بارداری ناخواسته و توانایی کم تر در کنترل و استفاده از وسایل مراقبتی

فورسام یا رابطه جنسی چهار نفره حل کننده مشکلات رابطه ی جنسی میان شما و شریک تان نخواهد بود. پس اگر به دلیل مشکلاتی مانند دیرانزالی یا عدم ارگاسم یا مشکلات نعوظ به دنبال فورسام هستید این راه حل مطلوب نخواهد بود. رابطه ی جنسی چهار نفره شاید الگوهای ذهنی و باور به عشق و صمیمیت را درون خودتان یا شریک جنسی‌تان تحت تاثیر خودش قرار دهد.

تن دادن به هر فانتزی و هر رابطه ای شاید به نظر هیجان زیادی داشته باشد و تجربه ی متفاوتی باشد. اما عواقب و اثرات بعدی آن سبب می شود فرد مدام به دنبال هیجانات بیش تر باشد. به گونه ای که موجب بیش فعالی جنسی شود. این روند باعث می شود رابطه ی جنسی هنجار به طور کلی نیاز جنسی شما را برآورده نکند و زندگی شما تحت تاثیر این فعالیت دچار چالش های اساسی تری بشود.

سکس گروهی

توصیه ها و راهکارهایی در رابطه با سکس چهارنفره

_چه بخواهیم چه نخواهیم و چه بپذیریم یا خیر، فانتزی و گرایش به فورسام در جامعه دیده می‌ شود و قابل انکار نیست. اما آیا این فانتزی باید به واقعیت تبدیل شود؟ خیلی از افراد فانتزی‌های خود را عملی نمی‌کنند و دلایل بسیار خوبی مطرح می‌کنند تا این فانتزی را به واقعیت تبدیل نکنند.

_هر نیازی را در نظر بگیریم افراط یا تفریط در آن نیاز آسیب زننده است. نیاز جنسی از جمله نیازهایی است که غیرقابل انکار است و افراد به سبک و سیاق گوناگونی درصدد ارضای مــیل جنسی هستند. توجه افراطی و بها دادن زیاد به این نیاز اگر باعث شود که به عملکرد شما در اجتماع و روابطتان در بعد فردی آسیب بزند نیازمند این است که از نو ساختاربندی شود.

_توصیه می‌شود کاملا با صراحت درباره‌ی نگرانی‌ها، ترس‌ها و افکار خود صحبت کنید، به حرف ‌های یکدیگر گوش دهید و به یک تصمیم مشترک برسید.

_قبل از عملی کردن فانتزی‌ های خود، کمی تامل کنید و در وهله اول از خودتان بپرسید چرا می‌خواهید این گروه را تشکیل دهید؟ برای تحقق یک خیال پردازی جنسی؟ فورسام می‌تواند یک ماجراجویی جنسی سرگرم کننده و هیجان برانگیز باشد. اما آیا می‌تواند جایگیزین صمیمت بین زوجین باشد؟

_کنترل روابط جنسی در دست خود افراد است و همه چیز به خود شما بستگی دارد. چه رابطه ی دونفره صمیمی‌ تان و چه یک رابطه چهارنفره مبهم، این به خود شما بستگی دارد.

_اگر خودتان یا شریک جنسی‌تان اینگونه فانتزی دارید با در میان گذاشتن آن با یک تراپیست می‌توانید کمک زیادی به رابطه‌تان بکنید. مداخله سکس تراپی و سکس تراپیست می تواند راهکار موثری در درمان اختلال جنسی باشد.

سکس ضربدری

سوالی در رابطه با سکس چهارنفره

من متاهل هستم. رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی من است. من همیشه تمایل داشتم به دنبال تجربه جدیدی در رابطه جنسی‌ام باشم. من و همسرم رابطه زنــاشویی خوب داریم. اما خیالات زیادی هم داریم که هر دو ما را هیجان زده می‌کند. ما همه چیز را در رابطه جنسی‌مان تجربه کرده‌ایم با این شرط که دو نفر لذت ببریم و راضی باشیم. مشکل این است که به نظر من کافی نیست. من همیشه خیال رابطه جنسی چهارنفره داشتم. احساس می‌کنم اگر افراد دیگری در کنار ما یا با ما رابطه جنسی داشته باشند بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

در روابط قبلی که داشتم یک بار این اتفاق افتاد که در یک سکس سه نفره با بیش از یک زن بودم تا به امروز نتوانستم آن را فراموش کنم. اکنون که ازدواج کرده‌ام همسرم اظهار می‌کند که آماده این رابطه چهار نفره و گروهی نیست. اما من احساس می‌کنم وجود افراد دیگر باعث می‌شود رابطه جنسی ما هیجانی تر باشد و ما هر دو قادر خواهیم بود از جنبه دیگری از رابطه جنسی لذت ببریم. گاهی حس می‌کنم دوست دارم همسرم را در حال رابطه جنسی با مرد دیگری ببینم یا او من را در حین رابطه با زن دیگری ببیند.

این طور نیست که من به دنبال زن دیگری باشم من به دنبال خیانت عــاطفی به همسرم نیستم. فقط احساس می‌کنم این نوع رابطه رضایت بخش تر و هیجان انگیز تر است. او می‌ترسد که بعد از این ماجرا چه چیزی پیش بیاید؟ این نوع رابطه ادامه دار می‌شود؟ خودمان چگونه می‌خواهیم ادامه دهیم؟ من فکر می‌کنم ارزش تلاش دارد. اگر دوست نداشتیم می‌توانیم ادامه ندهیم و فراموشش کنیم. من در این موضوع گم شده ام. آیا دنبال این فکر بروم یا از ذهنم پاکش کنم؟ آیا رابطه جنسی چهارنفره ازدواج ما را از بین می‌برد؟ یا کاملتر و رضایت بخش ترش می‌کند؟

پاسخ به این سوال

رضایت متقابل در این پرسش اهمیت زیادی دارد. اینکه همسر فرد راضی نیست و اصرار برای این موضوع به احتمال زیاد باعث رنجش خاطر همسر می‎ شود. انرژی جنسی قابل پیش بینی نیست و اگر یک بار انجام شد و مانند دفعه ی قبل که ذکر شد فرد نتوانست فراموش کند چه پیش می‌ آید؟ آیا ارزش دارد که زندگی مشترک شان را تحت تاثیر این چنین ریسکی قرار دهد؟ و همچنین لازم به یادآوری است که خطرات جسمی و بیماری ها و ریسک بارداری هم مطرح هست.  در بسیاری از مواقع عدم یادگیری سکس دلیل اصلی نارضایتی جنسی زوجین است. با راه حل ساده آموزش سکس می توان به راحتی این مشکل را برطرف کرد و از انحرافات جلوگیری کرد. پس تامل دقیق تر و تصمیم گیری با کمک یک درمانگر خیلی کمک کننده خواهد بود. به این ترتیب شاید راحت تر و کم خطرتر بتوان از این خیالات رهایی یافت. متخصصان حامی در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری تان کنند. برای کسب اطلاع در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*