ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

عشق بازی

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با معاشقه با همسر پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


عشق بازی یا به عبارتی معاشقه با همسر یکی از موثرترین راه‌های ایجاد گرمی و لذت در روابط زناشویی است. عشق بازی مقدمه یک رابطه جنسی خوب محسوب می‌شود. علت اصلی اکثر مشکلات جنسی که زوجین از آن شکایت دارند، نداشتن معاشقه و یا کافی نبودن رابطه پیش از دخول است. پایین آمدن کیفیت رابطه جنسی بر دیگر سطوح ارتباطی زوجین تاثیر منفی گذاشته و می‌تواند ازدواج آن‌ها را به خطر بیاندازد. کم نیستند زوجینی که به دلیل نامناسب بودن کیفیت رابطه جنسی درخواست طلاق داده و یا به سمت روابط فرازناشویی پیش می‌روند. در نظر داشته باشید که همیشه عشقبازی به یک رابطه جنسی ختم نمی‌شود اما انجام این عمل در بهبود و استحکام روابط زوجین بی تاثیر نیست. شما می‌توانید از مشاوره جنسی نیز برای بالا بردن کیفیت رابطه‌تان استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

تماس با مشاور

معجزه عشق بازی در بهبود روابط زوجین

عشق بازی پیش زمینه‌ای بر شکل دهی ارتباط صحیح با همسر است که در تجربه رابـطه جنسی کامل بسیار مفید واقع می‌شود. برقراری رابطه جنسی با عشق بازی به خصوص برای خانم‌هایی که از طریق دخول به ارگاسم نرسیده و تنها از طریق تحریک کلیتوریس به ارگاسم می‌رسند بسیار تاثیر گذار است. نسبت به شیوه لذت بردن زن و رسیدن به ارگاسم در او حساس باشید. برای اطلاع از نحوه ارگاسم زنـان کلیک کنید.

اینفوگرافیک عشق بازی با همسر

اینفوگرافیک عشق بازی با همسر

عشق بازی با کیفیت از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

عشقبازی با کیفیت از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

عشقبازی مهارتی است که دو طرف باید در بالا بردن کیفیت آن تلاش کنند. اغلب افراد می‌پندارند اگر مشکلی در رابطه وجود دارد از جانب آن‌ها نیست. نادیده گرفتن برخی عوامل کوچک گاهی منجر به ناراحتی طرف مقابل می‌شود. اگر لذت جنسی رابطه شما رضایت بخش نیست بهتر است یک بار دیگر موارد زیر را مرور کرده و مطمئن شوید که آن‌ها را رعایت می‌کنید. توصیه می شود برای آگاهی بیشتر مقاله عدم تفاهم جنسی با همسر را مطالعه فرمایید.

1- مکان مناسب و متفاوت

برای بهبود و افزایش کیفیت رابطه جنسی و عشقبازی با کیفیت، همواره از مکان‌های متنوع استقبال کرده و آن‌ها را آماده کنید. اگر همیشه برای عشق بازی و پیش نوازی‌های خود از اتاق خواب استفاده می‌کنید، زمان آن رسیده تا جایی به غیر از آن را برای معاشقه در نظر بگیرید. ایجاد تنوع در مکان و زمان می‌تواند در بهبود کیفیت رابطه تاثیر زیادی بگذارد. برای مطالعه مقاله بهترین مکان برای رابطه زناشویی کلیک کنید.

2- نظافت و آراستگی و تاثیر شگرف آن در معاشقه

از نکات ضروری و خیلی پر اهمیت درمعاشقه‌ها، رعایت نظافت و آراستگی شخصی است که در بالا بردن کیفیت عشق بازی اثر بسیار زیادی می‌گذارد. استحمام روزانه و پوشیدن لباس مناسب، استفاده از عطر، اصلاح موهای زائد، رعایت بهداشت دهان و دندان و... می‌تواند در بالا بردن کیفیت عشقبازی کمک زیادی کند. توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله تاثیر بوی بدن در جذابیت جنسی را مطالعه فرمایید.

3- نوازش چشمی و نگاه محبت آمیز

نگاه محبت آمیز به همسر و آگاه بودن به زبان نگاه همسر، بدون اینکه کلامی بین شما رد و بدل شود، از مهارت‌هایی است که به مرور زمان در شما به وجود خواهد آمد. همیشه صحبت کردن و گفت‌وگو تاثیرگذار نیست. گاهی یک نگاه محبت آمیز می‌تواند جای کلام را تا حد زیادی بگیرد. نوع نگاه و کیفیت آن، در بالا بردن کیفیت رابطه و عشق بازی با همسر موثر است.

4- کلام محبت آمیز

همسر شما باید باور کند که مهم ترین فرد زندگی شماست. مهارت نوازش کلامی و صحبت با همسر را بیش از پیش در خود تقویت کنید. شما باید محبت و میزان علاقه تان را به زبان بیاورید. مهارت کلامی و نوازشگری‌ها، باید در بیرون از اتاق خواب و حتی فضای غیر خصوصی هم رعایت شود. فرایندی که در ذهن زنان می‌گذرد تا به یک رابطه جنسی خوب ختم شود، در مقایسه با مردان طولانی‌تر است. زنان بیش از مردان به باور محبوبیت خود نزد همسرشان اهمیت می‌دهند. اما فراموش نکنید زنان نیز باید علاقه خود را به زبان بیاورند چراکه مردان نیاز به شنیدن کلام محبت آمیز دارند. با این حال توجه داشته باشید که برای این مسئله باید یک ارتباط صحیح با همسر خود داشته باشید تا تاثیرات کلام محبت آمیز بیشتر شود. برای آشنایی بیشتر درباره ارتباط صحیح با همسر کلیک کنید.

5- لمس بدن همسر و انجام ماساژ جنسی

لمس بدن همسر و انجام ماساژ جنسی

ببعضی از مردان با بدن همسر خود مانند یک شئ برخورد کرده و هیچ گونه ظرافتی در طرز برخورد آن‌ها با همسرشان دیده نمی‌شود. اما ماساژ جنسی همسر می‌تواند مانند یک معجزه در برانگیختگی و بالا بردن میزان انگیزش عمل کند. اگر همسر شما سرد مزاج بوده و یا هیچ وقت تمایلی به برقراری رابطه جنسی از خود نشان نمی‌دهد، می‌توانید با لمس نقاط حساس بدن او و انجام ماساژ جنسی جذاب، او را برانگیخته کرده و شور و هیجان جنسی را در او دو چندان کنید. لمس کردن نه تنها در کیفیت رابطه جنسی تاثیر بسیار زیادی دارد، بلکه می‌تواند این موضوع را به همسرتان القا کند که چقدر خارج از مسائل جنسی متوجه او و سلایق‌اش هستید. مقاله برانگیختگی جنسی را مطالعه فرمایید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

6- تاثیر مهارت بوسیدن در افزایش حس برانگیختگی

بوسیدن می‌تواند حس تعلق خاطر را در طرف مقابل ایجاد کند. مهارتی که باید در زمان مناسب و شرایط مناسب صورت بپذیرد. ملایمت در انجام امور احساسی و توجه به جسم و روح همسر باعث می‌شود که یک رابطه لذت بخش را تجربه کنید و عشق بازی شیرینی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه فوائد بوسیدن همسر کلیک کنید.

7- غافلگیرانه رفتار کردن و بازی با همسر

همسرتان باید از بودن با شما لذت برده و به این اطمینان برسد که جسم و روح او هر دو برای شما مهم است. بازی و شوخی در ایجاد حس لذت، هیجان و بالا بردن کیفیت عشقبازی کمک می‌کند. کاری کنید که همسرتان کاملا در حرکات شما و بازی با نقاط بدنش غافلگیر شود. این غافلگیری با لمس نقاط تحریک پذیر آقایان برای آن ها جذابیت فوق العاده‌ای را به دنبال دارد.

8- نفس کشیدن صحیح

هنگامی که با همسرتان در حال عشق بازی هستید با نفس کشیدن خود به او نشان دهید که از این کار لذت می برید. صدای نفس های شما به همسرتان نشان می دهد که حرکت درستی انجام می دهد و برای انجام آن کار تشویق می شود. اگر آن حرکت همسرتان را دوست ندارید هم با ملایمت به او بگویید.

9- استفاده از حرکات تند

به طور معمول اکثر زنان رابطه و عشق بازی آرام و بسیار رمانتیک را بیش تر دوست دارند اما ارضا شدن مردان معمولا زمانی اتفاق می افتد که عشق بازی شان کمی تند تر و حتی خشن باشد. پس بهتر است در حین عشق بازی خانم ها هم کمی به علائق همسرشان احترام بگذارند. زمانی که شما در حال تحریک همسرتان بودید از حرکات تندتر، جسورانه تر و کمی خشن تر استفاده کنید تا خواسته های همسرتان نیز ارضا شود.

10- عشق بازی با همسر | تعریف از اندام همسر

در طول عشق بازی باید خجالت و شرم و حیا را کاملا فراموش کنید. از اندام جنسی همسرتان تعریف کنید و برای این کار از صحبت های عامیانه استفاده کنید. فکر نکنید که استفاده از این کلمات شما را در نظر همسرتان بد جلوه می دهد. اتفاقا خوب است بدانید که استفاده از کلمات تحریک آمیز در عشق بازی و رابطه جنسی بسیار موثر است و لذت زیادی را برای زوجین به وجود می آورد.

11- پوزیشن های متفاوت

پوزیشن های جنسی نقش بسیار مهمی در کیفیت عشق بازی دارند. اگر همواره یک پوزیشن را امتحان می کنید، بهتر است که این بار به پوزیشن جدیدی فکر کنید. سعی کنید حداقل دو بار در هفته پوزیشن های جدید را امتحان نمایید. پوزیش های مختلف حتی اگر خوب هم نباشند از سردی جنسی جلوگیری می کنند. این گونه می توانید پوزیشن ها را بشناسید و آن هایی که دوست ندارید را کنار بگذارید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه پوزیشن های جنسی کلیک کنید.

12- سخت گیر نباشید

سخت گیری و وسواس نشان دادن از دلایل بی میلی جنسی و سرد مزاجی است. در حین عشق بازی با همسر تا حد امکان محدودیت تعیین نکنید و اجازه دهید همسرتان با آزادی شما را تحریک کند. مثلا ممکن است یکی از زوجین بگوید که به آلت جنسی من دست نزن یا مرا نبوس. این محدودیت ها در عشق بازی صحیح نیست و به بروز مشکل در رابطه می انجامد.

13- پیام های عاشقانه جنسی

اگر برای تان سخت است که در طول عشق بازی از کلمات تحریک آمیز استفاده کنید، با پیام این کار را شروع کنید تا خجالت تان از بین برود. مثلا یک پیام برای همسرتان بفرستید و از او در مورد پوزیشن های مختلف نظرخواهی کنید. این گونه هم همسرتان را برای عشق بازی آماده می کنید و هم خودتان تمرین می کنید که دیگر از ابراز احساسات خجالت نکشید. خجالت از ایجاد رابطه بیشتر در بین زنان شایع است که ریشه در باورهای غلط و نوع تربیت آن ها دارد. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله خجالت زنان از رابطه جنسی با شوهرانشان را مطالعه فرمایید.

14- عجله نکنید

در طول عشق بازی به هیچ عنوان عجله نداشته باشید و با آرامش کامل پیش بروید. در چرخه پاسخ جنسی، رابطه جنسی مراحل مختلفی دارد و باید مرحله به مرحله پیش رفت. برای برهنه شدن هیچ عجله ای نداشته باشید و هر زمان که احساس کردید که تحریکات همسرتان شروع شده است و کم تر احساس خجالت می کند، در آوردن لباس ها را به آرامی و با ملایمت شروع کنید.

15- عشق بازی با همسر | به حالات روانی توجه کنید

عشق بازی و رابطه جنسی ارتباط مستقیمی با وضعیت روحی و روانی دارد. در هنگام خستگی و یا نگرانی های زیاد اصراری به عشق بازی نداشته باشید. گاهی مواقع بهترین کار این است که یک دوش بگیرید و به تخت خواب تان بروید. اگر همسرتان در شرایطی که حال روحی شما مناسب نیست به عشق بازی و رابطه جنسی تمایل داشت، بدون هیچ برخورد خشن و تندی او را ببوسید و با ملایمت بگویید که برای رابطه آماده نیستید و در زمان دیگری این کار را انجام می دهید. هم چنین زمانی که همسرتان برای رابطه آماده نیست هم شما باید درک لازم را از خود نشان دهید و رنجیده خاطر نشوید. هیچ وقت ابــراز عشق به همسر را فراموش نکنید. حتی زمانی که میلی به رابطه جنسی ندارید.

16-تنها به رابطه جنسی فکر نکنید

گاهی مواقع لازم است که تنها با همسرتان عشق بازی کنید بدون این که رابطه جنسی و دخولی صورت بگیرد. مثلا اگر همسرتان بی حوصله یا ناراحت است تنها او را نوازش کنید و ببوسید و از تحریک های بیش تر خودداری کنید. توجه داشته باشید که رابـطه بدون دخول جنسی مسیری برای رابطه عاطفی عمیق تر میان زن و شوهر است. پس گاهی مواقع باید چشم بر رابطه جنسی ببندید و تنها بر کیفیت رابطه تان با همسر تمرکز کنید.  یکی از فواید عشق بازی امکان ارضا زنان در دوران قاعدگی و بارداری است. نزدیکی در دوران بارداری و قاعدگی برای زنان مشکل می شود. از طرفی زنان در این دوران به دلیل مشکلات جسمی و روانی نیاز به تسکین دارند. اما شرایط جسمی لازم برای رابطه جنسی را ندارند. بنابراین با معاشقه می توان به لذت جنسی لازم دست یافت.

تاثیر شناخت نقاط حساس بدن همسر در کیفیت عشق بازی

با شناسایی نقاط حساس بدن همدیگر، می‌توانید به همسرتان نشان دهید که چقدر برایتان ارزشمند است. نقاط حساس در زنان شامل سر، گردن، سینه، باسن، کمر، پاها و کشاله ران، گوش و لاله گوش و کلیتوریس می‌ باشد. نقاط حساس آقایان نیز شامل سر، گردن، سینه، بیضه و آلت تناسلی است. با شناسایی هر یک از اندام‌های حساس بدن یکدیگر می‌توانید با تـحریک همسر، لذت بیشتری کسب کرده و معاشقه با کیفیت تری را تجربه کنید. شناخت تفاوت‌ها در مردان و زنان باعث بالا رفتن مهارت شما در رابطه جنسی می‌ شود.

 

پیش قدمی زن و تاثیر آن در عشق بازی

غافلگیرانه رفتار کردن و بازی با همسر

تصور رایج بین عموم مردم این است که زن نباید در معاشقه و روابط جنسی پیش قدم شود چون حیا و شرمی که در او وجود دارد، معمولا مانع این موضوع می‌گردد. اگر باور شما هم بر این است که شوهر شما باید شروع کننده رابطه جنسی باشد، پس در آینده در انتظار از هم پاشیدگی زندگی مشترک خود باشید. درخواست رابطه از طرف زن نه تنها در استحکام روابط تاثیر زیادی خواهد گذاشت، بلکه مرد نیز متوجه می‌شود که او تنها کسی نیست که تمایل به برقراری رابطه جنسی دارد و آن قدر برای همسرش جذاب هست که اگر خودش پیش قدم نشد خانم باز هم میل به برقراری رابطه جنسی دارد.

تاثیر رابطه خشک و غیر منعطف بر روی معاشقه

رابطه خشک یا به دور از شوخی و ملاطفت در دراز مدت، می‌تواند باعث دلـزدگی زناشویی در دو طرف شود. اگر می‌ خواهید از میزان عمر یک رابطه و میزان کیفیت آن کم کنید، کاملا خشک و رسمی رفتار کنید! اما اگر کیفیت رابطه و بالا بردن آن برای شما در اولویت است باید در این زمینه تلاش بیشتری کنید. برای همسرتان بیشتر وقت بگذارید، علایق او را کشف کنید و تلاش کنید یک نوع صمیمیت دوستانه بین شما برقرار شود. اگر با وجود تمام تلاش‌ها نتوانستید آن طور که انتظار دارید نتیجه بگیرید؛ پس بهتر است از مشاوره روانشناسی در زمینه رابــطه زناشویی استفاده کنید.

آشنایی با مرکز مشاوره حامی هنر زندگی 

مرکز مشاوره حامی هنر زندگی با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه مسائل جنسی و زناشویی جزء بهترین و جامع ترین مراکز خدمات روانشناسی است. این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین توانسته خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهد و در زمینه های مختلف روانشناسی اعم از خانواده، ازدواج، اعتیاد، کودک، مشاوره شغلی، تحصیلی و … نیز آماده خدمت رسانی به شما همراهان می‌ باشد. حامی هنر زندگی با استفاده از ابزارهایی چون تلفن و اینترنت به مراجعان این امکان را داده تا در کمترین زمان ممکن در هر موقع از روز با بهترین متخصصان در زمینه مربوطه ارتباط برقرار کنند. برای اطلاع بیشتر درباره مشاوره تلفنی کلیک کنید.

سوالات متداول

آیا می‌توانم با ماساژ دادن به تحریک بیشتر همسرم کمک کرده و عشق بازی بیشتری را تجربه کنم؟
بله. شما می‌توانید با لمس نقاط حساس بدن او و انجام ماساژ جنسی جذاب، او را برانگیخته کرده و شور و هیجان جنسی را در او دو چندان کنید. همچنین اگر همسر شما سرد مزاج بوده و یا هیچ وقت تمایلی به برقراری رابطه جنسی از خود نشان نمی‌دهد، ماساژ می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*