ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو

تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو چیست؟ شاید تا کنون با اصلاح هواپونوپونو اشنا نشده باشید. هواپونوپونو یک روش درمانی است که درمانگری در هاوایی در بخش بیماران روانی بیمارستان از آن استفاده کرد تا آنها را درمان کند. او بیماران را ملاقات نمی کرد و فقط با نگاه کردن به پرونده های بیماران آن ها را شفا می داد. کمی عجیب به نظر می رسد و کاری شبیه به یک معجزه است. برای دریافت مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.

 

تماس با مشاور

تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو

استفاده از روش پاکسازی هواپونوپونو به سال ها پیش و بومیان هاوایی برمی گردد. منظور از هواوپونوپونو یک روش درمانی برای ایجاد نظم و تعادل است که برای شفا دادن یک وضعیت و تغییر آن به کار می رود. هواو به معنی ایجاد کردن و خلق کردن و پونو به معنی برقراری تعادل، خوب کردن، درست کردن و ایجاد نظم کامل است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین روش درمان در روانشناسی کلیک کنید.

علت استفاده از هواپونوپونو

اگر مانند خیلی از افراد به سختی کار می کنید اما به جایگاه مطلوب و مورد انتظار خود نمی رسید احتمالا مشکل از درون خودتان است. شاید در درون شما موانعی وجود دارد که شما را عقب نگه داشته و اجازه پیشروی به شما نمی دهد. برگشتن به مرزهای صفر یک راه مطمئن و ثابت شده است که به شما کمک می کند از این محدودیت هایی که در ذهنتان و درون خودتان است گذر کنید و در زندگی به موفقیت برسید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه موفقیت در زندگی کلیک کنید.

نویسنده کتاب محدودیت صفر خود زمانی یک فرد بی خانمان بود اما اکنون چهره ای مشهور، متمول و استادی پرطرفدار است که به دیگران کمک می کند انها نیز بتوانند موانع را پشت سر بگذارند. اما این اتفاقات چگونه ممکن است؟ او توانست شیوه های درمانی هواوپونویی هاواییی های کهن را دریابد و به موفقیتی نامحدود دست پیدا کند

آیا بیان و تکرار عبارات برای رسیدن به وضعیت صفر کافی است

پاسخ به این سوال این است که صرف بیان این جملات بدون درک معنویت این جملات و بدون این که از ته دل بیان شود نمی تواند باعث تاثیرگذاری این تکنیک شود بلکه برای این که به وضعیت صفر برسید و آرامش درونی خود را باز یابید لازم است که وقتی تک تک جملات را ادا می کنید خود به آن عمیقا باور داشته باشید. به عنوان مثال زمانی که طلب بخشش می کنید این موضوع باید قلبی باشد و شما واقعا بخواهید که مورد بخشش واقع شوید و از ته دل به خاطر کاستی هایی که انجام دادید متاسف باشید. درواقع گفته های شما باید با نیات قلبی شما یکسان باشد و صرفا کپی برداری و کاری بیهوده نباشد.

 هواوپونوپونو

تاریخچه پاکسازی به روش هواوپونوپونو

هواپونوپونو اصطلاحی است که اولین بار توسط مورنا سیمئونا به کار گرفته شد. مورنا از تیره کاهوناها یا همان کارشناسان است که تصمیم می گیرد برای کمک به مردم و رهایی آنها از وقایع سخت و تروماها و گذر از اتفاقات تلخ گذشته که در لحظه لحظه زندگی آنها جریان دارد از این روش استفاده کند. این روش تاثیرگذار از آموزه های باستانی هونای مردمان هاوایی اقتباس شده است. همچنین درمورد کتاب درمان هیجان مدار تروما بخوانید.

مورنا به همنوعان خود عشق می ورزید و سعی می کرد تا به آنها کمک کند از گرفتاری های ضمیر ناخودآگاه خلاص شوند و بتوانند ناراحتی هایی که در لایه های زیرین ضمیر ناخودآگاه آنها قرار دارد رهایی یابند. سال ها بعد دکتر هولن از شاگردان مورنا از این روش برای پاکسازی درون و آرامش از آن استفاده می کند و به افراد زیادی کمک می کند حتی در این زمینه کلاس های زیادی نیز برگزار می کند.

بعد از هولن دکتر جو ویتالی نویسنده کتاب محدودیت صفر با کشف رمز این شیوه درمانی و کمک های دکتر هولن این روش درمانی را می آموزد و می تواند با استفاده از دانسته های هولن افراد بسیاری را درمان کند و کتاب محدودیت صفر را با آموزه های مورنا به رشته تحریر درآورد

 

عملکرد هواپونوپونو و رسیدن به محدودیت صفر

محدودیت صفر یعنی برگشت به وضعیت صفر، موقعیتی که هیچ چیزی وجود ندارد و می توان همه چیز را به وجود آورد و همه چیز ممکن می شود. وضعیتی که هیچ فکر، عمل، خاطره، باور یا برنامه ای نیست. صفر مطلق

هواپونوپونو فرایندی است که به رهایی از انرژی های سمی درون کمک می کند تا بتوانید در پس این انرژی ها و افکار منفی، گفتار الهی را ببینید. عملکرد هواپونوپونو این است که به اصلاح موارد غلط می پردازد. براساس باوری که در یونانیان باستان وجود داشته افکار انسان به وسیله خاطرات دردناک گذشته تحریف می شوند و ذهن انسان آلوده می شود و هواوپونوپونو کمک می کند تا انرژی این افکار دردناک که منجر به مشکلات و عدم تعادل در زندگی شما شده، آزاد شود.

به لطف به کارگیری شیوه هواوپونوپونو شما در هر لحظه نگاه جدیدی به خودتان خواهید داشت و با استفاده از این روش هرلحظه معجزه ای در روح و سلامت روان خود تجربه می کنید.
هواپونوپونو مشکلات را فرصتی میداند به واسطه خاطرات گذشته به وجود آمده اند تا شما بتوانید نگاه تازه ای به زندگی بیندازید و بر اساس الهامات قلبی خود عمل کنید و یک روز وقتی به اینه نگاه می کنید هیچ خود را می بینید و دیگر بعد از آن باورها، خاطرات و رفتارهای دیگر را خلق کرده یا به طور ناخودآگاه جذب می کنید.

 

آموزش هواپونوپونو به سبک امروزی

مورنا سیمئونا معتقد است آن چیزی که انسان را تعریف می کند تجربیات زندگی اوست و چیزی که بر یک شخص می گذرد روی دوش او سنگینی می کند. بنابراین اگر حس ترس و استرس دارید اگر به گذشته خود نگاه کنید می توانید ریشه آن ترس و استرس را در وجود خود پیدا کنید. وقتی که با موقعیتی روبرو می شوید که گذشته را به یاد شما می آورد به شکلی ناخودآگاه احساسات و عواطب مربوط به آن گذشته در وجود شما بازتولید می شود که باعث ترس و استرس شما می شود.

بنابر نظر دکتر لن، آموزه های هواوپونوپونو مبتنی بر تکرار جملاتی است که به شما کمک می کند مسئولیت اعمال و کارهای خود را بپذیرید و عواقب آن را قبول کنید. برخی معتقد هستند که بیان این جملات مقید به زمان و مکان خاصی نیست اما زمان بندی و شیوه بیان این جملات از دید اشخاص متعتقد به این تکینک در تاثیر گذاری آن خیلی مهم است.

 

چگونه مطابق با روش هواوپونوپونو عمل کنید

برای این که بتوانید به روش هواپونوپونو شفا بگیرید و به وضعیت صفر بازگردید باید بتوانید درون خود را پاکسازی کنید و در روش مذکور پاکسازی چهار مرحله دارد که قدم به قدم باید آنها را انجام دهید. این مراحل به ترتیب زیر است

1-اظهار تاسف

در مرحله اول با اظهار تاسف و گفتن این که جمله که بابت اتفاقاتی که افتاده متاسف هستید شما مسئولیت خود را نسبت به حوادث پیش آمده می پذیرید حتی اگر فکر کنید که به شما ربطی ندارد. با درک این موضوع و قبول مسئولیت خود، احساس تاسف برای شما عادی و قابل قبول می شود و موجب تسکین کسی می شوید که باعث آزار او شده اید و خطاهایی که در حق بدن و روح خود کرده اید می پذیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه معذرت خواهی کلیک کنید.

اگر اضافه وزن دارید، اگر معتاد به الکل هستید، اگر دچار عصبانیت هستید یا هر مشکل دیگری گفتن متاسفم تمام کاری است که در مرحله اول پاکسازی باید انجام دهید و اینطور ذهن شما می پذیرد و درک می کند که مسئول وضعیت موجود است و بابت آن متاسف است.

2-تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو |طلب آمرزش

طلب بخشش در این شیوه درمانی عامل اصلی تاثیرگذاری است که به پاکسازی درون شما کمک می کند. بنابراین باید این جمله مرا ببخش را خالصانه بیان کنید و به دنبال بخشش خود یا دیگری باشید. بخشش شامل تمام چیزهایی می شود که خودآگاه یا ناخودآگاه جلوی عشق به خدا یا عشق به دیگری را می گیرد و مهم نیست این جمله بخشش را خطاب به چه شخصی می گویید فقط تکرار کنید که لطفا مرا ببخش بابت این مشکل و طلب بخشش کنید.

3-سپاسگزاری

قدردانی این امکان را به فرد می دهد تا شکرگذاری کردن بابت نعمات و الطاف را بیاموزد. تحقیقات ثابت کرده است که قدردانی در زندگی نقش بزرگی در سلامتی افراد دارد بنابراین بگویید سپاس گذارم. مهم نیست به چه کسی می گویید. می توانید از بدن خود تشکر کنید به خاطر تمام کارهایی که برای شما کرده و بخاطر امکاناتی که به واسطه آنها برای شما فراهم شده. از خودتان تشکر کنید که همیشه همه تلاشش را کرده. از کائنات تشکر کنید که به شما موهبت تقدیم کرده. خدا را سپاس بگویید به خاطر تمام آنچه به شما بخشیده. همچنین درمورد تابلو کائنات بخوانید.

4-تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو |ابراز عشق

با بیان و ابراز عشق و علاقه به خودتان این امکان را می دهید تا همدلی بیشتری با خود و دیگران داشته باشید و علی رغم وجود مشکلات یا اختلاف نظر با آنها همچنان ایشان را دوست داشته باشید. ابراز عشق و محبت اجتماعی ترین قسمت آموزه های هواوپونوپونو است که باعث ایجاد دوستی در جامعه می شود که متاسفانه امروز کمتر بکار رفته و مورد توجه قرار می گیرد.

 

مزایای هواوپونوپونو

پاکاسازی به روش هواوپونوپونو باعث می شود تا فرد موقعیت های مشکل زای زندگی خود را شناسایی کند و به درستی آن را تحلیل کرده و نقش خود را در ایجاد مشکل درک کند و مسئولیت خود را نسبت به آن بپذیرد. پاکسازی به روش پونوپونو فواید زیادی دارد از جمله:

  • کاهش اضطراب: استفاده از این روش به خصوص در میان افرادی که دچار اضطراب می شوند یا درگیر بیماری افسردگی هستند بسیار مفید است و باعث آرامش درونی فرد شده، اضطراب او را از بین می برد و به این طریق نقش مهمی در سلامت روان او دارد
  • سلامت جسم: اشخاص به خاطر مشکلات روحی و استرس دچار بیماری های مختلف روان تنی و جسمی می شوند. این تکنیک با تاثیر مثبتی که بر روان آنها دارد باعث می شود تا به دنبال آرامش روحی سلامت جسمی خود را به دست بیاورند.
  • کنترل احساسات ناخوشایند: استفاده از پاکسازی هواپونوپونو باعث ایجاد آرامش درونی، صلح با خود و کاهش انرژی های منفی درونی می شود. فردی که با این روش مشکلات روانی و روحی و اضطراب خود را از بین می برد از انباشت نیروهای منفی و احساسات منفی در وجود خود جلوگیری کرده و راحت تر می تواند احساسات خود را مهار کند
  • بهبود مهارت های حل مسئله: هنگامی که با کمک این تکنیک به بهبود سلامت روان خود کمک می کنید و ناراحتی های روحی خود را درمان می کنید در سایه آرامش روح بهتر می توانید فکر کنید و به دور از استرس مشکلات خود را حل کنید. داشتن ذهنی آرام به فرایند مهارت های حل مسأله کمک می کند و فرد بهتر می تواند موقعیت پیش آمده را تحلیل کرده برای آن راه حل بیابد.

 تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو

نتیجه تحقیقات علمی درباره هواپونوپونو

با این که در این زمینه تحقیقات چندانی صورت نگرفته است اما همان میزان اندک حکایت می کند که تعالیم هواوپونوپونو و مراحل پاک سازی این روش تاثیر گذار هستند. در سال 2013 به هفتاد و دو زن این تکنیک آموزش داده شد و از آنها خواسته شد که این آموزه ها را در زندگی خود به کار بگیرند. نتایجی که از این عملکرد به دست آمد کاهش میزان فشار خون و استرس در میان این زنان بود که میزان اثربخشی این شیوه را نشان می دهد. همچنین درمورد درمان استرس زنان بخوانید.

در یک آزمایش دیگر که در سال 2011 صورت گرفت به شرکت کنندگان گفته شد تا برای آرامش خود در زندگی از تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو استفاده کنند و پس از مدت 9 هفته متوجه شدند که استرس شرکت کنندگان به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

ارتباط تکنیک هواپونوپونو و دریافت الهامات

هر زمانی که شما نگرشی نسبت به جهان اطراف خود داشته باشید خداوند پیامی به ذهن شما می فرستد اگر شما در آن زمان دارای ذهنیتی بر اساس خاطرات و گذشته خود داشته باشید که اغلب همینطور است نمی توانید پیام الهی را دریافت کنید و الهام به شما نمی رسد زیرا صدای ذهن شما اجازه شنیدن صدای الهی را نمی دهد اما زمانی که با کمک تکنیک هواوپونوپونو خود را به وضعیت صفر می رسانید دیگر خاطرات و گذشته تاثیر خود را از دست می دهند و ذهن شما مانند یک زمین آماده بذر است که می تواند با خداوند ارتباط برقرار کند و الهامات را درک کند. برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید.

بنابراین برای اینکه بتوانید با پروردگار و سیل نعمات آسمانی ارتباط برقرار کنید لازم است که ابتدا خود را از افکار مزاحم و ذهنیت های منفی خالی کنید.

 

سخن آخر درمورد تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو

تکنیک هواوپونوپونو به عنوان یک روش درمان روحی مانند مراقبه و مدیتیشن به تنهایی یا به کمک روش های مذکور می تواند به التیام دردهای روحی و پاکسازی روانی شما کمک کند. برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*