ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

علت نگاه مرد به لب زنان | 7 راهکار برای داشتن لب های جذابتر

علت نگاه مرد به لب زنان اغلب تمایلات جنسی است. لب ها در تمام فرهنگ ها نماد میل جنسی هستند. اولین چیزی که بسیاری از افراد در مورد یک زن متوجه می شوند لبخند آنها است. لبخند درخشان و لب‌های سالم در فهرست خواسته‌های بیشتر افراد قرار دارد و مطمئناً با ایجاد چند تغییر ساده در سبک زندگی و کامل کردن روال مراقبت از لب‌ها قابل دستیابی است. برای دریافت مشاوره جنسی کلیک کنید.

تماس با مشاور

 

لب ها نماد تمایلات جنسی

لب‌های ضخیم سالم و خوش فرم نه تنها به ویژگی‌های چهره و زیبایی زن می‌افزاید، بلکه در فعالیت جنسی مرد نیز نقش محوری دارد و نمادی از احساسات، تمایلات جنسی و اختلالات عصبی انسان است. ویژگی های صورت و به خصوص لب در سلسله مراتب چهره نقش مهمی در زیبایی دختر و زن دارد. شاید بعد از چشم، لب ها اندام ثانویه جذب، شیفتگی، شیفتگی و تخیل برای جنس مخالف باشند. لب ها جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص می دهند. اهمیت در ویژگی های صورت و اینها را می توان به عنوان برجسته ترین ویژگی های صورت در نظر گرفت. لب ها از زمان های قدیم به عنوان یک موضوع حسی یا شهوانی مطلق در نظر گرفته شده اند. خرد ناخودآگاه جمعی ذهن عامیانه به خوبی از لب ها صحبت می کند. بی معنی نیست که جنس منصفانه نسبت به لب های خود بسیار هوشیار است. میل درونی زن برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن، جای خود را به اختراع چسب لب داده است. برای زیبایی لب ها برندهای بسیاری از استیک لب در بازار موجود است.  

پیام های لب

دهان تقریباً به اندازه چشم پیچیده است. درصد زیادی از مغز ما به تفسیر سیگنال های لب و زبان و هدایت رفتار آنها اختصاص دارد. ما اغلب شخصیت افراد را بر اساس دهانشان تعریف می‌کنیم، و آنها را با عباراتی مانند لب‌های تنگ یا بد دهان، یا داشتن لب بالایی سفت، لبخند کاذب، دهان حساس، لب‌های داغ و غیره توصیف می‌کنیم.

1-رنگ لب

رنگ کردن لب ها یک سیگنال غیر کلامی از برانگیختگی می فرستد که واکنش شدیدی را در مردان برمی انگیزد. درست است که برانگیختگی واقعی بدن در مردان و زنان منجر به جریان خون بیشتر به لب ها می شود و آنها را قرمزتر می کند، با این حال در بیشتر فرهنگ های امروزی تنها زنان رژ لب می زنند و این فرضیه را که رنگ کردن لب ها تقلید از افزایش رژ لب است، افزایش می دهد.  برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه زن موردعلاقه مردان کلیک کنید.

2-علت نگاه مرد به لب زنان | لب خیس

به همین ترتیب، به نظر می‌رسد لب‌های خیس از افزایش روان‌کاری اندام تناسلی زنانه در هنگام تحریک جنسی تقلید می‌کنند. بنابراین بسیاری از رژ لب‌ها براق هستند تا لب‌ها را دائماً خیس نشان دهند، گویی فقط لیسیده شده‌اند. لیسیدن لب ها در انتهای پیام های جنسی غیرکلامی با دهان و زبان است. هنگامی که اغراق آمیز یا آشکارا انجام می شود، به نظر می رسد دلپذیر و غیر دعوت کننده است. این کار به صورت زیرکانه انجام شود، پیام ناگفته واضحی از جذابیت را ارسال می کند. اثر دوم را می توان با لیسیدن لب ها در حالی که حواس طرف مقابل پرت شده است یا با استفاده از یک دست به عنوان یک سپر لحظه ای برای پنهان کردن لب ها برای لحظه ای هنگام لیسیدن به دست آورد.  همچنین درمورد دلیل جذب شدن مرد به زن بخوانید.
از طرف دیگر، چشیدن طعم غذا و نوشیدنی بهانه قابل قبولی برای لیسیدن لب ها فراهم می کند و فرصت کافی برای ارسال سیگنال های تحریک کننده به یک فرد بالقوه می دهد. مردان توصیف کرده اند که تنها با تماشای یک زن که برخی غذاها را به صورت تلقین آمیز می خورد، به حالت نزدیک به ارگاسم رسیده اند.

3-لب های متورم

لب های شما هر شکلی که باشد، با تحریک جنسی حجم آنها افزایش می یابد. خون باعث غرق شدن آنها می شود و حساسیت آنها را به طرز چشمگیری افزایش می دهد گویی آنها را برای بوسیدن آماده می کند و دوباره از اندام تناسلی تقلید می کند. در اواخر دهه 1980 تعدادی از مدل ها و هنرپیشه های زن مشهور به لب های خود سیلیکون تزریق کردند تا سیگنالی غیرکلامی از تحریک جنسی دائمی ارسال کنند. مانند سایر فرآیندهای مصنوعی تقویت کننده زیبایی، این درمان نیز تأثیر مخربی دارد و باعث می شود زنان حق انتخاب خود را از بین ببرند. به یاد داشته باشید، این انتخاب است که به ما آزادی، قدرت و کنترل بر ارتباطات غیرکلامی جنسی مان می دهد. علت نگاه مرد به لب های زن

علت نگاه مرد به لب زنان

در برخی موارد، یا برخی از جنبه ها یا ترکیبی از چندین ویژگی یک زن، تأثیری مسحورکننده در مرد ایجاد می کند. این منشأ جذب فیزیکی است. اگر آن را مشاهده کرده باشید، برخی از مردان تمایل دارند در طول مکالمات عمیق به لب های شما نگاه کنند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا؟ آیا احساس ناراحتی یا خوشحالی کردید؟ خوب، بستگی به این دارد که چه کسی به لب های شما نگاه می کند. یک غریبه ممکن است شما را بترساند و دوست پسری که این کار را انجام دهد ممکن است شما را آرام کند.اما در اینجا چندین دلیل وجود دارد که چرا او همیشه به لب های شما نگاه می کند. همچنین درمورد نشانه های مرد عاشق بخوانید.
  1. او می خواهد شما را ببوسد. بله، او به تدریج تمایل به بوسیدن شما را پیدا می کند. اگر مدتی است با او قرار ملاقات گذاشته اید، پس واضح است که او قصد دارد به زودی شما را ببوسد.
  2. رنگ رژ لب شما عجیب است. بله، این هم می تواند دلیلی باشد. او ممکن است از خود بپرسد که چه چیزی باعث شده شما فکر کنید که یک رنگ خاص به شما می آید. اما او می ترسد آشکارا این را بگوید زیرا ممکن است از او بخواهید که به کار خودش فکر کند.
  3. او سعی می کند با دقت به صحبت های شما گوش دهد. وقتی مکالمه شما بسیار عمیق می شود، او سعی می کند به لب های شما نگاه کند تا سرنخ هایی در مورد آنچه صحبت می کنید و چه چیزی باعث می شود در مورد یک موضوع خاص صحبت کنید به دست آورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه عاشق شدن کلیک کنید.

برخی دیگر از دلایل نگاه کردن مرد به لب زنان

  1. او از شما می خواهد که از حرف زدن دست بردارید. بله، مردانی که نمی توانند آشکارا بگویند که شما سرشان را می خورید، به لب های شما نگاه می کنند تا از شما بخواهند حرف نزنید!
  2. او عاشق شماست. وقتی مردی در حضور شما کاملاً راحت است، ممکن است شروع به خیره شدن به لب های شما کند تا نشان دهد که به زودی به قلب شما نیز حمله خواهد کرد.
  3. او از نگاه کردن به چشمان شما می ترسد. برخی از مردان از برقراری ارتباط چشمی برای مدت طولانی احساس ناراحتی می کنند. در چنین مواردی، نگاه آنها به نواحی دیگر اطراف چشم منحرف می شود. بنابراین، لب های شما نقطه تمرکز موقت او هستند.
  4. تربیت بد نیز می تواند یکی از دلایل باشد. به برخی از مردان در حین گفتگو آموزش داده نمی شود که کجا نگاه کنند، چگونه نگاه کنند و چگونه با یک زن رفتار کنند. آنها نمی دانند که چگونه نقطه تمرکز را در طول مکالمه با زنان تغییر دهند.  اگر لب های شهوانی دارید، پس هر مردی تا ابد به آنها نگاه می کند.
 

چطور لب های جذابی داشته باشیم؟

لب‌های نرم و پر ظاهر ممکن است زیبا به نظر برسند، اما حفظ رطوبت و سلامت لب‌های شما بسیار مهم است. با این حال، اگر مانند اکثر مردم هستید، لب‌هایتان بدون توجه بیشتر به پوست دهانتان نرم، صورتی و چاق به نظر نمی‌رسند. برای یادگیری 14 درمان خانگی برای لب‌های هیدراته و سالم به خواندن ادامه دهید.

1-لایه برداری و اسکراب خانگی

قبل از رفتن به رختخواب در شب، از یک بالم لب با کیفیت خوب استفاده کنید. پس از بیدار شدن از خواب، از یک دستمال مرطوب یا مسواک استفاده کنید تا به آرامی پوست مرده یا خشک را بمالید. این همچنین باعث افزایش گردش خون در منطقه می شود.با استفاده از این دستور، می توانید پوست نازک لب های خود را با شکر خام لایه برداری کنید در حالی که با روغن بادام و عسل رطوبت خود را حفظ می کنید. همچنین درمورد روتین پوستی برای نوجوان بخوانید.

2-دهیدراته ماندن و استفاده درست از داروها

یکی از شایع ترین دلایل خشکی پوست، ننوشیدن آب کافی است. دریافت هشت لیوان آب در روز به طرق مختلف به بدن شما کمک می کند و لب هایی که به نظر می رسند یک مزیت اضافی است. همه محصولات زیبایی برای لب ها یکسان ساخته نمی شوند. بالم لب که حاوی کره شی، کره کاکائو و روغن نارگیل است، مانعی طبیعی برای محافظت از لب های شما در برابر گرما و آلودگی می کند. اما مواد دیگری مانند کافور می توانند لب های شما را خشک کنند. مطمئن شوید که محصولات تاریخ مصرف گذشته را نیز دور می اندازید. برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید.
استفاده از اسکراب برای داشتن لب هایی جذابتر

3-علت نگاه مرد به لب زنان | استفاده از ویتامین E و الوئه ورا

اگر کپسول ویتامین E دارید، می توانید به سادگی یک کپسول را باز کنید و محصول را درست روی لب های خود بمالید. ویتامین E گردش خون را تقویت می کند و ممکن است به تولید سلول های جدید پوست کمک کند و لب های شما را نرم تر کند. برای این درمان می توانید ژل آلوئه ورا خالص خریداری کنید یا حتی یک برگ از گیاه آلوئه را در خانه خود بشکنید. آلوئه ورا دارای خواص تسکین دهنده و درمانی است و به لب ها کمک می کند تا به بهترین شکل ظاهر شوند. همچنین درمورد ویتامین E برای پوست بخوانید.

4-استفاده از اسکراب بر پایه توت و مرکبات

توت فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین C است که آن را به یک ماده عالی برای تغذیه پوست لب های شما تبدیل می کند.خرد کردن یک توت فرنگی و اضافه کردن آن به مخلوط عسل و روغن زیتون دستور اصلی این درمان خانگی است. به راحتی می توانید انواع بلوبری حاوی آنتی اکسیدان را نیز آزمایش کنید. همچنین درمورد خواص گلاب برای پوست بخوانید. با استفاده از چند قطره آب لیمو، می توانید لب های خود را درخشان تر نشان دهید و پوست مرده را از بین ببرید. فقط آب لیمو را روی پوست خود بمالید و درخشش پوست خود را در مقابل چشمان خود تماشا کنید. قبل از استفاده از این دارو مطمئن شوید که لب‌هایتان ترک خورده یا فوق‌العاده خشک نشده‌اند، زیرا ممکن است باعث سوزش و بدتر شدن شرایط شود.

5-دوری از نور خورشید و بکار بردن رنگ گیاهی و طبیعی

از 299 نفری که کرم ضد آفتاب را به درستی روی بدن خود استفاده کردند، تنها 37 درصد از آنها از محافظ لب نیز استفاده کردند.استفاده روزانه از SPF 15 یا بالاتر، حتی در روزهای ابری یا سرد، به کاهش علائم پیری کمک می کند. لب های شما ممکن است توسط اشعه ماوراء بنفش ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا حتی تخت های برنزه کننده بدون آفتاب آسیب ببینند.مطمئن شوید که از یک بالم لب با یک ماده SPF استفاده می کنید. استفاده مجدد هر ساعت از کرم ضد آفتاب روی لب ها بهترین نتیجه را به شما می دهد. برای دریافت مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید. اگر به دنبال رنگ لب یکنواختی هستید که کمی مایل به قرمزتر از رنگ پوستتان است، رنگ های گیاهی طبیعی نقطه خوبی برای شروع هستند. آنها همچنین مانند رژ لب های سنگین لب ها را تحریک یا خشک نمی کنند. آب تمشک یا آب انار که مستقیماً روی لب‌هایتان بمالید می‌تواند به‌طور موقت روی لب‌هایتان رنگ صورتی ببخشد.

6-علت نگاه مرد به لب زنان | دوری از سموم و پاک کردن آرایش قبل خواب

هوای آلوده، دود و مواد شیمیایی می‌توانند باعث پیری زودرس پوست شوند و لب‌ها را تیره یا چروک‌شده نشان دهند. عاداتی مانند سیگار کشیدن می تواند این تاثیر را تشدید کند و رنگ لب شما را محو کند.اجتناب از سیگار و دود سیگار می تواند ظاهر لب های شما را بهبود بخشد. استفاده از روسری برای پوشاندن لب ها نیز ممکن است از آنها در برابر نوردهی بیش از حد محافظت کند. خوابیدن با آرایش برای پوست شما خوب نیست و لب های شما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. حتی اگر در پایان روز هیچ رژ لب یا محصولی روی لب‌هایتان دیده نمی‌شود، قبل از ضربه زدن به بالش، آن‌ها را با یک دستمال پاک‌کننده آرایش به آرامی بکشید. همچنین درمورد آرایش زیاد زنان بخوانید.

7-استفاده از روغن نعنا و مراقبت از لب

استفاده از روغن نعناع بر روی لب‌هایتان ممکن است گردش خون را در این ناحیه تقویت کند. همچنین احساس خنکی ایجاد می کند که می تواند لب هایی را که احساس خشکی می کنند تسکین دهد.مخلوط کردن روغن نعناع فلفلی با یک روغن حامل، مانند روغن بادام یا روغن نارگیل، باعث ایجاد یک مومیایی لب لوکس می شود که می توانید آن را در طول روز دوباره استفاده کنید. حتی زمانی که از محصولات رنگ لب استفاده می کنید که هدفشان به حداقل رساندن آسیب پوست است، باز هم ایده خوبی است که قبل از زدن رژ لب، لب های خود را با پرایمر بپوشانید تا از خشک شدن آنها جلوگیری کنید.از یک سواب پنبه یا برس لب برای پر کردن لب ها با روغن نارگیل یا روغن بادام استفاده کنید. قبل از اینکه نفخ خود را با کشیدن لکه لب مورد علاقه خود کامل کنید، بگذارید کاملاً خیس بخورد. برای دریافت مشاوره روانشناسی کلیک کنید.تماس با مشاور

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*