ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟

این سوال که چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟ بسیار زیاد شنیده می شود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که دوستتان به یک پسربد علاقه مند شده باشد. پسر بد به معنای مردانی است که سرکشی می کنند. حاشیه های زیادی به دنبال دارند. رفتار های پرخطر انجام می دهند و ممکن است به چارچوب ها و قوانین پایبند نباشند. برای کسب آگاهی بیشتر درباره پسران بد و نحوه رفتار با آنها از مشاوره تلفنی جنسی مشورت بخواهید.

 

تماس با مشاور


پسر بد به چه معنا است؟

زیست شناسان تکاملی «پسران بد» را بیشمردانه می نامند. این مردان تستوسترون ترشح می کنند که منجر به جسارت می شود و با تمایلات جنسی اغراق آمیز همراه است.  آن ها همچنین ممکن است سرکش یا از نظر احساسی در دسترس نباشند. گاهی قانون شکنی می کنند و هیچ چیزی برایشان ممنوع نیست. به نظر می رسد انرژی بیشتری نسبت به دیگر پسران داشته باشند. سرکشی می کنند و از خطوط قرمز عبور می کنند.  برای آشنایی با روابط دختر و پسر کلیک کنید.

برخی از آنان حرکات خشونت آمیز انجام می دهند. رفتار های پرخطر دارند. تقریبا ترس برای آنها معنا و مفهومی ندارد. هیجان زیادی دارند رفتار های پرشور از خود نشان می دهند و برخی از آنها رفتار های عاطفی و عاشقانه را دخترانه می نامند. در افراطی‌ترین و منفی‌ترین تعبیر آدم‌های بد ویژگی‌های به اصطلاح سه گانه تاریک روان‌شناختی را نشان می‌دهند. اساساً، آن ها ممکن است اختلال شخصیت خودشیفته (با احساس استحقاق و دیدگاه بزرگ نسبت به خود)، ماکیاولیستی (بی احساس و مستعد استثمار دیگران) و روان پریش (اختلال شخصیت ضد اجتماعی و تکانشی) باشند. و با این حال گاهی افراد قادر به ترک آن ها نیستند!

 

چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟

اعتراف به آن شاید اصلا راحت نباشد اما مردان متفکر و ماچو می توانند به طرز قانع کننده ای جذاب باشند با تسلیم گویی های کاملا اغواکننده شان. کارشناسان روانشناسی در این باره نظریاتی دارند که در این مقاله به آن ها پرداخته ایم.
پسران بد

1-نظریه ی زیست شناسی تکاملی

علم، به ویژه زیست شناسی تکاملی تا حدی توضیح می دهد که چرا پسران بد می توانند اینقدر قانع کننده باشند. تحقیقات نشان می دهد که زنان در اواسط سیکل قاعدگی، زمانی که بیشترین باروری را دارند ناخودآگاه جذب مردانی می شوندکه به لحاظ جنسی  مردانه تر هستند.مردانی با ویژگی های بسیار مردانه ممکن است ژن های با کیفیت بهتری داشته باشند، بنابراین می تواند برای زنان در سطح تکاملی ناخودآگاه جذاب باشد.

گفته می‌شود، وقتی از زنان پرسیده می‌شود که در یک شریک زندگی ایده‌آل به دنبال چه چیزی هستند، زنان تمایل دارند به ویژگی‌های پسرانه‌ای مانند صداقت، قابل اعتماد بودن و احترام اشاره کنند. او می افزاید: "در واقع، آن ها معمولاً می گویند که فعالانه از شرکایی که بی ادب، بی احترامی یا از نظر جسمی پرخاشگر هستن اجتناب می کنند. بنابراین در سطح آگاهانه، من فکر می کنم اکثر زنان تشخیص می دهند که پسرهای بد در درازمدت شریک عاطفی خوبی نخواهند بود. در این رابطه مطالعه مقاله چگونه با شوهر عصبی برخورد کنیم پیشنهاد می شود.

2-چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟ میوه های ممنوعه هیجان انگیز

پسران بد می‌توانند نسبت به شرکای معمولی یک تغییر خوشایند باشند. به‌ویژه اگر زنان بی‌حوصله باشند این مردان می‌توانند «هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده» به نظر برسند  اما قرار ملاقات با آن ها می‌تواند با معایب بزرگی نیز همراه باشد مانند جریحه دار کردن احساسات، دعوا، یا حتی اعتیاد و سوابق جنایی.  پسرهای بد ممکن است تابو به نظر برسندکه جذابیت آن ها را بیشتر می کند. وقتی چیزی را می‌خواهیم که نمی‌توانیم یا نباید داشته باشیم میل جنسی ما به آن به طور تصاعدی افزایش می‌یابد.

شکلات، شراب و...  چیزهایی که برای انسان "بد" نامیده می شوند بسیار وسوسه کننده تر هستند! در مورد پسرها هم همینطور است. وقتی شما می دانید چیزی برای شما بد است بیشتر و بیشتر جلب می شوید تا به سمت آن بروید. ذهن انسان ها دائما به چیزهای ممنوعه و تابو شکنی فکر می کند.  به عنوان مثال، با یک رژیم غذایی، اگر به شما بگویند نمی توانید نان بخورید دائماً به نان فکر خواهید کرد تا زمانی که به نقطه ای برسید که آنقدر هوس کنید که یک نان کامل را یکباره بخورید. فقط به خاطر اینکه ممنوع بود. در مورد مردها هم همینطوره شما خود را محدود کرده اید و به خود می گویید که به دنبال پسرهای بد نروید و..

3-چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟ | انتظار حفاظت

زنانی که احساس می‌کنند در محاصره تهدید قرار گرفته‌اند معمولاً با بی‌اعتنایی به هنجارهای اجتماعی و تمایل به تشدید سریع ناامیدی به خصومت، تهدید و پرخاشگری، عاشق مردان سرسخت می‌شوند.دختران آرزو دارند کسی را در زندگی‌شان داشته باشند که به اندازه کافی سخت باشد که بتواند با دنیا روبرو شود و در صورت لزوم با مشت به او ضربه بزند. احتمالاً برخی از زنان بیشتر توسط مرد سخت‌گیر محافظت می‌شوند. البته اگر این پرخاشگری پسران بد به سراغ شما بیاید، هیچ کس نمی تواند به عنوان حائل عمل کند.

4-سبک های فرزند پروری والدین

روانشناسان معتقدند بسیاری از دختران  به دنبال مردانی هستند که با این کهن الگوی مناسب هستند می گوید، زنانی که والدین طردکننده و گوشه گیر یا سایر اعضای نزدیک خانواده دارند ممکن است به سمت پسران بد کشیده شوند. در عوض ما ناخودآگاه این آرزو را به چهره‌های جدیدی در زندگی‌مان منتقل می‌کنیم به این امید که از این شخص جدید چیزی را که هرگز از شخص اصلی دریافت نکرده‌ایم به دست آوریم گویی که زخم اصلی را التیام می‌بخشد. متأسفانه، هرگز جواب نمی دهد زیرا رد کردن افراد به طور ناگهانی به پذیرش تبدیل نمی شود. ما همچنان همان درام را بازی می کنیم و افراد جدید را در نقش های قدیمی قرار می دهیم.»

5-احساس عدم لیاقت یک رابطه ی پایدار

بسیاری از زنان قبلا در روابط ناسالم بوده اند متاسفانه چه با شریک زندگی بوده باشند یا چه در خانه ی پدری. خیلی از آن ها واقعا نمی دانند که یک دلبستگی پایدار و ایمن چگونه خواهد بود زیرا در زندگی خود دچار اختلالات روانی یا فقدان و زوال زیادی شده اند. به این ترتیب به نوعی احساس ناامنی یا این که زیادی در حاشیه قرار گرفته اند در وجودشان رخنه می کند. آن ها سعی می کنند این کار را با استفاده از مردانی که در دسترس نیستند به لحاظ احساسی یا حتی کمی بد هستند و متعهد نیستند ادامه دهند.

این حالت باعث احساس امنیت کاذب در آن ها می شود به همین ترتیب یک رابطه ی متعهد و پایدار باعث می شود احساس عجیبی داشته باشند انگار سر جای خود نیسند زیرا نمی دانند که اصلا در یک رابطه ی طولانی مدت و پایدار بودن چگونه است. بخشی از ندانستن به این واقعیت تلخ مربوط می شود که چنین زنانی نمی دانند که آیا اصلا لایق یک رابطه سالم و خوب هستند یا خیر؟

6-چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟ انتظارات جنسی

چیزی در مورد پسرهای بد وجود دارد که آن ها را بسیار جذاب می کند. شاید این همه درام خشم و اشتیاق در حال جوشیدن باشد. هر چه که باشد ظاهرا زنان آن را می‌خواهند و مطمئن هستند که بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. سپس این کلیشه وجود دارد که پسرهای بد در رختخواب عالی هستند – آن ها هیجان انگیزتر، ماجراجوتر و پرشورتر از پسرهای خوب و معمولی هستند. ممکن است زنان به دنبال یک رابطه جنسی پرشور و گرم باشند و به  این دلیل جذب پسران بد می شوند.

برخی از دختران علاقه به قرار گذاشتن با پسران بد دارند چرا که همه ی چالش های این رابطه را دوست دارند. درواقع به دنبال تغییر آن ها نیستند تازه از هر طوری که این مردها هستند لذت هم می برند و با آن ها همگام می شوند.  در این رابطه مطالعه مقاله چگونه مرد آلفا باشیم پیشنهاد می شود.

7-زنانی که مشکلات حل نشده با پدر خود دارند

یکی از دلایلی که برخی از دختران پسرهای بد را دوست دارند این است که هرگز رابطه خوبی با پدر خود نداشتند. همانطور که پیش تر بیان شد اگر آن ها ندانند چگونه با یک مرد رابطه سالم داشته باشند، در هر سطحی ممکن است به سمت انتخاب های بد کشیده شوند، زیرا چیز بهتری نمی دانند. برخی از زنان سعی می کنند با بازآفرینی مسائل دوران کودکی خود کنترل آن ها را در دست بگیرند.

اگر در دوران بزرگ شدن با پدرتان رابطه ی بدی داشته اید احتمالا بیشتر به خاطر اعمال او بوده است نه کارهای شما. شاید برای غلبه بر آن به دنبال موقعیت هایی هستید که می توانید دلیل سالم نبودن رابطه با یک مرد باشید.  به‌جای پرداختن به مشکلات با پدرتان، همان الگوهای ناسالم را با مردان تکرار می‌کنید به این امید که بتوانید آن مسائل پدر را «بازنویسی کنید» و کنترل را در دست بگیرید. سبک های فرزندپروری خانواده بر انتخاب دختران تاثیر خواهد گذاشت.
چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟

8-تصور تغییر مردان بد در ذهن زنان

شاید این تصور را دارید که دختری هستید که می توانید یک پسر وحشی را رام کنید اگر بتوانید پسر بد خطرناک را مجبور کنید که آرام بگیرد و متعهدانه رفتار کند به این معنی است که بسیار خاص هستید!  شاید عاشق این باشید که در هر فیلمی به آن دختری فکر کنید که باعث می شود پسر قصه بالاخره راهش را تغییر می دهد. او از مواد مخدر و موتوربازی و دختر بازی و .. به سمت ازدواج و بچه ها و عشق می رود چیزی شبیه سریال پسران آشوب اما مثل همان سریال خواهید دید که در انتها حتی با گذر زمان این چیزها و رویابافی ها چیزی شبیه سراب است.

9-چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن؟ توقع آزادی بیشتر

یکی از دلایلی که بسیاری از دختران پسرهای بد را دوست دارند این است که اجازه می دهند آن ها هم بد باشند. اگر با یک پسر خوب هستید، احساس می کنید موظف هستید که خوب باشید. او ممکن است علاقه نداشته باشد که کار غیرمتعارفی را انجام دهد بنابراین شما خودتان را رام کنید تا با حال و هوای او مطابقت داشته باشید. او ممکن است در رختخواب به هیچ چیز هیجان انگیزی علاقه نداشته باشد بنابراین وانمود کنید که شما هم علاقمند نیستید. شما خودتان را خسته می کنید تا با او مطابقت داشته باشید تا بتوانید یک زوج خوب و دوست داشتنی با هم باشید.

با این حال، وقتی با پسر بدی هستید ناگهان از آن انتظارات رها می شوید و می توانید با انجام تمام کارهای هیجان انگیزی که جلوی آن را گرفته اید خود را آزاد کنید. دیگر تحت فشار نیستید که با کلیشه «دختر خوب» مطابقت داشته باشید و از اینکه بخواهید چیزهایی را کشف کنید که شریک قبلی شما به آن علاقه نداشته است، احساس شرم یا احساس گناه نخواهید کرد. بودن با یک پسر بد به شما این امکان را می دهد که بدترین نسخه از خودتان باشید و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد…

10-تغییر هورمون های زنان

هورمون‌های زنان در طول ماه چیزهای زیادی را تغییر می‌دهند اما ممکن است ندانید که این هورمون‌ها نیز این تمایل را تغییر می‌دهند که چه نوع مردی جذب شما می‌شود. در زمان‌های مختلف هر ماه، سطح هورمون‌های خاصی در نوسان هستند و می‌توانند شما را در مراحل مختلف چرخه خود جذب انواع مختلف مردان کنند. در برخی از مراحل چرخه قاعدگی شما جذب افراد خوب با چهره‌های متقارن می‌شوید، برای مثال، که فرمون‌های خوبی تولید می‌کنند و به نظر می‌رسد که پدران خوبی هستند.

در مراحل دیگر چرخه خود شما خواهان خطر و هیجان هستید و از نظر علمی بیشتر به سمت مردان خشن جذب می‌شوید یا مثلاً مردانی با خالکوبی، سوراخ کردن صورت، و مهارت‌های ارتباطی ضعیف. فرومون ها نیز مهم هستند و دانشمندان بر این باورند که نقش زیادی در جذب دارند. حالا، پسرهای بد همیشه لزوماً فرمون های "جذاب" بیشتری ندارند، اما ممکن است تصادفاتی در آنجا وجود داشته باشد که هنوز کشف نشده است! در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی راهنمایی بخواهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*