ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

قانون ارتعاش چیست؟ | تقویت ارتعاشات مثبت

قانون ارتعاش یکی از قوانین مهم دنیا است که با استفاده از این افراد می توانند به خواسته ها و آرزوهای خود برسند. اگر ارتعاشات افکار شما در جهت آرزوها و خواسته هایتان باشد می توانید آنها را به سمت خودتان جذب نمایید ما اگر این ارتعاش برخلاف آرزوها باشد از آنها دور می‌شوید. قانون جذب به نوعی قانون ارتعاش است و یکی از دلایلی که باعث می‌شود افراد از این قانون نتیجه نگیرند این است که قانون ارتعاش را نمی‌دانند. بنابراین اگر فردی بتواند افکارش را در جهت قانون ارتعاش مثبت بیاورد سریع تر به خواسته هایش می رسد. برای درک بهتر از مشاوره روانشناسی تلفنی مشورت بخواهید.
 

تماس با مشاور

قانون ارتعاش چیست؟

یکی از مسائل مهم در قانون جذب فرکانس یا ارتعاش می باشد. هنگامی که با این مفهوم در قانون جذب آشنا می شوید می توانید تصمیمات خود را تغییر دهید و از این رو نتایج جدیدی هم میگیرید. ارتعاش در قانون جذب شبیه به دکل است. این تشابه به این علت است که هر موجی که از دکل خارج شود نیرویی دارد که با دور شدن از آن کم می گردد.
در واقع بدن انسان هم در هر لحظه با فرکانس های گوناگونی می لرزد و در نتیجه به خود بدن برمی گردد و این قانون جذب است که می گوید شما آن چیزی می شوید که متوجه آن هستید. ارتعاشی که از بدن انسان ساطع می گردد محدودیتی ندارد اما ارتعاش ساطع شده از دکل‌های مخابراتی محدودیت‌هایی همچون کاهش برق در فواصل بلند مدت از تأسیسات و... را دارند.
ارتعاشی که شما به سمت دوستتان ارسال می کنید هر محدودیتی از هر نوعی که باشد را از میان برمی دارد و آن را احساس می‌کند. می توانید به خاطراتی فکر کنید که بارها برایتان اتفاق افتاده مثلاً شما دلتان خورشت قیمه می‌خواست و دو روز بعد در منزل یکی از دوستانتان دعوت می شوید که این غذا را پخته است یا دوست داشتید تا پایان سال ۲۰۶ بخرید و همین اتفاق برایتان افتاد.
اما لحظاتی هم اتفاق افتاده که چیزی را در زندگی دوست نداشتید یا از آن بسیار فرار می کردید یا مقاومت می کردید اما به سمت تان جذب شده است. مثلاً ترس از این داشتید که فلان مریضی را نگیرید ولی دچار آن شدید یا می خواستید چکتان برگشت نخورد اما این اتفاق افتاد. برای آشنایی با راه های رهایی از افکار منفی کلیک کنید.  

آیا با قانون جذب میتوان به خواسته ها رسید؟

جواب این سوال می تواند هم بله و هم خیر باشد. شما در هر جهتی که از این قانون استفاده می‌کنید تاثیراتش را در زندگی مشاهده می کنید. فقط کافی است که تمرکز خود را بر روی خواسته هایتان قرار دهید و در مسیر آن شروع به حرکت کنید و آن گاه متوجه می شوید که بیشتر از انتظار تان به اهدافتان می رسید. قبل از اینکه با ارتعاش آشنا شوید بهتر است در مورد قانون جذب مطالبی بدانید.
قانون ارتعاش

1-قانون ارتعاش و قانون جذب

این قانون همیشه وجود دارد به عبارت دیگر این قانون یعنی اینکه هر چیزی مشابه خود را جذب میکند. قانون جذب می گوید که انرژی فکر و انرژی که هر فردی منتشر می‌کند انرژی مشابه خود را جذب می‌کند. در نتیجه افراد بر اساس فکرها و انرژی هایی که منتشر می‌کنند هر چیز را در همان سطح زندگی شان وارد می‌کنند.
به زبان ساده تر شما به هر چیزی که آگاهانه توجه داشته باشید آن را به زندگی وارد می کنید. این قانون جهانی یک اصل قدیمی دارد که بزرگترین و عالی ترین متفکران گذشته بدون آگاهی از پایه و اساس علمی آن از آن استفاده می‌کردند. خوشبختانه این روزها به لطف افزایش سطح آگاهی انسان ها به این قانون دسترسی دارند و حالا دیگر همه برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگیشان می توانند از این قانون استفاده کنند.
با افزایش علم درباره فیزیک کوانتومی شناخت افراد از قانون جذب بیشتر می‌شود. لازم نیست که تمام جزئیات پیچیده فیزیک کوانتومی را بدانید تا درک کنید که این کار چگونه کار میکند. هرجا که هستید بعداً و کل وجود شما از انرژی ساخته شده است. حتی افکار شما هم شامل این قضیه می شود. هر چیزی که در این دنیا وجود دارد از چه چیزی رو ناخن دست گرفته تا دورترین ستاره در دورترین کهکشان در جهان هم از انرژی خالص درست شده است این فقط یک نظریه نیست بلکه یک واقعیت برای رسیدن به آرزوها و رویاها است.

2-قانون ارتعاش | این قانون چگونه کار میکند؟

قانون جهت همیشه در حال کار است فارغ از اینکه شما را باور داشته باشید یا نداشته باشید. افراد به طور دائم بر اساس چیزهایی که در جهان منتشر می‌کنند هر زمان چیزهایی را هم وارد زندگی شان می کنند. روی هر چیزی که متمرکز شوید آن چیزی زیاد می‌شود. افکار شما واقعیت‌های زندگیتان را می‌سازند. اگر افکار و احساسات منفی دارید یعنی انرژی منفی منتشر می‌کنید. از اتفاق های منفی آدمهای منفی و چیزهای منفی را به زندگیتان جذب می کنید. برای آشنایی با راه های جذب انرژی مثبت در خانه کلیک کنید.

3-احساسات مثبت و انرژی مثبت

اگر افکار و احساسات مثبت دارید یعنی انرژی مثبت منتشر می‌کنید. در نتیجه اتفاق های آدم های مثبت و چیزهای مثبت را به زندگیتان جذب می کنید. پایه و اساس استفاده از این دانش برای ایجاد تغییر در زندگی فهمیدن این نکته است که شما دارید این قانون جهانی را به کار می‌برید حتی اگر آن را نمی شناسید. شما تولید انرژی را چه مثبت و چه منفی در جهان پخش می کنید.
چیزهای مشابه همانند یکدیگر را جذب می کنند. هر چیزی که در دنیا منتشر کنید همان به سمتتان برمی گردد شما در همین لحظه هم دارید انرژی منتشر می‌کنید درست در همین لحظه. در این رابطه مطالعه قانون باور نیز پیشنهاد می شود. اگر می‌خواهید به زندگی دلخواهتان برسید باید از انتشار انرژی منفی دست بردارید و به جای آن باید دائم انرژی مثبت منتشر کنید.
خیلی راحت با عوض کردن فکرتان گفتارتان و از همه مهمتر احساساتتان می توانید استاد موفق این قانون شوید. یادتان باشد که این فرآیند مانند به کار گرفتن ماهیچه ضعیف و رشد نکرده در بدن است. به زمان نیاز دارد تا تبدیل به ماهیچه قدرتمند شود و به آن طبیعت ثانوی خود برسد.برای آشنایی با روش افزایش سریع سطح انرژی کلیک کنید.  

منظور از ارتعاش چیست؟

وقتی از ارتعاش حرف میزنید در واقع توجه شما بر اساس رویدادهای زندگیتان جلب می شود چرا که در واقع همه چیز بر مبنای این قانون است. بسیاری از افراد خصوصیات ارتعاشی صوت را درک می کنند. درواقع وقتی نت بم و عمیق سازتان با صدای بلندی ایجاد می‌شود می‌توانید طبیعت ارتعاشی صدا را احساس نمایید. شما می‌خواهید درک کنید که هر وقت صدایی می شنوید تفسیر تان از ارتعاش است.

1-ارتعاش همان احساسات درونی شما است

تمام حس های بدن مانند دیدن شنیدن بو کردن چشیدن و لامسه به این علت وجود دارند که هر چیزی در تابلوی کائنات ارتعاشی است و حواس مادی این ارتعاش را ایجاد می‌کند و درک حسی تان را از آن ارتعاش ارائه می‌دهد. وقتی که درک می کنی که در دنیای تپنده ارتعاشی و دارای هماهنگی های پیشرفته زندگی می کنید و در ته وجودتان از چیزهایی مرتعش می شوید که در تبادل و هماهنگی ارتعاشی کامل تلقی شده‌اند آنگاه به تدریج ارتعاش را به شکلی درک می کنید که سعی در نشان دادن آن دارید.
هر چیزی که وجود دارد خاک هوا و در جسم تان همه دارای حرکت ارتعاشی هستند و تمام آنها تحت تأثیر قانون پرقدرت جهت کنترل می‌شوند و اگر هم می‌خواهید انتخاب کنید باز هم نمی‌توانستید چراکه نیازی به انتخاب شما نیست و قانون جذب این کار را می کند. این قانون پیوسته ارتعاشات یکسان و همانند را در کنار هم به وجود می آورد و هر چیزی را که ماهیت ارتعاشی اش متفاوت است رد می کند.
در این رابطه مطالعه مقاله روش جذب خوش شانسی با قانون جذب پیشنهاد می شود. در بین انواع ارتعاشات احساستان ابز همه قدرتمند تر و مهم تر است و به افکار شایع شما واکنش زیادی نشان می دهد. این را بدانید که دنیای غیر مادی ارتعاشی است و در بیرون از طبیعت ارتعاشی تان چیز دیگری نیست یعنی همه چیز تحت قانون جذب به اداره می شود.

2-قانون ارتعاش |  شما منشاء ارتعاشات هستید

چه بخواهید چه نخواهید تعیین کننده اتفاقات مهم در زندگی تان هستید. نمی توانید ارتعاشی تان را متوقف کنید چرا که همیشه در حال ساطع کردن ارتعاش هستید و قانون جذب هم همیشه به ارتعاشات پاسخ می‌دهد. برخی از افراد می‌گویند "چرا من چیزهایی را که می خواهم نمی توانم داشته باشم".
یک دلیل آن این است که آن ها مدام در حال تهیه کردن فهرست ناخواسته هایشان هستند. نوع احساس شما نشان از تبادل ارتعاشی تان دارد. شما فقط در این جسم مادی تان نیستید بلکه فراتر از آن هستید. بخش عظیم تر شما غیر مادی ناب مثبت نیروی الهی منش انرژی عشق و مهر همیشه ثابت است و این همان چیزی که شما هستید و بخشی از آن هوشیاری برای قرار داشتن در این جسم مادی طراحی شده است.  

روش فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات

همیشه بخش غیر مادی وجودتان است که قانون جذب به آن پاسخ می دهد. درک کنید که منشا همیشه درون شما جایگاه دارد شما نمی‌توانید خودتان را از آن دور کنید. می توانید به خوبی خودتان را جدا کنید اما منشا درون شماست و همیشه آنجا است و با نوع احساستان که از افکارتان نشأت می‌گیرد می‌تواند بگویید آیا در آن لحظه برای منشا در گشوده اید یا خیر.
وقتی که خودتان را دوست داشته باشید یا دیگری را، در هم ترازی کامل با منشأ درونی می باشید. وقتی احساس تنفر و خشم نسبت به کسی یا خودتان داشته باشید به هیچ وجه به معادله ارتعاشی منشاتان نزدیک نمی شوید. تفاوت بین کسی که اجازه می‌دهد باشید و کسی که به واقع هستید با عواطف منفی تان برای شما مشخص می شود.اکنون که متوجه قانون جذب یا ارتعاشات شدید بهتر است بدانید داشتن افکار مثبت برای رسیدن به هدف الزامی است. در ادامه روش های جذب ارتعاش مثبت آمده است.

1-در مورد خواسته ها و آرزوهایتان صحبت کنید

یکی از تکنیک هایی که سبب می‌شود بتوانید از قانون ارتعاشات به راحتی استفاده کنید این است که در مورد چیزهایی که می‌خواهید وارد زندگی انسان شود و آرزوها و اهداف خود صحبت کنید. قدرت کلام را دست کم نگیرید، از اینرو مراقب هر کلمه ای که از زبان تان جاری می‌شود باشید.
بهتر است هنگام صحبت کردن در مورد خواسته های تان از قدرت تجسم خلاق و تخیل استفاده کنید. آنچه را که می خواهید مخصوصاً شب ها قبل از خواب در ذهن خود مجسم کنید و به احساس تان در آن لحظه توجه کنید. احساس اینکه چیزی را ندارید باعث فرستادن قویترین به جهان می شود. هر موقع که می توانید در مورد خواسته های تان صحبت کنید و ببینید که چه احساسی پیدا میکنید. اگر احساس شما مثبت بود یعنی که به درستی از قانون ارتعاشات پیروی کرده‌اید.

2-استفاده از جملات و عبارات تاکیدی مثبت

یکی از تکنیک هایی که باعث می‌شود بتوانید به درستی از این قانون استفاده کنید و ارتعاش هماهنگ با خواسته های تان را به کاری را بفرستید استفاده از جملات تاکیدی مثبت است. اگر دقت کرده باشید کسانی که مدام از بیماری فرق یا بی وفایی آدمها صحبت میکنند دقیقاً همان چیزها هم در زندگیشان وجود دارد و برعکس کسانی که انرژی مثبتی دارند و برای هر اتفاقی معنایی پیدا می کنند از سلامتی و ثروت بیشتری برخوردارند.
بنابراین کلام شما هم می‌تواند زندگیتان را در جهت مثبت تغییر دهد و هم نابودتان کند در هر حال انتخاب با شماست. برای اینکه جملات تاکیدی به شکل صحیح استفاده کنید بهتر است راه گفتن و نوشتن آن را بدانید. اول از همه توصیه میشود که جمله انتخاب کنید که حالتان را خوب کند. این بستگی به شما دارد که چه جمله ای برای تان بهتر است. سعی کنید تا حد امکان جمله تاکیدی مثبت به زمان حال باشد. جملات تاکیدی مثبت برای کودکان نیز موثر است.

3-استفاده از تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق

یکی از راه هایی که می توانید احساسات خوبی را ایجاد کنید این است که از آموزش تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق استفاده کنید. در تجسم و تصویرسازی قدرت زیادی نهفته است ست که بهتر است آن را در جهت مثبت استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از این قدرت استفاده کنید در یک توپ و آرام بنشینید و در مورد چیزهایی که می‌خواهید فکر کنید.
اگر بتوانید از این قدرت استفاده کنید ارتعاش به شدت قوی را به جهان فرستاده اید. طبق قانون افراد تبدیل به همان چیزی می شوند که اکثر اوقات به آن فکر می‌کنند. کنترل افکار می تواند در اوایل کار سختی باشد مخصوصا اگر مدت‌هاست که به افکار منفی عادت کرده‌اید.
اما با تصویر سازی این کار به مرور زمان برایتان راحت تر می شود. شما می توانید قبل از اینکه از تجسم خلاق استفاده کنید هر آنچه را که دوست دارید وارد زندگیتان شود مانند فرد مورد علاقه خانه مورد علاقه یا ماشینی که دوست دارید در یک کاغذ بنویسید.

4-قانون ارتعاش با ایجاد انگیزه

شاید در اطراف شما افراد منفی باشند که دائما از فقر بیماری و مشکلات صحبت می کنند. این افراد ممکن است به قادرید با هیجان مسائل و مشکلات زندگی شان را به شما توضیح دهند که فکر کنید جهان برای همه اینگونه است و اعتقاد خود را به قانون جذب و ارتعاشات از دست بدهید.
در این زمان بهتر است که افکار و هیجانات مثبت خود را حفظ کنید .آموزش و تمرین روش های پرورش افکار مثبت را از همین امروز شروع کنید. برای تقویت آن همچنان است کتاب ها و فایل های صوتی و یا کلیپ هایی در این زمینه کمک بگیرید. این کار باعث حفظ و افزایش  انگیزه در شما می شود. حتی می توانید در این زمینه در کارگاههایی با همین عنوان شرکت کنید. شما قطعاً مثال هایی از افرادی را می شنوید که است. صفر به همه جا رسیدند و همین عامل انرژی بخش برای ادامه حرکتتان می شود.

5-استفاده از قانون شکرگزاری

یکی از قدرتمند ترین راه ها برای فرستادن ارتعاش مثبت و استفاده از این قانون در جهت جذب خواسته ها این است که همیشه سپاسگزار چیزهای کوچکی باشید که وارد زندگیتان شده است. مثلاً شما ممکن است که دوست داشته باشید در خانه بسیار بزرگ زندگی کنید اما خانه ای که اکنون به دست می آورید کوچک است. بهتر است به جای اینکه گله و شکایت کنید سپاسگذار همین خانه کوچک باشید تا بهتر از آن سراغ تان بیاید.
علاوه بر این که می توانید برای داشته هایتان از این قانون استفاده کنید می توانید حتی برای چیزهایی که ندارید و دوست دارید داشته باشید هم شکرگزار باشید. توصیه می‌شود که برای اینکار یک دفتر شکرگزاری داشته باشید و تمام نعمت هایتان را در آن بنویسید و هر لحظه که خواستی سعی کنید بابت آن از خداوند سپاسگزار باشید. این را بدانید که سپاسگزاری یکی از قویترین ارتعاشاتی است که می توانید به جهان ساطع کنید. برای آشنایی با قدرت افکار بر بدن کلیک کنید.

قانون ارتعاش | سخن آخر

قانون ارتعاشات یکی از قدرتمندترین قوانین در جهان است که انسانهای زیادی امروزه با اعتقاد به آن توانسته اند به موفقیت ها و دستاوردهای چشمگیری برسند. یکی از راههای استفاده از این قوانین کنترل و مدیریت افکار و باورهای منفی است. شما ممکن است که در شرایط خاص تحت تاثیر افکار و باورهایی قرار بگیرید که از دوران کودکی به علت تربیت نادرست در ذهنتان شکل گرفته است. بنابراین تغییر آن به راحتی امکان پذیر نیست و نیاز است که در این زمینه از یک درمانگر باتجربه کمک بگیرید. برای دریافت خدمات روانشناسی و مشاوره حامی هنر زندگی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*