ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟

چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟ این سوالی است که بسیاری از دختران می پرسند. عشق دو طرفه است مطمئن باشید وقتی شما دلتنگ او هستید او هم حتما دلتنگ شما است. اما برای این که دوست پسرتان همیشه به یاد شما باشد و احساس دلتنگی نسبت به شما کند چند پیشنهاد ویژه در این مقاله ارائه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه از مشاوره روابط عاطفی مشورت بخواهید.

 

تماس با مشاور

;

دلتنگ کردن دوست پسر

به عنوان یک زن، دوست دارید مردتان هوس شما را داشته باشد، وقتی در اطراف نیستید دلتنگ شما شود و احتمالاً پیامک های زیادی برای بیان این احساسات برای شما ارسال کند. همه چیز کاملاً طبیعی است - هر زنی دوست دارد دوست پسرش دلش برای او تنگ شود. اما خیلی‌ها نمی‌دانند چگونه می‌توانند باعث شوند که وقتی در کنار شما نیستید، یک پسر دلتنگ شما شود. خب، رازها و ترفندهای روانی وجود دارد که باعث می شود دلتنگ شما شود. برای آشنایی با روش های دلتنگ کردن دیگران کلیک کنید.

آنها می گویند که غیبت باعث می شود که قلب عاشق شود، اما وقتی در قرن بیست و یکم با هم هستید و این همیشه صادق نیست. غیبت بیش از حد می تواند دل را به جای دیگری نگاه کند. پس چگونه می توان کاری کرد که یک پسر دلتنگ شما شود وقتی کنار او نیستید؟ در این رابطه مطالعه مقاله چگونه فکر دیگران را به خود مشغول کنیم پیشنهاد می شود.

یافتن پاسخ این سوالات می تواند به شما کمک کند تا بفهمید دقیقاً چه کاری باید انجام دهید تا مردی دیوانه وار دلتنگ شما شود و بخواهد با شما باشد. نکته کلیدی این است که با ایجاد هاله ای از رمز و راز و فتنه در اطراف خود، به او بفهمانید که چقدر شما را می خواهد و نیاز دارد. همچنین مقاله چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم پیشنهاد می شود.

 

چیکارکنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟

برای اینکه کسی برای شما دلتنگ شود چه دوست پسرتان باشد چه همسرتان یا هر فرد دیگری تکنیک های ویژه ای موجود است که در ادامه بیان خواهد شد.

1. همیشه برای او در دسترس نباشید

بدیهی است که وقتی عاشق کسی هستید، می خواهید زمان زیادی را با آن شخص بگذرانید. اما برای ایجاد حس دلتنگی برای شما، باید گاهی اوقات کنار او نباشید. همیشه لازم نیست تمام وقت خود را برای او بگذارید. دوست پسرت اگر همیشه در دسترس باشی دلت برایت تنگ نخواهد شد. چیزهایی را پیدا کنید که بتوانید در خودتان قرار دهید. فضا و زمان خود را دور از او ایجاد کنید. در حالی که صرف زمان با هم برای به دست آوردن قلب او مهم است، به همان اندازه مهم است که به او فضا بدهید تا او متوجه شود که چقدر خاص هستید و چقدر دلش برای شما تنگ شده است. دختری که همیشه به دنبال دوست پسرش باشد زن مورد علاقه مردان نیست.

بدون او به یک تعطیلات آخر هفته بروید. هر چیزی که شامل او نمی‌شود، او را از خود دور نگه می‌دارد و او را به چیزهای بیشتر رغبت می‌کند. آخر هفته را تعطیل کنید و خودتان یا با دوستان بروید. فقط استراحت اثر بخش داشته باشید، خودتان را درمان کنید و لذت ببرید. پس از بازگشت، می توانید مطمئن باشید که او از دیدن شما بسیار خوشحال خواهد شد.

2. معاشرت بیشتر با دوستانتان

لازم نیست همیشه با او معاشرت کنید. همچنین باید اغلب با دوستان خود تماس بگیرید. برای یک شب دخترانه یا یک سفر دخترانه برنامه ریزی کنید، سپس لحظاتی سرگرم کننده را با دوستان خود با او به اشتراک بگذارید. پس از چند روز دوری از او، ممکن است خوشحال باشد که شما اوقات خوبی را سپری می‌کنید، اما حسادت هم می‌کند. اگر ببیند که چقدر سرگرم می‌شوید، می‌خواهد در ماجراجویی بعدی شما بیاید. به این ترتیب، شما همچنین می توانید معادله را متعادل کنید و بدون او کاری انجام دهید که در نهایت باعث می شود او شما را از دست بدهد. البته رابطه با دوستان بعد از ازدواج شرایط و حدودی دارد.

3.نمایش هنرهایتان در فضای مجازی

هنرهای سرگرم کننده زندگی خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی برجسته کنید. اگر می خواهید او دلتنگ شما شود، می توانید از شبکه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید. فید رسانه های اجتماعی خود را به روز کنید تا او بتواند تمام سرگرمی های شما را ببیند. مطمئناً پسرها موجودات بصری تری هستند، بنابراین به او چیز خوبی بدهید تا به آن نگاه کند و او گیر می کند، که شما را به مرحله بعدی می برد. اما مطمئن شوید که پست‌های جعلی نمی‌سازید، فقط خودتان باشید، سرگرم‌کننده و معتبر باشید. جذابیت های رفتاری خود را در فضای مجازی نمایش دهید.

4.تاخیر در جواب پیامک ها

قبل از برگرداندن پیامک ها و تماس های او، مدتی صبر کنید. راه دیگر برای دلتنگی دوست پسرتان این است که فوراً به پیامک ها و تماس های او پاسخ ندهید. به او نشان دهید که زندگی دیگری دارید. بنابراین، هر زمان که به طور تصادفی با شما تماس گرفت یا پیامک ارسال کرد، قبل از پاسخ دادن به آن، او را مجبور کنید مدتی منتظر بماند. به این ترتیب، او بیشتر از آنچه فکر می کردید برای شما تنگ خواهد شد.

5.چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟ | رایحه خوش

عطری را پیدا کنید که او را به یاد شما بیاورد. به سادگی، هر زمان که دوست پسر خود را ملاقات کردید، رایحه خود را بپوشید تا آرام آرام شما را با آن بو بشناسد. تا حد امکان از عطر، شامپو یا لوسیون با کیفیت بالا استفاده کنید. فقط خود را تصور کنید که روی شانه یا سینه او تکیه داده اید و عطر زیبای خود را روی بدن او باقی می گذارید، این کار باعث می شود هر بار که بویی حتی کمرنگ شبیه آن را حس می کند به شما فکر کند. استفاده از بوی خوش یکی از آداب معاشرت با آقایان است.
دلتنگ کردن دوست پسر

6.چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟ غذاهای خوشمزه

یک غذای خوشمزه برای او بپزید. دوست پسر خود را با درست کردن غذاهای خوشمزه خانگی برای او تحت تاثیر قرار دهید. جوانه های چشایی او مطمئناً غذایی را که همیشه برای او درست می کنید از دست خواهند داد. اگر هنوز آشپزی بلد نیستید، وقت آن رسیده است که مهارت جدیدی یاد بگیرید.

7. اجازه معاشرت با دوستانش را بدهید

اجازه دهید با دوستانش برود.نگران لذت بردن او از اوقات فراغت با دوستانش نباشید. البته، دادن فضایی برای لذت بردن به او باعث می شود اعتماد به نفس داشته باشید و کمتر چسبیده به نظر برسید. ممکن است به نظر برسد که او از این کار لذت می برد، اما در نهایت، دوست پسر شما هوس زمان بیشتری را با شما خواهد کرد.

بنابراین، دفعه بعد که سعی کرد بهانه ای برای معاشرت با دوستانش بیاورد، او را رها کنید. اگر می خواهد به سفر پسرانه برود، به او اجازه دهید. هر چه بیشتر از شما دور باشد، بیشتر متوجه می شود که چه چیزی را از دست داده است. او ممکن است فکر کند دوستانش مهم هستند و سزاوار وقت او هستند، اما به زودی یاد می گیرد که نمی تواند عمرش را فقط با آنها بگذراند، او به شما نیاز دارد. برای درک بهتر مطالعه مقاله تفاوت نگاه مردان و زنان به دوستی پیشنهاد می شود.

8. سرمایه گذاری روی استقلال خود

کمی مستقل تر شدن و کمتر به او وابسته شدن باعث می شود او بیشتر دلتنگ شما شود. وقتی دیگر برای احمقانه‌ترین چیزها با او تماس نگیرید، او شروع به تعجب می‌کند و شرط می‌بندم که این به نفع شما خواهد بود.

از خود یک آرایش جدید پذیرایی کنید، برای او لباس بپوشید یا یک مدل موی جدید انجام دهید. حتی پس از ترک شما را در چشم و ذهن دوست پسرتان جذاب و فراموش نشدنی می کند. او شروع به فکر کردن به شما می کند و می خواهد به شما نزدیک تر شود. این به خصوص اگر توجه افراد دیگر اطرافتان را جلب کنید، کارساز خواهد بود. پس روی خودت سرمایه گذاری کن و حس خوبی به خودت بده تا پسرت دلتنگت بشه. توسعه فردی به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند.

9. چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟ رمزآلود باشید

سعی کنید هر چیزی را که فکر می کنید یا احساس می کنید به اشتراک نگذارید. به جای اینکه به او اجازه دهید به روال شما عادت کند، او را با فعالیت های جدید به چالش بکشید و بیشتر سرگرمی ها و معاشرت های مثبتی را که از آن لذت می برد به او بدهید. مرحله خواستگاری خود را به او یادآوری کنید که در آن همه چیز بین شما دو نفر هنوز یک راز بود.

10. دوست دختر شادی باشید

چه کسی دلش برای یک دوست دختر خسته کننده تنگ می شود؟ اگر از بودن در کنار شما لذت می برید و همیشه برای پسرتان لبخند می آورید، مطمئناً وقتی شما را نبیند دلش برای شما تنگ خواهد شد. چهره بشاش و جذاب شما هرجا که برود همیشه در ذهن او خواهد بود. در این رابطه مطالعه مقاله چگونه شاد زندگی کنیم پیشنهاد می شود.

مطمئناً بهترین چیزی که پسرها از دست می دهند عشق و مراقبت فوق العاده ای است که دوست دخترشان به آنها می کنند. اگر واقعاً می خواهید دوست پسرتان عمیقاً دلتنگ شما شود، پس او را مجبور کنید عمیقاً عاشق شما شود. همیشه مراقبت محبت آمیز خود را به او بدهید. وقتی ناراحت است او را خوشحال کنید، وقتی نیاز به حمایت دارد در کنارش باشید، وقتی مریض است از او پرستاری کنید، وقتی اشتباه می کند او را درک کنید، به او وفادار باشید و او را همان طور که واقعا هست دوست داشته باشید.
چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟

11.چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟  شیک باشید

با برخی از لباس‌های مورد علاقه‌اش به مرد خود تملق بزنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی تنگ هستند تا تمام انحناهای سکسی شما را به نمایش بگذارند! اما مهمتر از همه این است که در آنچه می پوشید احساس کنید. اگر نه، بعداً وقتی دوست پسرتان شروع به بررسی همه دختران دیگر در اتاق کند، پشیمان خواهید شد. از این روش های هوشمندانه استفاده کنید تا پسرتان دلتنگ شما شود و بیشتر دوستتان داشته باشد. به هر حال وقتی از ترفند های شیک بودن استفاده کنید اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد، هر روز دلتنگ شما خواهد شد.

کاری کنید که دوست پسرتان متوجه شود که ارزش شما چقدر ارزشمند است. به او بفهمانید که شما بی‌نظیر هستید و از دست دادن شما باعث می‌شود که برای مدت طولانی پشیمان شود. اگر دوست پسرتان متوجه شود که شما فردی هستید که باید برای او ارزش قائل شد و نگهش داشت، مطمئناً نمی تواند شما را از ذهنش دور کند.

12.به او فضا و زمان بدهید

اگر دوست دارید مردتان دلتنگ شما باشد و امیدوار باشید که با شما باشد، تمام فضا و زمان مورد نیازش را به او بدهید. این باعث می شود که او به شدت دلتنگ شما شود. او تعجب می کند که شما در حال چه کاری هستید و چرا به او فضا و زمان می دهید. اونوقت یه راهی پیدا میکنه که باهات باشه چون خیلی دلتنگت شده!

13.تماس های تلفنی خود را محدود کنید

وقتی صحبت از مکالمات تلفنی به میان می آید، می خواهید که او دلتنگ شما شود، بنابراین ایده خوبی است که آنها را کوتاه و شیرین نگه دارید. تماس های تلفنی را به ده دقیقه محدود کنید. این به شما زمان می‌دهد تا آنچه را که دوست دارید با یکدیگر بگویید و باعث می‌شود که وقتی مکالمه را کوتاه می‌کنید دلتنگ شما شود. بهانه هایی را یادداشت کنید، تا دقیقا بدانید چه باید بگویید.همچنین مقاله چگونه مخ بزنیم پیشنهاد می شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، چیزها را کوتاه و شیرین نگه دارید. لازم نیست کاملاً از فیس بوک خارج شوید. فقط کامنت نگذارید یا چیزهای صفحه او را زیاد لایک نکنید. شاید یک ساعت در روز به خودتان برای فعالیت در شبکه های اجتماعی اختصاص دهید. این فقط یک پیشنهاد است، اما همچنین یک ایده است. به همه چیزهایی فکر کنید که می توانید در زمانی که معمولاً به رسانه های اجتماعی اختصاص می دهید انجام دهید! در این رابطه مطالعه مقاله دوست یابی آنلاین پیشنهاد می شود.

14.چیکار کنم دوست پسرم دلتنگم بشه؟ | تعریف کنید

این یک راه عالی برای دلتنگی یک پسر برای شما است و مشتاقانه منتظر دیدار مجدد شما هستم! با او در مورد اینکه چه فکری در مورد او دارید، چه احساسی در شما ایجاد کرده و چقدر با او خوشحال هستید با او صحبت کنید. تعریف و تمجید از دیگران به آنها حس خوبی می دهد و بیشتر به شما فکر میکنند. مرد شما اگر بتواند به سرعت به سمت شما می آید. اگر در یک رابطه از راه دور هستید، مرد شما ممکن است تصمیم بگیرد هر زمان که می تواند یک پرواز رزرو کند تا شما را ملاقات کند!

15.وقتی در کنار هم هستید او را خوشحال کنید

شما باید امیدوار باشید که وقتی دو نفر از هم جدا هستید، دلش برای شما تنگ می شود و آرزو دارد با شما باشد، درست است؟ بهترین راه برای انجام این کار این است که وقتی با هم هستید خوشحال باشید! به یک شهربازی بروید، به باغ وحش بروید یا در مرکز خرید قدم بزنید - هر ماجراجویی که می توانید برای ایجاد خاطرات عالی با هم داشته باشید! همچنین فراموش نکنید که عکس های زیادی بگیرید! برای کسب آگاهی بیشتر از مشاوره روانشناسی مشورت بخواهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*